המלצות על הגברה יתקבלו בברכה

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עם הרמקול הנכון, אני מבטיח לך שאפשר להפיל מגבר טרנזיסטורי יקר עם מגבר מנורות בחצי מחיר גם. אך אינני עושה הכללות- הכל נקודתי.
באודיו, כמו בחיים, הכל עניין של מיקס'נ'מאץ'! חוסר ההבנה הבסיסית הזו,מראה על חוסר נסיון מעמיק בתחום, הקביעות שלך הן מקסימום אוברדואז של קריאת ירחונים.
אני מאמין לך שלא שמעת בחיים מגברי מנורות ב30K$-40K$ , זה בסדר.

:מה??????????:(N):כועס:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תפגשו ותשמעו (על משקל "תרבחו ותסעדו")

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא שמתי לב שהזמינו.
בעיקר מקנטרנים , ועוד מעט יהיה גם את ריב היבואנים הרגיל והשרשור ינעל.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חברים.

בואו נשמור על כבוד הדדי אחד לשני כאן, מטרת השירשור הזה הוא לא להוכיח את האחר אלא להוכיח טענה, זה לא משנה מי שמע מה משנה מה שהוא אומר, תמיד אפשר לסתור את מה שהאחר כתב בלי להיכנס לתכנים אישיים.

אנא מכם. הרגעו ותענו לגופו של עינין ולא לגופו של גולש. חבל שעוד שירשור ידרדר.

יבואנים יקרים.
הידע שלכם חשוב, התגובות שלכם מבורכות ורצויות {בגדר חוקי הפורום}. שמרו על מיקצועיות ואל תכנסו לויכוחים. אחרי הכל, בגלל הויכוחים לא מבינים שום דבר בסוף.

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לחבריי ס. ריכטר אורי_ו

נתחיל ב-ס.(ברשותכם)

יפה עשית ס. ידידי, שבאופן אולטרה-סובטילי וערמומי כאחד,
החדרת לפורום שלנו את שמה ,המעומעם מעט לצערי, של אחת הנשים המרשימות במקומותינו, גיבורת ילדות שלי,If I May(ואף שלך ס., כנראה)-הגב' שושנה ארבלי אלמוזלינו.

כה לחי !

(אגב, ס. -לכשתתפנה,אני מצפה שתפנה לטפל בכבוד הגב' נוזהת קצב-יו'ר המועצה הישראלית לצרכנות בשנים הרלוונטיות.)

2.

אורי_ו , אני מחבב אותך כבן , ומשום כך אמליץ לך לרכוש פיוז אודיופילי.

הידד לשושנה ארבלי אלמוזלינו , הידד לאורך הרוח!

רם,יפו

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יבואנים יקרים.
הידע שלכם חשוב, התגובות שלכם מבורכות ורצויות {בגדר חוקי הפורום}. שמרו על מיקצועיות ואל תכנסו לויכוחים. אחרי הכל, בגלל הויכוחים לא מבינים שום דבר בסוף.

מה לא בסדר בתגובות היבואנים בשירשור הזה?
הם כתבו את המילה "מגבר שפופרות" וממש במקרה הם מיבאים כזה??

אם אכן כך הדבר-זה לא בסדר וצריך לחסום אותם עד להבטחה מצידם שלא יזכירו כאן שום דבר על ציוד אודיו אלא רק על ימת צ'אד או דיונים על בעד או נגד הוספת מכשיר MRI ביפו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אורי ו

אחרי 1,548 הודעות, נדמה לי שאני מכיר אותך,
האמת 10 ההודעות הראשונות הספיקו.

לטובת הפורום, תעשה את מה שאתה מאשים בו אותי ותפסיק להמליץ - אתה פשוט לא בכיוון, ושטף המלל שלך רק חושף את בורותך.

שיהיה לך יום טוב.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היה פה אחלה עד שהיבואנים התחילו לדחוף את האף שלהם איפה שהם לא צריכים.

רוזי1 הפוסל במומו פוסל... מי אתה בדיוק שתגיד עלי או לי כזה דבר? פגשת אותי פעם? אתה יודע מי אני?

יבבן קטן שעושה הרבה רעש בפורום ובחיים לא נתן המלצה כמו בנאדם טרול מארץ הטרולים.

כרמי שיהיה לך בהצלחה תאמין לי, רק חבל שאתה תקוע פה בארץ עם יבואנים כאלו.

אני מאוד מקווה שהרמקול הבא שלי אקנה בחו"ל , גם אני אפסיד, בקצב הזה הדבר האחרון שאני רוצה זה שהם ירוויחו. מצטער עליתם על כל העצבים האפשרים.
מה שבטוח שגם אם זה יהיה לשם התפרשות ברצון חד וחלק היבואנים שכותבים בפורומים פשוט מתגלים מיום ליום כאנשים קטנים עם כבוד אבוד.

אורי,

מה עובר עליך?

תומר

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לדיז (ה- Dizzy)

אם אכן כך הדבר-זה לא בסדר וצריך לחסום אותם עד להבטחה מצידם שלא יזכירו כאן שום דבר על ציוד אודיו אלא רק על ימת צ'אד או דיונים על בעד או נגד הוספת מכשיר MRI ביפו.

דיז ידידי

בריאות?

הייתכן שבמהלך ביקורך (המדווח) בהולנד נטלת ,(בטעות,כמובן) ישות נרקוטית כלשהיא ?,
כזו הגורמת לך לאחד בין שתי רשויות נפרדות ,אוטונומיות, כ-ס. ריכטר (MRI) וram_bra (יפו)?

אבקשך ,לכשתתפקח, להפריד בין שתי הישויות.

הידד להפרדה .

רם(=ram_bra)יפו

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אומנם קשה לתאר במילים אופי או חוויה של צליל..אבל עבור חסרי ניסיון שכמותי אולי המומחים והמנוסים ממני יבהירו מושגים השגורים בפי כל ומוזכרים כאן כל הזמן -

מה זה "מגבר שדוחף את הרמקולים" - אני לתומי חשבתי שמי שדוחף אצלי בכל יום שני את הרמקולים זה המנקה..הבן בליעל הזה אפילו מחק לי עם הספונז'ה שלו את סימוני המיקום על הרצפה...מסתבר שחשדתי בכשרים..המגבר הוא זה שדחף לי אותם..

מה זה "מגבר ששולט על הרמקול" - אותו מגבר רשע שדוחף לי הרמקולים ממשיך ובנוסף מצליף בהם בשוטים כדי לשלוט בהם ?? מערכת יחסי סאדו מאזו בין המגבר לרמקולים...ממש פורנו אצלי בבית...מגבר שגם דוחף וגם שולט...פשייי...

שלמה
שלמה , אני מבין את הציניות , אבל אני חושב שעברנו את זה בשרשור שלך על מערכת לרוק . אבל לייתר בטחון ולאלו שלא זוכרים את השרשור המדובר
מגבר שדוחף = מגבר עם רזרבות כוח . למרות העובדה שמגבר מנורות נותן את כול הכוח שיש לו , ולכן מגבר מנורות עם 100 וואט למשל , לא ירגיש חוסר כוח בכמעט כול רמקול נורמאלי ברמות שמיעה נורמאליות . הביטוי עדיין הוא למגברי SS (למרות שאני לא מבין מדוע כי גם להם יש גבול ) שיש להם יכולת הוצאת זרם חזק מאוד שנמדד בעשרות אמפרים

מגבר ששולט על הרמקול , הוא מגבר שיכול להוציא את התדרים הנמוכים מהרמקול ולעשות את זה בצורה מהירה בי הוא שולט על ההחזר של הממברנה גם עת תדרים נמוכים מאוד
במקרה הזה לדעתי זה יכול להיות מגבר מנורות חזק מאוד וגם SS מעולה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דיז ידידי

בריאות?

הייתכן שבמהלך ביקורך (המדווח) בהולנד נטלת ,(בטעות,כמובן) ישות נרקוטית כלשהיא ?,
כזו הגורמת לך לאחד בין שתי רשויות נפרדות ,אוטונומיות, כ-ס. ריכטר (MRI) וram_bra (יפו)?

אבקשך ,לכשתתפקח, להפריד בין שתי הישויות.

הידד להפרדה .

רם(=ram_bra)יפו
מה יש ? אתה פוחד שתאבד את המעמד ?(lol) ו/או שהמתחרים יתעלו עליך ?(lol)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליצן אמיתי truejoker

אנא הצדק את הכינוי שלך וקבל בהומור את הציניות..

אבל אני בהחלט גם רציני בשאלותיי...אני לא בטוח שיש תמימות דעים באשר להגדרת המושגים האלו כמו "דחיפת רמקול" או "שליטה על רמקול"...אני מנסה להבהיר לעצמי מהם המושגים האלו לפני שממשיכים ודנים באיכויות "הדחיפה" או "השליטה" של מגבר כזה או אחר..

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה

אני אסביר לך בשפת העם הכי פשוטה.

רמקול קשה צריך מגבר שיודע להיתנהג ביד קשה, המטרה של הרמקול הוא להרביץ למגבר, המטרה של המגבר הוא להרגיע את הרמקול.

אם המגבר הוא חננה חלשלוש ופחדן הרמקול ירביץ לו. אם המגבר הוא שור בריא הוא פשוט לא ייתן לרמקול לזוז בלי אישור.

הרמקול של כרמי צריך שור. למה? כי הוא מרביצן.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
שלמה

אם רמקול קשה צריך מפלצת להזיז אותו זהו רמקול לא טוב.
רמקול טוב יחשב לדעתי לרמקול שיכול לעבוד עם הרבה סוגי הגברות יהיה בעל טווח דינמי גדול ולא ישמע אנליטי כאילו מנגן מחשב. בדרך כלל טווח דינאמי של רמקול נגזר מהנצילות שלו.
בבחירת רמקול צריך לחשוב גם על הגברה.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
שלמה

אם רמקול קשה צריך מפלצת להזיז אותו זהו רמקול לא טוב.
רמקול טוב יחשב לדעתי לרמקול שיכול לעבוד עם הרבה סוגי הגברות יהיה בעל טווח דינמי גדול ולא ישמע אנליטי כאילו מנגן מחשב. בדרך כלל טווח דינאמי של רמקול נגזר מהנצילות שלו.
בבחירת רמקול צריך לחשוב גם על הגברה.

אני לא מסכים עם אף מילה שכתבת, חוץ מהמשפט האחרון.
- ההגדרה שלי לרמקול טוב זה רמקול שנשמע טוב בהנתן הגברה מתאימה. זה שהוא נשמע אנליטי זה בגלל שהמתכנן התכוון לזה, או שהמגבר עושה לו את זה, אין קשר לנתונים שלו.
- טווח דינאמי של רמקול נגזר מהנצילות שלו, יכולת העברת ההספק של המגבר וכן מקס' SPL שהרמקול יודע לייצר. אין דבר כזה טווח דינאמי של רמקול כפרמטר של הרמקול עצמו.
- בבחירת רמקול צריך להתחשב בהגברה - אמירה נכונה שטומנת בחובה המון שעות התברברות והמון תסכול של אנשים שאני מכיר שקנו רמקול טוב בתרי זוזים ולא מסוגלים למצוא מגבר שיתאים לו באותו תקציב. שתי דוגמאות מייצגות - ה-RESPONSE של PROAC וכן Electa Amator של סונוס. שניהם רמקולים שניתן למצוא היום בסכום פעוט יחסית, אבל הגברה תואמת תעלה לפחות כפליים.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
- טווח דינאמי של רמקול נגזר מהנצילות שלו, יכולת העברת ההספק של המגבר וכן מקס' SPL שהרמקול יודע לייצר. אין דבר כזה טווח דינאמי של רמקול כפרמטר של הרמקול עצמו.

הגדרה של טווח דינמי של רמקול - היחס בין העוצמה המקסימלית ללא עיוות שרמקול יכול לספק לבין רצפת הרעש.
לרמקול יש טווח דינאמי שנגזר מהתכנון ומהדרייבירים שלו. זה בהגדרה נותן טווח דימני של רמקול כפרמטר של עצמו.
נכון רצפת הרעש של רמקול מין הסתם נמוכה אבל התכנון שלו עצמו קובע את הרף העליון בלי קשר למגבר שיחובר אליו.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
לרמקול יש נצילות ומקס' SPL, אני מודה שעל רצפת רעש של רמקול לא שמעתי מעולם. אתה יכול לתת דוגמאות?

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
לרמקול יש נצילות ומקס' SPL, אני מודה שעל רצפת רעש של רמקול לא שמעתי מעולם. אתה יכול לתת דוגמאות?

דוגמאות למה? לרצפת רעש של רמקול? היא כמובן אפסית.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אז אם היא אפסית אני לא מבין את הטיעון שלך לגבי טווח דינמי, תסביר בבקשה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור