מה החלום שלכם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם לא היתה לכם הגבלה כספית. איזה רכיב אחד (רק אחד) הייתם משדרגים במערכת שלכם ומדוע?

לתגובות תהיה השפעה רבה במהלך שנת 2013 (אני לא צוחק רבותי) אז כדאי ומומלץ לענות. אולי תרוויחו מזה משהו. :)

נערך לאחרונה ב:

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
הייתי מחליף את הרמקולים שלי לגדולים יותר שיורדים נמוך יותר ונוגעים בשמיים

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
את הרמקולים ל Fat Lady של מורל.

למה?

האזנתי להם ונדבקתי בקסם.
הם תוצרת ישראל.

מנחם

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
במערכת שלי הייתי מחליף את המגבר, כי עם מגברים טובים יותר קיבלתי סאונד הרבה יותר טוב מרמקול שלי.
סאונד הרבה יותר עשיר, מפוקס ומוזיקאלי
בנוסף הרמקול גמיש מבחינת גודל החדר ונשמע הכי טוב בחדרים בינוניים( מבחינת גודל)
אנסה לתמצת סיבות : הרמקול ברמה גבוהה יותר מהמגבר, אני אוהב צביון הצליל שלו(ושל המגבר פחות,בדקתי את זה בקונפיגורציות שונות), ובכדי לשדרג גם רמקול
חייבים לשדרג מגבר שמתאים לאותו רמקול .
. איך עדיין אני מאוד נהנה מהשילוב הקיים.
הרי אין לזה סוף. תמיד יהיו שילובים טובים יותר רמקול/מגבר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אם לא היתה לכם הגבלה כספית. איזה רכיב אחד (רק אחד) הייתם משדרגים במערכת שלכם ומדוע?

לתגובות תהיה השפעה רבה במהלך שנת 2013 (אני לא צוחק רבותי) אז כדאי ומומלץ לענות. אולי תרוויחו מזה משהו. :)

הייתי קונה טרנספורט רשת מטורף שמוריד ממני את הצורך להתעסק עם כל מה שקשור למאחורי הקלעים של הקבצים.
ובאותה נשימה, לסרי, היה לך מגע אישי עם ה- NW-T של AYON במקרה? נראה מכשיר מעניין.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
2 מלים - Scala Utopia.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
הרבה זמן אני מתלבט בנושא החלפת מקור, וגם בהגברה כמובן תמיד אפשר לשפר.
אבל נדמה לי שאם הייתי צריך לבחור פריט אחד הייתי בוחר בכל זאת ברמקולים. כל פעם מדהים אותי מחדש איך הרמקולים שלי, עם אלמנטים מהסדרות הנמוכות של מורל, וקופסא יש להודות קצת מוזרה, מצליח להיות כל כך מוצלח ולגרום לי כל כך הרבה הנאה. פשוט היתה למורל "יציאה" שקשה לשחזר. אז הייתי בחור מדפיים הטובים שביותר שהייתי יכול למצוא. כמה מועמדים מעניינים:
http://www.evolutionacoustics.com/loudspeakers/mmmicroone/
http://www.avguide.com/review/piega-tc-10x-loudspeaker
http://www.avguide.com/review/magico-q1-loudspeakers-hi-fi-89
http://www.gamutaudio.com/en-GB/Products/Speakers/M'inenT-Series/The-M'inenT-M3.aspx
http://totemacoustic.com/en/hi-fi/compact/mani-2-signature/
http://www.dynaudio.com/int/home_loudspeaker_systems/confidence/confidence_c1.php

טוב יש אולי עוד כמה אבל ננוח קצת.

נמר - האם התכוונת שתתקיים הגרלה באתר והזוכה המאושר יקבל את החלום שלו ? אהבתי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא נחשב איתי. :)

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
דאק. בעיקר כי את הדאק שאני רוצה ייקח לי הרבה זמן, אם בכלל, לקנות. יקר המנוול, אבל נשמע..מדהים. מצד שני זו לא חוכמה, הרמקולים שלי קולעים כל כך טוב לטעם שלי, שאני רוצה רק למצות אותם לרמה ששמעתי אותם מנגנים בה. אם אגיע לשם, נירוונה. ומזלי שפר עליי - אני יודע בדיוק איך הנירוונה שלי נשמעת. אז, כאמור - דאק.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
ווילסון אלכסנדריה

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
ללא ספק, הייתי קונה Ongaku או Wavac מהסדרה הכי גבוהה שלהם ומחבר לרמקולים הנוכחיים.

ARIMAR

עוסק בתחום
מעורבות
121
נקודות
43
פטיפון

הפטיפון הבסיסי והנחמד שלי מלווה אותי מעל 20 שנה.
אם ממנו יוצא כזה סאונד טוב, אז פטיפון יותר איכותי בטוח יהיה ווואאוו

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
DAC

חשבתי על זה הרבה , בהתחלה אמרתי נחליף מגבר/רמקול אבל הגעתי למסקנה שממיר הכי חשוב לי כרגע . אני משתמש במחשב בתור מקור ולא מתכנן על טרנספורט מיכני , אז חשוב לי שההמרה תהיה הכי טובה שאפשר , וגם כי הבנתי שאפשר להגיע לתוצאות מעולות גם דרך מחשב (מדברים על מאק , מקווה שגם פיסי יצלח למשימה)

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
הדרישות שלי צנועות - HEGEL HD11 יעשה לי את זה לכמה שנים טובות.............. :)

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
85
נקודות
28
עולה בשרשרת המזון של ניים-
קדם-552
כח-500
נגן-555
ורמקול-אובטור 800
יחסית לא בשמים,אבל עדיין יקרר..

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזופון אראבה עם הגברת מונו בלוקים וקדם של אקיופייז

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
ללא ספק, פטיפון!

מכל המערכות ששמעתי בשנים האחרונות, המעניינות והטובות ביותר ניגנו עם פטיפון כמקור.
ואני לא מדבר על מכונה חורקת עם "היסים" והפרעות ברקע. אני מתכוון לפטיפון מעולה שמתחבר לשרשרת של ציוד מעולה, שמוציא בסופו של דבר את המיץ מהסט ומספק חוויה מוזיקלית ללא פשרות: צליל טבעי, מפורט מאוד אבל לא "קר" ובטח לא מנוכר כמו חלק מהמערכות החדשות שנכנסו בשנים האחרונות ובטח לא מרוח כמו חלק אחר שיצא לי לשמוע. אני מדבר על צליל אוורירי, מאוזן, דינמי, שמצליח לקרב אותי כמאזין. מבחינתי פטיפון טוב מביא את המערכת לנגן מוזיקה מרגשת ומערבת. אי אפשר להיות אדיש לסט כזה, ומי שמכיר מערכות עם פטיפונים טובים מאוד בוודאי יודע על מה אני כותב כאן.

כשחיפשתי קומקפט חדש למערכת, חיפשתי בעצם, בלי להיות יותר מידי מודע לכך, את הצליל המיוחד הזה. מצאתי בסוף את הדבר הכי קרוב בקומקפט הנוכחי שלי ה EAR ACUTE, ושוב, מי שמכיר ושמע מן הסתם מבין. כששמעתי אותו הפסקתי לחפש.

רק שיש פטיפונים שעושים את זה עוד יותר טוב.....
הפטיפון של נמר הוא דוגמא מצוינת. הפטיפון של פלטשר שאיל מביא (שמעתי אצלו, וגם בתערוכה) הוא עוד דוגמא מצוינת. שמעתי מישל מהדגם האמצעי וגם הוא היה נהדר. בטח יש עוד המון מצוינים (שו....קוזמה..... ) אני לא מכיר מספיק.

היום אני יושב מול מערכת שאני מאוד אוהב, ולא בא לי להחליף בה כלום. מכשרים חדשים, יפים יותר ויקרים יותר כל הזמן יוצאים ויצאו. השוק מלא בהפתעות חדשות. אבל מכשירים שמדברים אלי ויתנו לי את החוויה שהגעתי אליה בעצמי, אחרי תהליך ארוך של בחירת ציוד שנבחן בקפידה מול הרבה אלטרנטיבות, זה כבר סיפור הרבה יותר מורכב. תמיד יש מקום לעוד כמה טוויקים פה ושם - טיפול בחשמל, בסיס טוב מתחת לקומפקט וכד'. אבל אני לא רוצה לגעת ברמקולים (וון שוויקרט), לא במגבר (EAR) ובטח שלו בקומפקט. גם הכבלים (כולם אקוסטיק זן) יושבים לי טוב ובכל פעם שבדקתי אחרים, השארתי אותם.

עדיין חסרה פלטה טובה שתסובב קצת ויניל.....

מבחינתי הבעיה הגדולה בפטיפון היא לאו דווקא ההתעסקות עם התקליטים. עם זה הייתי יכול לחיות, דווקא נראה לי שהתקליטים יתאימו לי יותר מהקבצים...... הבעיה היא שבשביל להגיע לצלילי הקסם האלה, צריך להשקיע המון. גם הרבה כסף וגם בתהליך . כי פטיפון זה לא רק הפלטה והמנוע. זה כמעט מיני מערכת: צריך להתאים זרוע, וראש, ומגבר ייעודי, וכבל מתאים, וחשמל טוב...בקיצור וואחד השקעה.
אז אני עוד עובד על דחיית סיפוקים......:)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור