נמר וליאור, הפורום בתרדמת חורף

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
איפה יושבים שבעה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
זה נחשב הומור?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
???

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
זה נחשב הומור?
זה נחשב תיסכול. אתה מבין בתיסכול, עמיר? מרוב תיסכול, אני כבר לא יכול לחכות עכשיו לראות איזה הודעה טרחנית שלך שמסבירה לי את הלוגיקה שעומדת מאחורי השיקול של אם זה תיסכול או לאו, אם זה הומור או לאו, טוב או רע, נכון או לא נכון.
יאללה לך על זה.
עדיף משאלות על רסיברים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מה אתה מוציא עלי את התיסכולים שלך עלי עכשיו? :(

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
???
?????

עוד מישהו?

לי נראה שהרוח יצאה ממפרשי הפורום. אין על מה לדבר.

במקרה הטוב יש קצת :בעד: ו- (ורד) ו- :אצבע מורמת. וזהו.
חבל.

אני לא בא בטענות לאף אחד. הרי אין בזה הרבה כסף, להשאיר פורום "אודיופילי" חי. וכמה אפשר לחיות על אידאולוגיה ושליחות. גם זה נגמר מתישהו. על כן, עלינו לרעות בשדות זרים כדי לחפש ריגושי אודיופיליה, או לחכות לסרט התדמיתי הבא שתומר ישתף אותנו וייגמר ב- 2.5 תגובות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
תארגן לעצמך מניין ושב איפה שאתה רוצה, רק הנח לנו עם ההומור המתוסכל שלך.

אתה יכול גם לארגן טקס הלווייה, אם נראה לך שייש לך גווייה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

האיש כועס וגם אני,

חברים פעילים וצבעוניים נעלמו
מהפורום מכל מיני סיבות,
ונוצר רפיון עקב חוסר יוזמה ועיניין,
ואין פה שום הומור מצד פותח הפוסט,
אך יש פה טעות בזיהוי הכוונה שהביע.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83

"הומור מתסכל"??
לדעתי יש לך יד גדולה מאד בדבר הגם שתתכחש לזה עוד מאה שנה...
כבר כתבתי בעבר כאן בהתייחסות לפילוסופיה שדבריך מייצגים, כי אתה מבצע חיסול ממוקד לפורום הזה, משיכת השטיח מתחת לכל העקרונות שעל פיהם שופטים איכויות של מערכת, בלי להציג חלופה סבירה והגיונית חוץ מאשר, כל אחד וטעמו הוא... ריסק את הבסיס שעליו מושתת רעיון האודיופיליה.
זה כל מה שאכתוב, ולא אריב ואתווכח אתך, אתן לאחרים לומר את דבריהם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תמיד יש עליות ומורדות. חוץ מזה צריך להתארגן מסוף החופש לקראת תחילת החגים....

אריה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בשבילך הוא נפטר.
בשביל אלפי גולשים בנושאים שונים הוא חי בטירוף.

כל דמות צבעונית שעפה מפה קנתה את זה ביושר.

שנית. איך אתה (מתן) רוצה שאני אתייחס לפוסט כזה?

אם יש לך משהו להגיד לי אתה מוזמן להתקשר. יש לי קצת בעיה עם זה שמשלשלים לי על הראש ושואלים אותי מה לדעתי הטמפרטורה.

הדרך היחידה לדעת אם פורום חי או מת היא הכניסות וזמן השהות באתר. ובנתונים הללו חביבי, מאז שהצבעוניים הלכו, המגמה היא עלייה מרשימה מאוד. כמות הצפיות בכתבות בעמוד הראשי הן אדירות. זה מה שחשוב לי. הפורום הוא החצר האחורית המשמשת שעשוע לגולשים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
ואין פה שום הומור מצד פותח הפוסט,
אך יש פה טעות בזיהוי הכוונה שהביע.
אם תצליח להציע פרשנות להתבטאות "איפה יושבים שבעה?" שאינה ואריאציה על הומור כלשהו, ציני או אחר, אסכים אתך שאין פה הומור מצד פותח הפוסט, אך יש פה טעות בזיהוי הכוונה שהביע.

אחרת לא :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
"הומור מתסכל"??
לדעתי יש לך יד גדולה מאד בדבר הגם שתתכחש לזה עוד מאה שנה...
כבר כתבתי בעבר כאן בהתייחסות לפילוסופיה שדבריך מייצגים, כי אתה מבצע חיסול ממוקד לפורום הזה, משיכת השטיח מתחת לכל העקרונות שעל פיהם שופטים איכויות של מערכת, בלי להציג חלופה סבירה והגיונית חוץ מאשר, כל אחד וטעמו הוא... ריסק את הבסיס שעליו מושתת רעיון האודיופיליה.
זה כל מה שאכתוב, ולא אריב ואתווכח אתך, אתן לאחרים לומר את דבריהם.
לא אטרח להתכחש. אני לא צריך לתקן כל שטות שאתה כותב.

אני מבין שאלה שכן תיקנתי הביאו אותך לרצות לחסל חשבונות אישיים...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אין לי שום חשבון אישי אתך.
אתה אולי לא מודע למניעים שלך, או שאתה מיתמם.
אתה מיתמם, חבר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
הרי אין בזה הרבה כסף, להשאיר פורום "אודיופילי" חי. וכמה אפשר לחיות על אידאולוגיה ושליחות. גם זה נגמר מתישהו. על כן, עלינו לרעות בשדות זרים כדי לחפש ריגושי אודיופיליה
בעצם מעבר לכל הציניות והכעסים, מעניין:
  1. האם לדעתך צריך להשקיע כסף כדי להשאיר פורום "אודיופילי" חי? במה בדיוק, באיזו צורה?
  2. מה לדעתך ההנהלה הייתה צריכה לעשות שלא עשתה, או שעשתה ולא הייתה צריכה לעשות?
  3. האם/איפה אתה מוצא "ריגושי אודיופיליה" בפורומים אחרים בארץ?
  4. באיזה מידה, לדעתך, זה תלוי, או לא תלוי, בתכנים שהגולשים מביאים?
  5. לדעתך, האם ייתכן שחלק מהעניין הוא שאנשים עוברים לעסוק יותר בפייסבוק מאשר בפורומים?
אנא קבל התנצלותי מראש על כך שאני שואל בצורה מסודרת וממוספרת :)
Can't help it. כך הראש שלי פועל :(

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
בשבילך הוא נפטר.
בשביל אלפי גולשים בנושאים שונים הוא חי בטירוף.

כל דמות צבעונית שעפה מפה קנתה את זה ביושר.

שנית. איך אתה (מתן) רוצה שאני אתייחס לפוסט כזה?

אם יש לך משהו להגיד לי אתה מוזמן להתקשר. יש לי קצת בעיה עם זה שמשלשלים לי על הראש ושואלים אותי מה לדעתי הטמפרטורה.

הדרך היחידה לדעת אם פורום חי או מת היא הכניסות וזמן השהות באתר. ובנתונים הללו חביבי, מאז שהצבעוניים הלכו, המגמה היא עלייה מרשימה מאוד. כמות הצפיות בכתבות בעמוד הראשי הן אדירות. זה מה שחשוב לי. הפורום הוא החצר האחורית המשמשת שעשוע לגולשים.
חס וחלילה. לא באתי אליך בטענות. אין לי שום טרוניה קונקרטית כלפיך או כלפי כל אחד מהעוסקים באתר.
אתה לא צריך לנפנף לי בסטטיסטיקות של האתר, כי זה לא מדד לכלום. באתרים שאני מנהל כמות התנועה יכולה לרדת ב- 20% ועם זאת כמות הלקוחות עולה ב- 20%. קל וחומר בפורום - זה לא מעניין כמה עיניים צופות בפורום, מעניין כמה דיונים ארוכים יש בו. ולצערי הם הולכים ומתמעטים. גם אתה עושם רושם שמשתתף פחות. (שוב, אני לא בא בטענות. אתה וליאור לבד לא אמורים להחזיק פורום).
אני רואה את כמות הפוסטים ואיכותם בחודשים האחרונים והלב נצבט, כי פשוט אין שום דבר מענין. יתירה מזאת, עד שכבר יש קצת נושאים מעניינים, הם גוועים תוך יום יומיים. השרשורים היחידים שעוברים מספר עמודים הם וויכוחים לא נגמרים של עמיר עם יריביו הרגילים. עזוב את השרשורים שאני פתחתי; תסתכל למשל על הפוסט היפהפה של גולן שאתה כתבת. נגמר ב"יופי, יופי". מעניין ת'תחת.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
בעצם מעבר לכל הציניות והכעסים, מעניין:
  1. האם לדעתך צריך להשקיע כסף כדי להשאיר פורום "אודיופילי" חי? במה בדיוק, באיזו צורה?
  2. מה לדעתך ההנהלה הייתה צריכה לעשות שלא עשתה, או שעשתה ולא הייתה צריכה לעשות?
  3. האם/איפה אתה מוצא "ריגושי אודיופיליה" בפורומים אחרים בארץ?
  4. באיזה מידה, לדעתך, זה תלוי, או לא תלוי, בתכנים שהגולשים מביאים?
  5. לדעתך, האם ייתכן שחלק מהעניין הוא שאנשים עוברים לעסוק יותר בפייסבוק מאשר בפורומים?
אנא קבל התנצלותי מראש על כך שאני שואל בצורה מסודרת וממוספרת :)
Can't help it. כך הראש שלי פועל :(

עמיר
1. למשל, בלהזמין סקירות או בלכתוב מאמרים מהסוגים שמעוררים עניין. השוואות, ביקורים, ראיונות, וכו'.
2. ההנהלה לא צריכה לעשות שום דבר. כדי להשקיע כסף צריך להיות הגיון עסקי. אם היה כזה, היו עושים את זה.
3. לא מוצא. אם הייתי מוצא, הייתי כותב שם ולא כאן. כאן מרגיש לי יותר בית משני הפורומים האחרים.
4. בהיעדר א', זה תלוי אך ורק בתכנים שהגולשים מביאים. לא בשום דבר אחר.
5. זאת שאלה מצויינת, ואני חושב שלא. אני לא מכיר קבוצות שלא נראות כמו לוח מכירות בסופו של דבר, כמו כל האהבלים האלה שעושים עאלק קבוצת "אודיו וינטאז'" כמסווה ללוח מכירות יד2. אבל אני לא מומחה גדול בפייסבוק. בשורה תחתונה, עם זאת, אפשר להשתמש בפלטפורמה של פייסבוק כדי להביא קהל נוסף. אבל זה עולה כסף, ולא מעט, ודורש מומחיות שיווקית. ובהיעדר הצדקה עסקית, אף פורום לא עושה את זה. (אני מדבר על הפורום הדו ערוצי בלבד, לא על אתר דיטאון)

aviv007

אוהב את התחום
מעורבות
82
נקודות
28
יכול להבין את התסכול של מתן.. :(

לדוגמה, יצא לי לאחרונה מתוך שעמום נטו, להיכנס לשרשורים בפורום הדו-ערוצי מלפני 6 שנים. ברובם היה ניתן למצוא את הגיגיו של diz ועוד מספר משתתפים "צבעוניים" אחרים מהעבר.
כן, אין ספק הבנאדם יודע לעקוץ, ובעיקר יודע לגעת בנק' החולשה של המשתתפים. אבל מה, יש לדברים שלו ברובם תוכן, הוא כותב בצורה מעניינת והשרשורים שבהם השתתף או פתח ארוכים, בעלי ריבויי משתתפים וגרמו לי אישית להיכנס לפורום בתדירות גבוהה כדי לראות מה התחדש.

עכשיו, כמובן שהנהלת האתר מחויבת לשמור על רמה בסיסית של התנהגות בפורום. השאלה שנשאלת היא, מתי עוברים את הגבול שבין הנ"ל לבין להוציא את העניין והאנרגיות מהפורום, ואיך אפשר ליצור איזון בינהם בצורה נכונה?

אפשר גם לראות את הפורום הכחול, ברגע שהתחילו לעשות שם סדר באופן קיצוני הפורום התחיל לפרפר קשות.
אצל אלוני אני לא זוכר שזה הגיע לרמות קיצון אף פעם ובסה"כ דיי רגוע שם, וכאן אפשר לראות שהפורום מאוד איבד עניין לאחרונה.

כמו מתן, אני לא בא בטענות לאף אחד, בסה"כ כותב את מה שמרגיש לי כרגע ומזדהה עם דבריו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור