הרמקול הבא שלכם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
עקב baypas סינפטי הצלחתי להגיב במילה אחת - ״ מדהים״ ,
אבל יורד לקצר עד כמה שאני יודע , צריך מגבר מפלצת!!!! לא?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אז זהו שלא.
זה רמקול חדש, כולל קרוסאובר יעיל בהרבה. המשמעות: מגבר "נורמלי" אפילו כמו שיש לי (לוינסון 23.5) מספק.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,478
נקודות
113
זה של הבחור הקנדי? כמה עולה? עובר דירה? הכלב גדל?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
זה של הבחור ממערב ארצות הברית, Rich Murry
http://www.truesoundworksaudio.com/

הדיבור היה על שיפוצים בבית והכפלת הסלון. בשלב זה, בגלל דיבורים אחרים על תמ"א 38 העסק בהקפאה.
הכלב לא גדל, אבל נראה לי שהוא גדול מספיק

המחיר לפי עסקה, אבל זה יותר מ-100,000 שקל.
בשלב זה, לרצות עולה אפס שקלים. ואם הייתי קונה משהו, זה היה זה.

לפי איך ששמעתי את שלי, ולפי איך ששמעתי פול ריינג' מפעם - כולל מגברים שלא עבדו כמה חודשים (קרל 100 וואט הראשונים), שנמצאו בתוך מגירות(!), צמודים לקיר זכוכית מאחור, עם חוטים שלא נכנסים אפילו לשקם אלקטריק ונגן של 300 שקל, שלא לדבר על יחידת ריבון קרועה ועוד אחת רופפת - הדבר החדש הזה (חדש לחלוטין, לא משופר) אמור להיות בקצה הכי עליון של העסק.

צריך להבין שכל התיאור הנ"ל היה מול עיני לפני ששמתי את התקליטור. כאשר שמתי, נפלה לי הלסת.

אם זה ניגן ככה במצב הזה, ואם אני יודע מה קורה לדואטה משופר, גם בהשוואה למקורי, (ויש גם כאלה בחדש [וגם דיוה]), החדש הזה צריך ליצור בחדר משהו שלא מעלמא הדין.
סלה.

וכן, אם יהיה מצב והסכום האמתי יהיה מעבר להישג יד, פול ריינג' משופר, יהיה הרבה הרבה הרבה יותר ממספק.
אמן

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
.......והאשה תסכים לכזה גובה וגודל בסלון המשפחתי?
אצלי, עם כל ההבנה שלה, הפירגון ושיתוף הפעולה עם הגחמות הבלתי נגמרות - אין מצב. :עצוב:

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
לא.
לפני כחודשיים פזלתי לכיוון.
אך המחיר היה ממש בלתי שפוי.
לא נתקלתי במשולב טוב,ומשום כך הייתי חייב שני מונובלוקים + פרה.
מה שמדהים שהרמקול שיש לי הוצג בתערוכה עם מגבר טרזניסטורי דיי צנוע ועוד ב-Class-D.
ויעידו רבים שהיו שם שהוא נשמע מעולה.
פיני , איזה מגבר class d הוצג?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
פיני , איזה מגבר class d הוצג?
[h=1]Bel Canto C5i Integrated Amplifier

[/h]

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
אצלי, עם כל ההבנה שלה, הפירגון ושיתוף הפעולה עם הגחמות הבלתי נגמרות - אין מצב. :עצוב:
זו שאלה שאין לה כל משמעות במקרה הזה.
זוגתי היא צרכנית מוזיקה, זוגתי טוענת שממילא כל הרמקולים הם מכוערים אז לא משנה, זוגתי חיה כמוני בחדר מגורים עם צמד רמקולים מכוער וגדול למדי וזה ממש בסדר.
למה? בגלל האופן שבו הם משדרים מוזיקה.
אה, כן. כמעט קנינו אפוג'י דיוה שהם יותר גדולים ממה שיש לי (וזה נפל בגלל התנהלות המוכר)

Sigma

עוסק בתחום
מעורבות
15
נקודות
18

זה עדיין יהיה כחצי מטר נמוך מהכלב (lol)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור