שאלה לבעלי פיוניר N50A

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
אני משתמש כבר מספר חודשים עם המזרים מדיה הזה
כל הזמן המכשיר מתנתק מה- media server במחשב והפיוניר לא מצליח למצוא את הסרבר
מישהו מכיר /נתקל?
באיזה מדיה סרבר אתם משתמשים?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כנס ל setup ואל תיתן לחיבור הרשת "לישון".
אגב, אני מצאתי שהדרך הנוחה ביותר עבורי היא לחבר דיסק נייד של 2TB ישירות למזרים. אל תשכח לפרמט את הדיסק כ fat 32, הפיוניר לא יודע לקבל פורמט אחר.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה, בודק
ואיך אתה מעביר שירים חדשים לדיסק? באמצעות חיבור רשת או העברה פיזית?

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
העברה פיזית, יותר מהיר לנתק את הדיסק מהסטרימר, לחבר למחשב ולשפוך ג'יג'בייטים של שירים בדקות.
תוודא שהדיסק שאתה רוכש יהיה עם חיבור USB 3, העברת הנתונים הרבה יותר מהירה מ USB 2.

אם טרם עשית,עדכן את קושחת המכשיר.

http://www.pioneer-audiovisual.eu/uk/firmware_update/199

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
כנס ל setup ואל תיתן לחיבור הרשת "לישון".
.
נכנסתי להגדרות, יש שם הגדרה של של רשת ב standby, והאפשרות הזו כבויה
כנראה שהעלמות של השרת לא קשורה להגדרה הזו

אגב, גרסת הקושחה האחרונה מותקנת מיום קבלת המכשיר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אם השרת שלך מחובר ב WIFI, תבדוק אם אצלו כרטיס הרשת אינו כבה מידי פעם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מחובר קווי מלא
יש לי גם סטרימר של לוג'יטק על אותו שרת, הוא אף פעם לא מתנתק כמו הפיוניר

Itayke

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
אני מבקש לנצל את השרשור הזה לגבי שאלה בנוגע ל N50
אני מחבר את CD דרך היציאה\כניסה אופטית והסטרימר רושם :

DIGITAL INPUT2

UNLOCK​
ואין שום צליל.
מישהו יודע מה הפתרון?

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
לדעתי זה אומר שהפיוניר לא מקבל סיגנל.
הייתי בודק את הכבל/חיבורים (אולי משחק קצת עם הכבל - ייתכן שהוא לא תקין לחלוטין) והכי טוב מנסה כבל אחר.
דבר נוסף תבדוק ב-CD אם היציאה האופטית מאופשרת (יש מכשירים שמאפשרים לבטל אותה).

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
מחובר קווי מלא
יש לי גם סטרימר של לוג'יטק על אותו שרת, הוא אף פעם לא מתנתק כמו הפיוניר

כשאתה כותב "מחובר קווי מלא" אתה מתכוון שהשרת מחובר קווי לראוטר או שגם הפיוניר מחובר קווי לראוטר (כלומר כל החיווט קווי לכל אורך הדרך)?
השתמשתי בעבר בחיבור אלחוטי בפיוניר (לא מקורי, למרות שאני לא חושב שזה היה משנה משהו) - הפיוניר היה מחובר ל-CPE WIFI בכבל רשת וה-CPE היה מחובר אלחוטית לראוטר.
אחרי שהיו לי ניתוקים כמו שאתה מתאר, הצלחתי לזהות שהניתוקים האלה נבעו מניתוקים של ה-CPE מהראוטר ולא קשורים לפיוניר.
הפיתרון היה לחבר את הכל בצורה קווית, אז עשיתי משהו שהתעצלתי שנים לעשות ולחצתי כמה קונקטורים של רשת לכבלים שכבר עוברים לי בקירות.
אם המצב אצלך דומה, אז הייתי מריץ ping קבוע אל הפיוניר מחלון במחשב שמחובר ישירות לראוטר ורואה מה קורה בעת ניתוק.
חיבורי ווירלס סובלים מהמון בעיות והפרעות בעיקר בתדר 2.4GHz, שלא תמיד מורגשים ביומיום, אבל באפליקציות כאלה שדורשות חיבור קבוע, זה סיפור אחר.
אם בכל זאת יש לך חיבור אלחוטי, בלי יכולת לעבור לקווי, יש לא מעט פתרונות, אבל זה יכול לדרוש השקעה ולא מעט ניסיונות כדי לפתור את זה.

שאלה נוספת, באיזה שרת אתה משתמש ואיפה הוא יושב?
היה עוזר אם היית מתאר את כל השרשרת מהפיוניר עד השרת.
בנוסף, האם הניתוקים קורים בעת שימוש באפליקציה של פיוניר? או אפליקציית DLNA? או בשני המקרים?

דיסק נייד זה פיתרון אפשרי, אם כי פחות נוח, לדעתי.
במידה וזה לא מפריע לך אז זה פיתרון פשוט, אבל אין סיבה שיהיו לך ניתוקים במידה ויש לך חיבור קווי לאורך כל המסלול.

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
העברה פיזית, יותר מהיר לנתק את הדיסק מהסטרימר, לחבר למחשב ולשפוך ג'יג'בייטים של שירים בדקות.
תוודא שהדיסק שאתה רוכש יהיה עם חיבור USB 3, העברת הנתונים הרבה יותר מהירה מ USB 2.

אם טרם עשית,עדכן את קושחת המכשיר.

http://www.pioneer-audiovisual.eu/uk/firmware_update/199

אם אתה הולך לכיוון של דיסק חיצוני, נדמה לי ש-FAT32 תומך במקסימום 2 טרה, אז אם אתה חושב על דיסק יותר גדול מזה, תברר לפני שאתה קונה.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
קצת על השרשרת בין הסרבר לפיוניר
כל המחשוב יושב על חיווט ביתי, CAT 7 שמתחבר לסוויצ'
במחשב בחדר עבודה מותקן logitech server. בעבר התקנתי מספר סרברים אחרים, מכולם הפיוניר היה מתנתק
רק להסביר מה זה ניתוק: אם אני לוחץ על כפתור ה media server בשלט (אני חושב שכך נקרא, אני לא ליד המכשיר) אז לעיתים הוא מראה לי הסרבר (לצד זיהוי של המחשב) ולעיתים רק שורת זיהוי של המחשב.
אם אני סוגר ומכבה פיזית את הפיוניר, בד"כ אני רואה את הזיהוי של הסרבר
אפשרות שניה, לאחר אתחול של הסרבר במחשב, אני יכול לראות את הסרבר בפיוניר
בכל מקרה, תמיד אני רואה המחשב כאופציית דיפולט בפיוניר. הבעיה בגישה לקבצים במחשב, שקשה מאד לדפדף בהם

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
FAT32 תומך מקסימום בגודל קובץ של 4GB
תבדוק אם הסטרימר תומך גם ב exFAT
(עדיף)

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
FAT32 תומך מקסימום בגודל קובץ של 4GB

FAT32 מסוגל לקבל קובץ בודד שמקסימום גודלו קטן מ 4 גיגה.
המחיצה הגדולה ביותר שהוא מסוגל לקבל היא של 8 גיגה.

תבדוק אם הסטרימר תומך גם ב exFAT

exFat מוגבל,תיאורטית,ל 128 פטה-בייט ופרקטית ל 512 טרה בייט - אבל: לא כל מערכת הפעלה יודעת לפרמט אותו ולא כל מכשיר יודע לקרוא את טבלת הקבצים הזו. צריך לבדוק,באתר היצרן,האם המכשיר יודע לקרוא exFAT.... רוב הסיכויים:שכן (לא בדקתי).

מנחם

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
FAT32 מסוגל לקבל קובץ בודד שמקסימום גודלו קטן מ 4 גיגה.
המחיצה הגדולה ביותר שהוא מסוגל לקבל היא של 8 גיגה.

exFat מוגבל,תיאורטית,ל 128 פטה-בייט ופרקטית ל 512 טרה בייט - אבל: לא כל מערכת הפעלה יודעת לפרמט אותו ולא כל מכשיר יודע לקרוא את טבלת הקבצים הזו. צריך לבדוק,באתר היצרן,האם המכשיר יודע לקרוא exFAT.... רוב הסיכויים:שכן (לא בדקתי).

מנחם

הפיוניר לא יודע "לאכול" NTFS או exFAT
יש מספיק תוכנות צד שלישי שיכולות לפרמט כל דיסק ב FAT32, חפש guiformat לדוגמא

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
זה נשמע יותר בכיוון ש-exupgh12 רשם לך.
מישהו/משהו בדרך כנראה הולך לישון או שאיזושהי הגדרה מתאפסת (כנראה כתובת ה-IP של הפיוניר) והדלקה של המכשיר מחדש פותרת את זה.
קראתי שוב את מה שרשמת למעלה, ונראה לי שההגדרה של network standby דווקא צריכה להיות דלוקה (זה מה שלדעתי מאפשר למכשיר להיות מחובר).
הבעיה גם יכולה להיות בראוטר (כתובת ה-IP מתאפסת אחרי זמן מה), ואז הפיתרון הוא להגדיר בראוטר שהפיוניר יקבל כתובת IP קבועה (זה בד"כ אומר שאין זמן מוגבל לDHCP lease - הזמן שבו הכתובת מוקצית לאותו מכשיר). הכי פשוט תסתכל איזה כתובת הוא מקבל אוטומטית ותגדיר את הכתובת הזאת כקבועה.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
הגדרתי כתובת IP קבועה וביטלתי הקצאת כתובת אוטומטי בפיוניר
השאלה אם צריך להגדיר כתובת גם במדיה סרבר?

dubik

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
דווקא בפיוניר הייתי ממליץ לך לא להגדיר כתובת קבועה אלא לתת לו להמשיך לקבל את הכתובת ב-DHCP (זה פשוט עלול לגרום לך לקונפליקט כתובות וכל מיני תופעות רשת מוזרות אם תחליף ראוטר מתישהו או שהגדרות הראוטר ישתנו מכל סיבה שהיא). מספיק שהגדרת את הכתובת כקבועה בראוטר - זה יגרום לזה שהכתובת לא תימחק מהראוטר.
אבל יותר חשוב, האם שינית את הגדרת ה-standby בפיוניר?
לדעתי, זאת הבעיה העיקרית שגורמת לתופעה שתיארת.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
דווקא בפיוניר הייתי ממליץ לך לא להגדיר כתובת קבועה אלא לתת לו להמשיך לקבל את הכתובת ב-DHCP (זה פשוט עלול לגרום לך לקונפליקט כתובות וכל מיני תופעות קשת מוזרות אם תחליף ראוטר מתישהו או שהגדרות הראוטר ישתנו מכל סיבה שהיא). מספיק שהגדרת את הכתובת כקבועה בראוטר - זה יגרום לזה שהכתובת לא תימחק מהראוטר.
אבל יותר חשוב, האם שינית את הגדרת ה-standby בפיוניר?
לדעתי, זאת הבעיה העיקרית שגורמת לתופעה שתיארת.

אצלי הפיוניר כמו שאר רכיבי מערכת אחרים המתחברים לרשת מוגדר בכתובת קבוע, כשעברתי לספק תשתית אחר פשוט הגדרתי מחדש את הכתובת בפיוניר - עניין פעוט של מספר שניות.

standby הדבר הראשון שצריך לבטל - עם כל הכבוד למגמה הירוקה יש גבול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור