הבדלים בין רמקולים

• פותח הנושא hm68
  • פורסם בתאריך

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
למה בתעשיה נניח ברזים...כל הברזים שהמנגנון עשוי מקרמיקה יקרים יותר מברזים אחרים...ברז לבית,ברז לכיבוי אש,בירזי פיקוד,ברזי בורר...?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אני לא מתחבר לסגנון ולתובנה.
הדרייברים אצלי לא מיחידות קשיחות ועדיין רמקול נפלא, אגב, מאחת החברות המובילות בעולם, שהרבה יכולים ללמוד מהם...

הרבה מאוד
כולל המודרניים למינהם!!
ואילו שהדיון עוסק.

אגב מעניין שהם לא מרגישים את הצורך ואו/את ה"יתרונות" של נושא הדיון...:)

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
בתעשיית מוצרי הצריכה הסיסמא היא " תתחדש או תמות" ולכן יצרנים מחדשים כל הזמן, אם לא בתוכן אז בעיצוב, והמטרה היא שהמוצר שברשותך יראה וירגיש לך פתאום מיושן ותעורר בך האי-נוחות, והרצון העז להחליף...
כך, בין השאר הטכניקות, ממחזרים לקוחות, משעבדים אנשים, והופכים אותם לצרכנים מכורים סדרתיים, שלא מפסיקים לחפש על מה להוציא תכסף.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
בתעשיית מוצרי הצריכה הסיסמא היא " תתחדש או תמות" ולכן יצרנים מחדשים כל הזמן, אם לא בתוכן אז בעיצוב, והמטרה היא שהמוצר שברשותך יראה וירגיש לך פתאום מיושן ותעורר בך האי-נוחות, והרצון העז להחליף...
כך, בין השאר הטכניקות, ממחזרים לקוחות, משעבדים אנשים, והופכים אותם לצרכנים מכורים סדרתיים, שלא מפסיקים לחפש על מה להוציא תכסף.
נכון!! מסקנה? רק יד שניה. כמו הקונטריבה שערן מפרסם עכשיו... איך מדגדג לי. רכב או רמקול, רכב או רמקול. רמקול!!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
רמקול,תתחדש :)

נערך לאחרונה ב:

facebook

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
3

:בעד:
תרבות הצריכה באה לפצות לרוב על חסכים פנימיים אחרים , רוחניים /חברתיים , כשמבינים שצרכים אלו לא ניתנים להזנה ע''י קניה של מוצרים כלשהם אלא מאותם התחומים עצמם , דלת היציאה מהלופ הזה תהיה נגישה מאי פעם .

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
לא ניראה לי שהבנתם השאלה שלי לגבי מנגנוני הברזים מקרמיקה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני לא מתחבר לסגנון ולתובנה.
הדרייברים אצלי לא מיחידות קשיחות ועדיין רמקול נפלא, אגב, מאחת החברות המובילות בעולם, שהרבה יכולים ללמוד מהם...

לא טענתי שזה לא יכול להשמע נפלא (תלוי איך כל אחד מגדיר פלא). טענתי שמבחינת הביצועים ליחידות מהסוג הזה שאני מדבר עליהם יש יתרון אבסולוטי.

אגב.
איזה רמקולים יש לך?

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
לא טענתי שזה לא יכול להשמע נפלא (תלוי איך כל אחד מגדיר פלא). טענתי שמבחינת הביצועים ליחידות מהסוג הזה שאני מדבר עליהם יש יתרון אבסולוטי.

אגב.
איזה רמקולים יש לך?

כיוונתי יותר למילה סמרטוט לכל מה שהוא לא יחידה קשיחה.
במיוחד לא מנציג אתר.

יש לי ווילסון.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
לא ניראה לי שהבנתם השאלה שלי לגבי מנגנוני הברזים מקרמיקה.

הבננו גם הבננו...:)
רק שעניין הזה הוא חלק מתמונה הרבה יותר גדולה..
כמובן שיש תמיד שיפור מה במוצרים, והקרמיקה בברזים היא לא ממש קרמיקה אלא ציפוי סרמי(קרמי) שאמור לצמצם שחיקה באזור החיכוך ובכך להאריך את חיי המוצר. סביר לחלוטין שמבקשים יותר כסף עבור המוצרים הללו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כיוונתי יותר למילה סמרטוט לכל מה שהוא לא יחידה קשיחה.
במיוחד לא מנציג אתר.

יש לי ווילסון.

וילסון הוא אחד מהמייצגים של שימוש ביחידות קשיחות וקלות. היחידות שיושבות בוילסונים הן יחידות של פוקאל - מדהימות בכל קנה מידה, מהטובות שיש.

סמרטוטים זה יחידות מקרטון.

לגבי השימוש במונח סמרטוט ליחידה - מבטיח לך שאף יחידה לא תעלב...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אני כבר מעל 10 שנים עם רמקולים בעלי יחידות קשיחות. לא קרמיים אגב. ובלי לשים לב בכלל... תמיד הלכתי אחרי מה שאני שומע. מאז ומעולם.
היום אני עם הרמקול השלישי במספר.
מיד "7 מקוולאר בציפוי סיבי זכוכית עם כיפה "4! מהיחידות הכי טובות ששמעתי עד היום בכל רמת מחיר.
לא חריף ולא בטיח.
אין מה לעשות, כמו בעוד כמה דברים בחיים,
קשיח זה טוב. ;)

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
למה בתעשיה נניח ברזים...כל הברזים שהמנגנון עשוי מקרמיקה יקרים יותר מברזים אחרים...ברז לבית,ברז לכיבוי אש,בירזי פיקוד,ברזי בורר...?

הקרמיקה,בגילגוליה,איתנו כבר 6016 שנה (אם אתה מוכן להניח שישו נולד בשנת אפס....:) ) . הסיבה לזה שברז עם מנגנון קרמי (מנגנון קרמי לא עשוי קרמיקה) יקר יותר נעוצה בדבר הפשוט שנקרא..... ביקוש והצע.

...זה גם נכון ברמקולים עשויים קרמיקה.

...זה נכון גם... :) לסירים מצופים קרמיקה (וואלה יש כאלה ולא בקורפוס הקרמי של ציויליזציה מן העבר.....).

מננחם

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
הבננו גם הבננו...:)
רק שעניין הזה הוא חלק מתמונה הרבה יותר גדולה..
כמובן שיש תמיד שיפור מה במוצרים, והקרמיקה בברזים היא לא ממש קרמיקה אלא ציפוי סרמי(קרמי) שאמור לצמצם שחיקה באזור החיכוך ובכך להאריך את חיי המוצר. סביר לחלוטין שמבקשים יותר כסף עבור המוצרים הללו.
האמת לא שאלתי ברצינות. לקחתי הימור שאולי זה יתפתח לכיוון מסוים והסוף היה אמור להיות בדיחה...לא נורא ,אולי בפעם הבאה..(ורד)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
בוא'נה מתנוש זרק פה סקופ ואתם ככה עוברים לסדר היום....?:מבולבל:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
בוא'נה מתנוש זרק פה סקופ ואתם ככה עוברים לסדר היום....?:מבולבל:
הלוואי.... אין לי כסף כרגע. כרגע גם שדרגתי משהו אחר שיגרום לך להצפין עד חיפה, לדעתי.
פוסט מפורט בקרוב ,כשיהיה לי כח להעמיד מצלמה ולצלם.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
וילסון הוא אחד מהמייצגים של שימוש ביחידות קשיחות וקלות. היחידות שיושבות בוילסונים הן יחידות של פוקאל - מדהימות בכל קנה מידה, מהטובות שיש.
ן
סמרטוטים זה יחידות מקרטון.

לגבי השימוש במונח סמרטוט ליחידה - מבטיח לך שאף יחידה לא תעלב...
כבר מס' שנים שאין שום אלמנטים של פוקל בווילסון כי פוקל החליטו להפסיק למכור יחידות ליצרנים אחרים.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
מה שאני רוצה לומר זה ,שבגיליון של אבסולוטסאונד מתאריך 9/6 דהיינו החודש.
בתערוכה אודיו שנערכה בניופורט ביץ' בארה"ב כן ,בארה"ב.לדעת כתב המגזין המכובד והאמריקאי.
מתוך חמשת החדרים הטובים ביותר (לדעתו)לרמקולים מעל מחיר של 20k$ ,
מככבים להם שלושה קרמים.איזופון,טידל,מרטן.זה לדעת הכתב.
כמו כן עוד שני רמקולים בקטגורית ההורן בוריציה שונה.
אנטי טזה למה שחוו חלקם של החברה במינכן.
אותי משמח ענין אחד שבו טענתי בשירשור זה ,שתוצאה שופטים לפי תוצאה ולא לפי כל מני...
ואוסיף ואומר שזה אותו כתב שסיקר התערוכה במינכן ושם אהב דברים אחרים.
דהיינו ,תלוי איך אתה מעמיד סט אפ. תהנו
http://www.theabsolutesound.com/art...sletter&utm_medium=email&utm_source=email-489

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שאני רוצה לומר זה ,שבגיליון של אבסולוטסאונד מתאריך 9/6 דהיינו החודש.
בתערוכה אודיו שנערכה בניופורט ביץ' בארה"ב כן ,בארה"ב.לדעת כתב המגזין המכובד והאמריקאי.
מתוך חמשת החדרים הטובים ביותר (לדעתו)לרמקולים מעל מחיר של 20k$ ,
מככבים להם שלושה קרמים.איזופון,טידל,מרטן.זה לדעת הכתב.
כמו כן עוד שני רמקולים בקטגורית ההורן בוריציה שונה.
אנטי טזה למה שחוו חלקם של החברה במינכן.
אותי משמח ענין אחד שבו טענתי בשירשור זה ,שתוצאה שופטים לפי תוצאה ולא לפי כל מני...
ואוסיף ואומר שזה אותו כתב שסיקר התערוכה במינכן ושם אהב דברים אחרים.
דהיינו ,תלוי איך אתה מעמיד סט אפ. תהנו
http://www.theabsolutesound.com/art...sletter&utm_medium=email&utm_source=email-489

עזוב שלמה.
לכתב הזה אין נשמה...:confused:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור