סמסונג גלקסי S8 ו-S8 פלוס מוכרזים רשמית בישראל

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
היום הודיעה סמסונג שחלה דחייה והמכשירים יגיעו לחנויות בשביעי למאי ולא בשלישי.
יש כאלו שעשו הזמנה מוקדמת וקיבלו היום את המכשיר

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הבחור הזה (זאק שמו) קורע!
אוהב את הסרטונים שלו.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
קרובת משפחה שלי קיבלה את ה S8 אתמול לאחר הזמנה מוקדמת.
שיחקתי עם המכשיר ,האחיזה אכן נוחה ביד, נראה ארוך מידי וצר כמו מלפפון,
לא יפה לטעמי...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

בעיתון סוף שבוע של ידיעות אחרונות, סקר ידידי ישראל וולמן את הסמסונג גלקסי S8 ונתן לו ציון 97 אחוז מ-100.
אתם לא חושבים שזה ציון קצת גבוה?

תומר

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
למה מי הוא , אלן דילון ? :)
כל אחד יכול לתת ציון מה שבא לו, גם אני יכול לתת ציון למכשיר, נכון שאת הציון שלי יקראו פחות :) , ציון של עיתונאי זה או אחר, או אתר אינטרנט כזה או אחר זה נחמד אבל לא אומר כלום.
שלא נבין לא נכון , המכשיר מצויין, מצויין רק מבפנים :)
צורה זה עניין של טעם, אישית לא הייתי משתמש במכשיר כזה בגלל צורתו, מזכיר לי את הנוקיה הראשון שהיה לי בשנת 1995 , מכשיר ארוך נראה כמו מערוך או נבוט :)
גם את תיקני הוידאו לא ישנו בשביל מכשיר כזה או אחר.
אם הטלויזיה היא 16:9 לקח לנו זמן קצר יחסית לעבור מ 4:3 ל 16:9,
לא נראה לי שיעברו בוידאו וטלויזיה ל 18:9 בעשור הקרוב אם בכלל...
נדמה לי שזה היה ידידך או משהוא אחר בידיעות שכתב לפני כמה ימים שתיקון מסך יעלה 1800 ש"ח, ונתנו ציון נמוך מאוד למורכבות תיקון המסך.
אז גם מכשיר ארוך וצר, מכשיר שיש לו שוליים עקומים מעוותי תמונה , מכשיר ללא חיזוק מכני של המסך בצדדים, מכשיר שיש לו מקשים וירטואלים = מכשיר גרוע מבחוץ לפי דעתי.
אני חסיד של מכשירי סאמסונג, הפעם סאמסונג איכזבו אותי וחבל...

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אותי מתפיע שאני רואה בסקירות שהמכשיר מחזיק 9 שעות על סוללה בעבודה רגילה, וזה עוד טוב יותר מהמתחרים (ה-Z שלי מחזיק 10 שעות לפני ה-mod של הסוללה).
אני נמצא בעבודה בין 9 ל-10 שעות, ובימים מסוימים גם 11-12, מה אני אמור לעשות??
ואם אני נמצא בקורס/סמינר/השתלמות?

אחרי זה משכנעים אותי שאני לא צריך מסך QHD. כלומר, בכל סקירה/פרסומת זה כן מככב כמכשיר עם מסך QHD,
אבל בפועל הוא רץ ברזולוציה נמוכה יותר משמעותית.
ואם מפעילים את הרזולוציה האמיתית של המכשיר אז נקבל אותו זמן עבודה של 7 שעות של המתחרים?

פטנטים שיווקיים

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
דוקא לא עם ה-Note7?
הנוט 7 היה המכשיר הטוב ביותר בזמנו , אישית אני לא אהבתי ולא אוהב את ה EDGE לצורותיו וצרותיו ..
אתה צודק בהחלט בהקשר לסוללה ו QHD

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אישית אני לא אהבתי ולא אוהב את ה EDGE לצורותיו וצרותיו ..

גם אני לא אהבתי ולא אוהב את ה-EDGE, המכשיר נראה מאורך ולא אסתטי, זה לא כל כך מפריע לי. יש דברים אחרים שמפריעים לי: רמקול מונו (בחייכם סמסונג, עשיתם רמקולי סטריאו בעבר!), אין צמד מצלמות מאחור, כפתור ייעודי לביקסבי לא הכרחי (לא בעברית). החברה הוסיפה חמישה מנגנוני אבטחה במכשירים. כאמור, קורא טביעות האצבע שהיה בצד הקדמי על גבי כפתור הבית, עבר לחלקו האחורי של המכשיר (לא יעיל וצריך לנקות את המצלמה), ליד המצלמה. לצד האבטחה בסיסמה נוספת או קוד PIN נוסף, מנגנון זיהוי באמצעות סריקת קשתית העין (לא תמיד עובד) ומנגנון זיהוי נוסף לזיהוי פנים (שים תמונה של המשתמש ופרצת אותו).
זה רק ההתחלה...תביאו לי מכשיר בלי 3 מנגנוני הגנה מתוך 5, בלי ביקסבי, עם רמקולים סטריאופוניים ועם 2 מצלמות מאחור כמו של אל. ג'י ותמכרו לי אותם ב-600 דולר?

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
שיחקתי עכשיו עם S80 ו-S8+
את ה-S8+ אני לא יכול לתפעל עם יד אחת.
וכמו שהוזכר לפני, מכשיר צר מאוד, לא ממש מתאים לקריאת מיילים ועבודה מול האינטרנט.

הוא יפה, כן.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
אז גם מכשיר ארוך וצר, מכשיר שיש לו שוליים עקומים מעוותי תמונה

ואני מניח כי השטח הזה נספר בחישוב של ה-6.2".
הצמדתי את ה-5.5" שלי ל-S8+, ושלי יצא רחב יותר (מסך, לא כולל שוליים)

מעניין מה יהיה ה-Note 8.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור