מה דעתכם- יש דבר כזה עודף כח במגבר

מצב
הנושא נעול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
לא יודע מניין אתה מניח הנחות שכאלה ,תראה אתה משדר בam ,ואני קולט בfm ,אני פשוט לא מבין אותך ולא נכנס לזה יותר ,רק יכול לומר לך שאני קראתי קריאת ביניים קטנה שאולי ניל נפגע מסחרית מהערה של נמר ,אבל רתה לוקח חור קטן והופך אותו לג"ורה במכוון ,בכדי לחשוף את אשר כולנו יודעים שקיים מתחת לפני השטח ,וזה מכוער ורע בעיני ,אל טרח אפילו לענות כי לא אענה לך,
ולך רוזי ,על חדלון מוחי שאתה מיחס לי ,ורשעות ,אפילו לא הבנת שאני מוחה על פגיעה מסחרית בניל ,אז של מי החידלון ודלות ההבנה לעזאזל?
אני בכל זאת אכתוב, אפילו אם לא תקרא או לא תגיב, וזה בסדר בשני המקרים.

אין לי כוונה לייצר כאן ג'ורה, ואני מעדיף לנקות אם זה מה שנוצר.

אני לא חושב שסביר להניח שמישהו באמת נפגע מסחרית מההערה של נמר על מקרה מסויים בתנאים מסויימים.
כמוכן, אם אתה עצמך אומר שתיאור המקרה הוא נכון, אולי נמר לא צריך להסתיר את המצב לטובת ניל -- אולי גם זה לא הייה הוגן לעשות, לא בגלל היבואנים אלא דווקא מבחינת הצרכנים הפוטנציאליים.

אני לא נגדך, אלדר, לא כאן ולא בשום מקום אחר. ובכוונה הדגשתי שמה שקרה כאן לא אופייני לך.
פשוט כואב לי לראות איך נמר ואתה מתכסחים על כאלה דברים, ואיך אתה באופן עקבי מפחית מערך עצמך. ממש חבל.

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מה שאתה עושה אינו שקול לסטריפטיז על יד ביתי (ולא איכפת לי אם אתה מופרע במידה מספקת לעשות את מה שדיברת עליו, ואין לי צורך להתעניין במיטלטליך ו/או לקרוא למשטרה בגלל טימטום כזה, כל זמן שאין עלי איום כמו שתנסה להשתמש במיטלטליך בהקשר שלי).

עמיר

שקול מאד לסטריפטיז. חבל שאתה לא רואה את זה.
השיחה שאתה מנהל עם החברים החדשים שלך היא פרטית ואין לאף אחד בה ענין. שנינו יודעים את זה. האטימות המופגנת שלך והפגנת השרירים שלך כל אימת שמראים לך שאין ענין בשרשורים שלך, מקוממת אותי.

לא אמרתי לך מעולם לא לדבר. כן אמרתי לך שהליהוגים שלך פוגעים בי, בפורום, ומשחיתים לאנשים זמן לריק. ואני אמשיך לדבר על זה כי בעיני אתה סוג של תולעת פורומית שרק מחריבה שירשורים ועל אף תרומתה לקולקטיב מדי פעם, עושה הרבה יותר נזק מתועלת. ועל זה לא אשתוק.

תרצה שישתיקו אותי, פנה למנהלים ובקש שיחסמו אותי.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נמר , ליאור - אני הפסקתי לכתוב בשירשור זה לפני כיממה ..... תראו איזה השמצות כלפי !!! מה אדם זה רוצה ממני ???

איך אתם נותנים ל-AK1 להמשיך ולהתנהל בצורה כזאת ???

......והגרוע מכל , השמצות אלו נכתבות בהקשר למריבה שלו עם ronnyb - למה הוא מערב אותי בכלל !!!

אבא, אמא, אכלו לי, שתו לי. משכו לי בצמות. זה באמת כ"כ מפריע לך?

אולי תספר קצת על האפוג'י שלך, זה הרבה יותר מענין. ולשם שינוי אני ממש לא ציני. איך בחרת להם מגבר, אגב? זה היה בהאזנה או על פי נתונים? וגם עכשיו - אני ממש לא ציני.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני בכל זאת אכתוב, אפילו אם לא תקרא או לא תגיב, וזה בסדר בשני המקרים.

אין לי כוונה לייצר כאן ג'ורה, ואני מעדיף לנקות אם זה מה שנוצר.

אני לא חושב שסביר להניח שמישהו באמת נפגע מסחרית מההערה של נמר על מקרה מסויים בתנאים מסויימים.
כמוכן, אם אתה עצמך אומר שתיאור המקרה הוא נכון, אולי נמר לא צריך להסתיר את המצב לטובת ניל -- אולי גם זה לא הייה הוגן לעשות, לא בגלל היבואנים אלא דווקא מבחינת הצרכנים הפוטנציאליים.

אני לא נגדך, אלדר, לא כאן ולא בשום מקום אחר. ובכוונה הדגשתי שמה שקרה כאן לא אופייני לך.
פשוט כואב לי לראות איך נמר ואתה מתכסחים על כאלה דברים, ואיך אתה באופן עקבי מפחית מערך עצמך. ממש חבל.

עמיר
ממש לא מפחית בערך עצמי ,איזו פרשנות שלך מוזרה ,גם לא מתכסח עם נמר ,דיברתי איתו לפני שעה ,ההבדל פשוט שאני חי בעולם האמיתי,ורואה את המציאות נכוחה ,ואתה להערכתי רואה זאת אחרת אם לומר זאת בעדינות ,שים לב ! למשל עכשיו אתה מנסה ליצור סיכסוך ביני לבין נמר ,קודם הרחבת לגבי נקודה עדינה של חוסר סימפטיה עם ניל ,עכשיו אתה גם מיחס לי רגגשי נחיתות -שזו בדיחה טובה כשלעצמה ,תגיד מה יש לך ?,האם נפשך מתבשלת במיץ של זבל ?האם עיקר תשומת ליבך לחולשות ונקודות רגישות אצל אחרים .,האם אי פעם ניסיתי לתאר בפניך את חולשותיך כי רבות הם .?,עזוב אותי בשקט!

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
AK הפוסט שלך מס.300 איננו אלא סלט מקושקש,רווי הטעיות ,ככל הפוסטים הארוכים שלך ...ואת העיקר לא הבהרת,מדוע מצאת לנכון לצטט ממגזין זר,בדיקה טכנית של מגבר מדגם אחר מזה שנמר שמע ותיאר,(אף אם של אותו יצרן ולא ברור מאיזה דור)....האם מטרתך היית להוכיח שנמר לא הבין שהמגבר שהוא שמע הוא מוגבל מאד,כי לפי בדיקה במגזין זר של מגבר קלאס A מאותו יצרן,לא ברור מאיזה סדרה ואיזה שנת יצור,המגבר לא הצליח להגיע לנתוני הצהרות היצרן שלו במלואם(did not meet its specifications ,בשפה האנגלית שאינני מומחה בה, אבלשולט בה קצת יותר טוב משליטתך בלוגריתמים.....זה הכנסתי כי לא התאפקת לנסות לטעון שמפריע לי צטוטך ממגזין זר,כי אינני שולט באנגלית...חחחה,עד לפני כ 10 שנים לא הכרתי אתרים ברשת בנוגע לאודיו בשפה העברית,ולכן נאלצתי לעיין במגזינים באנגלית,וכך למדתי את השפה,נשארת טיפוס שפל מאד,כי אפילו אם הייתי אדם שאינו שולט באנגלית ,לא היה צורך אמיתי לציין זאת,מלבד לצורכי הלבנת פנים, העסק שאתה שולט בו בצורה טובה יותר מכל חבר בפורום....)
(חוץ מזה אני גם מורה לאנגלית).
ובכן ,אנא הבהר לנו מה הייתה כוונתך בציטוט הנ״ל מהמגזין האנגלי,אם לא בשביל להזיק למישהוא ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
שקול מאד לסטריפטיז. חבל שאתה לא רואה את זה.
השיחה שאתה מנהל עם החברים החדשים שלך היא פרטית ואין לאף אחד בה ענין. שנינו יודעים את זה. האטימות המופגנת שלך והפגנת השרירים שלך כל אימת שמראים לך שאין ענין בשרשורים שלך, מקוממת אותי.

לא אמרתי לך מעולם לא לדבר. כן אמרתי לך שהליהוגים שלך פוגעים בי, בפורום, ומשחיתים לאנשים זמן לריק. ואני אמשיך לדבר על זה כי בעיני אתה סוג של תולעת פורומית שרק מחריבה שירשורים ועל אף תרומתה לקולקטיב מדי פעם, עושה הרבה יותר נזק מתועלת. ועל זה לא אשתוק.

תרצה שישתיקו אותי, פנה למנהלים ובקש שיחסמו אותי.
לא, אין לי בעייה שתברבר על בחירתך להיפגע כמה שאתה רוצה, ולא אבקש שיישתיקו אותך עקב כך, למרות שאתה כן מנסה להשתיק אותי.

אתה גם מכניס לי מילים לפה כשאתה אומר ש"שנינו יודעים את זה".
אני גם לא יודע בביטחון דומה לשלך שהשיחה היא פרטית. על מה בדיוק אתה מבסס את זה?
מספר הכניסות די סותר את הנאמר,

כך גם כל המקרים שבהם אתה "מראה לי שאין ענין בשרשורים שלי", מייצגים רק את דעתך, גם אם אתה מתנסח ברבים, וכך לגבי כל גולש יחיד שמתלונן באותה צורה.

זו בחירה להיכנס לשירשור או לא, וייש אפשרות להתנתק, יש לאנשים שליטה מלאה על העניין, והם אנשים בוגרים שבוחרים באופן אקטיבי, כל פעם מחדש, עבור עצמם, מה מהווה עבורם "השחתת זמן לריק", מה נזק ומה לא.

לך אין לא הזכות ולא המנדט לייצג אותם על דעת עצמך.

חוצמזה, כפי שהסברתי בדוגמה עם השיחות הפרטיות בזירה הציבורית, שלא התייחסת אליה, משום מה, זה לגיטימי לחלוטין לקיים שיחות פרטיות בזירה הציבורית.

בנוסף, יש את העניין שזכותו של כל אחד להחליט שהוא נפגע ממעשי האחר, אפילו אם אינם קשורים אליו.
למשל דוגמה דמיונית: אתה יכול להחליט, בשם דת כלשהי, שמפריע לך שאני נוסע בשבת, אפילו אם אני לא עובר בשכונות של השותפים לאמונותיך, אינני עושה זאת משום פרובוקאצייה, או מכל סיבה שקשורה קשר ישיר, עקיף או אחר אליך או לאמונותיך, אבל אתה יכול לחשוב שאמונותיך מחייבות אותי.

עלי זה לא מקובל.

כל ליהוגי אינם קשורים אליך, ומקומם אותי שאתה מנסה לכפות עלי את הסטנדארטים/אמונות שלך בענייני התנהגות ציבורית, ואם היית רואה אותי, היית צוחק על עצמך על השימוש בביטוי "הפגנת שרירים".

אז אתה יכול להמשיך במסע הצלב שלך, מתוך תחושת הצדק האלוהי, אבל לכל היותר אתה מייצג את עצמך וקבוצה קטנה וקולנית של גולשים החושבים שייש להם הזכות להשתיק אחרים, אבל לא את כלל הגולשים שאתה ממנה את עצמך לדבר בשמם.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
ממש לא מפחית בערך עצמי ,איזו פרשנות שלך מוזרה ,גם לא מתכסח עם נמר ,דיברתי איתו לפני שעה ,ההבדל פשוט שאני חי בעולם האמיתי,ורואה את המציאות נכוחה ,ואתה להערכתי רואה זאת אחרת אם לומר זאת בעדינות ,שים לב ! למשל עכשיו אתה מנסה ליצור סיכסוך ביני לבין נמר ,קודם הרחבת לגבי נקודה עדינה של חוסר סימפטיה עם ניל ,עכשיו אתה גם מיחס לי רגגשי נחיתות -שזו בדיחה טובה כשלעצמה ,תגיד מה יש לך ?,האם נפשך מתבשלת במיץ של זבל ?האם עיקר תשומת ליבך לחולשות ונקודות רגישות אצל אחרים .,האם אי פעם ניסיתי לתאר בפניך את חולשותיך כי רבות הם .?,עזוב אותי בשקט!
אני עוזב. מתנצל.

עמיר

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ולך רוזי ,על חדלון מוחי שאתה מיחס לי ,ורשעות ,אפילו לא הבנת שאני מוחה על פגיעה מסחרית בניל ,אז של מי החידלון ודלות ההבנה לעזאזל?
ובאותה נשימה אתה מודיע לכולם את מי כן אוהבים ואת מי לא.
אז כנראה, שזה דומה לפרה ולפח החלב.
כשאני מבין את כוונתך, אני בהחלט חושב שמה שכתבתי לא היה במקום

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
AK הפוסט שלך מס.300 איננו אלא סלט מקושקש,רווי הטעיות ,ככל הפוסטים הארוכים שלך ...ואת העיקר לא הבהרת,מדוע מצאת לנכון לצטט ממגזין זר,בדיקה טכנית של מגבר מדגם אחר מזה שנמר שמע ותיאר,(אף אם של אותו יצרן ולא ברור מאיזה דור)....האם מטרתך היית להוכיח שנמר לא הבין שהמגבר שהוא שמע הוא מוגבל מאד,כי לפי בדיקה במגזין זר של מגבר קלאס A מאותו יצרן,לא ברור מאיזה סדרה ואיזה שנת יצור,המגבר לא הצליח להגיע לנתוני הצהרות היצרן שלו במלואם(did not meet its specifications ,בשפה האנגלית שאינני מומחה בה, אבלשולט בה קצת יותר טוב משליטתך בלוגריתמים.....זה הכנסתי כי לא התאפקת לנסות לטעון שמפריע לי צטוטך ממגזין זר,כי אינני שולט באנגלית...חחחה,עד לפני כ 10 שנים לא הכרתי אתרים ברשת בנוגע לאודיו בשפה העברית,ולכן נאלצתי לעיין במגזינים באנגלית,וכך למדתי את השפה,נשארת טיפוס שפל מאד,כי אפילו אם הייתי אדם שאינו שולט באנגלית ,לא היה צורך אמיתי לציין זאת,מלבד לצורכי הלבנת פנים, העסק שאתה שולט בו בצורה טובה יותר מכל חבר בפורום....)
(חוץ מזה אני גם מורה לאנגלית).
ובכן ,אנא הבהר לנו מה הייתה כוונתך בציטוט הנ״ל מהמגזין האנגלי,אם לא בשביל להזיק למישהוא ?
כוונתי הייתה מסובכת מאוד -- להביא מדידות הספק.
פשוט בניגוד אליך, יש לי נטייה לבדוק לפני שאני כותב משהו.

עמיר

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר לקלס a ,לא חסרות בדיקות שמראות ש tube play louder ,לי יש שני מונובלוקים 100 w שפופרתיים ששום מגבר 400 w טרנזיסטור יוכל להשתוות ליכולתם להניע רמקולים ,וזאת מבלי להתיחס לאיזו איכות סונית.האמת מנסיון שלי ,לא מוצא כמעט סיבה להתעניין בקלאס a לא נשמעים לי יותר טוב ,הטענה שהצליל שלהם קרוב לשפופרתי אינה נכונה ,שהדרייב שלהם יותר טוב גם לא נכונה ,טרנזיסטור טוב הוא טוב גם באם הוא קלאס ab ,כמו שקלאס a אינו בכלל ערובה לאיכות,האמת שהיחידי שאהבתי הוא איזה טרשהולד ישן,כל החדשים לא מדברים אלי ,לא סגדן ,לא פאס ולא בטיח.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
AK אל תצחיק אותי...כוונותיך תמיד מתוחכמות יותר מאשר סתם להביא נתונים.אתה התכוונת שאנשים יסיקו מסקנות שאתה מעוניין בהם לצרכיך בשרשור זה,רק שלא לגמרי ברור אם הציטוט נועד לפגוע בי ,בנמר,או ברוברט.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ובאותה נשימה אתה מודיע לכולם את מי כן אוהבים ואת מי לא.
אז כנראה, שזה דומה לפרה ולפח החלב.
כשאני מבין את כוונתך, אני בהחלט חושב שמה שכתבתי לא היה במקום
אז תגיד סליחה חבר ! אני התכוונתי רק לצדק ,ואני מכיר יותר טוב ממך את הסאגה בין נמר לניל ,אז כשאני יוצא להגן עליו גם במחיר של להסתבך עם חבר כמו נמר ,אל תתלה לי על הגב ותחנוק מאחור!

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בקשר לקלס a ,לא חסרות בדיקות שמראות ש tube play louder ,לי יש שני מונובלוקים 100 w שפופרתיים ששום מגבר 400 w טרנזיסטור יוכל להשתוות ליכולתם להניע רמקולים ,וזאת מבלי להתיחס לאיזו איכות סונית.האמת מנסיון שלי ,לא מוצא כמעט סיבה להתעניין בקלאס a לא נשמעים לי יותר טוב ,הטענה שהצליל שלהם קרוב לשפופרתי אינה נכונה ,שהדרייב שלהם יותר טוב גם לא נכונה ,טרנזיסטור טוב הוא טוב גם באם הוא קלאס ab ,כמו שקלאס a אינו בכלל ערובה לאיכות,האמת שהיחידי שאהבתי הוא איזה טרשהולד ישן,כל החדשים לא מדברים אלי ,לא סגדן ,לא פאס ולא בטיח.

מסכים לגמרי שמגברי שפופרות טובים הם משהו שקשה מאד להתחרות בו מבחינת איכות צליל,ויש גם תכנונים שפופרתיים שמשיגים עוצמות גבוהות.ומאחר שבאופן רגיל הם תמיד פועלים בclass A,לא הייתי אומר שכל מגבר קלאס A הוא חסר....אבל עצם העובדה שהוא פועל בקלאס A היא כשלעצמה איננה ערובה לאיכות סאונד.יש הרבה מאד Class AB designs טובים לא פחות משום מגבר קלאס A.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
חחחח...כוונותיך תמיד מתוחכמות יותר מאשר סתם להביא נתונים.אתה התכוונת שאנשים יסיקו מסקנות שאתה מעוניין בהם לצרכיך בשרשור זה,רק שלא לגמרי ברור אם הציטוט נועד לפגוע בי ,בנמר,או ברוברט.
לא פלא שלא ברור, אתה מייחס לי יותר חוכמה/התחכמות ממה שייש לי במאגר.

בוא נעזוב את החפירות האלה. אפילו בשבילי זה מתחיל להיות מופרז באופן הגזמתי :(

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
זה באמת כ"כ מפריע לך?

[QUOTE ]

כן מאוד
יש לך אפשרות לצאת מזה, אם פשוט תסביר מה הדרך לפרש את מה שכתבת כך שייתקבל משהו המניח את הדעת, ו/או תודה שייש מקומות שכתבת שטויות.

כל זאת בלי להעמיד תנאים מוקדמים ובלי להתחמק מתשובות.

אין שום דבר חיצוני שאתה אמור להזדקק לו כדי להסביר, ואין עניין של יכולת כתיבה מי-יודע-מה.

טריוויאלי שהשיקולים והמחשבות שלי הם פנימיים שלי -- לא הם שהשפיעו עליך לכתוב את מה שכתבת, כך שלא הם מה שנדרש כדי שתוכל להסביר את דבריך.

ייתכן שאתה באמת לא יכול להסביר, ושכתבת דברים לא נכונים ו/או מטעים, בלי שאתה מוכן לקחת אחריות עליהם, שאז באמת "הרווחת ביושר" את ההתייחסות אליך כאל שרלטן.

אבל אם לא זה המצב, אתה יכול להוציא את עצמך משם.

עמיר

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא פלא שלא ברור, אתה מייחס לי יותר חוכמה/התחכמות ממה שייש לי במאגר.

בוא נעזוב את החפירות האלה. אפילו בשבילי זה מתחיל להיות מופרז באופן הגזמתי :(
יאללה נגמר חברה ! רוני ורוברט ,נא לא לשלוח יותר פוסטים בנושא ,הפכתם h2o (מים) לh-o-h ,ואתם בשלב של לפרק אלקטרונים מהאטום ,מספיק חברה ,יוצא לא טוב העסק ,ומתנוש כבר מאיים "בחבילה" האימתנית שלו ,שיהיה שבוע טוב ונושאים חדשים.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למה זה חייב להגיע למחוזות המכוערים האלו? להפסיק עם זה, כולם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
חוצמזה, נמרוש, מה שאתה מציג כסתירה לניסיון, אינו בהכרח כך.

64 ואט (כלום ורבע מעל 60 ואט) הם 2 מוכפל בעצמו 6 פעמים, כלומר 6 תוספות של 3 דיבי מעל נתון הרגישות של הרמקול.

אם הרגישות של הרמקול היא למשל 90 דיבי, יש להוסיף 18 עבור ההספק, להוסיף 3 כי יש שני רמקולים, להוריד 3 עבור מרחק כפול (2 מטר) ועוד שלושה עבור ארבע מטרים. נשארנו עם עוצמת קול של 105 דיבי למרחק 4 מטר, כאשר 95 דיבי הם כבר די סותמי אוזניים.

עמיר

נמרוש כפארה.....(lol)
תיזהר לא יהפוך אותך לפודל עם כיסוי של חורף :אוהב-מאוד:

R

Roberts1

אורח
למה זה חייב להגיע למחוזות המכוערים האלו? להפסיק עם זה, כולם.

ליאור , אתה ראית מה קורה בשירשור הזה ? לאחר כל מה שהתרחש כאן זו התגובה הראויה לדעתך ? לאור תגובה כל כך "עדינה " ומאוחרת מצידך , מה מבטיח שמקרה כזה לא ישנה כבר בימים הקרובים ?:( .......ובעצם אני יודע מה תהיה התשובה שלך ........."תנסו אותי" אתה תכתוב ........

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור