דעה: אייפון 6 ו-6 פלוס...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הוא היה מגלומן, בהחלט רצה לשלוט בשוק הספרים (נדמה לי שבסוף קיבל קנס), טלויזיה לא הצליח לו, למרות שהיה בעל מניות של ABC/Disney. איש חזון, יחד עם זאת לא סוס לבן

הוא הפך להיות בעל מניות בדיסני אחרי שדיסני רכשה את חברת פיקסר שג'ובס קנה כמה שנים לפני כן, האמין בה, שם המון מליונים של דולרים ומאז "צעצוע של סיפור" סרטי האנימציה הדיגיטלית הפכו למשהו אחר מהעבר. כל זה מתייחס לתחום הקולנוע, לגבי הטלוויזיה, הוא דווקא חשב שזה לא הזמן של אפל להכנס עם טלוויזיה מתוצרתה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
הוא הפך להיות בעל מניות בדיסני אחרי שדיסני רכשה את חברת פיקסר שג'ובס קנה כמה שנים לפני כן, האמין בה, שם המון מליונים של דולרים ומאז "צעצוע של סיפור" סרטי האנימציה הדיגיטלית הפכו למשהו אחר מהעבר. כל זה מתייחס לתחום הקולנוע, לגבי הטלוויזיה, הוא דווקא חשב שזה לא הזמן של אפל להכנס עם טלוויזיה מתוצרתה.

היו שמועות כי אפל עבדה על טלוויזיה חכמה שתציב אלטרנטיבה לתכנון לינארי של הרשתות.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אפל עבדה ואולי גם עדיין עובדת על העניין.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מעניין מה יהיה המודל העסקי, מדובר על הכנסות של עשרות מיליארדים בשנה לכל רשת. אם ג'ובס אולי היה יכול לגרום לוותר על חלק מזה, לא בטוח לגבי קוק.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
בלי אפל היינו היום עם DOS ונוקייה עם סימביאן...
אוהבים להשמיץ ול"הוכיח" שהם כבר מתים, לא חדשנים ושאר ניתוחים מעמיקים...
בזמן שזו חברה מסחרית סופר מצליחה.
גם אני לא מת על המודלים העיסקיים ושאר באגים אבל לחברה הזו יש הרבה קרדיט
בתחום הנדסת האנוש, התוכנה וכו'.
סטיב ג'ובס היה מגלומן אמנם אבל בלי זה הוא היה עדיין מתקן טלבזיות בחנות בשכונה.
כיף להשמיץ, כשיושבים על מחשב עם "חלונות", או מקלידים על אייפד כלשהו...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
כרמי
יש לי שלושה מכשירים שלהם.
כלים מעולים,שתענוג לעבוד אתם.
אני שונא את החברה בגלל:
1.כבל הטעינה המשתנה.
2.בקשת הזיהוי גם בהורדת אפליקצייה חינמית.
3.אייטונס בעלת צליל מקומפרס ונסיון מתמיד שלהם להתקין אותה(בלי אפשרות להסיר את האפליקציה).
4.מחירים גבוהים מהמוצע.
ועדיין מעריץ את סטיב ג׳ובס.

מבין אותך לחלוטין

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כל מי שיש לו מכשיר אנדרואיד, צריך לומר תודה לג'ובס: http://www.dtown.co.il/articles/1954.html
צודק, ואומר תודה, אחרת הייתי עדיין משתמש במקל של הוינדוזפון שלי..
ללא ספק אפל קידמה אותנו, גם בחלונות שביל גיטס "גנב" מג'ובס.
אבל ,
כמו שביל גיטס עשה את הוינדוז ,והביא את זה לעמך,
סאמסונג ובעיקובתיה שאר החברות עושות אותו הדבר.. רק יותר טוב..

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
החשדות התעוררו בגדול בהשקה של האייפון 5, ב5S כבר היה ברור לכולם שהחברה הזו בצרות והנה, איפון 6 והבדיחה הנוספת , אייפון 6 פלאס -
אפל איבדו את מה שהיה להם, מאביזר אופנה הם חוזרים להיות יצרנים-עבור-פאנבויז.

אגב, האייפון 6 באמת מכשיר נפלא למי שאוהב מכשירים מ2012....

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אם באמת האיפון כל כך לא מוצלח - למה כל כך חשוב לכם לכתוב כל כך הרבה על כך?
למה אתם משקעים את הזמן הזה על כך - אין לכם מכשירים משנת 2014 לכתוב עליהם?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם באמת האיפון כל כך לא מוצלח - למה כל כך חשוב לכם לכתוב כל כך הרבה על כך?
למה אתם משקעים את הזמן הזה על כך - אין לכם מכשירים משנת 2014 לכתוב עליהם?
אגיד לך למה...
בגלל התיקשורת ובגלל כתבים , סליחה על הביטוי , בורים או כמו סוסים שיש להם כיסו לעיניים שלא
יראו מהצדדים...
ככה זה כתב מסויים בערוץ 2, ובמספר כלי תקשורת אחרים מבלי לציין את שמם...
ולמשל באתר ישראלי אינטרנטי הכי פופולרי , כתב מסויים מבלי לנקוב בשמו, כתב על החידושים של איפל , כאילו לא היו דברים מעולם במכשירים אחרים, נכון גם לגבי השעון, הרי אפל הראשונים שהכניסו מדידת דופק בשעון!!
ובזמן שאני קורא את הכתבה, השעון על היד שלי (של סאמסונג) צעק שהדופק מהיר, ואומר לי "עזוב, אל תתעצבן...!"
זה היה כך גם לפני שנה, שסיפר שאפל הראשונה בעולם שהכניסה קורא אצבע במכשיר סלולרי...
וכתבים אחרים בעקבותיו..כמו מתפללים בבית הכנסת אחרי החזן, .... פעם ראשונה שיש קורא אצבע במכשיר סלולרי...
ואז אמרו אחרים, , היי, יש את מוטורולה...
אהה..כן, מוטורולה, לא היה מכשיר נפוץ, מכר רק כמה מליונים, לא עשרות מליונים, זה לא נחשב.....
אותו כתב באתר הפופולארי, ניסה היום קצת לתקן את עצמו, הביא את הבדיחות שעושים ברשת מאפל , אבל כמובן יצא להגנתם...כאילו אין מכשירים אחרים בעולם...

אז מה אגיד לך ?
נו, יצא האיפון החדש,
כל תושבי התפוח שמחים וצוהלים...
הכתבים שמחים ומריעים !
רק הילד צעק "המלך הוא ערום" והמשיך לשחק באנדרואיד...

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כמה עולים בארץ אייפון 6 ו-6 פלוס?

חנות איי סטור בתל אביב כבר עכשיו מאפשרת ללקוחותיה לקנות את המכשיר בהזמנה מוקדמת. המחיר? עבור אייפון 6 דגם 16 גיגה תצטרכו לשלם 4,800 שקלים, והמחיר של ה-6 פלוס יעלה 5,300 שקלים. רוצים נפח זיכרון גדול יותר? עבור 64 גיגה המחיר ינוע בין 5,300 שקל לאייפון 6 ו-5,800 שקלים לאייפון 6 פלוס. זהו ללא ספק הסמארטפון היקר בשוק. ואם זה לא מספיק, השנה השיקה אפל לראשונה מכשיר עם זיכרון של 128 גיגה. הנפח הזה יקפיץ עוד את המחיר בכל קטגוריה בעוד 500 שקלים. המחירים בישראל גבוהים ביחס למחירים בעולם. בארצות הברית למשל, מחיר של אייפון 6 עם סים פתוח לכל, כלומר ללא התחייבות למפעיל סלולרי, עומד על כ-2,500 שקלים (כולל מסים מקומיים), ובלונדון הוא עולה כ-3,150 שקל. המחירים מגיעים בארצות הברית עד כ-3,600 שקל עבור האייפון 6 פלוס עם 128 גיגה, ובלונדון כ-4,600 שקל. אם חשבתם לייבא את המכשיר בעצמכם לארץ, תאלצו להוסיף כ-36% מסים ומע"מ על המחיר מעבר לים, ועדיין האייפון יהיה זול יותר מהחנות הפרטית, פחות מ-3,500 שקלים. וישנה גם האפשרות להזמין את האייפון עד הבית. לא מעט חברות שילוח מאפשרות להזמין דרכן את האייפון בעלות של עשרות שקלים נוספים עבור המשלוח.

ושלא יעבדו עליכם!!!

תומר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המעריצים כבר עשו הזמנה מוקדמת...

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
כמה עולים בארץ אייפון 6 ו-6 פלוס?

חנות איי סטור בתל אביב כבר עכשיו מאפשרת ללקוחותיה לקנות את המכשיר בהזמנה מוקדמת. המחיר? עבור אייפון 6 דגם 16 גיגה תצטרכו לשלם 4,800 שקלים, והמחיר של ה-6 פלוס יעלה 5,300 שקלים. רוצים נפח זיכרון גדול יותר? עבור 64 גיגה המחיר ינוע בין 5,300 שקל לאייפון 6 ו-5,800 שקלים לאייפון 6 פלוס. זהו ללא ספק הסמארטפון היקר בשוק. ואם זה לא מספיק, השנה השיקה אפל לראשונה מכשיר עם זיכרון של 128 גיגה. הנפח הזה יקפיץ עוד את המחיר בכל קטגוריה בעוד 500 שקלים. המחירים בישראל גבוהים ביחס למחירים בעולם. בארצות הברית למשל, מחיר של אייפון 6 עם סים פתוח לכל, כלומר ללא התחייבות למפעיל סלולרי, עומד על כ-2,500 שקלים (כולל מסים מקומיים), ובלונדון הוא עולה כ-3,150 שקל. המחירים מגיעים בארצות הברית עד כ-3,600 שקל עבור האייפון 6 פלוס עם 128 גיגה, ובלונדון כ-4,600 שקל. אם חשבתם לייבא את המכשיר בעצמכם לארץ, תאלצו להוסיף כ-36% מסים ומע"מ על המחיר מעבר לים, ועדיין האייפון יהיה זול יותר מהחנות הפרטית, פחות מ-3,500 שקלים. וישנה גם האפשרות להזמין את האייפון עד הבית. לא מעט חברות שילוח מאפשרות להזמין דרכן את האייפון בעלות של עשרות שקלים נוספים עבור המשלוח.

ושלא יעבדו עליכם!!!

תומר

וזו הסיבה שאנדרואיד כבש את השוק.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
לא רק זה...

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אגיד לך למה...
בגלל התיקשורת ובגלל כתבים , סליחה על הביטוי , בורים או כמו סוסים שיש להם כיסו לעיניים שלא
יראו מהצדדים...
ככה זה כתב מסויים בערוץ 2, ובמספר כלי תקשורת אחרים מבלי לציין את שמם...
ולמשל באתר ישראלי אינטרנטי הכי פופולרי , כתב מסויים מבלי לנקוב בשמו, כתב על החידושים של איפל , כאילו לא היו דברים מעולם במכשירים אחרים, נכון גם לגבי השעון, הרי אפל הראשונים שהכניסו מדידת דופק בשעון!!
ובזמן שאני קורא את הכתבה, השעון על היד שלי (של סאמסונג) צעק שהדופק מהיר, ואומר לי "עזוב, אל תתעצבן...!"
זה היה כך גם לפני שנה, שסיפר שאפל הראשונה בעולם שהכניסה קורא אצבע במכשיר סלולרי...
וכתבים אחרים בעקבותיו..כמו מתפללים בבית הכנסת אחרי החזן, .... פעם ראשונה שיש קורא אצבע במכשיר סלולרי...
ואז אמרו אחרים, , היי, יש את מוטורולה...
אהה..כן, מוטורולה, לא היה מכשיר נפוץ, מכר רק כמה מליונים, לא עשרות מליונים, זה לא נחשב.....
אותו כתב באתר הפופולארי, ניסה היום קצת לתקן את עצמו, הביא את הבדיחות שעושים ברשת מאפל , אבל כמובן יצא להגנתם...כאילו אין מכשירים אחרים בעולם...

אז מה אגיד לך ?
נו, יצא האיפון החדש,
כל תושבי התפוח שמחים וצוהלים...
הכתבים שמחים ומריעים !
רק הילד צעק "המלך הוא ערום" והמשיך לשחק באנדרואיד...

אז מה? ולמה זה מוציא ממך את הרע שבך עם כאלו מילים - באמת זה לא שווה את זה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
משתמע מדבריך שהילד שצעק המלך הוא עירום הוא ילד רע... :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
משתמע מדבריך שהילד שצעק המלך הוא עירום הוא ילד רע... :)

לא, אני מדבר על המילים "החמות" שרשמת לפני כך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור