מה דעתכם- יש דבר כזה עודף כח במגבר

מצב
הנושא נעול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא! אני באמת מאמין שהפאס העיף את הרמקולים ובאוקטבה לא,אבל אני אומר שיש משמעות גדולה כשנמר אומר את זה , הוא בדרך כלל לא אומר דברים שכאלו בכלל ,ודווקא מאוד מקפיד בעניין ,אבל יש טעם לפגם קטן אפילו מדובר ביבואן שלא אהוד אפילו עלי במידה מסוימת ,שלא לדבר על אלרגיה על גבול השוק האנפילקטי בינו לבין נמר ,
בקשר למשמעות של מה שאני כותב ,אני נחשב כקליפת השום,אני למשל יכול לכתוב בבחינה של רמקול 18 קילו של נמר ,משופעת בסופרלטיבים, שזהו רמקול toys r us. ואותי לא לוקחים ברצינות ,מכיוון שאני בנפשי מושך חזק להיי אנד קיצוני ,אבל נמר הוא של כולנו,ודעתו נחשבת גם בציוד mid price ,וגם יש לו קנה מידה להעריך שכאלו ,ואני ממש לא מכיר את הדברים הללו, ולכן כמה מילים שלו יכולים קצת להוציא שם רע לציוד זה או אחר,בקיצור היה אפשר לכתוב את אותו דבר בלי להכנס ליכולותיו של האוקטב מול הפאס ,ודווקא בעניין הזה אני באופן אישי מעדיף בכל יום נתון את האוקטב.
כבר ביקשו ממני מספר פעמים להיות פוליטיקלי קורקט ,אבל אני לא יכול, זה לא באופי שלי ,ודווקא לנמר יש את זה בגדול בדרך כלל.

העניין הוא פשוט אלדר. ואולי לא ניכנסתי לפרטים יותר מידי.

זה לא קשור לניל כמו שהביקורת שלי על הרסיבר האחרון (מרנץ) לא קשורה לניגוח עם ניופאן שכתבתי שבסטריאו הוא טוב יותר ממגברים משולבים יעודיים של ארקם.

אם הייתי כותב משהו על יבואן מסויים אז מילא. אבל בכל הנוגע לציוד אף פעם לא הייתי פוליטקלי קורקט. זה מה שומעים, זה מה אומרים. לא פחות, לא יותר, ולא במטרת זדון או פגיעה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
העניין הוא פשוט אלדר. ואולי לא ניכנסתי לפרטים יותר מידי.

זה לא קשור לניל כמו שהביקורת שלי על הרסיבר האחרון (מרנץ) לא קשורה לניגוח עם ניופאן שכתבתי שבסטריאו הוא טוב יותר ממגברים משולבים יעודיים של ארקם.

אם הייתי כותב משהו על יבואן מסויים אז מילא. אבל בכל הנוגע לציוד אף פעם לא הייתי פוליטקלי קורקט. זה מה שומעים, זה מה אומרים. לא פחות, לא יותר, ולא במטרת זדון או פגיעה.
בסדר גמור ,אני אפילו בעד יותר כסח בבדיקות,אבל זה הגיע כדוגמא כל שהיא של מגבר שלא נותן את הסחורה יחסית למגבר קטן יותר שכן נותן ,זו לא היתה ביקורת על אוקטב או על פאס ,אבל בכללי סבבה ,אני בעד יד ולשון חופשיים .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בשביל האיזון. גם ויטוס חלש מהאוקטב יניע רמקולים טוב יותר ממנו.

למנורות יש לא מעט חסרונות כשהרמקול שמולו הוא בעל עכבה לא יציבה.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
אלדר
המונובלוקים שלך הם גם Class A, לא?
הם מוגדרים 200W ב4 אוהם עם 6550 למיטב ידיעתי ולא 100W, אני טועה?
אין מגברים של 400 וואט טרנזיסטוריים שיזיזו טוב יותר מהמגבר שלך? אולי, אבל תמיד יהיו כאלו שישלטו ברמקולים עם אימפדנס משתולל טוב יותר
אנאבדוק שליטה ומהירות עם Weckl ולא עם Webster :שתוי:
ד"א, למגברי Class A טרנזיסטוריים יש יתרון בהעתקת הסיגנל מול מגברי AB.
מכיוון שאני לאחרונה מתנסה לעומק בהבדלים בין Class A לAB במגברים של Luxman
אז במגברים המשולבים שאני בודק יש הבדל מהותי באיכות המיד לטובת הClass A
יש לציין ששמעתי מגברי Class A מול AB של חברות אחרות, ולא שמעתי הבדל כזה גדול בגוון הצליל (לא מדבר על טון, ניקיון , חום רכות )
הAB מזכירים לי מגברי מנורות PP
הClass A מזכירים יותר SET class A
אבל הם כמובן לא נשמעים אותו דבר.

הפוסט שלי מופנה לאלדר ולקוראים בלבד, אבקש מרוברט ועמיר להתאפק.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
היות ואין מתאפקים, השרשור ננעל והודעות נמחקו.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור