רמקולים הי קראמי(בא)!

• פותח הנושא ni-ro
  • פורסם בתאריך

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
תתחדש
בשביל מה המוניטור? סתם נראה מסורבל.
ניסית להשתמש באפליקצית שלט רחוק בסארטפון שלך?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
474
נקודות
83
תתחדש ניר,
הרמקול הזה בלט מאוד בתערוכה,
כל הכבוד לשבירת השמרנות
ולחופש הבחירה שלך בפעם שניה,
נדיר בימינו להיות אדם חופשי,
שלא הולך בתלם,
המהפכה מצליחה כשהיא צודקת:כל-הכבוד:

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ניר,

מתי אני בא?

תומר

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תתחדש

תתחדש
ניסיתי,
פחות אוהב את התוצאה (לפחות עם ה Amarra- עדיף לנגן כ list ולא עם פלטפורמת ה ituns).

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תתחדש ניר,
הרמקול הזה בלט מאוד בתערוכה,
כל הכבוד לשבירת השמרנות
ולחופש הבחירה שלך בפעם שניה,
נדיר בימינו להיות אדם חופשי,
שלא הולך בתלם,
המהפכה מצליחה כשהיא צודקת:כל-הכבוד:
תודה יוסי.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני רוצה לשמוע את הרמקולים הללו, האם אפשרי?

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ניסיתי,
פחות אוהב את התוצאה (לפחות עם ה Amarra- עדיף לנגן כ list ולא עם פלטפורמת ה ituns).

לא הבנתי, איך אתה שומע היום עם ה Amarra עם LIST ? :מבולבל: מה בדיוק מחובר ואיך ? - סתם סקרנות שלי

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
כרמי, Amarra (תוכנת שמיעה למאק) מאפשר האזנה באמצעות העלאת קבצים ללוח רשימת שירים כרשימה (היינו, אני נכנס במחשב לתיקיה פותח jazz/ bill evans/ album... ומעלה את האלבום כולו/ רשימת שירים וכן הלאה... יוצר לי רשימת האזנה שלי... לוחץ play ומאזין... חלופה שניה , תצוגת כל האלבומים שלי על גבי האייפד/ פלאפון כמו שהרוב עושים... נוח יותר, אולם, אני (וגם Amarra) חושבים שהאיכות טיפה נפגמת... אז בהאזנות רציניות אני מעדיף לשמוע בצורה הראשונה (גם ככה אני מעלה בדרכ 3- 5 אלבום שלמים ומאזין).
ככה, האיכות טובה יותר, אני מאזין לסיפור (שנכתב ע"י היוצר/ עורך) ולא מזפזפ...
במקרה של שיר שלא אוהב יכול להעביר ידנית (העכבר לידי) או עם שלט של המק.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
בטח אפשרי.
נהיה בקשר
תגיד מתי נוח לך

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
88
נקודות
28
תתחדש (ורד)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עופר
סליחה התבלבלתי בין אווטר (שיצא אוויר מהספלר) להגברה שלי אטילה. במקביל לברכות שאלו אותי על ההגברה שלי והתבלבלתי.
סליחה ו... תודה על התגובה

נראה לי שעכשיו אתה בכלל באופוריה מהסאונד...ולא רק מבולבל.
נו ספר משהו? אני מבין שכיף לך יותר לשמוע מוזיקה עם הרמקולים החדשים - מאשר ל"קשקש" בפורום.
אבל בכל זאת.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ניר, אני ממתין בסבלנות לחדשים.
לא רק כדי לשמוע את דעתך על הסאונד...
אלא על ההבדל בין החדשים, לזמניים.
: -)

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
נראה לי שעכשיו אתה בכלל באופוריה מהסאונד...ולא רק מבולבל.
נו ספר משהו? אני מבין שכיף לך יותר לשמוע מוזיקה עם הרמקולים החדשים - מאשר ל"קשקש" בפורום.
אבל בכל זאת.
הי,
אכן התבלבלתי בין האווטר (דמות) לאטילה (הגברה). באותו יום עניתי למס אנשים במקביל.

שבוע לאחר שהרמקולים אצלי אני יכול לומר שמדובר ברמקול שונה ממה שהתרגלתי עד כה.
חשבתי שאת הרמקול החדש (היות והגימור שבחרתי היה ממלאי), אקבל תוך שבועיים שלושה, אז חשבתי. לאקיוטון (החברה שמיצרת את הדרייברים), יש את האילוצים שלה ונאמר לנו שעקב המעבר לטיוטר מסוג cell הביקושים עלו וזמן ההמתנה יכול להגיע ל 8 שבועות.
Cell- מדובר בטויטר שמאוד מתקרב בתכונות שלו ליהלום (וגם בתדרים). אז מבחינתי זה שווה לחכות.
עם קבלת רוע הגזירה, מישל נאות להקפיץ לי את האח הקטן של הרמקול, אמר קח תתרגל בינתיים לצליל הקראמי (מבחינתי זה לא מובן מאילו, ומגיע למישל תודה רבה, במיוחד שהגיע אלי מחיפה).
טוב עכשיו למסקנות בהרחבה:
תכלס מהרגע הראשון ששמעתי קראמי (באמת, שמעתי) אצל ידידנו פיני AKA (המכונה) SOL, ידעתי מה איזה סוג רמקול יהיה הרמקול הבא שלי, אבל הפור לגבי איזה, נפל בתערוכה.
לאחר משחק קטן במיקום, שלבסוף מפאת חוסר זמן, חזר בינתיים לאיפה שהרמקולים הקודמים מוקמו, אני יכול לומר שהדבר הראשון שעולה לי זה פירוט, פירוט, ועוד ועוד רבדים של מוזיקה חדשה שנגלתה בפני. כאילו שמיכה דקה הוסרה מהרמקולים הקודמים וכעט ניתן לשמוע ולהרגיש עוד צלילים חדשים.
נכון ה YG מאוד התאים לחלל הלא גדול אצלי (כ- 11 מטר מרובע), ניתן היה למקמו בכל מקום כמעט וכמעט כל דבר נשמע בו טוב, אפילו טוב ++ . היה לו צליל מדוייק, עם כי, גם חמים. אבל אנחנו לא מתעסקים בטוב ורוצים הכי טוב או לפחות מצוין. ולפחות מהאח הקטן אני מאוד מאוד מרוצה, כל כך מרוצה שלפעמים גומלת בי המחשבה לומר למישל, יודע מה, תשאיר אותם פה.
אבל שוב, הרמקול שאני בחרתי זו אמורה להיות חיה אחרת, 3 דרייברים של 7 אינץ וטוויטר cell משופר מאוד לעומת 2 דרייברים של 6.25 אינץ. אז, שוב עניין המצוין, בשבילו, אני יכול ״לסבול״ עוד קצת עם ה״אח הקטן״, עד שהאח הגדול יגיע.
ווקאל :
נשמע מדהים. זמרים וזמרות, מנעד הצלילים והשינוי בטון מאוד מאוד משתקף עם הרמקול.
כלים אקוסטיים:
זה לדעתי, יחד עם קלאסית, המגרש הטבעי (הביתי), של הרמקול הזה.
תופים- נשמע חלום (כל חלק בו).
גיטרות חשמליות: רוק קל (דייר סטרייט, ג'נסיס - סבבה), כבד (לא שומע- לדעתי בעוצמות גבוהות פחות ה cap of tea שלו).
Big band:
Roy Hargrove וכדומה. ניתן למקם כל כלי בבמה, בהרבה מקרים אני בוחן את עצמי בהרכבים בינוניים (מעבר לטריו או רבעיה), אילו כלים אני שומע ואחכ בודק מול הכתובים, בואו נגיד אני עד כה 10/ 10. טוב נחשפתי מעט, אבל הבנתם. מ-ש-ו-ע-מ-מ-ם.
קלאסי: לא אוהב בגדול, למעט כינורות ופסנתר. וכמה אני מצטער. מעולם לא הצטערתי שאני לא אוהב סוג מוזיקה זו. וגומלת בי המחשבה , לתת לה צ׳אנס נוסף . די , זה פסיכי, פעם היתי אצל עופר שחורי שהסביר לי שקלאסי זה המון דינאמיות, שקט ואז פתאום 100 כלים מנגנים יחד. עם הרמקולים האלו, זה ממש כמו לצפות בסרט אימה.
גימור ונראות הרמקול
:
למרות שהמחשבה של אודיופיל אמיתי צ״ל, שזה לא חשוב, אז אני חלקית מסכים (זה לא הדבר הכי חשוב), אבל זה בונוס מאוד מאוד גדול להאזין למוזיקה ולצפות ב 2 תיבות עץ קצת יותר גבוהות ממטר כל אחד, עם גימור בלתי מתפשר שכל תמונה שאצלם תעשה להם עוול.
מדובר על כ 20 שכבות של לכה, שנותנות לרמקול ברק וגימור שראיתי עד כה בחברות דוג׳ TIDAL , שהם פסיכים לגמרי. וסוגי העץ, והגוונים אחד יותר יפה מהשני. ישבתי במשך יומיים והתבוננתי על 10 גימורים עד שבחרתי את הגימור שלי, שמאוד דומה לאגוז אפריקאי.
אז זהו, לסיכום:
השיפור שהכי משמעותי מבחינתי זה הפירוט והמון צלילים שנגלו בפני כעת, מאוד שמח שהגריפון וה Emm בסינרגיה מושלמת עם הרמקול ושולטים עליו ביד רמה.
זהו בינתיים.

נחכה שהרמקול שלי יגיע וניתן השוואה קצת יותר מעניינת.
שבת שלום
ניר(ו)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
שבוע לאחר שהרמקולים אצלי אני יכול לומר שמדובר ברמקול שונה ממה שהתרגלתי עד כה.
נחכה שהרמקול שלי יגיע וניתן השוואה קצת יותר מעניינת.
שבת שלום
ניר(ו)

נחכה ביחד איתך. נחמד שמישל נאות להביא לך לבינתיים את האח הקטן
אבל זה משהו הגיוני שכל יבואן אמור לעשות, בדרך כלל. (הטובים שבהם, והם מעטים)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תתחדש ושאפו למישל על השאלת הרמקול עד קבלת החדש.

מאוד מתחבר לתיאור שלך על אופי הסאונד הקרמי...

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
תתחדש ושאפו למישל על השאלת הרמקול עד קבלת החדש.

מאוד מתחבר לתיאור שלך על אופי הסאונד הקרמי...
הי תודה רבה
גם לך מגיע תתחדש!
רכשת רמקול מעולה !!
גם אני קראתי ומהתאורים שלך נראה שהרשמים לנו יחסית זהים.
המון שעות הנאה

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
ניר, אני ממתין בסבלנות לחדשים.
לא רק כדי לשמוע את דעתך על הסאונד...
אלא על ההבדל בין החדשים, לזמניים.
: -)
חגי סופסוף יצא השבת (לא יודע אם אתה שומר ולכן בחרתי לכבדך ולכתוב רק עכשיו) בכל זאת, שבוע טוב וחודש טוב וכפי שכתבתי, לכשיגיעו החדשים אשמח להזמין ולתת השוואה. גם אותי מעניין, האם הטיוטר והמיד החדש אכן מצדיקים את השבחים שהם מקבלים (שמעתי בתערוכה את ה cell), אבל לא בהאזנה רצינית וממושכת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור