החיידק תפס גם אותי אני חושב להחליף רמקולים - המלצות

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ביקשתם סיפור דרך קצר - אז הפעם הסיפור שלי כלל מספר יחסית קטן של רמקולים והרבה רעיונות טובים שלכם (כולל סיפוץ הדירה שלי :) )

פעם אחרונה שעדכנתי כאן את מה ששמעתי היה כאן בהודעה 122:http://www.dtown.co.il/forum/showpost.php?p=14613&postcount=122
להזכירכם זה היה ביקור מוצלח לחיפה לשמיעת רמקולים של OPERA Grand Mezza, sonus faber וה Vienna Acoustics Mozart

לאחר מכן יצא לי לשמוע את JMR (אצל נמר עם ההגברה שלו) הרמקול נשמע באמת כייפי,חמים,מפורט עם במה - אבל לא תכננתי להכניס את הצוללות (כך נמר הגדיר אותו :) ) לסלון שלי.

ביקור קצר של איל פור אצלי עם רמקולים מדפיים החדשים של טריאנגל ה trio מסדרת GENÈSE - הרמקולים נראים פשוט מדהימים, אבל לא היה להם סינגריה טובה עם שאר הסטאפ שלי כך שהם ירדו מהפרק.

ביקור של יגאל סבו עם צמד רמקולים בשם Harbeth Super HL5 שאומנם מוגדרים כמוניטורים, אבל לא כל כך קטנים. ראשית אני רוצה לציין שיגאל הינו אדם זהב ומאוד מקצועי, כמו כן הרמקולים האלו פשוט מדהימים (תודה ליורם על ההמלצה) מאוד מוזיקליים ומעברים חווית שמיעה נהדרת (דרך אגב לכל מי שהיה ספק, המגבר שלי דחף את הרמקולים האלו ללא בעיות). היות והרמקולים נשמעו מדהים הם היו מועמדים שלי לרכישה עד רגע ההחלטה.

רמקולים נוספים שבדקתי היו של LIVING VOICE שנשמעו טוב מאוד אצל ערן פוגל (אוורירי מאוד זורם ומרגש) אבל פחות אצלי - אני חושש שבגלל המבנה של הסלון שלי והפורט האחורי שלהם שהינו רגיש למיקום.

בשלב זה ערן המליץ לי לשקול שוב (שמעתי אותו בעבר) את adagio ושכעת ממוקם קבוע אצלי בסלון. ההחלטה על הרמקול הזה היתה בסופו של יום גם בגלל היכולות שלו, כמו גם בגלל הסקם שלו עם הטוויטר ריבון.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תתחדש

בחירה מצויינת. (Y)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
עופר, תודה שמרת לי את ההודעה ה 444 שלך כל הכבוד :)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר

מהניסיון המועט שלי כל מה שאמרת לגבי הטוויטר ריבון חקוק בסלע..זה בדיוק מה שקרה אצלי..

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי כרמי

תתחדש קודם כל :)(Y)

ראשית אני מקווה שהשילוב הנ"ל עם הסטנטה והרמקולים והסינרגיה בניהם הולכים לטובתך ;)
ראיתי את הרמקול באינטרנט ועושה רושם חיצוני של מיליון דולר !!!
לא שמעתי אותו מעולם
מחכה כמו כולם לתמונות...
אייל

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
תתחדש!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
גם אני אתך באותה סירה ואני יכול להגיד לך שמצפה לך הנאה רבה אחרי שהם יסיימו ברייק. הAZ כבר אצלי זמן מה עכשיו אני מאוד מרוצה. נותן צליל מאוד "שקט" ומסודר (גובל קצת בקהה) וממלא את החדר בצורה נפלאה!

תתחדש ותהנה!

אורי

אורי,תודה - מה ההגברה שיש לך איתו?

nimitzg

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
Opera seconda

היי כרמי,

אני לא מכיר את הסטאפ שלך ורק האוזן שלך תדע לומר האם ה seconda מתאימים לך והאם הם משפרים את חווית ההאזנה שלך.

אני יכול לספר מנסיון ש:
  • אני מאוד אוהב את הצליל שהם מפיקים (ובדקתי מספר רמקולים)
  • אני יודע שדיי קשה להזיז אותם (89db) - הם מחוברים אצלי לזוג מונובלוקים של מנלי- היחידים שהצליחו להוציא באס טוב ופירוט מספק(המיד וההיי תמיד נישמעו טוב פחות או יותר)
  • קח את המגבר שלך ולך לשמוע אצל המפיצים
  • תהנה מהחוויה."זכית" לסיבוב שני של רכישות.:p

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
היי כרמי,

אני לא מכיר את הסטאפ שלך ורק האוזן שלך תדע לומר האם ה seconda מתאימים לך והאם הם משפרים את חווית ההאזנה שלך.

אני יכול לספר מנסיון ש:
  • אני מאוד אוהב את הצליל שהם מפיקים (ובדקתי מספר רמקולים)
  • אני יודע שדיי קשה להזיז אותם (89db) - הם מחוברים אצלי לזוג מונובלוקים של מנלי- היחידים שהצליחו להוציא באס טוב ופירוט מספק(המיד וההיי תמיד נישמעו טוב פחות או יותר)
  • קח את המגבר שלך ולך לשמוע אצל המפיצים
  • תהנה מהחוויה."זכית" לסיבוב שני של רכישות.:p

אני לחלוטין לא הבנתי אותך - רק כעת רכשתי רמקולים לא קראת את ההודעה שלי :מבולבל:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
כרמי, קנית גם את seconda?

מבולבלים? גם אנחנו...נו טוב,זה בטח לאחוריים...;)

אגב, עם איזה הגברה שמעת את אדאג'ו אצל ערן? {אולי פספסתי}

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מבולבלים? גם אנחנו...נו טוב,זה בטח לאחוריים...;)

אגב, עם איזה הגברה שמעת את אדאג'ו אצל ערן? {אולי פספסתי}

לא רכשתי את seconda והאמת בסופו של דבר גם לא שמעתי אותם

בפעם הראשונה ששמעתי את ADAGIO זה היה לפני יותר משנה עם:
Pre Amp: KR Audio P150
Power Amp: Crimson c630
Speakers: AZ adagio Floorstander
CD player: Marantz 7300

לאחורנה לפני הרכישה שמעתי את הרמקול אצל ערן עם המגבר שלי ולאחר מכן גם אצלי וכמובן עם המגבר שלי

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני יודע,זה היה בבדיחות הדעת.

לא רכשתי את seconda והאמת בסופו של דבר גם לא שמעתי אותם

רמקולים שונים בתכלית.אבל אחרי הכול, בחירתך טובה. {כשתגיע לשלב ההגברה,יש הרבה מה להציע}

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אתה כבר מחליף לי הגברה :)

על מה חשבת?

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
פיצול אישיות?

כרמי ידידי
למיטב זכרוני (ואם אינני טועה עוד מהפורום שאת צבעו אין להזכיר) חברים יכלו לסמוך על כך ששרשור שאתה פותח בענייני רמקולים (ו/או ציוד אחר) יחזיק ,איך לומר בעדינות, כ-20 דפים בממוצע,ובהם פירוט נדיב ברזולוציה מרשימה, המכיל התלבטויות ,תהיות,מסקנות (מה שקרוי פה מיקרו ומקרו דינמיקה) ,
הקורא המסור יכול היה להיות סמוך ובטוח שסופו של השרשור יוביל לקטרזיס (קרשצ'נדו).
או בפרפראזה על דברי צ'כוב: אם במערכה הראשונה הרהר כרמי בהחלפת רמקול/הגברה וכיו'ב, הרי שבמערכה השלישית יוזמנו חברים להאזין לפלא החדש.
זה היה כרמי הישן והטוב.
ואילו עכשיו, אתה רוכש רמקולים(!) , ומותיר את הקורא המשולהב מבולבל,מרוקן שלא לומר מיותם.
איפה התיאור העסיסי והפירוט המסכם את הקשיים, התלאות , ההתלבטות המייסרת?

מה ,זהו, כל כך פשוט?-פשוט קונים רמקול?

זהו כרמי החדש.

בקיצור , שתף (אם תרצה כמובן) ובפעם השלישית תתחדש

רם

נערך לאחרונה ב:

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לך

בקשר למה שאמרת על שיטת ההחלטה של כרמי ובאופן כללי אז צר לי לאכזב אותך אך אינני מסכים איתך..

מניסיון שלי ככל שאדם ישמע יותר רמקולים כך הבילבול יגדל ואיתו הקושי בקבלת החלטה...אני בכל תוקף נגד השיטה הזו של לחקור שנים....שום דבר לא יוצא מזה ולמרבה הפלא זה דווקא לא מוציא אותך בעל תבונה גדולה יותר או בעל ניסיון יותר...אלה ההפך הוא הנכון
קח בחשבון שהרבה רמקולים בבחירה נפסלים מראש בשל גודלם, השילוב עם החדר, סגנון, טעם, עיצוב, כך שבגדול גם ככה המבחר לא כזה גדול כמו שזה נראה ואם להיות ראלים והגיוניים אז אתה לא יכול ממילא לשמוע הכל
אני חושב שכרמי עשה את ההחלטה הכי נכונה בזמן סביר בהחלט שפגע בול לטעמו בלי תהיות ולבטים של חודשים שזו תוצאה של נבירה וחפירה מוגזמת בלחפש ולחפש
תתחדש כרמי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תהליך רכשית הרמקולים הפעם היה שונה מפעם שעברה ונכון שהפעם זה הסתים בקצב איטי (ADAGIO) :)

תודה לכל המברכים

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קודם כל תתחדש ותהנה וגם תתרגש.
במסגרת סקרנותי ללמוד (ולא ח"ח לבקר) מעניין אותי איך המגבר שלך דוחף את הרמקול הזה,
כאשר למיטב ידיעתי משתמש אחר (מזכרוני שמו בובו) של אותו רמקול מצא שנדרש עבורו מגבר חזק במיוחד,
הרבה יותר חזק ממה שאתה משתמש בו כיום.

בתקוה שהשרשור לא ידמה לשרשור על החטוב האיטלקי:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מבדיקה בעבר עם המגבר ורמקול כזה המגבר דחף אותו יפה, אבל מגבר עם יותר כוח הרמקול מגיב יותר טוב.
עד כמה זה באמת יהיה חשוב לי להחליף מגבר זו שאלה טובה היות ועדיין מוקדם לדעת אם המגבר דוחף את הרמקול בצורה שתספק אותי בשלב זה - הרמקול עדיין סגור.

רכשתי את הרמקול הזה מתוך הבנה שאפשר יהיה לגדול איתו, לכן ברור שבעתיד יש לי תוכניות לשדרג את המגבר שלי - עד כמה העתיד הזה קרוב זו שאלה טובה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור