רמקולים המלצה לסאב עד 3K

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
להתפשר על יד 2
הכי אמיתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עזוב. אני רוצה חדש. מה אתה ממליץ בתקציב הזה?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
מזמינים מאמזון SVS חדש ;)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הבנתי אותך. אז חוץ מ-svs ו-velo אין סאבים שיכולים להתאים לו בארץ?

אני לא חושב שאתה טועה, אני בטוח בזה.
יש לך קודם כל את הקליפטש שהוא סאב מעולה. לא מעולה אלה מעולה ++
יש את המוניטור אודיו שגם הוא מרשים מאוד.
יש את המוראל שסקרתי שיכול לספק כל אחד עם חלל ממוצע.
יש את ה-B&W ASW610 שגם אותו שמעתי והוא מעולה
יש את הדאלי שגם מנגן נפלא.
יש את הפרדיים שגם הוא סאב מדהים!

בקיצור. לא צריך לזלזל בכל המוצרים שמוצעים בארץ. יש כאלה שקולנוע ביתי הוא בנפשם אבל אין להם את היכולת להוציא סכומי עתק או לחלופין אין להם את המקום לזה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
נמר בוקר טוב
השמות שציינת הם בסדר גמור, יחד עם זאת איכותם כסאבים ייעודיים (שוב לדעתי) הם בינוניים מינוס - ניתן לייבא עצמאית SVS מאמזון שכן מה לעשות טוב מכל השמות האילו שציינת ואך לומר -סאבים- טובים יותר ופחות "קופסאות רעש", יש את היבואן הרשמי של SVS בארץ שגם מהווה שיקול עם התקציב היה מעט גבוה יותר.

אני פחות אוהב "לדחוף" שמות ומוצרים כפתרון מבלי שעשיתי מבדק מקיף יותר לקבל פתרון אולי נכון יותר לכיס/תקציב.

נמר זה גם בסדר שאנחנו לא מסכימים.
שבת שלום איש יקר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר בוקר טוב
השמות שציינת הם בסדר גמור, יחד עם זאת איכותם כסאבים ייעודיים (שוב לדעתי) הם בינוניים מינוס - ניתן לייבא עצמאית SVS מאמזון שכן מה לעשות טוב מכל השמות האילו שציינת ואך לומר -סאבים- טובים יותר ופחות "קופסאות רעש", יש את היבואן הרשמי של SVS בארץ שגם מהווה שיקול עם התקציב היה מעט גבוה יותר.

רחוק מהמציאות יקירי. רחוק שנות אור. הסאבים שציינתי הם תמורה למחיר. גם ה-svs שאני מכיר לא עשה משהו שהשאיר בי חותם עמוק כזה שהפך את כל היתר לבינוני. וזה למה? כי מה לעשות, לשמוע אני יודע ולהבחין בתחום תחתון טוב אני גם יודע.

אני פחות אוהב "לדחוף" שמות ומוצרים כפתרון מבלי שעשיתי מבדק מקיף יותר לקבל פתרון אולי נכון יותר לכיס/תקציב.

מעולה. לפה רציתי להגיע. מבטיח לך שלא שמעת מחצית מהסאבים מהרשימה שנתתי. ואני לא מדבר על לגשת לחנות ולשמוע. אני מדבר על לשמוע בבית ולבחון בצורה מסודרת.

כרגע יושבים אצלי שלושה סאבים. קליפטש, vlo ו-svs. אני מוכן לבדוק את הטענה שלך ״רסמי״ מה שנקרא. בוא נראה איך אתה מבחין בין ״קופסאת רעש״ של קליפטש 12rwi (שאתה לא מכיר - הוא חדש 2017) לבין סאב שלטענתך הוא לא ״קופסאת רעש״ של svs ו-vlo.

את התוצאות מבטיח לפרסם רק אם תקלע בול ומבטיח לשמור בסוד אם תפספס. אתה מניע האוטו? גם ככה אמרת תבוא לבקר. לפחות נעשה משהו מועיל.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
יש לי הרגשה שיש אנשים ששומעים/קוראים מותג ספציפי(במקרה הזה-קליפטש) וישר עובר להם רעד בגוף ומחייב אותם לשלול וכנראה שלא מסיבות מקצועיות... אני אישית עובד עם KLIPSCH R-112 (שתי יחידות) שמצלצלות מדהים. בנוסף, יש ברשותי גם סאב TANNOY 2.10 ששונה בתכלית מהקליפטש (משמש אותי לחדר מוזיקה בעוד הקליפטשים משמשים לקולנוע) והנה לכם דוגמא לסאבים שונים כאשר כל אחד מהם משמש לייעוד אחר ושניהם מעולים כל אחד בתחומו (כמובן ביחס למחיר).

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
יש לי הרגשה שיש אנשים ששומעים/קוראים מותג ספציפי(במקרה הזה-קליפטש) וישר עובר להם רעד בגוף ומחייב אותם לשלול וכנראה שלא מסיבות מקצועיות... אני אישית עובד עם KLIPSCH R-112 (שתי יחידות) שמצלצלות מדהים. בנוסף, יש ברשותי גם סאב TANNOY 2.10 ששונה בתכלית מהקליפטש (משמש אותי לחדר מוזיקה בעוד הקליפטשים משמשים לקולנוע) והנה לכם דוגמא לסאבים שונים כאשר כל אחד מהם משמש לייעוד אחר ושניהם מעולים כל אחד בתחומו (כמובן ביחס למחיר).

ההרגשה שלך מוכרת לי היטב.
יש ברשותי זוג סאבים קליפש דגם R-115SW שמתפקדים מצוין בשמע רב ערוצי.
לשם השוואה בזמנו בחנתי סאב יקר ואיכותי. B&W DB1. שנשמע מעולה במוסיקה. אך בקולנוע ביתי הוא לא סיפק את הסחורה.

נערך לאחרונה ב:

liron-j

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
סאבים של SVS לא מצאתי ביד 2
כן מצאתי סאבים של Velodyne אבל מדגמים ישנים בני כמה שנים טובות ואני לא הולך לקחת סיכון שהמגבר שלהם יתקלקל - בטח שלא כשמוכרים אותם בכ-3 אלף.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
סאבים של SVS לא מצאתי ביד 2
כן מצאתי סאבים של Velodyne אבל מדגמים ישנים בני כמה שנים טובות ואני לא הולך לקחת סיכון שהמגבר שלהם יתקלקל - בטח שלא כשמוכרים אותם בכ-3 אלף.

ממליץ לך לרכוש סאב חדש.

Yasmart

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
מנסיוני, הסאבים של SUNFIRE טובים בכל הקשור למוזיקה (פחות לקולנוע). נסה את אחד מדגמי הכניסה שלהם-SDS10. אישית יצא לי לבדוק את הדגם היוקרתי שלהם-EQ-12 (סאב שמתומחר בכ-2,000 דולר) שנשמע מעולה במוזיקה אך תג המחיר שלו הופך אותו (בעיני) כלא משתלם- מה שמחזיר אותי ל"כלל ברז" שנמר דיבר עליו- עלות תועלת!
נ.ב
סאבים אקטיבים מיד שניה זה סוג של הימור שלדעתי לא כדאי לקחת- גם רמקול וגם מגבר שעלות תיקון עלולה להיות קריטית עד כדי אי כדאיות לתיקון, במידה והדבר יתבקש.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
paradigm dsp-3400
מענין אותך.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שרכשתי לפני כמה שנים את הHRS 10 בדקתי את כל האופציות עד רמת מחיר של 5000 ש"ח, הסאבים של קליפש היו הכי דינמיים בקטגוריית מחיר שלהם. בחרתי בסוף ב10 HRS בגלל שהוא היה יותר אגרסיבי והפך את הסרטים (עדיפות ראשונה) לחוויה. אני לא יודע אם זה רלוונטי לגבי המצב היום אבל באותה תקופה אם הייתי צריך לבחור סאב לצרכי מוזיקה בין היתר הייתי הולך על סאב של קליפש מבלי להתלבט בכלל.

אולי הHRS 8 (סאב קטן במידות אבל גדול בביצועים) צריך להכנס לרשימת המועמדים אבל כפי שציינתי בשרשור אחר שלך, עדיף שתנסה להגיע להסדר עם ניופאן במקרה שיש להם סאב וופרים טובים במחסן העודפים, העלות/תועלת תהיה יותר משתלמת.

נערך לאחרונה ב:

Ls77

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
קליפש סאב בינוני...?!
טוב לדעת !
אני אבדוק למה מילוני אנשים בארה"ב כל כך טמבלים שרכשו( ועדיין ) את הרפרנס
שלהם לחדרי קולנוע בעלויות של 6 ספרות US דולר.
כנראה שאין להם מושג.
אפנה אותם אליך.. שיקבלו ייעוץ מקצועי.

למה

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
ראיתי באתר המקביל ליפני כמה ימים למכירה REL Storm ב 2000₪.לדעתי הכי טוב בתקציב שלך גם לקולנוע והכי חשוב גם למוסיקה.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
ראיתי באתר המקביל ליפני כמה ימים למכירה REL Storm ב 2000₪.לדעתי הכי טוב בתקציב שלך גם לקולנוע והכי חשוב גם למוסיקה.

אם הכל תקין לא לחשוב פעמים, הסאבים שלהם איכותיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור