היי שלום - עזרה בחיפוש מחשב מקבוק פרו

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הכוונה היא לא מבחינת התרשמות אלא נתונים טכניים בסקירות...
התרשמות זה סובייקטיבי ולכן אני לא מתייחס לזה :)

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
הכוונה היא לא מבחינת התרשמות אלא נתונים טכניים בסקירות...
התרשמות זה סובייקטיבי ולכן אני לא מתייחס לזה :)

בלבלתם אותי, לא הבנתי כלום. אני לא אוהב איך שווינדוס 8 נראה. אני אוהב יותר תסגנון הישן של xp ואפל גם טוב. אני לא מבין מה כולם אוהבים בוינדוס החדש?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני אישית עובד עם 7 ולא אוהב את 8.
מצד שני יש סיכוי שאם קונים מחשב שיש לו מסך מגע אז שווה כבר עם 8.

אתה עובד עם OSX של אפל?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בלבלתם אותי, לא הבנתי כלום. אני לא אוהב איך שווינדוס 8 נראה. אני אוהב יותר תסגנון הישן של xp ואפל גם טוב. אני לא מבין מה כולם אוהבים בוינדוס החדש?

סליחה שגנבו לך את השרשור, עם ויכוח ישן של ושל אורי.

השאלה היא האם אתה סגור על דגם מסוים שאותו אתה רוצה היות וכל שנה יש לאפל דגם קצת שונה, לא ברור גם מה תקציב שלך והאם רכישה של מכשיר חדש מחו"ל היא אופציה.

מה שאורי שואל האם אתה חושב לרכוש מחשב של אפל ולהריץ עליו מערכת הפעלה של אפל? האם אתה מכיר את המערכת הזאת - כאן אני לחלוטין מסכים עם אורי שמערכת ההפעלה של אפל לא ממש מתאימה לכל אחד היות ורובנו נולדנו וגדלנו על מערכות הפעלה של מיקרוסופט למחשב ולא כל כך מהר יהיה לנו קל לעבור למערכת הפעלה שונה ללא הדברים נוחים ומוכרים.

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
סליחה שגנבו לך את השרשור, עם ויכוח ישן של ושל אורי.

השאלה היא האם אתה סגור על דגם מסוים שאותו אתה רוצה היות וכל שנה יש לאפל דגם קצת שונה, לא ברור גם מה תקציב שלך והאם רכישה של מכשיר חדש מחו"ל היא אופציה.

מה שאורי שואל האם אתה חושב לרכוש מחשב של אפל ולהריץ עליו מערכת הפעלה של אפל? האם אתה מכיר את המערכת הזאת - כאן אני לחלוטין מסכים עם אורי שמערכת ההפעלה של אפל לא ממש מתאימה לכל אחד היות ורובנו נולדנו וגדלנו על מערכות הפעלה של מיקרוסופט למחשב ולא כל כך מהר יהיה לנו קל לעבור למערכת הפעלה שונה ללא הדברים נוחים ומוכרים.

יש לכם מחשב יותר טוב שאפשר למצוא חדש בסביבות 5-6 אלף? אני לא אוהב איך שוינדוס 8 בנוי. אניאוהב תסגנון הישן של xp, לכן אני מחפש מערכות הפעלה דומות. אני לא צריך מערכת הפעלה למגה, אני לא אוהב.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
את חייב להבין שמערכת ההפעלה של מק זו מערכת הפעלה שונה לגמרי מזו של מיקרוסופט (שלא תבין לא נכון, אני אישית אוהב אותה, אבל זה אני)
אני מתכוון שהיא אחרת לגמרי, הההפעלה שלה שונה לגמרי, היא לא יכולה להריץ תוכנות שאתה מכיר, רק אם יש להם גרסאות למערכת של מק (לא לכל התוכנות יש גרסה של מק).
לדוגמה מ OFFICE אתה יכול לשכוח, אומנם יש גרסה למק, אבל ללא תמיכה כלל בעברית, יש תוכנות אחרות שאפשר להשתמש, אבל הן שונות.

אם יש לך סבלנות ואתה מוכן ללמוד מערכת הפעלה חדשה ושונה לגמרי ואתה לא צריך מהמחשב תוכונות שרצות רק על מערכת Windows - אז אני חושב שכדי לך לקפוץ לאחד מהמרכזים של אידיגיטל בארץ לשחק שם עם המחשב לראות אם זה מתאים לך לפני שאתה רץ לרכוש מחשב של מק.

אבל עדיין לא ברור לי מה השימושים והצרכים שלך מהמחשב - זה יכול לעזור לנו לעזור לך

נערך לאחרונה ב:

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
אני צריך מחשב למוזיקה ולעבודות.
אני לא סובל את וינדוס 8.
אני רוצה מערכת הפעלה שדומה לxp, אפילו המערכת של אפל יותר טובה ונחמדה מוינדוס 8.
וינדוס 8 בנוי מוזר.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם זה מה שאתה צריך אין לך שום אבל שום סיבה לקנות מק בוק פרו.
זה שאתה רואה אותו בכל סדרה, והחברים שלך כנראה אומרים לך, זה מערך השיווק האולטרה איכותי של אפל.

אין לך שימושים בזה.

כל מחשב כמעט בשוק ב 2500-3000 ש"ח יענה על כל הדרישות שלך באופן מוחלט.

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
איזה מחשב ממליץ? מאיפה אתה ממליץ לקנות במחיר הטוב ביותר חדש? אפשר לבנות מחשב נייד שיהיה מיועד למוזיקה, לסרטים ולעבודות במחיר טוב? חייב תשובה. חודש הבא מתחיל ללמוד.

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
איזה מחשב ממליץ? מאיפה אתה ממליץ לקנות במחיר הטוב ביותר חדש? אפשר לבנות מחשב נייד שיהיה מיועד למוזיקה, לסרטים ולעבודות במחיר טוב? חייב תשובה. חודש הבא מתחיל ללמוד.

בבקשה תעזרו לי, למצוא מחשב טוב שיתאים לי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מה התקציב שלך?
מה זה עבודות? איזה עבודות?

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
עבודת כתיבה, ניהול חנות ויטרואלית ועוד...
התקציב שלי בין 3 ל-5 תלוי באיכותה המחשב ואם זה באמת שווה תמחיר ההשקעה.

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
באמת שווה להשקיעה במחשב נייד הזה? או שאפשר למצוא אותו רמה בסכום יותר שווה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני חושב שלצרכים שלך מחשב עם core i5 יספיק בהחלט וזה יכול להוריד את המחיר

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא סתם בחרתי את המחשב הזה.
ההארדיסק הוא 1TB משולב SSD שעוזר ומשפר ביצועים .
מסך 14" לניידות אבל גודל נורמלי.
מעבד i7 חזק
כרטיס מסך חיצוני איכותי.
8GB זכרון.

המחשב הזה יאכל כמעט לגמריי כל מה שתשים עליו.
מה גם שאני מכיר אותו מהמשרד שלנו.

היה ותרצה לחסוך כמו שכרמי אמר i5 יספיק לך בהחלט.

היתרון היחיד בלהוציא עכשיו קצת יותר בקשיש, זה כדי שבעוד 2.5 כנראה עדיין המחשב יספיק להכל.

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מה אתם ממליצים לי סופית להזמין תמחשב
[h=1]Dell Vostro 3460?[/h]

dagan12

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
מופיעה גם מלא תוספות, איזה תוספות אתם ממליצים לי? אני לא מתכוון להשקיעה יותר מדי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור