טלפון האם אפשר לבטל חסימה של אתרים ואפליקציות בxiaomi redmi note 3?

rachelyyy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
היי.קניתי פלאפון xiaomi redmi note 3 כפי שהימליצו לי.אמא שלי לקחה את הפלאפון למעבדה וחסמה לי כמעט את כל האתרים והאפליקציות.נשארו כמה בסיסיים כמו ויקיפדיה,גימייל,ווטסאפ וזהו בערך.שאלתי במעבדה אם אפשר להחזיר את המצב לקדמותו והם אמרו שמכיוון שהמכשיר הוא מתוצרת סינית אז אי אפשר.עכשיו אני שואלת:בוזבז על המכשיר הזה כסף.האם באמת לא ניתן להחזיר את המצב לקדמותו,שתהיה גישה חופשית לכל האתרים והאפליקציות?????!!!!!
כמו כן,האם אוכל למצוא קונה שירצה את הפלאפון הזה עכשיו..?או אולי חנות??מה אתם מציעים?אשמח לעיצות ולאם אפשר לתקן את הפלאפון.תודה .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אין פונקציות ב-xiaomi שאי אפשר להחזיר בחנות המתאימה...פנה לחנות היבואן.

תומר

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
היי.קניתי פלאפון xiaomi redmi note 3 כפי שהימליצו לי.אמא שלי לקחה את הפלאפון למעבדה וחסמה לי כמעט את כל האתרים והאפליקציות.

אם היא שילמה על המכשיר, זכותה

rachelyyy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
א.מה זאת אומרת פונקציות?אמרו לי שדווקא בגלל שזה סיני אז אי אפשר.חנות היבואן זה איפה שקניתי את המכשיר?אני אנסה לשאול בעוד מקומות.אתה בטוח שחנות היבואן יוכלו לתקן את זה?
ב.לא,אמא שלי ל-א שילמה על המכשיר.

rachelyyy

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
אני לא יודעת איך לאפס אותו:(

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בן כמה אתה?

תומר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התפריט בטלפון הוא בעברית או אנגלית? את צריכה להכנס להגדרות, שם יש "גיבוי ואיפוס" או שם דומה ואז לבחור "איפוס לברירת המחדל של היצרן".
אבל, זה מוחק כל מה שיש לך על הטלפון, קחי זאת בחשבון. ואני מקווה שזה יפתור את הבעיה ושלא עשו חסימה ברמה גבוהה יותר במערכת.

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
171
נקודות
43
לדעתי לא צריך איפוס.
לשיאומי יש מספר אפליקציות מובנות שמנהלות את הפעילות של המכשירים:
תחת תפריט הגדרות, הגדרות נוספות, אבטחה ופרטיות - ניתן להגדיר מי מהאפליקציות יוכלו להכנס לאינטרנט, להפעיל GPS וכו'.

בנוסף, באפליקציה היעודית של שיאומי בשם "אבטחה" ניתן לקבוע למי מהאפליקציות תינתן הרשאה ומי יחסמו.

יתכן מאד שהחסימה בוצעה בדרך זו.

אפשרות ג' הינה התקנה של אפליקציה בשם ES file explorer. שינוי ההגדרות שלה, או הסרתה ימנעו החסימה.
פרטים נוספים על אפליקציה זו תמצא כאן

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור