רמקולים עזרתכם לבחירת רמקולים עבור אתמוס

lobez

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
שלום לכולם,

אני צריך את עזרתכם לבחירת רמקולים עבור אתמוס.לפני כמה ימים רכשתי AVR חדש Yamaha rx-a 3070 שמחליף את הZ7 .אני מתלבת בין SVS prime elevation ו klipsch rp-140A .אני יכול להרכיב רק 2 -5.1.2 מורכבים על הקיר כמו front high

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם,

אני צריך את עזרתכם לבחירת רמקולים עבור אתמוס.לפני כמה ימים רכשתי AVR חדש Yamaha rx-a 3070 שמחליף את הZ7 .אני מתלבת בין SVS prime elevation ו klipsch rp-140A .אני יכול להרכיב רק 2 -5.1.2 מורכבים על הקיר כמו front high

ראשית, תתחדש מהרסיבר.
בתצורה של 5.1.2 זוג רמקולי האטמוס אמורים להיות מותקנים באזור הישיבה של הצופה. נקודת M.T כך תוכל לקבל את האפקט הטוב ביותר מרמקולי האטמוס. לכן אתה צריך רמקולים שיורים כלפי מטה.
שתף אותנו בשאר רכיבי הסטאפ שברשותך, כך נוכל להמליץ לך לרמקול שייתן לך את התוצאה הטובה ביותר באטמוס.

נערך לאחרונה ב:

lobez

חבר מתחיל
מעורבות
1
נקודות
3
איציק תודה(ורד)
הסטאפ שלי ל סטראו הוא musical fidelity M6si עם CD של Audiolab 8200CQ ו oppo83 עם רמקולים של focal area 936,906,900 וoled 55c6.
הבעיה היא ששני הרמקולים של אתמוס לא יכול להרכיב אותם מעל המקום הישיבה, רק בקיר ממול למקום הישיבה

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק תודה(ורד)
הסטאפ שלי ל סטראו הוא musical fidelity M6si עם CD של Audiolab 8200CQ ו oppo83 עם רמקולים של focal area 936,906,900 וoled 55c6.
הבעיה היא ששני הרמקולים של אתמוס לא יכול להרכיב אותם מעל המקום הישיבה, רק בקיר ממול למקום הישיבה

ממליץ לך לכוון של רמקולי האטמוס של קליפש, הם נצילים יותר, ומפורטים יותר..

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור