האם ככה נראה סמסונג גלקסי אס. 4?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
BEjiRnYCMAAQJZm.jpgBEjiVuaCAAAd3ko.jpg

מישהו צייץ בטוויטר (evleaks@), הוא חושף לראשונה תמונות עדכניות של סמסונג גלקסי אס. 4. לפי החשיפה של HTC DROID DNA שנעשה בציוץ בטוויטר (evleaks@), עושה רושם שזהו הדבר ה"אמיתי".

תומר

תמונות מצורפות

• BEjiRnYCMAAQJZm.jpg
    BEjiRnYCMAAQJZm.jpg
    KB 34.8 · צפיות: 481
  • BEjiVuaCAAAd3ko.jpg
    BEjiVuaCAAAd3ko.jpg
    KB 25.7 · צפיות: 458
נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אני מאוד מקווה שלא כך הוא נראה זה לא נראה נוח ביד

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
ובכלל המגמה הזו של הגדלת הסמארטפונים לממדים שכאלו, מעט מוזרה בהתחשב בכך שאחרי הכל מדובר במכשירים שאמורים להיות נוחים לשימוש שבעיקרו הוא נייד. מסך גדול זה לא הכל.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לרועי, לגבי גודל המסך: אני מסתובב כל היום עם ה S3 ולא מרגיש שהוא גדול מידי. בסוף הוא או על השולחן, או בכיס או ביד.
לעומת זאת המסך שלו מדהים וממכר מבחינת הגודל והרזולוציה.
כשמידי פעם אני לוקח ליד אייפון 4 או 5 מחברים לעבודה, אני די מתבאס מהמסך הקטן ולא מבין איך אפשר לגלוש או לקרוא אי מיילים בכזה מסך קטן.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
ובכלל המגמה הזו של הגדלת הסמארטפונים לממדים שכאלו, מעט מוזרה בהתחשב בכך שאחרי הכל מדובר במכשירים שאמורים להיות נוחים לשימוש שבעיקרו הוא נייד. מסך גדול זה לא הכל.

צודק, לכן יש כעת גם כיוון של מכשירי דגל עם מסכים קצת יותר קטנים כמו HTC ONE עם מסך בגודל 4.8'' וצפוי לצאת בקרוב גם מכשיר חדש של סוני שמבוסס על ה Z עם מסך של 4.7'' או 4.8''

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
לרועי, לגבי גודל המסך: אני מסתובב כל היום עם ה S3 ולא מרגיש שהוא גדול מידי. בסוף הוא או על השולחן, או בכיס או ביד.
לעומת זאת המסך שלו מדהים וממכר מבחינת הגודל והרזולוציה.
כשמידי פעם אני לוקח ליד אייפון 4 או 5 מחברים לעבודה, אני די מתבאס מהמסך הקטן ולא מבין איך אפשר לגלוש או לקרוא אי מיילים בכזה מסך קטן.

מדובר על מכשירים עם מסך 5'' - 4.7 ו 4.8'' כבר לא נחשבים גדולים :)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נכון לעכשיו, HTC ONE (מסך "4.7 דרך אגב), הוא המלך ללא עוררין by far, אני "נמס" מהגוף מאלומיניום, יחידה אחת שלו.
HTC ONE הציבו רף מאוד גבוה.

מעניין מה לגלקסי אס. 4 יהיה להציע מול HTC ONE?

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
האם אתם מוכנים ל-14.3? סמסונג רוצה למתוח אותנו בטיזר חדש ל- Galaxy S 4

[video=youtube;dIEfNaNCkKM]http://www.youtube.com/watch?v=dIEfNaNCkKM&feature=player_embedded[/video]

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
נכון לעכשיו, HTC ONE (מסך "4.7 דרך אגב), הוא המלך ללא עוררין by far, אני "נמס" מהגוף מאלומיניום, יחידה אחת שלו.
HTC ONE הציבו רף מאוד גבוה.

מעניין מה לגלקסי אס. 4 יהיה להציע מול HTC ONE?

תומר

צודק לחלוטין

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סמסונג לא תוציא מעולם מכשיר דגל ללא אפשרות הרחבת זיכרון, לא יודע למה משהו מגדיר HTC ONE כמלך , זה מכשיר מקסימום לשוק הביניים ולא HIGH END...
יש כיום הרבה יותר טובים מ HTC ONE , הנה כמה דוגמאות:
Panasonic ELUGA X P-02E
ZTE GRAND S
Sony Xperia Z

אני אישית גם הייתי מעדיף S4 (יש לי היום S2)
נראה את המפרט , נקווה שיהיה טוב :)

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
arix,

מה אתה מבין :עצוב:!

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
זה כל הכיף באנדרויד שיש כל כך הרבה מכשירים וכל אחד יכול למצוא את זה שמתאים לו - ואין דבר כזה מכשיר אחד מושלם עבור כולם

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כרמי,

"זה מכשיר מקסימום לשוק הביניים ולא HIGH END...יש כיום הרבה יותר טובים מ "HTC ONE ,

arix יכול היה לומר את דבריו יותר במתינות ובצניעות לש-ון.

תומר

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
זאת דעתי על HTC ONE , נכון שהמכשיר מוגדר HIGH END אבל לפי הנתונים הוא לא ...
תראה את התגובות בפורומים בעולם ותבין...
תתפלא, אבל אני "קצת" מבין ... :)
כתבתי כאן בעבר, היה לי HTC עוד לפני שידעו שיש חברה כזאת ( מכשיר P3300)
אחרי זה היה לי את הדיאמונד, ולפי המכשיר למדתי 2 דברים:
1. האמינות של HTC גרועה (אם כי יש כאלו שיגידו שזה לא נכון) - המכשיר היה כמה פעמים בתיקון באורנג' (מזל שקניתי מאורנג' והיה לי ביטוח)
בנוסף מכסה הסוללה כל הזמן היה מתפרק , כל פעם קניתי מכסה חדש באיביי , יש לי מגירה מלאה במכסי סוללה גמורים)
2. מכשיר ללא אפשרות למיקרו SD זה חסרון בעולמנו המתקדם (כפי שהיה לי בדיאמונד ללא אפשרות למיקרו SD)

אם נשווה נתונים למכשירים שציינתי - HTC ONE מפסיד (נתונים על הנייר)
תגובתי לא היתה במתינות וצניעות - כי תומר הכתיר HTC ONE כמלך לא עלינו....

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
אפשר לשאול בן כמה אתה ?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אני 50 פלוס , נשוי +2
אבל עדיין ילד בנפשו (אוהב גאדג'טים) :)
אז נספר עוד קצת על עצמי -
מהנדס אלקטרוניקה בחברת הייטק העוסקת בדחיסה ופריסה של וידאו (אני מפתח חמרה - FPGA )

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
בפרוש נפש של ילד שזה קשור ל
גאדג'טים
:בעד:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום arix,

לאספיריה Z יש שלוש בעיות: מצלמה מאכזבת, איכות שיחה בנונית ומטה והצג הוא לא כל כך שחור וקוסטרסטי (חלבי). המכשיר מגיע עם אחסון חיצוני עד ל- 32 ג’יגה ולא מקבל 64 ג’יגה.

את ה- ZTE GRAND S אני לא מכיר מספיק.

ל- Panasonic ELUGA X P-02E מפרט נמוך מאוד.

אני מבין את הבעיתיות שלך עם HTC ואת היסורים שעברת עם החברה, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהצג ברזולוצייה של Full HD 1080p, על מסך מסוג SuperLCD 3, זאת ועוד, הוא מציע 469 פיקסל לאינץ’. המעבד עם שבב ה-Snapdragon 600 של Qualcomm המספק עד 4 ליבות 1.7GHz מסוג Krait 300 לצד Adreno 320, זיכרון 2 ג’יגה ראם, גוף אלומיניום כיחידה אחת, המצלמה טובה בצילומי חושך וצלומים קשים, המצלמה כוללת מערכת ייצוב תמונה אופטית, העובי 9.3 מ”מ עם מסגרת דקיקה למדי, זוג רמקולים בקדמתו של המכשיר עם טכנולוגית ה-Beats Audio ו-BoomSound הכוללת מגבר סיטראו ועוצמת קול מדהימה של עד 93dB. למכשיר עינית אינפרא אדום לשליטה על טלוויזיות אחרות גם מהסמארטפון.

נכון לעכשיו, אין לאף אחד מכשיר איכותי שעובר את HTC (לדעתי).

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תומר יש לו גם ציונים מאוד גבוהיים במבחני ביצועים, טובים יותר מה Z של סוני, קצת פחות טובים בחלקן מה Optimus G Pro של LG

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
שלום arix,

לאספיריה Z יש שלוש בעיות: מצלמה מאכזבת, איכות שיחה בנונית ומטה והצג הוא לא כל כך שחור וקוסטרסטי (חלבי). המכשיר מגיע עם אחסון חיצוני עד ל- 32 ג’יגה ולא מקבל 64 ג’יגה.

את ה- ZTE GRAND S אני לא מכיר מספיק.

ל- Panasonic ELUGA X P-02E מפרט נמוך מאוד.

אני מבין את הבעיתיות שלך עם HTC ואת היסורים שעברת עם החברה, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהצג ברזולוצייה של Full HD 1080p, על מסך מסוג SuperLCD 3, זאת ועוד, הוא מציע 469 פיקסל לאינץ’. המעבד עם שבב ה-Snapdragon 600 של Qualcomm המספק עד 4 ליבות 1.7GHz מסוג Krait 300 לצד Adreno 320, זיכרון 2 ג’יגה ראם, גוף אלומיניום כיחידה אחת, המצלמה טובה בצילומי חושך וצלומים קשים, המצלמה כוללת מערכת ייצוב תמונה אופטית, העובי 9.3 מ”מ עם מסגרת דקיקה למדי, זוג רמקולים בקדמתו של המכשיר עם טכנולוגית ה-Beats Audio ו-BoomSound הכוללת מגבר סיטראו ועוצמת קול מדהימה של עד 93dB. למכשיר עינית אינפרא אדום לשליטה על טלוויזיות אחרות גם מהסמארטפון.

נכון לעכשיו, אין לאף אחד מכשיר איכותי שעובר את HTC (לדעתי).

תומר
ואגב HTC החדש, ניתן כבר להשיג אותו כאן ? ואם כן באיזה מחיר ? מצוי בדיוק כרגע בהתלבטות בין כמה מכשירים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור