רמקולים מוניטורים MUSIC Z3 במבחן - מותג ישראלי חדש

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: רמקולים מוניטורים MUSIC Z3 במבחן

Adifigen

אוהב את התחום
מעורבות
12
נקודות
18
מזל טוב לזיו פרלמן
סקירה עיניינית ואמיתית
ידעתי שזו תיהיה הסקירה הבאה :)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
כשארחת אותי והקשבנו,אמרתי לך,הזיפונים הללו מעולים :בעד:
מי שירכוש פשוט יהנה ממוזיקה (ורד)

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בהצלחה מכל הלב

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
איזה יופי!
סחטיין זיו, עושה רושם של מוניטור מצוין עם אלמנטים מהשורה הראשונה
גאווה ישראלית

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יש לנו כבר כמה וכמה חברות בתחום שהן גאווה ישראלית - ואין מישהו שראוי יותר מזיו להכנס לרשימה המכובדת הזאת. הכיוון שהרמקולים האלה הולכים בו הוא הכי לטעמי - הם נראים קצת כמו כמה אנגלים קלאסיים אבל הם הרבה יותר מלאי חיים, דינמיים, מפורטים מצד אחד והכי לא מעיקים וצורמים מצד שני. אני חושב על פרואק בלי האדג' הצורם למעלה, על הרבת' או ספנדור עם דינמיות גדולה יותר ובמה מתפרצת ומלאת חיים. כנראה שהאזניים של זיו ושלי די דומות, ואני שמח שהיה לי הכבוד לתרום איזה קמצוצון של השראה להתנעת התהליך. היו פה כמה גרסאות ודורות וזה בהחלט מוצר שהגיע כבר לבשלות ובגרות (רציתי לחסוך מכם את הקלישאה על כך שהוא טוב כמו רמקולים שעולים פי שתיים או שלוש ממנו - אבל זה נכון). ואם הבנתי נכון זאת רק הסנונית הראשונה שמבשרת עוד הרבה פיתוחים מעניינים נוספים. 3 פעמים בראבו !

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
נפתרה התעלומה, ואני מודה שלא העלתי על דעתי אפשרות שכזו - רמקול ישראלי חדש! כל הכבוד לזיו על היוזמה, האומץ וה- Wevous :בעד:
גם העובדה שחברים מהפורום הזה היו שותפים במידה מסוימת לתהליך היא גאווה מקומית משלנו (ורד)
הנשיא פרס דיבר היום על עם שיש לו תעוזה, חוסר שקט, לא נח על השמרים ובעל רצון ליצור גם בתנאים-לא-תנאים. אולי גם זו דוגמא צנועה לכך , ומי יודע, אולי תצא עוד בשורה מנס ציונה, מעצמת האודיו הישראלי...... היום ביקרתי אצל נמר (איזו מערכת!), והוא הראה לי מהרפסת כמה אודיופילים גרים מרחק יריקה מהבית שלו, ממש באותה השכונה. לא יאומן.
למרות שאין לי עניין במדפיים בזמן הקרוב אשמח לשמוע את היצירה החדשה.
האם יודגמו בחנות בנס ציונה? אשמח להגיע (ולקחת כמה תקליטים על הדרך :O).
בהצלחה לזיו!

.

wood

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
18
כיף גדול לראות שדברים כאלה קורים כאן (בפורום ובארץ).
:כל-הכבוד:

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מצטרף לברכות, אמנם יצא לי לשמוע רק כ20 דקות אבל מה ששמעתי היה מעולה גם בCD וגם באנלוגי.
הרגשתי שבאנלוג הוא פשוט נעלם

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בהצלחה ובמזל!!!!!!!!!!!!!! (ורד):אוהב-מאוד::בעד::בעד:

עמיר

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
85
נקודות
28
יש לנו כבר כמה וכמה חברות בתחום שהן גאווה ישראלית - ואין מישהו שראוי יותר מזיו להכנס לרשימה המכובדת הזאת. הכיוון שהרמקולים האלה הולכים בו הוא הכי לטעמי - הם נראים קצת כמו כמה אנגלים קלאסיים אבל הם הרבה יותר מלאי חיים, דינמיים, מפורטים מצד אחד והכי לא מעיקים וצורמים מצד שני. אני חושב על פרואק בלי האדג' הצורם למעלה, על הרבת' או ספנדור עם דינמיות גדולה יותר ובמה מתפרצת ומלאת חיים. כנראה שהאזניים של זיו ושלי די דומות, ואני שמח שהיה לי הכבוד לתרום איזה קמצוצון של השראה להתנעת התהליך. היו פה כמה גרסאות ודורות וזה בהחלט מוצר שהגיע כבר לבשלות ובגרות (רציתי לחסוך מכם את הקלישאה על כך שהוא טוב כמו רמקולים שעולים פי שתיים או שלוש ממנו - אבל זה נכון). ואם הבנתי נכון זאת רק הסנונית הראשונה שמבשרת עוד הרבה פיתוחים מעניינים נוספים. 3 פעמים בראבו !
ביצעת השוואה "ראש בראש" בין הרמקול הזה להרבת' מוניטור 30/קומפקט7/פרואק רספונס2?

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
שמעתי כמה פעמים את הרמקול בסוגים שונים של המוסיקה.רמקול מצוין.
זיו בהצלחה מכל ה:אוהב-מאוד:
בועז

Roy

חבר משקיען
מעורבות
33
נקודות
28
אין מילים חוץ מלומר- שאפו ענק, חבר יקר. :בעד:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני קרוע עקב הסקירה הזו.
מצד אחד אני מאוד אוהב את זיו ומעריך אותו , והוא יודע את זה, ואני מצדיע לו על זה שהיה לו את הזמן והאומץ לייצר רמקול לבד.

מצד שני יש לי בעיה עם זה שנמר עשה את הסקירה, וזאת מכיוון שהיה חלק מהתהליך והוא מושפע ממנו.

והדבר השלישי הוא שאני לא מבין איך הגענו למחיר הזה .

קשה לי (עכשיו אתם מתחילים להבין למה זה בעיה שנמר עשה את הסקירה) בתור מישהו שמכיר את זיו להעביר עליו שמץ של ביקורת כי הוא אדם מקסים ואיש מקצוע אמיתי.
אבל יש פה כמה דברים שלא הסתדרו לי והיו חסרים לי.

את היחידות של מורל מהסדרות הללו אני מכיר ומאוד הגיוני לי שהן ישמעו מעולה והייתי מאוד מופתע עד היום שאף יצרן לא הרים כפפה וחיבר בינהן בצורה כזו.

אפילו בורמייסטר ברמקול החדיש שלהם משתמשים בוופרים של מורל .

בכל מקרה, אחד הדברים שהייתי שמח לדעת זה קצת על איך הגיעו לרמקול הזה, איפה מדדו אותו, איך, באיזה כלים, קצת על התהליך, אשמח לשמוע מזיו, כי אם כבר אנחנו פה בישראל וזה כ"כ זמין, אז למה לא?

בכל מקרה זיו שיהיה המון בהצלחה ! מתישהו אני אשמח להגיע ולהקשיב בעצמי גם.

אורי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
היה לי חלק גם מהתהליך של הגברת השמנה, המוראל סיגניצ'ר הדור הקודם, וכמה שקועים שלהם.
הזמינו אותי לשמוע, שמעתי, אמרתי את מה שאני חושב, התייחסו למה שחשבו שהוא רלוונטי או נכון עבורם וסקרתי גם אותם.

לגבי המחיר.
כמו שכתבתי בכתבה. לא מעט תיבות נזרקו לפח עד התיבה הזו. רמקול אינו בנוי רק ממחיר הרכיבים אם כי גם ממחיר הרכיבים. הפיתוח עולה לא פחות. אפילו הרבה יותר.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
נמר
האם מדובר באותם אלמנטים שיש באוקטאב 6 החדש ?

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
לפני הכל, תודה מקרב לב על התגובות החמות. (ורד)
אחד הדברים העיקריים שעזרו לי מאוד להגיע לתוצאה, הייתה חוות דעתם של החברים שביקרו אצלי ושמעו את הרמקול תוך כדי תהליך הפיתוח.
אמנם ההיבטים הטכניים מכתיבים את הכיוון וההתכנות, אבל בסופו של דבר זכיתי פה בעצם בפאנל עדכני של כמה וכמה זוגות אוזניים,
שכבר שמעו מערכת או שתיים במהלך מסעם אל הצליל הטוב.
על כל הערה, הארה וביקורת בונה, תודתי נתונה לכם כפליים!

ולכל מי שמעוניין לשמוע, הרמקולים נמצאים בהדגמה בחנות.
קפה ומוסיקה, יש תמיד.. :)

זיו

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
אני קרוע עקב הסקירה הזו.
מצד אחד אני מאוד אוהב את זיו ומעריך אותו , והוא יודע את זה, ואני מצדיע לו על זה שהיה לו את הזמן והאומץ לייצר רמקול לבד.
-היי אורי, כמו שאתה יודע התחושה היא הדדית, תודה על הפרגון.

מצד שני יש לי בעיה עם זה שנמר עשה את הסקירה, וזאת מכיוון שהיה חלק מהתהליך והוא מושפע ממנו.

והדבר השלישי הוא שאני לא מבין איך הגענו למחיר הזה .
- דרייברים בסדר גודל של $1,200 לזוג מדפיים, לא תמצא (למיטב ידיעתי) בשום רמקול בטווח. גם לא רכיבי קרוס כאלו, ולא חיווט פנימי ולא מחברים וכו'...
אני בעצמי חסיד של הניסיון והאפשרות להוציא את המקסימום בכל מצב/תמחור נתון. מצד שני אני ריאלי - יש גבול למה שאפשר להגיע עם גלם זול.
(אם התכוונת שהתמחור זול מדי ביחס לאיכות הרכיבים, אז אכן זה נאמר לי ע"י אלו ששמעו את הרמקולים)

קשה לי (עכשיו אתם מתחילים להבין למה זה בעיה שנמר עשה את הסקירה) בתור מישהו שמכיר את זיו להעביר עליו שמץ של ביקורת כי הוא אדם מקסים ואיש מקצוע אמיתי.
- אורי, לי אין שום בעיה עם ביקורת, להפך, תמיד אעריך ביקורת כי היא זאת שמאפשרת השתפרות והתקדמות.
אבל יש פה כמה דברים שלא הסתדרו לי והיו חסרים לי.

את היחידות של מורל מהסדרות הללו אני מכיר ומאוד הגיוני לי שהן ישמעו מעולה והייתי מאוד מופתע עד היום שאף יצרן לא הרים כפפה וחיבר בינהן בצורה כזו.

אפילו בורמייסטר ברמקול החדיש שלהם משתמשים בוופרים של מורל .

בכל מקרה, אחד הדברים שהייתי שמח לדעת זה קצת על איך הגיעו לרמקול הזה, איפה מדדו אותו, איך, באיזה כלים, קצת על התהליך, אשמח לשמוע מזיו, כי אם כבר אנחנו פה בישראל וזה כ"כ זמין, אז למה לא?
-כמו שצוין בביקורת, ההגעה הייתה שילוב של כמה גורמים. מה שהדריך אותי הייתה השאיפה להגיע למקסימום תוצאה צלילית ע"י שימוש בדרייברים איכותיים שמייצגים קו עליון של יצרן, עם מה שמתבקש ברמת האיכות של שאר הרכיבים, תוך שמירה על התכנות כלכלית. אין מה לעשות, רכיבים טובים יותר עולים יותר, ובתמורה נותנים תוצאה טובה יותר.
(אני לא אומר שזאת ערובה להצלחה, אבל זאת נקודת מוצא טובה). ויותר מזה, גם כשזה מצליח, זה עדיין לא אומר שכולם יתחברו לגוון הצליל.. הכל מתחיל ונגמר במה שעושה לנו את זה מבחינה רגשית. הצד הטכני הוא רק הכלי שמביא אותנו לשם.
מבחינת הגדרת המטרה הראשונית, כמו שברק ציין כיוונתי למראה שמרני יחסית, עם תוצאה עדכנית, מהנה ככל האפשר.

בכל מקרה זיו שיהיה המון בהצלחה ! מתישהו אני אשמח להגיע ולהקשיב בעצמי גם.
-תודה אורי, תעשה שהמתישהו יהיה בקרוב, והשמחה תהיה כפולה! :)

אורי.

זיו

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שמעתי את הרמקול של זיו אתמול ושמעתי אותו גם לפניי שהסתיים הפיתוח הסופי !
התאור של נמר פוגע מילה במילה למה שהרמקול הזה נותן .
מאוד הרשימה אותי הבמה הגדולה והשקופה לעומק ולרוחב , ופרוט ודיוק רב מבלי להשמע חריף .
מי שיביא דיסק שמוקלט טוב ושהור מכיר ממש טוב . אני מבטיח לו שהוא יגלה צלילים והרמוניות שלא ידע על קיומן .
אן בשוק אף רמקול ברף מחיר זה שחולק רכיבים ברמה כל כך גבוהה !!! רמקול כזה ישקף ויגיב לכל שיפור ברמת הציוד ! רמקול זה הוא רמקול HI END אמיתי בלי מערך יחסי הציבור המשומן של החברות הגדולות . מדפיים ברמת בניה כזו עולים 30000 שח בממוצע .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור