רעידת אדמה בענף: מבטלים את מס הקנייה על מערכות סטריאו?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
15% זה מכובד.
אבל זה 15% ממחיר קנייה של היבואן כולל עלות שילוח.
כלומר משהו בסביבות 8% מהמחיר לצרכן, שזה גם יפה.

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
דעתי האישית היא ש15 אחוז הנחה , בהנחה שיהיה (וזה עדיין לא בטוח בכלל) , זה יפה מאד ;)

מה שמעניין אותי , זה ההערה שניתנה לגבי העובדה ששוק האודיו יחסית קטן וזניח לשוק האלקטרוניקה הבידורית , מה יכול להיות הסיבה ?

אופציה אחת היא שאנשים לא אוהבים מוזיקה
- אין מצב , כולם אוהבים מוזיקה .. ?

אופציה שנייה היא שאנשים אוהבים מוזיקה , אבל אינם מבדילים בין צליל של רמקול "פח" לצליל איכותי של רמקול איכותי.
- גם לא נראה לי הגיוני , רוב האנשים במבחן עיוור ידעו להבדיל בין רמקול איכותי לרמקול באיכות נמוכה

אופציה שלישית היא שאנשים אוהבים מוזיקה , אבל לא מוכנים להשקיע כסף על מנת ליהנות משמיעה איכותית
- לדעתי , האופציה הזאת נכונה בחלקה , יש סיגמנט שלם של אנשים שלא ישלמו פרימיום על אודיו מושקע , כמו שישנם אנשים שלא ישקיעו בוידאו (טלויזיה LED מושקעת ואיכותית) , כך ישנם אנשים שלא ישקיעו באודיו , מצד שני אנשים מוציאים הון כסף על הופעות חיות בארץ ובחו"ל , ומוציאים כסף על וידאו , אז זה לא יכול להיות הסבר מלא ..

אופציה רביעית היא שאנשים אוהבים מוזיקה איכותית וישמחו לשלם פרימיום על החוויה אבל התחום לא משווק מספיק ורוב האנשים פשוט לא יודעים מה הם מפסידים :(
- מהניסיון שלי , זה לצערי נכון , רוב האנשים שאני מכיר קונים סאונד בר של BOSE , ובטוחים שיש להם סאונד מצוין

אופציה חמישית ואחרונה היא שנושא האודיו הדו ערוצי עם התיבות הגדולות והמשונות זה נראה כל כך אייטיז , והיום המוזיקה נצרכת בעיקר באוזניות

אז מה אתם אומרים , מסכימים איתי , או משהו שאני מפספס ?

jabareen

חבר משקיען
מעורבות
194
נקודות
43
מהמגזר שאני מגיע ממנו הסיבות לכך הן:

- אי מודעות לתחום ההיי-פיי ו היי-אנד.

- יוקר המחיה.

- לא כל אחד מרשה לעצמו להשקיע במערכת ומסתפקים במערכת פשוטה מכל חנות למוצרי חשמל.

- העדפה לתחומים אחרים.

בסוף כל אחד והסיבות שלו.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
אפשר לחשוב הישראלי החכם תמיד ימצא דרך להביא ארצה רמקולים סיניים ב 4 אלף ולמכור אותם ב 29 (אמיתי!).
שיפתחו את השוק לייבוא פרטי בלי מיסים ואז נראה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
15% מכס אלה עלויות יבואן, חלק יחסי במחיר הריטייל יותר קטן (!!)

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אפשר לחשוב הישראלי החכם תמיד ימצא דרך להביא ארצה רמקולים סיניים ב 4 אלף ולמכור אותם ב 29 (אמיתי!).
שיפתחו את השוק לייבוא פרטי בלי מיסים ואז נראה

אתה מדבר על המיסטרל ?
חוץ מזה אתה יכול גם לייבא לבד, אומנם לא מהיצרן אלא מדילר במקום אחר, אבל זה כנראה יצא זול יותר לגבי חלק גדול מהמכשירים ואז גם כל ה 15% יורדים מהמחיר

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
יבוטל מס הקנייה בשיעור 15 אחוזים המוטל היום על כל חלקיהן של המערכות, “פרט לויזיות: פטיפונים, קומפקטים, ממירים, מזרימדיה ( סטרימרים) מגברים וקדם מגברים מכל הסוגים, רסיברים קולנועיים וסטריאופ
ניים וכמובן רמקולים מכל הסוגים, פאסיביים כאקטיביים.
האם הדגש פה לא על המילה פרט ???

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
גוועלד, איפה ראית את הנוסח הזה?

כי "פרט" זו אכן מילה אופרטיבית שם...

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
יבוטל מס הקנייה בשיעור 15 אחוזים המוטל היום על כל חלקיהן של המערכות, “פרט לויזיות: פטיפונים, קומפקטים, ממירים, מזרימדיה ( סטרימרים) מגברים וקדם מגברים מכל הסוגים, רסיברים קולנועיים וסטריאופ
ניים וכמובן רמקולים מכל הסוגים, פאסיביים כאקטיביים.
האם הדגש פה לא על המילה פרט ???
המילה "פרט" מחריגה את הטלויזיות.
הכתבה מתייחסת לכל המוצרים המוזכרים, מלבד טלויזיות.

חגי בר

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אם אני לפני קנייה של מערכת ב35 אלף שח מה זה אומר לגבי? האם להמתין?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אם אני לפני קנייה של מערכת ב35 אלף שח מה זה אומר לגבי? האם להמתין?

תמיד בריא לתקציב משפחתי לדחות סיפוקים (לא הכרחיים)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני ואשתי לגמרי בעד לדחות סיפוקים. אבל אשתי אמרה "החיים זה עכשיו".

אין לך מושג כמה אישתך צודקת, זה לא אומר שלא צריך לחשוב ולדאוג למחר אבל צריך לחיות את ההווה. מניסיון, לעולם אין לדעת מה ילד המחר וכמה תתחרט על דברים שלא הספקת.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אין לך מושג כמה אישתך צודקת, זה לא אומר שלא צריך לחשוב ולדאוג למחר אבל צריך לחיות את ההווה. מניסיון, לעולם אין לדעת מה ילד המחר וכמה תתחרט על דברים שלא הספקת.
זה סיבה טובה בשבילי לחזור לאופנוע.
אם מישהו יתלונן, אני אגיד שאתה אמרת...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
זה סיבה טובה בשבילי לחזור לאופנוע.
אם מישהו יתלונן, אני אגיד שאתה אמרת...

חחחח,נגעת בנושא כואב.
בשנות העשרים החזקתי מספר superbikes הדבר היחיד עליו אני מקבל כיום ווטו מהאישה והילדה הוא רכישת אופנוע, תכלס מבין אותן ומכבד את הדרישה לא לחזור לדו גלגלי.

נערך לאחרונה ב:

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
מה רעידת אדמה ?
יש כאן מישהו עם רגליים על הקרקע ???

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים. אני לא יודע מה אתכם אבל זו בהחלט רעידת אדמה מסויימת.
מכשירים שעלו עשרות אלפי דולרים הופכים אותם לכאלה שעולים בפחות 15%. עשו חשבון, לא מעט כסף.
הייתי רוצה שהחוק הזה יהיה רטרואקטיבי אבל וואלה, אין לי את המזל הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור