כבלים אם יש לי ארוך יותר, אז ?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מתנוש הזמין אותך אליו, 5000 ש"ח התערבות.

עמיר

אני חושב שמן הראוי שהבדיקה תתבצע בביתו של מתנוש - עם המערכת המוכרת לו........ ולא ב"מערכת זרה" .

לאחר שאמרתי זאת ..........אני מזמין את מתנוש בכל רגע למערכת שלי .......לבדיקת BT או סתם לארוע אודיופילי חברתי .(ורד)

אני חושב שמתנוש יהיה קצת בשוק (לטובה) מהמערכת "רדודת הכבלים " ו "מאותגרת האקווליזר ויציאת האוזניות " שלי ;)

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
רק במידה ויש אי סדרים ב-Frequency Respones אפשר לבצע את שאמרתי ולקבל את אותה תוצאה עם אקווליזר.

במיקרה של "עומקים " לא ניתן לבצע זאת עם אקווילייזר - צריכים מנגנונים אחרים .....שלא נהירים וידועים לי ;)

סליחה, אבל אין דבר כזה "לא ניתן לבצע" כי אחרת המשמעות היא שיש טעם או היגיון ברכישה של כבל כזה, וזה לא יעלה על הדעת.
הרי כבר הסכמתי איתך שאם יש הבדל בשמע אז יש פה כבל מהונדס ואתה טוען שכבל מהונדס זה בזבוז ואחיזת עיניים כי אפשר להשיג את אותה תוצאה עם כבל פשוט + אקולייזר.
אז מה עכשיו?
עכשיו צריך "מנגנונים אחרים שלא כל כך נהירים"....:משתומם:
אז מה אתה מציע לי?
רציתי למכור את הכבל היקר ולהסתפק בכבל פשוט וזול....

תזהר, רוברט, בסוף תאלץ להודות שלא כל דבר אפשר למדוד ובכל זאת יש הבדל בשמע...;)

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אני חושב שמן הראוי שהבדיקה תתבצע בביתו של מתנוש - עם המערכת המוכרת לו........ ולא ב"מערכת זרה" .

לאחר שאמרתי זאת ..........אני מזמין את מתנוש בכל רגע למערכת שלי .......לבדיקת BT או סתם לארוע אודיופילי חברתי .(ורד)

אני חושב שמתנוש יהיה קצת בשוק (לטובה) מהמערכת "רדודת הכבלים " ו "מאותגרת האקווליזר ויציאת האוזניות " שלי ;)
מה שתעשו אחרי מימוש ההתערבות, ביקורים הדדיים, חברתיים ו/או אודיואליים, עניינכם.

אבל אתה שוב מסיט את הנושא לכל כיוון שאתה יכול.
די להתחמק מדיונים ענייניים.

האם אתה מקבל את הצעתו של מתנוש לטסט על המערכת שלו -- כבלי תחנה מרכזית מול כבלים שלו, אם הוא מזהה לפי התנאים שהגדיר, אתה נותן לו 5K ש"ח, ואם לא הוא נותן לך.

אם אתה מאוד משתפן בגלל הסכום -- חלק גדול מדי מהמשכורת -- מתנוש יכול לוותר לך על גובהו.
נגיד 2000 ש"ח, או 3000? מתנוש?

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
סליחה, אבל אין דבר כזה "לא ניתן לבצע" כי אחרת המשמעות היא שיש טעם או היגיון ברכישה של כבל כזה, וזה לא יעלה על הדעת.
הרי כבר הסכמתי איתך שאם יש הבדל בשמע אז יש פה כבל מהונדס ואתה טוען שכבל מהונדס זה בזבוז ואחיזת עיניים כי אפשר להשיג את אותה תוצאה עם כבל פשוט + אקולייזר.
אז מה עכשיו?
אז מה אתה מציע לי?

ארז
עזוב, ארז, עם פחות מלאסו לא תוכלל לגרור אותו להודות במשהו בעניין זה. חבל"ז במשמעות המילולית.

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אז מה עכשיו?
אז מה אתה מציע לי?

ארז

כל שאמרתי "מנגנונים אחרים שלא כל כך נהירים"... הוא לכאורה והרי אני לא מאמין ל"עומקים"

הבדלים "בעומק" ...... לדעתי יכולים לנבוע מאי סדרים בעקום ההענות וההסבר כדלהלן :.

לדוגמא : הדגשה במיד של כבל מסוים "תוציא לך את הכינורות והזמרת החוצה" לעומת הקונטרבס או הצ'לו "שיכנסו פנימה" - והרי לנו שינוי ב"עומקים" בין הכלים

אבל כל זה תאורטי........כי אני לא מכיר אינטרקונקט שמדגיש את המיד ......אלא אם "עשו לו משהו מטורף"

לעומת זאת אינטרקונקטים יכולים להנחית גבוהים (קיבול גבוהה של הכבל והתנגדות יציאה גבוהה של ה-PRE ....יענו "לא מסוגל לדחוף" בלשון החברה ) - במקרה כזה ה-אוורטונים (הגבוהים) של הכינורות " והמצילות יכולים ל"היכנס פנימה" - והרי פעם נוספת שינוי ב "עומקים" .

אני מקווה ששפכתי "אור הנדסי" על נושא ה"עומקים" האודיופילי - והגשש היו אומרים על זה - משפט מחוזי מאוד :)

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה שתעשו אחרי מימוש ההתערבות, ביקורים הדדיים, חברתיים ו/או אודיואליים, עניינכם.

אבל אתה שוב מסיט את הנושא לכל כיוון שאתה יכול.
די להתחמק מדיונים ענייניים.

האם אתה מקבל את הצעתו של מתנוש לטסט על המערכת שלו -- כבלי תחנה מרכזית מול כבלים שלו, אם הוא מזהה לפי התנאים שהגדיר, אתה נותן לו 5K ש"ח, ואם לא הוא נותן לך.

אם אתה מאוד משתפן בגלל הסכום -- חלק גדול מדי מהמשכורת -- מתנוש יכול לוותר לך על גובהו.
נגיד 2000 ש"ח, או 3000? מתנוש?

עמיר

עמיר, צמא דם שלי

תגיד לי , אתה לוקה ביכולת ההבנה שלך את הפוסטים הקודמים שלי ???

אני מוכן בכל רגע לבצע את הבדיקה בסכום של 5000 ש"ח !!!

.....אבל מאחר ואני לא חזיר ואני יודע כמעט בודאות את תוצאות הבדיקה ...........אני לא מציע את ההתערבות למתנוש .

ומתנוש כאמור "ילד גדול" ........ובכל זאת אני מציע לו בחברות לרדת מהעץ !!!

ציטוט מפוסט קודם שלי :
----------------------------------------------------------------------------------------------

ועכשיו מתנוש ברצינות ,

מאחר ואני לא שש לגזול את כספך , תבצע לך בשקט וברוגע את הבדיקה בביתך כאשר המחליף הוא לא מתחום האודיופיליה ולא איכפת לו כלל וכלל מהתוצאות - כדי להמנע מאפקט הלחץ

אני זוכר שבבדיקות שערכתי (אמנם חלק קטן מהם ) הנבדק היה מבועת מהלחץ ....... ואני הייתי מתערב רק על תקליטור בודד - בשביל הספורט והרוח הטובה.

אנו פה כדי לשמוע את התוצאות - (ורד)

------------------------------------------------------------------------------------------------
וכעת עמיר, אל תבלבל לי את המוח בפוסט הבא שלך ,,,,,שאני מנהל מלחמה פסיכולוגית מול מתנוש !!!

ההתנהגות שלך היא מחפירה !!! - והבעיה המרכזית שלי בפרט ושל הפורום בכלל , שאתה בכלל לא מבין זאת !!!

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
כל שאמרתי "מנגנונים אחרים שלא כל כך נהירים"... הוא לכאורה והרי אני לא ממין ל"עומקים"

הבדלים "בעומק" ...... לדעתי יכולים לנבוע מאי סדרים בעקום ההענות וההסבר כדלהלן :.

לדוגמא : הדגשה במיד של כבל מסוים "תוציא לך את הכינורות והזמרת החוצה" לעומת הקונטרבס או הצ'לו "שיכנסו פנימה" - והרי לנו שינוי ב"עומקים" בין הכלים

אבל כל זה תאורטי........כי אני לא מכיר אינטרקונקט שמדגיש את המיד ......אלא אם "עשו לו משהו מטורף"

לעומת זאת אינטרקונקטים יכולים להנחית גבוהים (קיבול גבוהה של הכבל והתנגדות יציאה גבוהה של ה-PRE ....יענו "לא מסוגל לדחוף" בלשון החברה ) - במקרה כזה ה-אוורטונים (הגבוהים) של הכינורות " והמצילות יכולים ל"היכנס פנימה" - והרי פעם נוספת שינוי ב "עומקים" .

אני מקווה ששפכתי "אור הנדסי" על נושא ה"עומקים" האודיופילי - והגשש היו אומרים על זה - משפט מחוזי מאוד :)

"הלו?
זה רדיו?
איך קוראים לצו'פצ'יק של הקומקום?"

אני לא רוצה הסבר.
רוצה כבל פשוט וזול + אקולייזר שנשמע בדיוק כמו הכבל היקר, שהרמאים מכרו לי....;)
מה אתה מחרטט לי על "אור הנדסי" ואי סדרים בעקום היענות...זה לא מעניין אותי ולא חשוב לי.

אני רוצה לשמוע את אותו תלת מימד ואותה הפרדה בין כלים. לא רוצה הסבר.
אז אפשר או אי אפשר?

ארז

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
"הלו?
זה רדיו?
איך קוראים לצו'פצ'יק של הקומקום?"

אני לא רוצה הסבר.
רוצה כבל פשוט וזול + אקולייזר שנשמע בדיוק כמו הכבל היקר, שהרמאים מכרו לי....;)
מה אתה מחרטט לי על "אור הנדסי" ואי סדרים בעקום היענות...זה לא מעניין אותי ולא חשוב לי.

אני רוצה לשמוע את אותו תלת מימד ואותו פרוט. לא רוצה הסבר.
אז אפשר או אי אפשר?

ארז

אפשר גם עם כבל "תחנה מרכזית" לשמוע תלת מימד - מניסיון אישי :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אפשר גם עם כבל "תחנה מרכזית" לשמוע תלת מימד - מניסיון אישי :)

נו?
אז איך אני שומע עם כבל "תחנה מרכזית" תלת מימד והפרדה בין כלים כמו בכבל היקר?
כמה פעמים צריך לכתוב את זה?

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
נו?
אז איך אני שומע עם כבל "תחנה מרכזית" תלת מימד והפרדה בין כלים כמו בכבל היקר?
כמה פעמים צריך לכתוב את זה?

ארז

אני חוזר - ההנדסה לא מכירה " הפרדה בין כלים" - תעשה לעצמך כבר BT - ונגמור עם זה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני חוזר - ההנדסה לא מכירה " הפרדה בין כלים" - תעשה לעצמך כבר BT - ונגמור עם זה

אהה, עכשיו ההנדסה לא מכירה....ואתה, עם כל שנות ניסיונך, לא הזדמן לך לשמוע את אותו דיסק כאשר פעם אחת אתה שומע את הכלים כמו "אחד על השני" או אחד מאחורי השני ופעם שניה את הכלים אחד ליד השני?
לי יש הרבה פחות שנות ניסיון (על הנייר) וכבר לאחר מספר שנים מועט יחסית הצלחתי להבחין בזה.

ההנדסה כן מכירה תלת מימד?
כי קודם כתבת שגם כבל של "תחנה מרכזית" נותן תלת מימד.
אני רוצה תלת מימד כמו שקיבלתי בכבל היקר שמוכרי האשליות מכרו לי....
איך עושים את זה?

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אהה, עכשיו ההנדסה לא מכירה....ואתה, עם כל שנות ניסיונך, לא הזדמן לך לשמוע את אותו דיסק כאשר פעם אחת אתה שומע את הכלים כמו "אחד על השני" או אחד מאחורי השני ופעם שניה את הכלים אחד ליד השני?
לי יש הרבה פחות שנות ניסיון (על הנייר) וכבר לאחר מספר שנים מועט יחסית הצלחתי להבחין בזה.

ההנדסה כן מכירה תלת מימד?
כי קודם כתבת שגם כבל של "תחנה מרכזית" נותן תלת מימד.
אני רוצה תלת מימד כמו שקיבלתי בכבל היקר שמוכרי האשליות מכרו לי....
איך עושים את זה?

ארז

אל תאלץ אותי לחזור פעם נוספת על תשובתי לך ...........ואולי בכל זאת אני אענה - BT :)....ואני חושב שאפשר לסגור את העניין .

במידה ותרצה אפשר לדבר בטלפון.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אל תאלץ אותי לחזור פעם נוספת על תשובתי לך ...........ואולי בכל זאת אני אענה - BT :)....ואני חושב שאפשר לסגור את העניין .

למה?
הרי כתבת קודם שגם כבל "תחנה מרכזית" נותן תלת מימד.
אז למה צריך BT ?

האם אתה טוען שכל הכבלים נותנים את אותה תלת מימד? גם כבל מהונדס נותן את אותו תלת מימד כמו כבל "תחנה מרכזית"?

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה?
הרי כתבת קודם שגם כבל "תחנה מרכזית" נותן תלת מימד.
אז למה צריך BT ?

כדי שתראה זאת בצורה אובייקטיבית .

האם אתה טוען שכל הכבלים נותנים את אותה תלת מימד? גם כבל מהונדס נותן את אותו תלת מימד כמו כבל "תחנה מרכזית"?

כבל מהונדס יש לו "ענייני עקום הענות " והסברתי לך בפוסט קודם איך "ענייני עקום הענות " יכולים להשפיע על תלת מימד.
בא נדבר בבקשה מחר בטלפון - אני נוסע בבוקר מראשון לציון לבית שאן ויהיה לנו הרבה זמן לדבר - כמובן במידה ותהיה פנוי - תשאיר לי את הטלפון שלך בפרטי .

ארז
------

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר, צמא דם שלי

תגיד לי , אתה לוקה ביכולת ההבנה שלך את הפוסטים הקודמים שלי ???

אני מוכן בכל רגע לבצע את הבדיקה בסכום של 5000 ש"ח !!!

.....אבל מאחר ואני לא חזיר ואני יודע כמעט בודאות את תוצאות הבדיקה ...........אני לא מציע את ההתערבות למתנוש .

ציטוט מפוסט קודם שלי :
----------------------------------------------------------------------------------------------

ועכשיו מתנוש ברצינות ,

מאחר ואני לא שש לגזול את כספך , תבצע לך בשקט וברוגע את הבדיקה בביתך כאשר המחליף הוא לא מתחום האודיופיליה ולא איכפת לו כלל וכלל מהתוצאות - כדי להמנע מאפקט הלחץ

אני זוכר שבבדיקות שערכתי (אמנם חלק קטן מהם ) הנבדק היה מבועת מהלחץ ....... ואני הייתי מתערב רק על תקליטור בודד - בשביל הספורט והרוח הטובה.

אנו פה כדי לשמוע את התוצאות - (ורד)

------------------------------------------------------------------------------------------------
וכעת עמיר, אל תבלבל לי את המוח בפוסט הבא שלך ,,,,,שאני מנהל מלחמה פסיכולוגית מול מתנוש !!!

ההתנהגות שלך היא מחפירה !!! - והבעיה המרכזית שלי בפרט ושל הפורום בכלל , שאתה בכלל לא מבין זאת !!!
אל תכניס לי מילים לפה -- "מנהל מלחמה פסיכולוגית מול מתנוש" -- ולאור זה להסביר לי שההתנהגות שלי היא מחפירה. התנהגותי אכן בהחלט חופרת / חופרנית, אבל זה משהו אחר לחלוטין.

אם אתה אומר ישירות שאתה מוכן, מתנוש יידע לנהל את זה מולך ישירות. הוא ילד גדול. עד לרגע זה התחמקת מלומר זאת.

מתנוש גם לא הייה צריך שתסביר לו בחברות שהוא יכול לרדת מהעץ. הוא ידע על מראש איזה עץ הוא מטפס,
אז או שאתה מתחמק / מעביר נושא, או שאתה מתנשא מעל מתנוש שלא יודע לנהל את ענייניו וזקוק לסיוע ממך.

הגזמת קמעה בפוסט הזה, בכל הכיוונים.

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אל תכניס לי מילים לפה -- "מנהל מלחמה פסיכולוגית מול מתנוש" -- ולאור זה להסביר לי שההתנהגות שלי היא מחפירה. התנהגותי אכן בהחלט חופרת / חופרנית, אבל זה משהו אחר לחלוטין.

אם אתה אומר ישירות שאתה מוכן, מתנוש יידע לנהל את זה מולך ישירות. הוא ילד גדול. עד לרגע זה התחמקת מלומר זאת.

מתנוש גם לא הייה צריך שתסביר לו בחברות שהוא יכול לרדת מהעץ. הוא ידע על מראש איזה עץ הוא מטפס,
אז או שאתה מתחמק / מעביר נושא, או שאתה מתנשא מעל מתנוש שלא יודע לנהל את ענייניו וזקוק לסיוע ממך.

הגזמת קמעה בפוסט הזה, בכל הכיוונים.

עמיר

יתכן שקצת הגזמתי , ואני מבקש סליחה , אבל אתה עושה רושם עקבי בכתיבה שלך שאתה "שש אלי קרב"

עושה רושם שה"כסף " "והכאב של ההפסד הכספי " הפך אצלך לנושא העיקרי - במקום הבדיקה עצמה

אני חוזר , זה הרושם שאתה יוצר אצלי.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
יתכן שקצת הגזמתי , ואני מבקש סליחה , אבל אתה עושה רושם רב בכתיבה שלך שאתה "שש אלי קרב" - אני חוזר זה הרושם שאתה יוצר אצלי.
התקבל ונסגר עניין.

אני מבין את ההתרשמות, אבל מבחינתי זה לא זה, אלא משהו אחר.

ההרגשה שלי היא חלק גדול מהזמן אתה מתזז ולא עונה / מתייחס ישירות לדברים (בין השאר, גם ל-JC :)).
מדי פעם אני מנסה להביא לחזית את הדברים שנדמה לי שאתה מתחמק מהם ולהעמיד אותם בצורה כזו שייהייה פחות קל לברוח לצדדים...

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113

ועכשיו מתנוש ברצינות ,

אין לך מושג ירוק איך לחץ נפשי בשעת מבחן מתהווה, אז אנא אל תדאג לזה בשבילי. ספורטאים גדולים המתחרים בענפים אישיים נבדלים זה מזה, מעבר למיומנותם הפיזית, ביכולתם להתמודד עם לחץ. חלק לחוצים כמו טמפון, לחלק לא מזיז כלום, וחלק לומדים לעמעם אותו. למה זה רלוונטי? כי אתה חושב שלחץ הוא גורם קבוע, ותופס תחת כאילו אתה מבין בזה משהו. עזוב, רד מזה בבקשה.

לגבי המחליף, אודיופיל או לא אודיופיל, אין לזה שום משמעות. לחץ יהיה כאשר תהיה לידי ותחכה שאכשל כל רגע. או במילים אחרות, תהיה היריב שלי. ואז ייכנסו נתונים לא רלוונטים למשוואה.

בכל מקרה, אני אוהב את מקומי על העץ ואין לי שום בעיה לעמוד בהצעתי. אם יש לך 5000 ש"ח, שים אותם אצל נאמן בטוח (עמיר למשל). אני אעשה אותו דבר ואחכה לך במפתן דלתי.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
הסיפור הזה מתחיל להזכיר את מלחמות דון קישוט בתחנות הרוח... לא יודע למה ... יש הרגשה שהאנרגיה המושקעת פה מתמסמסת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור