המלצה על טלפון סיני

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
בת חיילת רוצה לעבור מאייפון (6 ) לאנדרואיד. מחפש לה מכשיר מהיר ואמין. מה מומלץ בגזרה הסינית ומה המחירים?

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
DOOGEE דגם וואי שש סי
370 ש"ח והוא אצלך בבית
מוצר מצויין למחירו

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה לוני. אני מחפש בשבילה מכשיר טופ.
כזה שמסתכל לאייפון ולסמסונג בלבן של העיניים.
מהירות- מסך מעולה- מצלמה מצויינת- אמינות ללא פשרות.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
טלפון של Huawei:
Mate 9 או הדור הקודם Mate 8
או ה P9

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ממליץ על סמסונג S7 אדאג' משומש, שעולה כ-1,800 ש"ח.
אופציה שניה OnePlus 3T אף הוא משומש.
אופציה שלישית LG G5, בפחות מ-1,500 ₪ משומש.

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מי הכי טוב בינהם תומר, כחדש?
הבת שלי מתעניינת בone plus 3

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תודה לוני. אני מחפש בשבילה מכשיר טופ.
כזה שמסתכל לאייפון ולסמסונג בלבן של העיניים.
מהירות- מסך מעולה- מצלמה מצויינת- אמינות ללא פשרות.

אז למה כתבת מחפש "טלפון סיני" -?

OP3 בחירה טובה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

הטוב ביותר הוא LG G5, בגלל המחיר ובגלל שיש גם G6, עולה כרגע 1,850 ₪, קרא ביקורת:
https://www.wisebuy.co.il/proreview.aspx?productid=919948

אופציה שניה הוא OnePlus 3T קצת יקר לביצועיו. מקור יודע דבר טוען כי, 4 גיגה בייט זיכרון עבודה זה די והותר עבור מכשירי סלולרי כיום וכי השימוש בזיכרון גבוה נועד רק לשם התחרות בין היצרניות. יתרה מכך, הוא אף מציין כי שימוש ב-6 גיגה בייט זיכרון, יכול לגרוע ולפגוע בביצועי העבודה של המערכת, שכן זו לא עברה התאמות ואופטימיזציה לכמות כזו של זיכרון.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שימוש ב-6 גיגה בייט זיכרון, יכול לגרוע ולפגוע בביצועי העבודה של המערכת, שכן זו לא עברה התאמות ואופטימיזציה לכמות כזו של זיכרון.

ממש לא נכון

אני רוצה להבין איך זיכרון RAM גדול יכול להפריע למערכת ההפעלה של המכשיר - אני עובד עם מערכות הפעלה שונות (אני לא מדבר על PC) ויותר זיכרון לא צריך להפריע למערכת ההפעלה? - אם עובדים עם מעבד ו BUS שתמוך טווח כתובות כזה אז אין שום בעיה (אם יש בעיה זה יכול להיות במעבד, ברכיב ניהול הזיכרון, לא במערכת ההפעלה - אבל המעבדים ובהבקרי זיכרון החדשים אין בעיה כזו).

יותר מכך יותר זיכרון יעזור למכשיר להיות מוכן למערכות הפעלה וישומים שירוצים יותר זיכרון בעתיד.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי, קרא את הכתבה באנגלית: http://www.digitaltrends.com/mobile/huawei-exec-ram-unnecessary/

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ממש לא נכון

אני רוצה להבין איך זיכרון RAM גדול יכול להפריע למערכת ההפעלה של המכשיר - אני עובד עם מערכות הפעלה שונות (אני לא מדבר על PC) ויותר זיכרון לא צריך להפריע למערכת ההפעלה? - אם עובדים עם מעבד ו BUS שתמוך טווח כתובות כזה אז אין שום בעיה (אם יש בעיה זה יכול להיות במעבד, ברכיב ניהול הזיכרון, לא במערכת ההפעלה - אבל המעבדים ובהבקרי זיכרון החדשים אין בעיה כזו).

יותר מכך יותר זיכרון יעזור למכשיר להיות מוכן למערכות הפעלה וישומים שירוצים יותר זיכרון בעתיד.

היו להם בעיות ב-firmware ראשוני, אבל זה תוקן מזמן.
היום OP3 זה אחד הטלפונים המהירים והאמינים..

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אז למה כתבת מחפש "טלפון סיני" -?

OP3 בחירה טובה
1. כי היא התעניינה ב One plus 3t או האווי החדש
2. כי סיני מתקדם חדש עולה פחות מסמסונג או lgחדש ודי קרוב בביצועים. הבנתי שלפעמים אפילו טוב יותר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קראתי ולא הסכמתי.
אני איש תוכנה כבר הרבה שניים בתחום במערכות משולבות חומרה תוכנה ולא נכיר בעיה בנושא, הוא רק ציין נתונים הוא לא הסביר למה זה כך (יכול להיות שאם היה נותן הסבר רציני הייתי יכול להבין, אבל להגיד שהם בדקו ולהם זה היה מהיר יותר זה ממש לא הסבר שאני קונה) - רכיבי זיכרון RAM מהיר גדולים יותר זה יקר יותר ושימוש ברכיבים כאלו מיקר את המכשיר אז בטוח שיש לחברה אינטרס לא לרוץ בתחרות הזו כעת.

אני מאמין שאם נשאר מנהלים של חברות אחרות נקבל תשובות שונות, כמו כן אני מאמין לך שבעוד שנה Huawei תוציא טלפונים עם 6GB ובעתיד גם יותר והם גם יסבירו כמה זה טוב - זה חלק מהמשחק.

יש לי תוכנה אחת קצת מוזרה, אני סקפטי ואני לא תמיד מאמין לכל מה שמשהו אומר (גם אם הוא מנהל גדול ובעל ידע נרחב, אני צריך הסברים) - יכול להיות שזה אני, מצד שני אני קצת מבין בתחום הזה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
1. כי היא התעניינה ב One plus 3t או האווי החדש
2. כי סיני מתקדם חדש עולה פחות מסמסונג או lgחדש ודי קרוב בביצועים. הבנתי שלפעמים אפילו טוב יותר.

לפי מה שקראתי OP3 טוב יותר מ-LG וסמסונג.
היתרון כמובן שלו גם במחיר אטרקטיבי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תומר, כולם מצטטים את אותה הודעה של Lao Shi מ Huawei - מה זה אומר?
אם הרבה כתבים מצטטים את זה זה הופך את זה לנכון?

אם אתה קרוא טוב בין השורות הוא טוען שהמכשיר של Huawei עם 4G זיכרון נתן ביצעים טובים יותר מטלפון (איזה ???) עם יותר זיכרון - אז זה אומר?

"According to Shi, tests have proven that Huawei phones featuring only 4GB of RAM actually withstand the test of time more successfully than phones with 6GB of RAM
"

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא קראתי את זה :D.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
Regardless, his comments stand in contrast to Huawei’s current strategy that already led the company to release a device with 6GB of RAM in early 2017. Additionally, the more expensive variant of the upcoming P10 Plus will also ship with the same amount of RAM.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
:)

דרך אגב, לדעתי הטלפונים של Huawei מוצלחים מאוד

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מיכאל/כרמי,

Huawei-Mate-9-Pro-Specification-and-Price-in-Nigeria-1.jpg

וואווי הוציאה ב-2016 את המכשיר Mate 9 Pro, עם זיכרון עבודה ראם של 6 גיגה בייט.
http://www.dtown.co.il/articles/3971.html

תומר

תמונות מצורפות

• Huawei-Mate-9-Pro-Specification-and-Price-in-Nigeria-1.jpg
    Huawei-Mate-9-Pro-Specification-and-Price-in-Nigeria-1.jpg
    KB 58.4 · צפיות: 664

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור