עוד שרשור התחדשות

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
הרומן שלי הם Sonus faber התחיל ב2004, שמעתי את הקרמונה אודיטור ואת הריצפתיים והתאהבתי לא רק בסאונד אלא גם במראה, במקום הקופסה המשעממת עמדה מולי יצירת אומנות שלא רק נראתה טוב אלא גם נשמעה מעולה, לא גימיק, פשוט סאונד טוב.

היו לי מספר הזדמנויות להשיג את הרמקול הנחשק אבל היה לי רושם שהגורל גרם לכך שתמיד היה חסר לי גרוש ללירה או שהעיתוי לא היה מתאים. בסוף נמאס לי לחכות להזדמנות ולמזל והזמנתי מאודיוגון זוג קרמונה אודיטור בצבע גרפיט. היום קיבלתי טלפון שהמשלוח בדרך אלי והיום הם אצלי בבית, נראים יותר טוב ממה שהם נראו בתמונות ונשמעים מעולה. יש הרגשת סיפוק שהמעגל נסגר והגירוד של להשיג את מה שרציתי נפסק.

נקווה לטובת מערכת היחסים שלי עם הבנק שהסיפור השדרגת גם נסגר.

הנה כמה תמונות של הסוכריות החדשות שלי, יצירת אומנות שגם יודעת לנגן.

תמונות מצורפות

• IMG_1239.JPG
    IMG_1239.JPG
    KB 145.3 · צפיות: 644
  • IMG_1242.JPG
    IMG_1242.JPG
    KB 168.2 · צפיות: 631
  • IMG_1238.JPG
    IMG_1238.JPG
    KB 100.5 · צפיות: 662
  • IMG_1241.JPG
    IMG_1241.JPG
    KB 78.3 · צפיות: 472
  • IMG_1246.JPG
    IMG_1246.JPG
    KB 112.7 · צפיות: 626
  • IMG_1248.JPG
    IMG_1248.JPG
    KB 129.1 · צפיות: 618

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה יופי!

תתחדש ותהנה מלא.(ורד)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
זאב וואו
רמקולים נהדרים - יצא לי להאזין להם לא פעם ולא פעמים אצל מכרים.

מעניין לשמוע אותם עם הימאהה שאצלך.

תתחדש איש!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
זאב, תתחדש ותהנה :בעד:
אני מבין, שאתה נמצא עם שתי זוגות רמקולים? איך נשמע הסונס פאבר בחלק העליון, לעומת הדאלי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש ותהנה מהם, אין כמו הגשמת חלומות, גם במחיר של התכסחות קלה עם הבנק. מתים רק פעם אחת ;)
אגב, מה הרמקולים האחרים בחדר?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אחחח, יש למוזיאון. הם כל כך יפים.
מה הבדלי הסאונד המידיים לעומת הקודמים (דאלי אני מבין?)?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זאב, תתחדש ותהנה :בעד:
אני מבין, שאתה נמצא עם שתי זוגות רמקולים? איך נשמע הסונס פאבר בחלק העליון, לעומת הדאלי.

ל2 הרמקולים יש גבוהים ברמה גבוהה, האינטגרציה בין התדרים והתוצאה הסופית נותנת את ההבדל שהוא לא בהכרח שחור או לבן אלא פשוט סגנון שונה. הבאס של הדאלי יותר עמוק וזה מובן וההפרדה יותר טובה, הסאונד שלהם שקוף לטוב ולרע כלומר הם צריכים ציוד טוב והקלטות טובות.

הקרמונה הם כמו זמרי אופרה, ישר אתה מבין לאיזה סגנון מוזיקה הם מיועדים ובמה הם טובים-חיבור למוזיקה וההנאה ממנה מבלי להתייחס לפרטים והם נראים כמו יצירת אומנות שנבנתה מחזון ובאהבה על ידי אומן.

אחחח, יש למוזיאון. הם כל כך יפים.
מה הבדלי הסאונד המידיים לעומת הקודמים (דאלי אני מבין?)?

תשים אותם במוזיאון תחת זכוכית הגנה והם ירגישו בבית ואף יגנבו את ההצגה מיצירות אומנות אחרות. ללא ספק אחד המדפיים היפים ביותר שקיימים בשוק בלי קשר לרמת מחיר.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
906
נקודות
113
תתחדש ושתהנה מהם רמקולים מעולים :בעד:

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
תתחדש ותהנה ניראים אחלה.
שאלה: האם כשמזמינים דרך אודיוגון מתווספים על המחיר תוספות שילוח מכס מיסים ושאר צרות?
אם כן כמה בערך?
תודה רבה

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
תתחדש ותהנה ניראים אחלה.
שאלה: האם כשמזמינים דרך אודיוגון מתווספים על המחיר תוספות שילוח מכס מיסים ושאר צרות?
אם כן כמה בערך?
תודה רבה
אשמח גם אני להתעדכן בהוצאות ייבוא מחו"ל של ציוד משומש שכזה שהוא גם כבד, גם משומש ( מהו המחיר ממנו נגזר המכס עליו ). בכל מקרה רמקולים נהדרים סונוס פאבר, יש הנתפסים ליופים והרמה העליונה בה הם מיוצרים, כסוג של מסווה לאיכות בינונית של סאונד, אז רק למען הסדר הטוב, הם טועים.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תתחדש ותהנה ניראים אחלה.
אם כן כמה בערך?
תודה רבה

תלויי דרך מי אתה שולח, לכל אחד יש את התעריף שלו, קח בחשבון שהמע"מ נוסף למחיר שכולל בתוכו את המשלוח ורק אז מוסיפים את המס של 15-17 אחוז. למוצרים במחירים האלה ומעלה מדובר בסיפור לא זול בכלל אבל כן זה לא נגמר, יש גם דמי טיפול, דמי אחסנה, דמי שימוש במחשב (כן, המכס גובה עמלה כזו), מס נמל וכדומה. בסופו של עניין הנזק להערכתי הוא כ35 אחוז מעלות המוצר כולל משלוח. לא שווה את הכאב ראש אם ניתן להשיג את מה שאתה רוצה בארץ או שהשגתה מחיר טוב על המוצר ובסופו של דבר גם לאחר המיסוי והאגרות יהיה שווה לך להביא אותו לארץ.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
בכל מקרה רמקולים נהדרים סונוס פאבר, יש הנתפסים ליופים והרמה העליונה בה הם מיוצרים, כסוג של מסווה לאיכות בינונית של סאונד, אז רק למען הסדר הטוב, הם טועים.

אין הסוואות, יש רמקול נפלא מכל הבחינות.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
תתחדש נראים פגז.
שמח שהחלום התגשם והגיע הזמן להחליף את התמונה ;)
איל

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
אני מהאוהדים של סונס פאבר...תתחדש(ורד).

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
IMG_1251.JPG

תמונות מצורפות

• IMG_1251.JPG
    IMG_1251.JPG
    KB 116.9 · צפיות: 341

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אך התחום התחתון ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור