האגנדה עברה אתר!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,487
נקודות
113
והוא מתחיל מהתחלה כאילו לא קרה כלום ,מכאן אנו מחזיקים ידיים לאתר השכן ,וכעזרה הומניטרית נשלח אל האתר השכן ברכבת אוירית משלוח מיוחד של כדורי הרגעה במגוון טעמים ,
תהיו חזקים ,תתבצרו היטב , בסוף זה נגמר , פשוט תתכופפו עד חלוף הסערה המכונה"רוברט האיום",
שלכם בידידות
חברי דיטאון.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,487
נקודות
113
והוא מתחיל מהתחלה כאילו לא קרה כלום ,מכאן אנו מחזיקים ידיים לאתר השכן ,וכעזרה הומניטרית נשלח אל האתר השכן ברכבת אוירית משלוח מיוחד של כדורי הרגעה במגוון טעמים ,
תהיו חזקים ,תתבצרו היטב , בסוף זה נגמר , פשוט תתכופפו עד חלוף הסערה המכונה"רוברט האיום",
שלכם בידידות
חברי דיטאון.
בצעד חריג החליטה הנהלת האתר לתת מקלט מדיני זמני לפליטי האתר השכן , כך שאל תתפלאו לקרוא כאן סקירות של כתבי האתר השכן שלא מצליחים להשחיל מילה אצלם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,487
נקודות
113
כל הפסיכולוגים , פסיכיאטרים ,נאורולוגים ,נקראים בגיוס חרום לסייע לנפגעי ההלם באתר היי פיי מיוזיק עקב המכה שפקדה אותם , אנחנו מורגלים ומחושלים ,כי לנו יש "שתי מכות בציפור אחת",

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אנא טמבל. תרגום?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לשניצל , הנשמה של הפורום

שלכם בידידות
חברי דיטאון.

שניצל , כפרה עליך ,אני לא מבין אותך , במקום להיות שמח......... ושקט שעברתי פורום , אתה עושה כאלה רעשים וצילצולים (אני עלול לחזור:) - ובעצם במחשבה שניה אני לא זוכר שהודעתי על פרישה מפורום זה )

גילוי נאות : בערך לפני כ-5 חודשים הצטרפתי ל-2 הפורומים .
תבדוק בבקשה , ידידי העצבני והשקוע עד צאוור באינטרקונקטים - 99.9999999 % ובקומקומים - 19.99 % אבנית , דווקא שם (בשחור) התחלתי עם האג'נדה שלי ,,,,,,,צברתי נסיון .......והגעתי לכחול.

לא צריך לשלוח להם שום סיוע הומניטרי .....הם מכירים אותי לפניך :)
,,,,,,,,,ובהזדמנות זאת תוכל לחסוך את הסיוע מהשחור..... ולצ'פר את עצמך עם 99.999999999999 % (שמשמיע את חוליו איגלסיאס מהתחת - ציטוט מהגשש ) ומלח לימון לניקוי האבנית שבכבל של הקומקום.

ממני אליך - נשמה טהורה (ורד):אוהב-מאוד:

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,487
נקודות
113
רוברט! אל תעלב ! זה רק בצחוק, אני דווקא אוהב אותך, האגנדה שלך רק מחזקת אצלי כלמיני דברים אחרים , כמו למשל " הכבלים וטיפול בחשמל חשובים יותר מאשר מה מחובר אליהם" - הנה משהו מהשניצליה ,שהוא הפוך משלך ,
אתמול הלכתי עם חברים לשמוע ווילסון גראנד סלאם של בחור שנה לעצמו כבלים מ cat 5 בעצמו , אני באתי לשם עם כבלים הבנויים מריבון נחושת דקיק כמו שבונים בטרה לאבס , מושחל בתוך צינורית טפלון כשהבידוד הוא בעצם אויר ,
ההבדלים היו עצומים בין שני האינטרקונקטים , הריבון היה מהיר רזולטיבי ובעל פחות משקל ,הבלדן cat 5 ,היה משקלי פחות מפורט ולטעמי טיפה עכור , וכל ההבדל הזה יצא מרמקול גדול ועצום שניצב 3 מטר לפניך , קשה היה לפספס את ההבדל ,
נכון שבעל הרמקול העדיף את הבלדן ,אבל את ההבדל שמעו כולם.
home-img1.jpg

תמונות מצורפות

• home-img1.jpg
    home-img1.jpg
    KB 58.4 · צפיות: 402
נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט! אל תעלב ! זה רק בצחוק, אני דווקא אוהב אותך, .

נפלאות דרכך ב"להפגין אהבה" :בהלם:

בשבילי אהבה זה משהו יותר בכוון של ...........ומצורף ציטוט מהפוסט שלי אליך משבוע שעבר :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בימי הולדת אני אוהב את כולם הרבה ........אפילו הרבה מאוד .....ונשתמש בכמה אייקונים להוכחת אהבתי .........:)(ורד):אוהב-מאוד:מנצח::cool: - שניצל, יום הולדת שמח !!!

בפורום השכן עניין האייקונים הרבה יותר מפותח .......והייתי יכול לעשות לך יום הולדת הרבה יותר שמח בהינתן האייקונים ששם - לתשומת ליבכם ליאור ונמר
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

או דרך נוספת , לפי תפיסת עולמי להפגין אהבה ......והרי ציטוט מפוסט נוסף :

שלום שניצל ,

אני לא יודע אם אתה זוכר איפה היית אתמול (יום שישי) בערב בין השעות 20:00 – 21:00 , אבל אני יודע בבטחה היכן היית .
ישבת איתנו (וירטואלית) בארוחת יום שישי המשפחתית (אצל ההורים של אישתי ) בכסא הכבוד.

הסיפור בקצרה : עניין הפורום ...כולל כל "כיפופי הידיים " וה"בלגן" הוא נושא שעולה פעמים לא מעטות בביתנו. .......מציצים מאחורי גבי כשאני כותב בפורום .....ואתה שניצל בן בית אצלנו.

כשהבנות רוצות להסתלבט עלי ,בכל נושא כמעט , הן מאיימות "אנו נקרא לשניצל !!! "

וכאמור, בארוחה שישי האחרונה הבנות שלי ( 8 פלוס ו-12) הרחיקו לכת ו"טחנו" אותי , בהומור ובציניות , בקשר לקשרים הרעועים ביננו ........אגב, סיפרתי להם שיש לך יום הולדת ועשינו "סולחה" לפני כניסת השבת - והן שמחו לאללה.
שניצל, אתה היית החוט המקשר והנושא המרכזי לאורך כל הארוחה - היה בידור וכיף אמיתי.

טוב , ומאחר וכך, הדבר הטוב ביותר לעשות ברגע זה הוא להזמין אותך לביתנו - הבנות וכולנו רוצים להכיר אותך ,,...,,ושתראה לנו את כישורי ההתעצבנות שלך :)

ודרך אגב, אתה שניצל , בתמיכת בנותי ובנוסף ,שחקנית החיזוק - אשתי (היותר עצבנית ממך - ובגדול ) , יכולים לחסל אותי סופית – וימי השלווה והרוגע יחזרו לשכון בפורום .

וכמובן , בהזדמנות זו תוכל גם לשמוע ולהתרשם מהמערכת (מאותגרת הכבלים ;)) שלי ........ יהיה כיף לכולנו ! - מבטיח

תנקוב בזמן .....ומקום (ביתנו ) , וכולנו (אני, אשתי והילדות ) נחכה לשניצל העצבני על מפתן ביתנו עם "מים וצוקר" (אגב, אצלנו בבית מתארחים גם לא מלאכים ;) ) .......ואנו גרים בראשל"צ .

ושוב, יום הולדת שמחממשפחת רוברט (ורד)

------------------------------------------------------------------------------------------------

ואחרית דבר : תגיד לי שניצל ......יא נקניק .........מכל החברים בפורום , מי עשה לך את פוסט חגיגת יום ההולדת הכי שמח וצבעוני ???........עם הכי הרבה "בולטים " , צבעים ואייקונים ??? - אני השקעתי הכי רציני באביזרים ובקישוט הפורום:)

אלמלא היה סגור ביום שישי בערב הייתי נוסע לרחוב כפר גלעדי (בדרום תל -אביב) כדי לקנות לך פטיש מפלסטיק , "קצף חוטים" וכמה זוהרים נוספים (כמובן וירטואליים....... לאביזרים וקישוט פוסט יום ההולדת שלך )

ועכשיו לילה טוב
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

סוף ציטוטים

אין ספק שיש ביננו חילוקי דעות בתפיסת המושג "אהבה"

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
הבנתי.

תגידו...יא דפקטים - מתי אתם עולים לגן חובה?

Dr dB

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
רוברט, תפסיק לשחק אותה רוסי ולך תביא חמוצים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור