טכנולוגיה שעושה מוזיקה: צמד של Linn במבחן: מגבר סטרימר וזוג רמקולים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ביקורת טובה, תודה רבה אם כי חסר לי קצת נקודות שליליות אבל ניחה. יש לי כמה שאלות:
1. עם איזה אוזניות בדקת את המערכת, ומה התפרנס שלך? כי רשמתה שמרגישים כאילו חיברה מגבר אוזניות מהשורה הראשונה או משהו בסגנון. אז היתי רוצה לדעת יחסית למה?
2. איך הסטרימר מנהל את המוסיקה, לא ממש הבנתי אם יש תוכנה מותקנת במחשב או שזה מתחבר ב-DLNA? לי לדוגמה יש ספריה של 2 טרה פלאק ולבצע דיפדוף בסיפוריה שלי בלי תוכנה שתארגן את כל הסיפור בלתי אפשרי בעליל כנ״ל לגבי בנית פליליסט וכו.

אבישי

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
בקשה למבחן מנמר

נמר - תודה על הסקירה :בעד:

ויש לי בקשה . האם אתה יכול לצרוב למחשב את אחד הדיסקים ששמעת ולערוך השוואה בינו ובין הדיסק המקורי ?

להבנתי המגבר מעביר את הקבץ הדיגיטלי דרך אותו הברווז. האוזן שלך נמר פלוס העובדה שכל שאר הפרמטרים שווים פרט למדיה עליה מאוחסן המידע הדיגיטלי יכולה אולי לתת תשובה לשאלה האם נגני הדיסקים אכן עדיפים על המחשב.

מה דעתך על בדיקה כזאת ?

אבישי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ביקורת טובה, תודה רבה אם כי חסר לי קצת נקודות שליליות אבל ניחה. יש לי כמה שאלות:
1. עם איזה אוזניות בדקת את המערכת, ומה התפרנס שלך? כי רשמתה שמרגישים כאילו חיברה מגבר אוזניות מהשורה הראשונה או משהו בסגנון. אז היתי רוצה לדעת יחסית למה?
2. איך הסטרימר מנהל את המוסיקה, לא ממש הבנתי אם יש תוכנה מותקנת במחשב או שזה מתחבר ב-DLNA? לי לדוגמה יש ספריה של 2 טרה פלאק ולבצע דיפדוף בסיפוריה שלי בלי תוכנה שתארגן את כל הסיפור בלתי אפשרי בעליל כנ״ל לגבי בנית פליליסט וכו.

"ממשיכים עם עוד יצירה תובענית ומאתגרת. מוסיקה אלקטרונית בתקליט של Tiesto ביצירה Heroes. אפשר להסיק מסקנות כבר מחצי הדקה הראשונה. המערכת הזו אינה כוס התה שלי במוסיקה אלקטרונית, חסרה לי מעט מהירות, חסר לי עוד עומק בבס ותלת מימדיות בבמה. יחד עם זאת, המערכת מאוד דינמית, מאוד "נכונה". מוסיקה אלקטרונית אוהבת מאוד נפח, נכון, זה סותר את הגישה האודיופילית אך מוסיקה אלקטרונית מתובלת, עם בס עמוק וטיפה מנופח, עדיפה לטעמי מאשר בס מדויק וקצר. יחד עם זאת, בס עמוק ולא מנופח זה כבר החלום הרטוב של כל חובב אלקטרוני. מצאתי שהמערכת הזו כן מצליחה להעביר מוסיקה אלקטרונית אך התוצאה בינונית למדי."

כפי שאתה שם לב ישנן נקודות שלילה.

1- לגבי אוזניות. יש לי אוסף לא רע של אוזניות בבית: akg 240r, beyerdynamic dt880, grado sr80, sennheiser hd 25 ii. בחנתי עם כולן.

2- לאור העובדה שאני בעל אולפן רמיקסים והקלטות כבר יותר מ-10 שנים, נסיוני עם מגברי אוזניות הוא רב. בין היתר מגברי אוזניות לאולפן ומגברים ביתיים. לאחרונה התחלתי את סדרת הכתבות שלי על מגברי אוזניות שונים. יצא לי כבר לשמוע 5 כאלה בטווח מחיר של 2000 עד 5000 ש"ח. זה מעבר למגברים השונים ששמעתי ב-7 שנים האחרונות.

3- חיברתי ב-
SPDIF ובכבל רשת.

4- התוכנה של linn (אפליקציה חינמית, אינה תומכת כרגע באנדרואיד) מאפשרת לך לבנות ספריות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תודה על הבדיקה נמר :)
אגב, למה יש 4 כניסות SPDIF כאשר 3 שחורות ואחת אפורה?

חוצמזה, אני חייב להגיד פה, משהו שמאוד מטריד אותי.
חברה שמייצרת מוצר בשנת 2012 , ומייצרת למוצר אפליקציה שהיא רק לiPhone?
חוצפה ממדרגה ראשונה.
הרי זה תוכנת שליטה בסטירמר, שמכריחה אותי כמשתמש לקנות את מוצרי אפל במחיר המופקע שלהם.
אז בעצם יש להוסיף למוצר לפחות עוד 2500-3000 ש"ח על מכשיר כלשהו של אפל.

אורי :)

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה על הסקירה.
לא כהרגלך, השמטת נתונים על גודל היחידות של הרמקול

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
פנתר. אתה צודק. היחידות הן 6.5 אינטש והטויטר שלושת רבעי אינטש.

אורי.
זו אפליקציה שהיא לאיפון ול-pc. בקרוב תצא אפליקציה לאנדרואיד.

אגב. יש לציין כי מדובר רק באפליקציה לשליטה. את המוסיקה מושכים ממחשב. כלומר, האיפון הופך לשלט.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
יפה.
חבל שלא בדקת היי-רז (או שכן?)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יש לי מספר מצומצם של קבצי היי רז שקיבלתי לצורך הביקורת מ-linn.
הבעיה היא שאני לא מכיר אותם מספיק על מנת לנתח את התוצאה.

אני צריך להתחיל לקנות קבצים כאלה. אין ברירה, נשמע פגז (לצערי). :)

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אני בשבועיים האחרונים בודק את המג'יק של LINN ( רק הסטרימר ללא ההגברה מיועד לשמש כמקור ) עושה עבודת פיענוח מעולה. לדעתי ה DAC המוצלח ביותר שאני שמעתי וללא ספק מוצלח יותר מכל CD טרנזיסטורי שאני שמעתי וגם שילובים של טרנספורטרים עם DAC ( ברור שלא שמעתי הכל וגם לא אשמע ) אבל כמה בהחלט מכובדים .

המגיק של LINN .לדעתי מהווה פתרון מוצלח מאוד ואיכותי למי שמעדיף לעבוד עם מחשב , ברמה של מכשירים טרנזיסטורים שעולים הרבה הרבה יותר ועם קבצי FLAC וקבצי מאסטרינג של לין הוא עולה עליהם

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
ברמה של מכשירים טרנזיסטורים שעולים הרבה הרבה יותר ועם קבצי FLAC וקבצי מאסטרינג של לין הוא עולה עליהם

משפט בעייתי
יש מלא מכשירים מעולים, דוגמת PerfectWave DAC mkII עם תוספת סטרימר (שעולה 4000$ בארה"ב לפני מע"מ והיהואן כאן מוכר אותו בפחות מ-14,000 ש"ח)

שוק בארץ מוצף בממירים וסטרימרים היי-אנד עד 20,000 ש"ח, אני הייתי עושה סיבוב..

אבל אם אתה אהבת את Linn אז לך עליו

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
משפט בעייתי
יש מלא מכשירים מעולים, דוגמת PerfectWave DAC mkII עם תוספת סטרימר (שעולה 4000$ בארה"ב לפני מע"מ והיהואן כאן מוכר אותו בפחות מ-14,000 ש"ח)

שוק בארץ מוצף בממירים וסטרימרים היי-אנד עד 20,000 ש"ח, אני הייתי עושה סיבוב..

אבל אם אתה אהבת את Linn אז לך עליו

הייתי בודק גם את ה-Cantata
http://www.dtown.co.il/forum/27643-%D7%94%D7%A0%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%9C-2-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A7%D7%99%D7%91%D7%9C%D7%95-%D7%91%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%94%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%AA.html

AVRHAM

אוהב את התחום
מעורבות
11
נקודות
8
inn

michel . מי היבואן של perfect wav.האם אתה מכיר עוד חברות אשמח מאוד אם תענה לי יום טוב as .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור