השתתפות עוסקים מסחריים בפורום

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ההודעה שלך היא אישית לחלוטין.

הקומבינות שלך והיחסים שלך עם יבואנים מסוימים, מחייבים להגדיר אןתך כבר מזמן כעוסק בתחום.

רצוי שלא אמשיך הלאה, כי אם אחשוף פה את הקומבינות שלך, שבטוח שאני לא מכיר את כולן, אבל חלק אני מכיר מצוין, יהיה לא נעים.

איל,

אני מרשה לך לחשוף ברבים, אני לא מסתיר כלום.
מצד שני, אם אני אחליט לטרפד לך חלק מהעיסקאות (תאמין לי שלא מעט אנשים מתיעצים איתי לפני הרכישה), אתה תפסיד מכך לא מעט כסף. קפיש?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תומר

אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה: אל תמליץ על מוצרים שלי.

אני לא מעוניין בשום מגע איתך, ובשום קשר איתך, לא כ"ממליץ" , לא כלקוח ולא כאדם.

בינינו, אנחנו יודעים בדיוק על מי אתה ממליץ ולמה.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אייל פור

אתה פשוט עושה לעצמך שירות דוב
ואני לא מבין איך פעם אחר פעם
אתה חוזר על אותם טעויות
חבל
ועצוב

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
על זה נאמר , הפוך על הפוך...

אייל פור

מה, זה לא ניגמר לך? תשמע , אתה אלוף העולם ...רק עכשיו מדברים על פרסום ותוך כדי(..חחח אני נחנק מצחוק)
השירשור אתה מפרסם את עצמך ואני מצטט : " אז למרות שאני היבואן הגדול ביותר בארץ לציוד HIGH END עם ייצוג של יותר חברות מכל שאר היבואנים יחד......."

אז הנה , תוך כדי שירשור על נושא הפירסום , פרסמת שאתה היבואן הגדול ביותר בארץ.........עכשיו אני מאמין סופית !שאתה באמת חושב שכולם כאן מטומטמים.

תרשה לי לחלוק עליך מר פור , אתה כניראה חי בסרט , וכבר מזמן אתה לא היבואן הגדול בארץ , ואם כבר אתה מדבר על המונח HIGH END תסתכל מה מביאים הקולגות שלך לארץ מאירופה. כאשר זנחת את יבוא מוצרי האיכות
הגבוהה לטובת מוצרי סטראו בסיסים וזולים שהפכו אצלך בין לילה לסטריאו HIGH END בטענה קבועה בכל פירסומת מצידך , שהזול עולה על היקר בעשרות מונים...ושוב , אתה מנסה להתל באינטליגנציה של האנשים.

מאחר ולדעתי אתה חי בתקופת שנות ה 90 (מאחר וטענת שאתה הגדול מכולם עם המוצרים הטובים ביותר ), אז בתערוכה הקרובה מחכה לך הפתעה קטנה כאשר תגלה את הרמה ו ומגוון
המוצרים שראויים לשאת את המילה High End , ותשתדל לא להביא מלקוחות מגברים ורמקולים אלא תביא את מה שיש לך בתצוגה.

לגבי ההפוך על הפוך שאתה מנסה לעשות כאן בפעם המי יודע כמה , כאשר אתה מנסה להיות
כאן הילד טוב ירושלים בגרסת ה MK IIIIIIIIIII... (מרב גירסאות, לא זוכר את האחרונה)בא נשים את הקלפים על השולחן (ואני מזכיר לך שאתה פתחת את הפה ולכן מותר לי וזכותי להגיב) :

1. כאשר לכתב הראשי של הענף יש מערכת שכמעט קומפלט נירכשה ממך :
מגבר, רמקולים, כבלים, ופטיפון ,שמן הסתם מוזכרים= מפורסמים ומוזכרים בסוף כל כתבה , והרי עימהם
ניבחן כל פריט שמגיע לכתב, נכון ? אז להם(לציוד שלך)יש פרסום חינם השכם וערב ובכל כתבה ,יש יותר טוב מזה?
הלוואי עליי.........(אבל לעומתך עיני אינה צרה ושיהיה לך ולנמר לבריאות)

2. מאחר ונכון לעכשיו שום מוצר מהמוצרים שלי לא בבעלות הכתב (שאגב הוא מצויין ואני מאד מעריך אותו) יורד ממני החשד לקבלת פרסום חינם , ואם המוצרים שלי ניבחנו ויצאו טובים , כניראה שהם כאלה באמת!.

3. בעניין התקליטים :אף אחד לא מביא תקליטים ותקליטורים אודיופילים לארץ מאחר וכמעט ואין להם קונים , וכאשר
פעם בשנה אני מביא כמות קטנה ומוכר כמה תקליטים בתור שרות ואמנם מרוויח 40-50 שח לתקליט , גם בזה עינך צרה?

4. אנחנו נישמח אם תכתוב כאן מבלי להזכיר את המוצרים שלך ובטח בלי להזכיר מוצרים
של יבואנים אחרים כפי שלא עושים לך ! , אם אינך מסוגל אז אתה בבעיה מול ההנהלה
שסולחת לך השכם וערב.

אמיר ארמה

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עופר

ת'אמת, גם אני מתפלא על כך שיבואנים לא מתאפקים, נגררים ויורים לעצמם ברגל..

עדיין, לדעתי עדיף חופש ביטוי המנוצל לרעה לעיתים על צנזורה מוגזמת..

בפעם המי יודע כמה..יבואנים אנא הפנימו, כל פעם שאתם נגררים לויכוח הסוטה לפסים אישיים (גם אם אתם צודקים לחלוטין..) אתם פשוט פוגעים בעצמכם ובתדמית שלכם..

חבל...

שלמה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה: אל תמליץ על מוצרים שלי.

אני לא מעוניין בשום מגע איתך, ובשום קשר איתך, לא כ"ממליץ" , לא כלקוח ולא כאדם.

בינינו, אנחנו יודעים בדיוק על מי אתה ממליץ ולמה.

איל,

אני מציע לך לערוך את האיום שלך! היצרנים איתם אתה בקשר
לא ישמחו לשמוע על ההתנהלות שלך. הרווחת ביושר שונא נוסף,
אחד מתוך כמה, שלא ירכשו אצלך יותר מוצרים.
על כמה בדיחות שכתבת כאן, תרשה לי לגחח ולא להגיב.
ימים יגידו מי יפסיד כלכלית מההודעות בשרשור הנוכחי.

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
עובדות:

1) בניגוד למה שכתב אמיר ארמה, העובדה היא: אודיו פידליטי מייצגת באופן אקטיבי 31 חברות היי-אנד. ייצוג אקטיבי משמעו דוגמאות מכל חברה להדגמה בארץ.

2) NITAYN מתואם מצוין עם אמיר ארמה - ממש מעניין איך התגובות שלהם סמוכות כל כך זו לזו. טקטיקה זו היא זולה ומראה בדיוק מה שוים שני החבר'ה האלה.

3) לגבי מה שכותב מר ארמה בנוסף לכך, ישפוט כל אחד מה זה שווה.

ולגבי מר אמיר ארמה עצמו:
<נערך>
כל השירשור הזה זה קנאה, מדון, צרות עיין ואנשים שאוכלים את הלב. מספיק לקרוא את התגובות המתלהמות של מר ארמה וחבריו כדי להבין שיש פה אמוציות, ורק אמוציות. קינאה נטו.

באשר לי, אני רוצה לציין כאן משהוא נוסף:

כל השירשור הזה מהווה התקפה אישית עלי שנמשכת במשך עמודים שלמים. כל מי שינסה לצדד בי בשרשור זה יותקף ויועלב כפי שכבר קרה פה.
אין לי את הזמן להתעסק עם השירשור הזה יותר לצערי הרב. אני מבין הבן היטב שלא אקבל שום הגנה ממנהל הפורום, ולכתוב עמוד אחרי עמוד של הסברים על התקפות מתואמות של כמה אנשים שחברו להם יחד מתוך אינטרס משותף להכפיש אותי.
אי לכך אין בכוונתי לענות פה יותר, יש לי עניינים חשובים יותר לעסוק בהם.

ולגבי האתר הזה: עזרתי פה ללא מעט אנשים בעצה, הסברים, ועוד.
עזרתי פה לא מעט לפורום עצמו עם הצעת ים מוצרים לביקורות לפי בחירתם.
אני בהחלט אשקול בקרוב אם זה משתלם לי, שווה לי ובשביל מה זה טוב. פרויקטים שונים שחשבתי לעשות בשיתוף עם האתר ולטובת חבריו אני מבטל, כמובן, ואעשה אותם באופן עצמאי.

ולתומר צין, הצחקת אותי. תמשיך להסתחבק עם ארמה, זו חברה שמתאימה לך בול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אייל פור

תמשיך כך
ובאמת אף אחד לא יקנה אצלך יותר
:p

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אייל פור תקרא ותפנים

כללי השתתפות עבור עוסקים מסחריים בתחום

--------------------------------------------------------------------------------

א. עוסק מסחרי בתחום חייב להזדהות בפני מנהל הפורום לפני תחילת כתיבה.

ב. עוסק לא יכתוב, יחווה דעה או ידון על עוסק אחר (ועל מוצריו), לא לגופו של אדם ולא על עסקיו.

ג. אין לחוות דעה על מוצרים: לא אלו הנמכרים על ידו ולא אלו הנמכרים ע"י עוסקים אחרים.

ד. המידע אותו יכול לכתוב העוסק המסחרי הינו עובדתי בלבד, כגון משקל, הספק, מחיר וכו'.

נא לחסום את אייל פור כי הוא עובר על כללי הפורום

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב יאללה, נמאס מהשירשור הזה. זה לא מתקדם לשום כיוון חיובי.

אני בעד שאילן1 יחזור לריב עם דיז1 של מי יותר גדול, של מי יותר סיני או מי לא יודע לקרוא.

בברכה,
ועדת יאבוייה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא נחמד מאוד ...

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דווקא אני מברך על פורום שלא סותם פיות כל כך מהר, גם של יבואנים.

חוץ מזה, הפרסומות לפור מגיעות בצורה הרבה יותר בוטה מכמה הודעות מסכנות בפורום.

מסכים איתך (Y)

אנחנו בהחלט מכירים פורום שנותן פיתחון פה לסוחרים מסוימים (ששוה לו מבחינה כלכלית) ולאחרים לא.

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אייל פור, נאלצתי לערוך את הודעתך, אתה מערב אותנו בכוח בעניינים משפטיים (תביעות דיבה) שאין לנו חלק בהם.

למען הרגעת הרוחות, מעתה, עוסק בתחום לא ידבר בכלל על העוסקים האחרים.
בנוסף, עוסק בתחום לא יזכיר את עסקיו או מוצריו, אלא רק אם נשאל ישירות שאלה טכנית על מוצר שלו.
אין יותר תשובות כמו "לדוגמא אצלי..."

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
צר לי ששוב יורדים לרמות אישיות ומכות {קשות}מתחת לחגורה.

בכלל לא מובן לי הקטע של החברים הנכבדים כאן{עוסקים בתחום} שאינם יכולים/מסוגלים/רוצים לפרגן איש
לרעהו - למרות שהם יושבים על אותו ענף. {שגם ככה רעועה}

מציע להירגע קמעה עד אשר יחלוף הזעם - ולא להיסחף למערבולת שאין ממנה מוצא. (ורד)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מסכים איתך (Y)

אנחנו בהחלט מכירים פורום שנותן פיתחון פה לסוחרים מסוימים (ששוה לו מבחינה כלכלית) ולאחרים לא.

לא נכון, הכל לשם שמיים והקהילה.

עפר צ, צודק, קחו דוגמה מישראל המלך.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קחו דוגמה מישראל המלך.
מלך (Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עוסק בתחום לא יזכיר את עסקיו או מוצריו, אלא רק אם נשאל ישירות שאלה טכנית על מוצר שלו.
אין יותר תשובות כמו "לדוגמא אצלי..."

אם מלכתחילה הייתם מקפידים על הדברים...לא היינו מגיעים הלום.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
טוב יאללה, נמאס מהשירשור הזה. זה לא מתקדם לשום כיוון חיובי.

אני בעד שאילן1 יחזור לריב עם דיז1 של מי יותר גדול, של מי יותר סיני או מי לא יודע לקרוא.

בברכה,
ועדת יאבוייה

למה סתם אתה מלכלך? זה היה השירשור הכי נצפה בתולדות פורומי האודיו העבריים. וזה עוד ללא תמונות עירום של אילן.
אתה בטח מייצג כאן יבואן סמוי וחדש של מוצרים סיניים.

לאמיר ופור ואחרים:
חזרתי הבייתה אחרי יום ארוך.
נכנסתי הנה לקצת בידור.
קיבלת שירשור אנאמי , אם כי התחיל לעניין קצת האיומים שהולכים כאן על חשיפות קומבינות שאפילו אולמרט יכול ללמוד.
אני מבקש שתהיו יותר ברורים וחדים בעניין.
אתם יכולים ליותר.
(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור