מפלצת אנלוגית וקריאת תיגר על כרמלי, ליאור ואלוני!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
התחדשתי במצלמה. תודה לכרמי וליאור ולאחרים שעזרו, הפעם מתוך פורום הצילום! אבל זה לא נושא השרשור.

התחדשתי גם במפלצת אנלוגית לאחרונה.

הרבה זמן הרגשתי שהסט אפ האנלוגי שלי (שהיה מושקע למדי) נופל בקצת מול הדיגיטלי. לא הרבה, אבל מספיק כדי לעשות את החוויה האנלוגית למשנית. והתבאסתי. ותיכננתי לשדרג את הזרוע ואת בסיס הפטיפון שברשותי לדגם מעל מה שהיה לי.

אבל אז בא איזה מפלץ ענק ביד שניה, שאותו מעולם לא ראיתי, ועליו מעולם לא שמעתי. שתים שלוש הצצות בגוגל וראיתי שמדובר במפלץ מרשים. חמדתיו.
מדהים איך כמות חישובים בזמן אמת שלא תבייש טיל של כיפת ברזל, אודיופיל ממוצע יכול לעשות כדי לבדוק היתכנות עסקה. מה יש לי כרגע, כמה אוכל להשיג על זה, איזה טרייד אין ייתנו לי, מה המחיר כחדש, מי יעזור לי להרכיב, איך אבדוק את תקינות המוצר, ועוד עשרות מיקרו שאלות. באופן מפתיע, לכולן ניתן מענה בפרק זמן קצר מאד של יומיים שלושה.

מדהים עוד יותר איך בכלל ניתן לשקול לקנות פטיפון על עיוור, שעלותו הכוללת כחדש ובמצב מנגן (+זרוע, +ראש, +כבל זרוע וכו') היא כ- 100,000 ש"ח.

אבל הלכתי על זה.

הרבה מרורים אכלתי ממנו עד שהוא התחיל להסתובב אצלי. חלק כזה וכהוא שהיה חסר ולא התאים. כמה שיחות עם היצרן, כמה גיחות לחרט ברזל, והרבה ישיבות אצל האדמו"ר האנלוגי בני טסלר, והנה יושב לו המפלץ בביתי, מנגן ומדהים אותי כל פעם מחדש.

זה ללא ספק הרכיב הכי איכותי שאי פעם עבר את מפתן דלתי. זהו גוש סגסוגת נחושת אדיר מימדים בעל משקל כולל של כ- 50 ק"ג אם לא יותר, ויש לו רזוננס של הר החרמון (או בקיצור, אין לו). שלושה מנועים אחראים על סיבוב הרצועה, ומקזזים זה את שגיאותיו של האחר, אם יש כאלה.

זהו היה, אגב, ניסיון כושל להתחרות ביכולות הצילום של טובי צלמי האודיו בארצנו. הייתי בטוח שיש לי סיכוי - כאשר אני חמוש במצלמה איכותית, מושא צילום יפהפה, תאורה טובה וחצובה. אך לא רק היעדר מיומנות, ידע וכישרון הכשילוני אלא גם עודף של אבק. אלוני, איך לעזאזל אתה שומר את הרכיבים שלך נקיים כ"כ? שעה ניגבתי וטאטאתי את הר הנחושת הזה, אבל הגרגירים הארורים סירבו להתפנות לחלוטין!

בקיצור, תודה לכל מי שהביאני עד הלום. לטסלר שכיוון והתקין, לפור שמכר, לשחורי שהשכיל לייבא אותו, ולאבא שעשה אותי קפריזי מספיק כדי לקנות אותו.

תמונות מצורפות

• raven4.jpg
    raven4.jpg
    KB 97.1 · צפיות: 538
  • raven3.jpg
    raven3.jpg
    KB 155.5 · צפיות: 559
  • raven2.jpg
    raven2.jpg
    KB 160.5 · צפיות: 560
  • raven1.jpg
    raven1.jpg
    KB 164.5 · צפיות: 590

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
הוא יפייפה!

אם יש סיבה שבא לי פטיפון זה רק בשביל להניח כזה דבר יפייפה על השידה.
אבל וואלה - יש הרבה יותר מדיי חלקים להתעסק ולשדרג בפטיפון... זה מה שחסר לי

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
המאמץ ראוי לשבח! ואגב , צריך הרבה "מיטלטליי" כדי לעשות רכישה כזו .

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום מתנוש...אפשר לקבל פרוט של כל רכיביו/יצרניו המעניינים של המכשיר ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
חברה של גרמני מטורף ופדנט (אני יודע כי תיקשרתי איתו קצת לפני הקניה). שמו בישראל Thomas Woschnick ובאופן לא מפתיע, שם החברה הוא TW Acustic.

המודל: Raven ac 3
(3 על שום שלושת המנועים)

זרוע: raven 10.5
(10.5 על שום אורך הזרוע)

ראש Shelter 5000.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תתחדש וגם יופי של תמונות

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
תתחדש על המפלצת מתנוש .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אם זה מתחיל להסתובב,הוא לא יסיים עוד שנה ;)
תתחדש ותהנה (ורד)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תתחדש.

כמה פעמים פנטזתי על פטפון כזה בשיטוטים ברשת.
מרשים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
ואיפה קריאת התיגר כפי שרשום בכותרת ?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
ואיפה קריאת התיגר כפי שרשום בכותרת ?

מחפש את האקשן, אה? :)
קריאת התיגר היא בתמונות, אבל נכשלתי. אני לא מצליח להוציא תמונות כמוהם, ואשמח שיסבירו לי מה דפוק בתמונות האלה (לפחות השתיים הראשונות ) - למה לא מצליח להוציא שם תמונה חדה, הכל קצת מטושטש.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
טוב תקשיב ותקשיב טוב, עכשיו הביקור זאת לא שאלה "יאללה בהזדמנות...." מתי אני בא??

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
טוב תקשיב ותקשיב טוב, עכשיו הביקור זאת לא שאלה "יאללה בהזדמנות...." מתי אני בא??
למה לך ? הבחור סוציו!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
מחפש את האקשן, אה? :)
קריאת התיגר היא בתמונות, אבל נכשלתי. אני לא מצליח להוציא תמונות כמוהם, ואשמח שיסבירו לי מה דפוק בתמונות האלה (לפחות השתיים הראשונות ) - למה לא מצליח להוציא שם תמונה חדה, הכל קצת מטושטש.
זה בגלל הגלים העומדים ,הם מרעידים הצלם.

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
ניראה לא פחות ממדהים:כל-הכבוד:

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
שיהיה סוציו כמה שהוא רוצה. אני בא בשביל ה-TW, מצידי שאפילו לא יהיה בבית...(lol)

אין לך אשרת כניסה למחוז חיפה , לא קיבלת ממני אישור כזה :)

נערך לאחרונה ב:

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
מכונה שנראית מדהים,ואין לי ספק שנשמעת לא פחות ממדהים....תפרט חויות בהמשך,.... אני אישית מעדיף הרכבי ג׳ז אקוסטי על ויניל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
מכונה שנראית מדהים,ואין לי ספק שנשמעת לא פחות ממדהים....תפרט חויות בהמשך,.... אני אישית מעדיף הרכבי ג׳ז אקוסטי על ויניל.
ניסית על הבמה?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
תתחדש ותיהנה בכייף לאורך זמן!!!!!!!!!! (ורד)

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור