קדם מגבר היברידי Nat Magnetic במבחן - מלך חדש?

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: קדם מגבר היברידי Nat Magnetic במבחן

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
יופי של סיקור.
נראה כמו קדם מסקרן מאוד.
תזכה למצוות נמר. תודה רבה

Toblerone

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
משום מה מוזר לי שהבמה באודיו ריסרץ פחות עמוקה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה מוזר?

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
נהניתי לקרוא נמר יופי של ביקורת :בעד:
הייתה לך את הסדרה הנמוכה יותר של VAC וכיוון שהוא בטווח המחיר של הסדרה הגבוהה יותר-הרנסנס-האם יש לך היכרות עם הקדם ותוכל להשוות בינהם או לציין יתרונות חסרונות של האחד מול השני ?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
תודה רבה על הביקורת :בעד:

תאכלס - מה צריך מוצרים לא סלחניים? אז נכון שזה מצוין למבקרים\כתבי אודיו, אבל במה זה תורם? הרי כולנו כאן בשביל המוסיקה\צלילים למיניהם - ואם המוצר לא סלחן- שליש מתכני המוסיקה לא יהיו 'שמיעים' - אז מה זה טוב?

* ברור שרוב הרכיבים היקרים לא סלחניים - אני פשוט חושב שהטובים ביותר (ושעולים בהתאם) 'יעשו קסמים' - שיתנו תמורה לאגרה ויסחטו את המקסימום מכל תוכן.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
אחלה ביקורת אחי מאוד נהנתי לקרוא :גאה:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נהניתי לקרוא נמר יופי של ביקורת :בעד:
הייתה לך את הסדרה הנמוכה יותר של VAC וכיוון שהוא בטווח המחיר של הסדרה הגבוהה יותר-הרנסנס-האם יש לך היכרות עם הקדם ותוכל להשוות בינהם או לציין יתרונות חסרונות של האחד מול השני ?

הקדמגבר הזה יותר טוב מה-vac שהיה לי. יש לזכור שהוא היה בן 11 שנה. את הקדמגבר הזה יש להשוות אם כבר לרנסס שהם באותה קטגוריית מחיר. את הרנסס שמעתי אבל לא אצלי. לכן אינני יכול לנקוט עמדה לגביו.

בנסון

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

תאכלס - מה צריך מוצרים לא סלחניים? אז נכון שזה מצוין למבקרים\כתבי אודיו, אבל במה זה תורם? הרי כולנו כאן בשביל המוסיקה\צלילים למיניהם - ואם המוצר לא סלחן- שליש מתכני המוסיקה לא יהיו 'שמיעים' - אז מה זה טוב?

* ברור שרוב הרכיבים היקרים לא סלחניים - אני פשוט חושב שהטובים ביותר (ושעולים בהתאם) 'יעשו קסמים' - שיתנו תמורה לאגרה ויסחטו את המקסימום מכל תוכן.[/Qהם אכן יתנו תמורה לאגרה אם תחבר להם את הציוד שאיתו הם תוכננו לעבוד,וזה אומר שאם קנית את הרמקולים זה לא מספיק צריך גם את שאר המערכת וצריך גם את האקוסטיקה המתאימה וכו...
ומה לעשות זה עולה הרבה כסף
קיצורי דרך וכאילו וכמעט ואולי לא יעבדו במקרים הללו

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

* ברור שרוב הרכיבים היקרים לא סלחניים - אני פשוט חושב שהטובים ביותר (ושעולים בהתאם) 'יעשו קסמים' - שיתנו תמורה לאגרה ויסחטו את המקסימום מכל תוכן.

אנחנו לא כאן רק בשביל המוסיקה גרידאֿ, הרי מוסיקה ניתן לשמוע גם במערכת מיני. אנחנו כאן בשביל לשמוע באיכות המקסימלית.
מערכת שקופה, נטרלית, דינמית, מהירה, מיידית ורזולטיבית זה מעולה. ככל שהיא יותר כזו, כך היא פחות סלחנית.

תכני המוסיקה שברשותי איכותי ברובו. הרי אנחנו רוצים לשמוע את כל הפרטים הקטנים, הניואנסים האלה שבקולות אדם, שבכלי נשיפה. את העץ שממנו עשוי הקונטרבס ואת ההפרדה בין הכלים כשהתזמורת הסימפונית מנגנת במלוא העוצמה.
לכל הניואנסים והיתרונות הללו מערכת סלחנית לא מצליחה להגיע. מערכת סלחנית "תסלח" גם לפשלות וגם ללא פשלות. אותם פרטים שאמורים להחשף לטובה ולרעה. כמו שאותם ניואנסים נחשפים, גם הפשלות נחשפות. במערכת שהיא אינה כזו, כמו שהפשלות אינן נחשפות גם הניואנסים אינם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

קירוז ידידי,
הרמקול שלך סלחן?
(הייתי מאחל לשנינו קדם כזה)

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
מכשיר לא סלחן יכול להיות מכשיר המציג את המציאות כמו שהיא. זה טוב.

מצד שני, לפעמים המושג הזה מתייחס למכשירים שמגזימים: לא סתם מעבירים את כל האינפורמציה אלא גם מגזימים על ידי הדגשתה.

מכשיר לא סלחן יעביר, למשל, הקלטה דיגיטלית מסוימת בעלת אופי בהיר מידי כמו שהיא. אבל ישנם מכשירים "לא סלחניים" שידגישו דווקא את התכונות האלה, ויהפכו את ההקלטה לא סתם לכזו שאינה מאוזנת, אלא לבלתי שמיעה.

בקיצור, המונח יכול לשמש בכמה מובנים.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מכשיר לא סלחן יכול להיות מכשיר המציג את המציאות כמו שהיא. זה טוב.

מצד שני, לפעמים המושג הזה מתייחס למכשירים שמגזימים: לא סתם מעבירים את כל האינפורמציה אלא גם מגזימים על ידי הדגשתה.

מכשיר לא סלחן יעביר, למשל, הקלטה דיגיטלית מסוימת בעלת אופי בהיר מידי כמו שהיא. אבל ישנם מכשירים "לא סלחניים" שידגישו דווקא את התכונות האלה, ויהפכו את ההקלטה לא סתם לכזו שאינה מאוזנת, אלא לבלתי שמיעה.

בקיצור, המונח יכול לשמש בכמה מובנים.

ניראה לי שידידנו נמר היתכון לשורה הראשונה שכתבתה.
בשורות האחרות זה מכשיר "מקיז דם אוזניים" .מי שמישתמש במדללי דם ,אסורה השמיעה.:מאזין:

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
אם מערכת מציגה את ההקלטה כמו שהיא, וביחד עם זאת אני מעדיף את התוצאה מאשר צליל צבוע, אז אין לי בעיה אם מערכת לא סלחנית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ניראה לי שידידנו נמר היתכון לשורה הראשונה שכתבתה.
בשורות האחרות זה מכשיר "מקיז דם אוזניים" .מי שמישתמש במדללי דם ,אסורה השמיעה.:מאזין:

מכשיר שהוא מציג תוצאה חריפה או בהירה מידי הוא אינו מספיק טוב למערכת. ברגע שהאיזון נפגע, ממשיכים הלאה.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
נשמע כמו מוצר מעניין.

נמר, יש הסבר מהיכן הוא צבר משקל של 40 קג ?

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
קירוז ידידי,
הרמקול שלך סלחן?
(הייתי מאחל לשנינו קדם כזה)

וואלה אני גם מאחל לעצמי קדם כזה... לא התכוונתי להשמע ציני \ מתחכם - סתם חשבתי על זה לעומק - למה לעזאזל אני צריך רכיב כל כך לא סלחן? מה, כל ההקלטות שאני שומע הם DSDים מטורפים או DIANA KRALL שאפשר לשמוע את החורים בשיניים שלה כשהיא שרה?

הרמקולים שלי בכלל לא סלחניים, אני חושב שהרכיב שסלחן אצלי במערכת (ולכן אני מעריך אותו מאוד) הוא הדאק (ההגל) ולכן כל דבר שזרקתי נשמע מדהים (לטעמי) - והעניין הוא שבהקלטות טובות אני שומע הרבה יותר מדיי צלילים שלא שמעתי מעולם, כך שאני גם לא חושב שהוא מוותר על משהו...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שוב.
"סלחן" או "מנומס" זו מילה מכובסת לחוסר שקיפות. רוב הציוד הבינוני הוא כזה.
לדעתי כל מה שזרקת עליו עד עכשיו מוקלט היטב.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
שוב.
"סלחן" או "מנומס" זו מילה מכובסת לחוסר שקיפות. רוב הציוד הבינוני הוא כזה.
לדעתי כל מה שזרקת עליו עד עכשיו מוקלט היטב.

גנגנם סטייל? ג'סטין טימברלייק? הקלטות מסוימות "מלוכלכות" של פינק פלויד...
נניח 'Smile' של מדלן פירו - בכל הדאקים הקודמים שהיו, זה נשמע חמים ונעים - אבל לא קרוב להיות חד וכל כך 'עשיר' עם במה כזו...

יש לי גם כל מיני דיסקי לקט ישראליים שגם עם האזניות נשמעים מזעזע ופה הם נשמעים טוב (נניח 7\10, זה עדיין "שמיע")...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור