חשמל ייעודי למערכות סטריאו – בדיקה אובייקטיבית

morpheauss

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
הי רוברט :) , לא צריך להיכנס ל- "של מי יותר גדול ? " אני חושב שכל העניין פה הוא הגדרתי (כבר כתבתי לך קודם ומשום מה התעלמת ) , מה זה שינויי של כבל ??? אתה רוצה להחליף אינטרקונט על טראק מסויים ובשני פתאום לשמוע שיר אחר ? לא מובן בדיוק :( .

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
רוברט,
שום אנלוגיה, הגיונית ככל שתהיה או לא הגיונית בעליל, לא יכולה להוות "הוכחה" משום שמדובר בשני אירועים בלתי קשורים.
לכן האנלוגיה לצילום יכולה להיות "מושלמת" מבחינת ההיגיון ועדיין היא לא רלוונטית ואין בה משום הוכחה לארוע אחר.

ארז

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הי רוברט :) , לא צריך להיכנס ל- "של מי יותר גדול ? " אני חושב שכל העניין פה הוא הגדרתי (כבר כתבתי לך קודם ומשום מה התעלמת ) , מה זה שינויי של כבל ??? אתה רוצה להחליף אינטרקונט על טראק מסויים ובשני פתאום לשמוע שיר אחר ? לא מובן בדיוק :( .

מורפאוס- לגבי מי יש יותר גדול - כמאמר הילדים - הוא התחיל קודם - הוא קרא לי בשמות - הוא אמר לי - שאין לי נסיון :);) ואני כמובן נעלבתי :(.........................;)

ולגבי הבדיקה - אני חוזר : תבוצע הקלטה של קטע מוסיקלי בודד (עם DAT או מחשב יעודי ) במקביל לטרמינלים של הרמקולים עבור אינטרקונקטים א' ו ב'

בשני המקרים ההקלטה תהיה של אותו קטע מוסיקלי.

אנו ניקח את 2 הקבצים (של 2 האינטרקונקטים השונים ) ונשווה אותם ב-Wave Comperator .

במידה ונגלה שההבדל בין הקבצים הוא ברמה של כ-60-70 dB אזי ניתן לומר שלא ניתן לשמוע את ההבדלים בפועל באוזן אנוש.

וכמובן ניתן להוכיח שאי אפשר לשמוע את ההבדלים בהשוואת Blind.אובייקטיבית .

האם כעת יותר ברור ?

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ובמקרים שהייו לנו כאן זה לא עיניים יותר מדוייקות, אלא עיניים חסומות, כמו שעושים לסוסים -- שלא מסתכלים הצידה.

עמיר

עמיר , חלאס עם הסיסמאות - מה אתה רוצה שאעשה ? שאתחיל להאמין ? אני אומר בפעם האלף !!!- שמישהו מחדי האוזן בפורום יוכיח לי שהוא שומע אינטרקונקטים ב-Blind

האם אתה מתנדב לבצע את הבדיקה על עצמך ? (אני חושב שאני יודע מה התשובה - תשובה פתלתלה בת כ-50 שורות ולא תשובה פשוטה וברורה כמו " כן אני מוכן לבצע את הבדיקה על עצמי" )

במידה ואתה (או כל חבר פורום אחר ) יבצעו את הבדיקה וישמעו את ההבדלים - אני אתחיל להאמין .

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מה שאתה מתאר הוא נקודת מבט של מהנדסים מאובנים, שרואים בכל מה שלא משתלב בתמונת העולם המאובנת שלהם איום על "בסיס ובאושיות של המקצוע".

וזה ממש נורא, מבחינה מדעית!

כי למדען "אמיתי" זה לא הייה איום -- זה הייה אתגר, או עניין!
איך זה יכול להיות ששומעים אינטרקונקטים??? מוזר! אולי החמצתי משהו???

ולא הגבת על דברי JC -- אולי אפילו לא קראת אותם -- אבל הוא מראה לך שאפשר אחרת!
שברגע שיוצאים (וכאן ספציפית מהנדס יוצא) מהאיבון ומהפאראדיגמות הנוקשות ומתחילים להסתכל על מה שייש במציאות, בעיניים (אזניים) "נקיות", לא רק על מה שכתוב בספר, אפשר לראות/לשמוע דברים חדשים!

ולהיפך -- הפגיעה העיקרית היא מה שאתה וקודמיך עשיתם לאושיות המיקצוע!
שוכחים במה מדובר -- שוכחים שכל המדע הוא אמפירי ושהכל מודלים אנושיים שמנסים תאר את המציאות, ומתחילים להסתכל על המודלים כאילו הם המציאות!

תתעוררוברט! אתה לא מייצג את המדע -- אתה מייצג את המאובנים של המדע, אלה שנתקעו באיזושהי תנוחה ומונתחים בתוך איזושהי אבן, בלי לזוז, בלי להתחדש ולהתרענן ולהתעדכן!

וטועה ומטה ו"מסבן" את כל מי שלא רואה עד כמה אתה חוטא למדע.

לא שאין מצב שאין הבדלים בין אינטרקונקטים -- יש מצב, ואפילו סביר -- אבל הנימוקים שלך לזה הם אפריוריסטים, לא מדעיים.

ואת המיסכנות של הפגיעה בריגשות המאובנים אנא השאר למקומות אחרים -- איבדת(ם) את הזכות להתחשבות ברגע שהתחלת(ם) לרמוס את רגשות כל האודיופילים כאן ב"מדע" האנטי-מדעי שלך/ם.

עדיף להשאיר את האודיופילים בשקט מאשר לעשות הצגה כאילו מראים להם את האור ובעצם מראים להם חשכה-דמויית-ימי-הבייניים במאובנותה ובחוסר הנכונות לבחון אלטרנאטיבות.

עמיר

אני אקרא את JC ואני רוצה לבדוק בנוסף איך אני נכנס לחומרים של ה-AES - ותקבל תשובה מנומקת היטב

רק תזכור את שאתה כתבתה : "לא שאין מצב שאין הבדלים בין אינטרקונקטים -- יש מצב, ואפילו סביר"

בינתים תחשוב איך אתה מבצע מבחן Blind על עצמך בנושא אינטרקונקטים.

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט,
שום אנלוגיה, הגיונית ככל שתהיה או לא הגיונית בעליל, לא יכולה להוות "הוכחה" משום שמדובר בשני אירועים בלתי קשורים.
לכן האנלוגיה לצילום יכולה להיות "מושלמת" מבחינת ההיגיון ועדיין היא לא רלוונטית ואין בה משום הוכחה לארוע אחר.

ארז

למה ההשואות לא רלוונטיות ? - ההקבלה בין קובץ הצילום שניתן להשוואה (ביט לביט) לקובץ האודיו שניתן אף הוא להשוואה (ביט לביט) - מדהימה !!!

גילוי נאות : את הדוגמא של הצילום נתן לי חבר אודיופיל וצלם בחסד שהיה "עמוק בתוך האג'נדה האודיופילת הסטנדרטית " . מספר מבחני Blind באינטרקונקטים והחבר "חזר בשאלה " - בשלב זה "הוא שואל" רק בנושא אינטרקונקטים - אבל אני לא מהזן המתייאש ;)

דרך אגב, במקביל לתהליך החזרה בשאלה - החבר הוריד מהקיר את כל התמונות שהיו תלויות אצלו בסלון של הבאבא XLO .
נשארה תלויה רק תמונה אחת בודדת של ה"ילד הבוכה " מהתחנה המרכזית בת"א - ולעיתים נדמה שהוא (הילד) עצוב מתמיד - מצטער, הדמעות חונקות אותי ........סיפור רגיש ונוגע ללב..............:( . (ורד נבול) . :בכי: . :לב-שבור: . :עצוב: ..........נגמרו לי כל האייקונים של העצבות מתוך ארסנל האייקונים של dtown

שקלתי לייבא מספר אייקונים של "תוגה ועצבות" מפורומים מקבילים העוסקים באודיופיליה בארצנו ואף פניתי למספר פורומים בארצות ניכר ...........אבל אז חשבתי לעצמי ....... ..אני לא באמת רוצה להסתבך עם רשויות המכס של dtown ובעיקר לא עם אימת המיגזר רב מוכס נמר לוי הידוע יותר בכנויו הנמר הרע .

;)- רוברט

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אני מפרסם את הפוסט הקודם שלי פעם נוספת- כי הוספתי לו דוגמא מעולם הצילום - אשמח אם תתיחסו אליה

אני לא היחיד בעולם האודיופילי עם האג'נדה המוכרת שלי , יש בו עוד הרבה מהנדסים כמוני שהפורום הכיר במהלך השנים ........... שעשו כמוני "בלגן בפורום".

אתה חושב שאנו "בלגניסטים אנונימיים ;) " ואנו רוצים סתם להרגיז או למשוך תשומת לב? ממש ממש לא .

שים לב המשותף לכולנו - אנו מהנדסים . וכולנו נפגעים באמת ובתמים בעמקי נשמתנו מהאג'נדה האודיופילית - זה פוגע בהגיון המקצועי שאותו למדנו ואנו עוסקים בו כה רבות.

דבריך ודברי שאר האודיופילים אקוויולנטים בעיננו לדוגמא הבאה :

תבוא לצלם מקצועי ותגיד לו שהתמונות במצלמה הדיגיטלית שלו בהירות וחיות במידה וכרטיס הזיכרון הוא מתוצרת סאן דיסק לעומת זאת התמונות עמומות וסגורות עם צבעים פסטליים כאשר כרטיס הזיכרון הוא מתוצרת קינגסטון .

ההרגשה לצלם לשמוע טענות אלו אקוויולנטיות למהנדס השומע את דברי האודיופיל על כך שהוא שומע אינטרקונקטים.- זה פוגע בבסיס ובאושיות של המקצוע שלנו !!!

הערה חשובה: ההשוואה בין הצילום לאודיופליה היא מושלמת מאחר שבשני המקרים אפשר לבצע בדיקה אובייקטיבית לאישוש/הפרחת הטענות .
במקרה של צילום : מצלמות מקצועיות מצוידות ב- 2 כרטיסי זיכרון המחוברים במקביל (לצורכי גיבוי הדדי)
מהלך הנסוי : מצלמים תמונה הנרשמת ב-2 כרטיסי הזיכרון בו זמנית . מעלים את 2 התמונות לפוטושופ ומבצעים השווה של פיקסל פיקסל.
אני משוכנע שאין אדם בפורום זה שיטען שיהיו הבדלים בין 2 התמונות - אני מקווה !!! ;)

במקרה של אינטרקונקט : כמו שהצעתי בעבר - תבוצע הקלטה של קטע מוסיקלי במקביל לטרמינלים של הרמקולים עבור אינטרקונקטים א' ו ב'
תתבצע השוואה ביט לביט בין ההקלטות . אני בטוח שהחברים האודיופילים יגידו שיהיו הבדלים בין הביטים בהקלטות השונות - הרי האינטרקונקטים נשמעים שונה - אז זהו חברים שלא - אני מבטיח לכם אישית שימדדו בדיוק אותם ביטים .

אז לכל הרוחות - איך קיימים הבדלים שמיעים בין אינטרקונקטים כאשר ההשוואה בין הביטים יוצאת מושלם ? תסבירו לי בבקשה !!!

מהו ההבדל בין הביטים של תמונה לביטים של המוסיקה - ביט זה ביט ???

וכאמור אני מוכן לבצע בכל רגע נתון את הבדיקה שתארתי - תנקבו מקום וזמן (ורד)

ברגע שתבין שדבריך בנושא אודיופיליה אקוויולנטים לדוגמא שניתנה ......תיטיב להבין את הרגשתם של בעלי האג'נדה ההנדסית/מדעית .......ולמה אנו כה מתקוממים מדבריכם .

בברכה רוברט
רוברט,

אף אחד לא בא אליך ואומר לך דברים שפוגעים בריגשותיך, המיקצועיים והאישיים.
המצב הוא הפוך.
אתה בא לאחרים, שעוסקים בענייניהם, ומתחיל להסביר להם שהם עוסקים בשטויות ובוודו, ושהם צריכים להבין ת ריגשותיך.

אתה ניכנס בלי שניקראת לבית-כנסת ומסביר להמאמינים ולמתפללים שהם סותרים את אושיות מיקצועך מבחינה מדעית, וודורש שיכירו בך כמשיח האמת!

ובכלל, בכל קנה מידה, זו התנהגות קצת, איך לומר, בעדינות, בעייתית כלשהו?

עמיר

נ.ב., אתה הגורם הפעיל, אז זה לא לעניין שאתה מציג את עצמך כקורבן

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
אני אקרא את JC ואני רוצה לבדוק בנוסף איך אני נכנס לחומרים של ה-AES - ותקבל תשובה מנומקת היטב

רק תזכור את שאתה כתבתה : "לא שאין מצב שאין הבדלים בין אינטרקונקטים -- יש מצב, ואפילו סביר"

בינתים תחשוב איך אתה מבצע מבחן Blind על עצמך בנושא אינטרקונקטים.
יש מצב -- קיימת האפשרות -- אבל עד שהיא לא הוכחה, אני לא מקבל את התייחסותך כאילו היא עובדה: היא לא טריוויאלית והיא אינה ברירת המחדל של אי מציאת הסבר.

ואין לי שום כוונה לעשות מבחנים כלשהם. אני שוקל להוציא עוד כסף על אינטרקונקטים ועל שיפורים בחשמל... :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר , חלאס עם הסיסמאות - מה אתה רוצה שאעשה ? שאתחיל להאמין ? אני אומר בפעם האלף !!!- שמישהו מחדי האוזן בפורום יוכיח לי שהוא שומע אינטרקונקטים ב-Blind

האם אתה מתנדב לבצע את הבדיקה על עצמך ? (אני חושב שאני יודע מה התשובה - תשובה פתלתלה בת כ-50 שורות ולא תשובה פשוטה וברורה כמו " כן אני מוכן לבצע את הבדיקה על עצמי" )

במידה ואתה (או כל חבר פורום אחר ) יבצעו את הבדיקה וישמעו את ההבדלים - אני אתחיל להאמין .
אין לי עניין בלשנות אמונות של אחרים.

אני מציע שתפסיק להטיף לאלה שמאמינים.

עמיר

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
למה ההשואות לא רלוונטיות ? - ההקבלה בין קובץ הצילום שניתן להשוואה (ביט לביט) לקובץ האודיו שניתן אף הוא להשוואה (ביט לביט) - מדהימה !!!

משום שהיא לא מוכיחה שום דבר.
חוסר יכולת להבחין בהבדלים בין צילום דיגיטלי אחד לשני במקרה של כרטיס זכרון שונה לא מוכיח שאין הבדלים שמיעים בין אינטרקונקטים שונים.
אתה פשוט מקביל שני דברים שאין ביניהם שום קשר.
מצד אחד, ההשפעה של כרטיס זיכרון דיגיטלי על איכות התמונה ומצד שני ההשפעה של אינטרקונקט אנלוגי (אפילו לא דיגיטלי...) על השמע.
מה בכלל הקשר בין שני האירועים האלה?
באחד מדובר במדיית איחסון דיגיטלית ובשני מדובר על רכיב שמעביר מידע אנלוגי.

האנלוגיה הזאת מזכירה לי את הבדיחה על המדען שבדק את חוש השמיעה של הזבוב.
לקח זבוב, תלש לו רגל אחת וציווה עליו לקפוץ - והזבוב קפץ.
תלש לו רגל שנייה וציווה עליו לקפוץ - והזבוב קפץ.
כך המשיך הלאה עד שתלש את הרגל האחרונה של הזבוב , ציווה עליו לקפוץ - אבל הזבוב לא קפץ.
צרח עליו "קפוץ !" - אבל הזבוב לא קפץ.
מה רשם המדען במסקנות?
זבוב בלי רגליים - חירש.:)

אל תתעקש להביא "הוכחות" שבכלל לא קשורות ובוודאי לא מוכיחות את הנקודה שאתה רוצה להוכיח.
אבוי לכולנו אם זו הדרך המדעית...

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
להבין את הרגשתם של בעלי האג'נדה ההנדסית/מדעית .......ולמה אנו כה מתקוממים מדבריכם
לא מעניין כאן אף אחד "להבין את הרגשתם של בעלי האג'נדה ההנדסית/מדעית". שיירגישו מה שהם רוצים ויעזבו את האודיופילים בשקט.

ושוב אתה לוקח על עצמך לייצג את "בעלי האג'נדה ההנדסית/מדעית" -- לא קיבלת מינוי מאף אחד, ואף אחד כאן לא מכיר בזכויותיך לייצג אותם.

אתה וקודמיך נדחפים לכאן ותוחבים את האג'נדה הלא-מעניינת שלכם לכל חור.
כל הנקודות שהעלית נטחנו עד לרמת חלקיקים תת-אטומיים. אף אחד לא משתכנע.

עזוב את זה. מספיק עם ההטרדות. די!

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
רוברט,

תסתכל על המציאות שמסביבך.

אף אחד לא זקוק לניסוי שלך כדי ליהנות מאינטרקונקטים שלו.
אף אחד לא זקוק לניסוי שלך להראות שאידיוט מי שנהנה מאינטרקונקטים שלו.
אף אחד לא זקוק לניסוי שלך, נקודה.

יש כמה אנשים שמגיבים אליך, אבל אפילו לא אחד שמסכים איתך.
כל התגובו הן כדי להצביע על טעויותיך, שהן רבות ובסיסיות ועמוקות.

במשך התהליך אתה פוגע באינטליגנצייה של אנשים וברגשותיהם, ומצפה שיכירו בך כנציג האמת, המדע ובעלי האג'נדה המדעית עלי אדמות.
אף אחד לא מכיר בך ככזה, ולא נראה שזה הולך בכיוון.

כל המציאות הזו לא משנה לך כהוא זה.
אתה ממשיך כמו אותו סוס עם העיניים המוגבלות.

ממש אובססייה.

המציאות לא הולכת בכיוון של הפאנטאזייה.

רוברט לא עומד מעל כולם במרכז הייקום, מוכתר כנציג האמת והמדע, קרני חוכמה נובעות ממנו והוא מעניק מחסדו למאמיניו האודיופילים, שעברו לשימוש בחוטי קומקום במערכות שלהם ומשתמשים בחוטי החשמל ובאינטרקונקטים היקרים שקנו בטיפשותם כדי לקשור את האופניים של היילדים לגדר.

באמת חלום יפה ומרגש.
אבל משום מה, אף אחד לא נירתם אליו.

אולי הגיע הזמן לוותר על החלום ולהניח לאנשים לחיות את חייהם, איש באמונתו יחייה?
(הבהרה -- אם זה לא הייה מובן -- זה אומר, בין השאר, בלי ניסוי ובלי ה"מדע" בגירסת רוברט)

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
משום שהיא לא מוכיחה שום דבר.
חוסר יכולת להבחין בהבדלים בין צילום דיגיטלי אחד לשני במקרה של כרטיס זכרון שונה לא מוכיח שאין הבדלים שמיעים בין אינטרקונקטים שונים.
אתה פשוט מקביל שני דברים שאין ביניהם שום קשר.
מצד אחד, ההשפעה של כרטיס זיכרון דיגיטלי על איכות התמונה ומצד שני ההשפעה של אינטרקונקט אנלוגי (אפילו לא דיגיטלי...) על השמע.
מה בכלל הקשר בין שני האירועים האלה?
באחד מדובר במדיית איחסון דיגיטלית ובשני מדובר על רכיב שמעביר מידע אנלוגי.

אל תתעקש להביא "הוכחות" שבכלל לא קשורות ובוודאי לא מוכיחות את הנקודה שאתה רוצה להוכיח.
אבוי לכולנו אם זו הדרך המדעית...

ארז

ארז, אני מצטט: "מה בכלל הקשר בין שני האירועים האלה?
באחד מדובר במדיית איחסון דיגיטלית ובשני מדובר על רכיב שמעביר מידע אנלוגי."

איך אתה לא מבין את הקשר ???

1. במצלמה הדיגיטלית הסנסור מוציא אינפורמציה אנלוגית (לכל פיקסל ופיקסל ) ואז דוגם Analog to Digital מעביר את האות האנלוגי לתחום הדיגיטלי (0 ו-1 ) ומשם ישירות לכרטיס הזכרון.

2. כשאני מבצע את ההשוואה של 2 אינטרקונקטים - אני ומקליט בשני המקרים את הטרמינלים של הרמקולים עם ה-DAT . גם במקרה זה המתח האנלוגי של הרמקולים מומר ע"י ה-A/D לביטים של 0 ו-1

3. ההשוואה ב-2 המקרים (צילום ואודיו ) מתבצעת ברמת הביטים .

4. דוגם A/D אינו מבדיל בין אות שהגיע מהסנסור של המצלמה הדיגיטלית או להבדיל מהטרמינלים של הרמקולים - זהו מתח אנלוגי בשני המקרים.

5. כאמור בכל מקרה ההשוואה מתבצעת עם תוכנת מחשב - ולא אוזן אדם.

אנשים תעזרו לי !!! - יתכן ואני לוקה ביכולת ההסבר שלי - האם מישהו מוכן בשפתו להסביר לארז את ההקבלה בן צילום לאודיו בעניין של השוואת קבצי הפלט ?

עמיר , אני חושב שאתה צריך לבצע זאת - כי הרעיון המקורי להשוואת האודיו עם ה- DAT היה בכלל שלך!!!

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
יש מצב -- קיימת האפשרות -- אבל עד שהיא לא הוכחה, אני לא מקבל את התייחסותך כאילו היא עובדה:
עמיר

מה לא הוכח מדעי ? ועוד איך הוכח מדעי !!!!

האינטרנט מלא בעשרות כתבות/מאמרים על כך שקבוצות שמיעה נכשלו בהבחנה בין אינטרקונקטים ב- Blind .

עמיר , חגלגל - מלשון Google

......ואם כל אותם בליינד טסטים הם לא הוכחה מדעית - אז מה זאת הוכחה מדעית לפי עמיר ? - איך המדע אמור להוכיח שאין הבדלים בין אינטרקונקטים לפי עמיר - תתרכז בדיוק בלענות רק על שאלות אלו .....ואל תתפזר בבקשה !!!

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
מה לא הוכח מדעי ? ועוד איך הוכח מדעי !!!!

האינטרנט מלא בעשרות כתבות/מאמרים על כך שקבוצות שמיעה נכשלו בהבחנה בין אינטרקונקטים ב- Blind .
רק שרובן/כולן נעשו במתודולוגיות בעייתיות ו/או שאינן מקובלות על הספקנים, כך שהן משכנעות את המשוכנעים, לא את הספקנים.

למשל יש קושי עם בדיקות ABX ו-double blind, שמכניסות ללחץ את ה"ניבחנים".
ה"משוכנעים" אומרים שזה שטויות ובזה נגמר העניין מבחינתם.
הספקנים מעוניינם במיבחן שייקח את זה בחשבון ויעקוף את הבעייה, אבל לא בטוח שנעשו מבחנים כאלה.

רוב הבדיקות נעשו עם ציוד, מוסיקה וסביבה שאינם מוכרים לנבחנים -- לא שווה הרבה.
רוב הבחינות נעשו עם אוכלוסייה "כללית", שאינה מורכבת מאודיופילים שטוענים לשמיעת הבדל במוסיקה/ציוד/אקוסטיקה מסויימים, ורוב האנשים בעולם אינם מאומנים בזה, כך שרוב המבחנים האלה פשוט חסרי משמעות.

הרבה מאות נבחנים שלא מבחינים בהבדל לא מוכיחים שאין הבדל, במיוחד כשלא מתחשבים בנושאים דלעיל.
מספיק למצוא אחד שמבחין בהבדלים באופן מובהק סטאטיסטית כדי להראות שייש הבדל.
סביר למדי שבניסויים שבוצעו, בוודאי עם אוכלוסייה "כללית", במיקרה לא השתתף אדם כזה.

בקיצור, ה"הוכחות" באינטרנט מפוקפקות מבחינתי, ובוודאי שאינן מהוות בסיס מספיק להאשמות מתנשאות של כל האודיופילים בהזיות.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
ארז, אני מצטט: "מה בכלל הקשר בין שני האירועים האלה?
באחד מדובר במדיית איחסון דיגיטלית ובשני מדובר על רכיב שמעביר מידע אנלוגי."

איך אתה לא מבין את הקשר ???

1. במצלמה הדיגיטלית הסנסור מוציא אינפורמציה אנלוגית (לכל פיקסל ופיקסל ) ואז דוגם Analog to Digital מעביר את האות האנלוגי לתחום הדיגיטלי (0 ו-1 ) ומשם ישירות לכרטיס הזכרון.

2. כשאני מבצע את ההשוואה של 2 אינטרקונקטים - אני ומקליט בשני המקרים את הטרמינלים של הרמקולים עם ה-DAT . גם במקרה זה המתח האנלוגי של הרמקולים מומר ע"י ה-A/D לביטים של 0 ו-1

3. ההשוואה ב-2 המקרים (צילום ואודיו ) מתבצעת ברמת הביטים .

4. דוגם A/D אינו מבדיל בין אות שהגיע מהסנסור של המצלמה הדיגיטלית או להבדיל מהטרמינלים של הרמקולים - זהו מתח אנלוגי בשני המקרים.

5. כאמור בכל מקרה ההשוואה מתבצעת עם תוכנת מחשב - ולא אוזן אדם.

אנשים תעזרו לי - יתכן ואני לוקה ביכולת ההסבר שלי - האם מישהו מוכן בשפתו להסביר לארז את ההקבלה בן צילום לאודיו ?

עמיר, אני חושב שאתה צריך לבצע זאת - כי הרעיון המקורי להשוואת האודיו עם ה- DAT היה בכלל שלך!!!
נראה לי שאין טעם להתעסק בשאלה אם האנאלוגייה בין הייצוג בזיכרון של דגימות מתח על הטרמינאלים של רמקולים לבין הייצוג בזיכרון של פיקסלים של מצלמה היא תקפה. זה לא מעניין וממילא לא יוכיח כלום בהקשר שלנו.

זו סתם הליכה הצידה -- או במימד הרביעי -- מהעיקר.
אתה כל הזמן סוחב לכיוונים צדדיים ומשניים.

לדעתי, העיקר הראשון הוא -- למה לבלבל לאנשים כאן את המוח עם כל זה. למי כאן זה נחוץ?

אם תענה על זה בצורה משכנעת ורלוואנטית, אפשר לדון בשלל הבעיות האחרות. בינתיים הכל נראה לי לא רלוואנטי.

עמיר

נ.ב., סתם לידיעה -- האם כבר קראת את דברי JC?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
שמישהו יעשה כבר משהו עם השרשור הנורא הזה!

עמיר, רק אתה יכול. פשוט תשתוק כבר, ותראה איך הוא דועך לאט לאט :). אף אחד חוץ מרוברט לא קרה את מה ששניכם כותבים
בכל מקרה. אז הכוח הוא בידך!

רוברט, אתה לא שומע הבדלים בין כבלים. אשריך. אני כן. אז בוא נסכים שאתה חרש ואני הוזה, ונשאיר את זה שם.

עמיר, אולי תפתח שרשור חדש עם איזה הגיג אודיופילי מענין שהיה לך לאחרונה במקום להמשיך לאכול לנו את הראש עם החפירות האלה שלא מביאות לשום מקום?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שמישהו יעשה כבר משהו עם השרשור הנורא הזה!

עמיר, רק אתה יכול. פשוט תשתוק כבר, ותראה איך הוא דועך לאט לאט :). אף אחד חוץ מרוברט לא קרה את מה ששניכם כותבים
בכל מקרה. אז הכוח הוא בידך!

רוברט, אתה לא שומע הבדלים בין כבלים. אשריך. אני כן. אז בוא נסכים שאתה חרש ואני הוזה, ונשאיר את זה שם.

עמיר, אולי תפתח שרשור חדש עם איזה הגיג אודיופילי מענין שהיה לך לאחרונה במקום להמשיך לאכול לנו את הראש עם החפירות האלה שלא מביאות לשום מקום?

מספר רב של פעמים עמיר הסביר לשניצל על המוטציה הגנטית החדשה והמוזרה שקוראת בשנים האחרונת אצל עכברי מחשב .........צמח להם גלגלת באמצע הראש.

אתה יכול להעזר לצרכיך בפורום בכלל ובשרשור זה בפרט במוטציה זו - בחברות רוברט :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
ואתה יכול להניח לקחת את הרומן שלך עם עמיר, הנמשך יותר מטרגדיה יוונית, אל מעבר לדפי הפורום.
להזכירך, פורום הוא זירה *ציבורית*, והדיונים בו הם ציבוריים, לא פרטיים. לשיחות פרטיות שאין להן עניין לציבור יש טכנולוגיה מרתקת שהגיעה לא מזמן לאינטרנט: קוראים לה צ'ט. או טלפון. או FACEBOOK (למרות שזה קצת מודרני מדי. אני עוד לא הסתגלתי לזה. תנסה, אולי זה ימצא חן בעיניך)

שורה תחתונה - התירוץ שלך ושל עמיר ל"תעברו הלאה" לא תופס. שניכם חופרים, מלאים (מלשון לאות) ומורידים את האטרקטיביות של הפורום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
רוברט,

תסתכל על המציאות שמסביבך.

אף אחד לא זקוק לניסוי שלך כדי ליהנות מאינטרקונקטים שלו.
אף אחד לא זקוק לניסוי שלך להראות שאידיוט מי שנהנה מאינטרקונקטים שלו.
אף אחד לא זקוק לניסוי שלך, נקודה.
מה אתה אומר על זה , רוברט?
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור