הטעויות שלכם!

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
אני קניתי ימהה ב-5,500.
בלי DTS אפילו.
זה כי הוא נשמע לי יותר טוב מפיוניר בחיבור דיגיטאלי לרסיבר :מה??????????:

תודה לסטריאו סטאר :כועס:

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני השארתי את התקליטים שלי אצל גרושתי - מאות תקליטים של קלאסי וג'אז. מי שבא לו להטיס לארץ כמה קופסאות מלאות מהגראג' שלה בצרפת מוזמן.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מהשירשור הזה אני מבין שיצאתי חכם בחיי עד היום.
א. צריך לדעת ממי להיתגרש לפני הנישואים , זה עדיף .
ב. מי מתגרש מצרפתיה ? פה הטעות.

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
מכרתי פעם פיוניר רסיבר אל איקס 70 שלי פרטי
אחרי שהלקוח קנה התחרטתי ....וקניתי אותו מתצוגה ב ט ר ב500 שקל יותר !!!!!

פעם קניתי את הספר "סודות המטבח התימני"כשהגעתי הביתה גיליתי שיש בו רק דף אחד וגם הוא חצי ריק
באתי להחזיר למוכר התימני והוא אמר לי שהחנות שלו זה כמו "קופת רבי מאיר בעל הנס"
שאלתי מה זה אומר ?
הוא אמר שרק נס יגרום לו להחזיר דברים לחנות .....
שלפתי את נשק יום הדין ושאלתי אם הוא מכיר את נמר!!!!!!!
אז הוא אמר לי שנמר אמר לו להגיד לי את התשובה הזו
:)

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
לא חושב שטעיתי יותר מידי, הייתי קורא לזה יותר "ניסוי וטעייה" במובן בוא נאמר החיובי של המילה, אם כי אני לא מאמין כמו בכל דבר בחיים שהכל הולך "חלק" ישנם כאלו שטועים יותר וישנם כאלו שמחושבים ויודעים מה הם רוצים...
גם לטעות זה בסדר, לפחות למדת משהו

ליאור קורן, הצחקת אותי בקשר לתקליט, אתה יודע אני מאחל לך שאלו באמת יהיו הטעויות שלך בחיים!!!אחרי הכל לקנות עותק חדש לא מצריך יותר מידי משאבים!!!אם זה לא איזה לימיטד אדישן פיקצ'ר דיסק שיצא ב-1000 עותקים בכל העולם ואז אתה כן בבעיה מסויימת!!
יאללה חזרתי לnines היפיופים שלי!
אייל

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
רכשתי לפני עשור פלוס רמקולים מדגם טריאנגל סליוס שעלו 10,8000 מבלי לשמוע אותם קודם אצלי בבית.
מה שהתגלה כמו טעות קשה מכיוון שלא סבלתי אותם ומכרתי תוך חודשיים בהפסד של אלפי שקלים.
הבחור שקנה ממני מכר אותם תוך פרק זמן דומה.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מה עד כדיי כך היו בהירים!!!!ואלה אף פעם לא הבנתי למה אנשים מתעקשים על הבהירות הזו שלהם, לא נישמעו לי בהירים אף פעם שום דגם שלהם ששמעתי...נראה לי זה יותר מיתוס שניתקע לאנשים בראש יותר מאשר מציאות!!!!
יש לו גבוהים נהדרים צלולים ופתוחים להפליא לטריאנגל!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תלוי לאיזה סדרות אתה מתייחס, הסדרות מלפני כמה שנים היו חריפות יותר בגבוהים וזה התעדן בדגמים החדשים יותר.
הזכרת לי עוד טעות שלי, היה לי זוג טריאנגל טיטוס 212, יכלו להיות חריפים עם הגברה אחת ומהנים ביותר בצירוף הגברה אחרת, אבל בכל מקרה היו מהירים ו"קלילים" בצורה שלא דמתה לאף רמקול אחר, מכרתי אותם בסכום לא גבוה בכדי לשדרג לרמקול אחר וזו היתה טעות, היה עדיף להשאירם ולחבר למערכת משנית.

rozshay

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
תלוי לאיזה סדרות אתה מתייחס, הסדרות מלפני כמה שנים היו חריפות יותר בגבוהים וזה התעדן בדגמים החדשים יותר.
הזכרת לי עוד טעות שלי, היה לי זוג טריאנגל טיטוס 212, יכלו להיות חריפים עם הגברה אחת ומהנים ביותר בצירוף הגברה אחרת, אבל בכל מקרה היו מהירים ו"קלילים" בצורה שלא דמתה לאף רמקול אחר, מכרתי אותם בסכום לא גבוה בכדי לשדרג לרמקול אחר וזו היתה טעות, היה עדיף להשאירם ולחבר למערכת משנית.

גם אני בזמנו העפתי את הטיטוס בסכום לא גבוה והוספתי למעלה מפי 2 שקלים לטובת טריאנגל קומט ES, שהתבררו אצלי מהר מאוד כנפילה משמעותית לעומת הטיטוס.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כן ליאורררררררררררררררררררררררררררררררררר
בדיוק רציתי לאמר לך, הייתי בזמנו(לפני מעל ל5 שנים) כן כן, אצלך בבית שחיפשת הגברה של אודיו אנאלוג, בביתך הקט ברמת גן
עם ריצפת דק עץ, אני חייב לאמר לך שעד היום חרוטה לי התוצאה הנהדרת הזו שהיתה אצלך, כל פעם שאנחנו ניפגשים אני מזכיר לך, בזמנו היו לך זוג מוניטורים של טריאנגל משודכים לנאד סטריאו, התוצאה היתה לא בהירה לא חריפה ולא נעליים, ממכרת מאוד, מפורטת בלי להתאמץ, אני מאוד אהבתי, מוניטור נהדר למחירו, לדעתי עד היום אני חושב כך....
אין מה לעשות, לי טריאנגל מעולם לא נשמעו בהירים גם לא האנטאל....זה אולי אנשים עם אוזניים סתומות -סלחו לי כאן כולכם, גם האנטאל לא הרגיש לי בהיר מעולם

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אין מה לעשות, לי טריאנגל מעולם לא נשמעו בהירים גם לא האנטאל....זה אולי אנשים עם אוזניים סתומות -סלחו לי כאן כולכם, גם האנטאל לא הרגיש לי בהיר מעולם

נראה לי הפוך גוטה. אולי לאנשים עם אזניים סתומות רמקול בהיר נשמע בסדר. כל רמקול בהיר, לא בהכרח טריאנגל.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אז מה אתה בא לאמר גיא, שיש לי אוזניים סתומות???לא יפה גיא

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
היו לי מגבר Krell KSA-250 (מגבר ששוקל 64 קילו, מתוכם 38 קילו רק השנאי, מתחמם כמו תנור ונותן 250W ב-class A), פרה Sonic Frontiers Line 3 מנורתי ונגן מרידיאן 20 ביט.

אני לא זוכר מה הוחלף ראשון, המגבר (שהייה אז כבר בוגר בשנותיו, או הפרה, שכשהייו ברקים בחורף הוא הייה עובר פתאום ל-full volume, מה שסיכן את המערכת (ואת האזניים), ומכל מקום, החלטתי לעבור ל-סראונד/multichannel, מה שהשתלב עם החלפתם.

קודם להחלפתו, הפרה נסע למקום מולדתו בקנדה לכמה חודשים, אבל הייה להם במפעל קשה לשחזר את בעיית הברקים. בסוף הם החזירו אותו אחרי ביצוע כמה הלחמות חובבניות במקצת, אבל נראה שהבעייה נפתרה.

בכל זאת לא רציתי לקחת סיכון, ומכרתי אותו - לשניצל - שאמרתי לו מה שקרה ודומני שאחרי שהוא פתח את הפרה, כדרכו, לצורך שיפורים, לא האמין לי שהלחמות כאלה נעשו ע"י האנשים שתיכננו את המכשיר... (דרך אגב, הייחיד שאני מאפשר לו לגעת במכשירים שלי הוא סופר-טכנאי בכור, שבטוח לא הייה עושה הלחמות מפוקפקות).

הפרה הוחלף בפרה רב-ערוצי Bel Canto PRe6, שנשמע לי לא רע, וה-Krell בזוג מגברי Bel Canto eVo4, שבמצב bridged הייו אמורים לתת 400W ל-8 אוהם, אבל היו class D...

הנגן הוחלף ב-Bel Canto PLayer 1A, דגם רב-ערוצי שמחיר המחירון שלו אז הייה כ-$7500 (ובהמשך הגיע גם ל-$10500!), וכמובן הרמקולים (B&W) שהייו קידמיים עברו להיות אחוריים, ונוסף זוג חדש ועדכני של B&W -- לאחר התנגדות עזה של מוכר ה-Bel Canto, שטען שכל רמקול אחר עדיף.

וכל העסק לא נשמע כל כך טוב, חריפות בגבוהים, חסר באס -- לא כייף -- וכמובן שמוכר ב-Bel Canto טען שהאשם ב-B&W...

מחכים ל-break in, בודקים כל מה שזז, עדיין חריף.

לקיצור תהליך שלקח כמה שנים של בעייתיות:

• ברגע שהוחלפו המגברים, בשלב ראשון למנורתיים (ASL Hurricane) נעלמו בעיות הבאס ורוב החריפות
  • ברגע שהוחלף הנגן, בעיית החריפות נחלשה מאוד והצליל השתפר פלאים
  • וברגע שהוחלף הפרה, אין יותר בעיית חריפות, זהו, נגמר, נעלם
וה-B&W מצויינים -- הם רק חשפו עד כמה הציוד של Bel Canto הייה גרוע, לפחות לטעמי/עבורי.

יותר אני לא מתקרב לציוד של Bel Canto (ואפילו לא למגברי class D -- מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננים)

עם סגנון ההלחנה/שירה שנקרא bel canto ("שירה יפה" באיטאלקית) אין לי שום בעייה... :)

עמיר

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
היו לי מגבר Krell KSA-250 (מגבר ששוקל 64 קילו, מתוכם 38 קילו רק השנאי, מתחמם כמו תנור ונותן 250W ב-class A), פרה Sonic Frontiers Line 3 מנורתי ונגן מרידיאן 20 ביט.

אני לא זוכר מה הוחלף ראשון, המגבר (שהייה אז כבר בוגר בשנותיו, או הפרה, שכשהייו ברקים בחורף הוא הייה עובר פתאום ל-full volume, מה שסיכן את המערכת (ואת האזניים), ומכל מקום, החלטתי לעבור ל-סראונד/multichannel, מה שהשתלב עם החלפתם.

קודם להחלפתו, הפרה נסע למקום מולדתו בקנדה לכמה חודשים, אבל הייה להם במפעל קשה לשחזר את בעיית הברקים. בסוף הם החזירו אותו אחרי ביצוע כמה הלחמות חובבניות במקצת, אבל נראה שהבעייה נפתרה.

בכל זאת לא רציתי לקחת סיכון, ומכרתי אותו - לשניצל - שאמרתי לו מה שקרה ודומני שאחרי שהוא פתח את הפרה, כדרכו, לצורך שיפורים, לא האמין לי שהלחמות כאלה נעשו ע"י האנשים שתיכננו את המכשיר... (דרך אגב, הייחיד שאני מאפשר לו לגעת במכשירים שלי הוא סופר-טכנאי בכור, שבטוח לא הייה עושה הלחמות מפוקפקות).

הפרה הוחלף בפרה רב-ערוצי Bel Canto PRe6, שנשמע לי לא רע, וה-Krell בזוג מגברי Bel Canto eVo4, שבמצב bridged הייו אמורים לתת 400W ל-8 אוהם, אבל היו class D...

הנגן הוחלף ב-Bel Canto PLayer 1A, דגם רב-ערוצי שמחיר המחירון שלו אז הייה כ-$7500 (ובהמשך הגיע גם ל-$10500!), וכמובן הרמקולים (B&W) שהייו קידמיים עברו להיות אחוריים, ונוסף זוג חדש ועדכני של B&W -- לאחר התנגדות עזה של מוכר ה-Bel Canto, שטען שכל רמקול אחר עדיף.

וכל העסק לא נשמע כל כך טוב, חריפות בגבוהים, חסר באס -- לא כייף -- וכמובן שמוכר ב-Bel Canto טען שהאשם ב-B&W...

מחכים ל-break in, בודקים כל מה שזז, עדיין חריף.

לקיצור תהליך שלקח כמה שנים של בעייתיות:

• ברגע שהוחלפו המגברים, בשלב ראשון למנורתיים (ASL Hurricane) נעלמו בעיות הבאס ורוב החריפות
  • ברגע שהוחלף הנגן, בעיית החריפות נחלשה מאוד והצליל השתפר פלאים
  • וברגע שהוחלף הפרה, אין יותר בעיית חריפות, זהו, נגמר, נעלם
וה-B&W מצויינים -- הם רק חשפו עד כמה הציוד של Bel Canto הייה גרוע, לפחות לטעמי/עבורי.

יותר אני לא מתקרב לציוד של Bel Canto (ואפילו לא למגברי class D -- מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננים)

עם סגנון ההלחנה/שירה שנקרא bel canto ("שירה יפה" באיטאלקית) אין לי שום בעייה... :)

עמיר[/QUOTE
דרך יפה (ורד)
איפה ה-BEL CANTO של אז? ואלו של היום.
אל תסיק מסקנות לפני שתקשיב לציוד המיובא היום.
בכל מקרה כאוהב B&W אתה מוזמן לבוא ולהתנסות :בעד:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
איפה ה-BEL CANTO של אז? ואלו של היום.
אל תסיק מסקנות לפני שתקשיב לציוד המיובא היום.
בכל מקרה כאוהב B&W אתה מוזמן לבוא ולהתנסות :בעד:
תודה על ההזמנה :)

אין לי צורך כרגע להסיק מסקנות כלשהן לגבי אף סוג ציוד -- אני מתעסק בציוד רק כשאני נצרך להחליף/להוסיף משהו.

ובאותו הקשר, אני בכלל לא בעניין של לשמוע ציוד per-se, ואני לא מבקר אצל אחרים לצורך כך, אלא להיפך, נמנע מזה, כדי שלא להעמיד את עצמי בפיתויים שעלולים להכניס אותי למערבולות של הוצאות.

אני מקווה שאתה מבין ושאינך נעלב -- זו ממש לא הכוונה.
(ורד)
בברכה!
עמיר

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
היו לי הרבה טעויות בעבר אבל משהו טרי מהימים האחרונים
חיפשתי רמקולים לחדר עבודה בתקציב עד 2500 ש"ח.
לאחר ששמעתי מספר זוגות בקשתי לשמוע את את הרמקולים ליד - morel octave signature/
מ 2500 קפצתי עד 7000 ............. וחשבתי שבשלב ראשון המגבר שלי יחזיק מעמד ........... :עצוב:
טעות דרמטית, עכשיו צריך להשקיע עוד כמה K
אבל לפחות התוצאה תהייה מדהימה ......... :)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
תודה על ההזמנה :)

אין לי צורך כרגע להסיק מסקנות כלשהן לגבי אף סוג ציוד -- אני מתעסק בציוד רק כשאני נצרך להחליף/להוסיף משהו.

ובאותו הקשר, אני בכלל לא בעניין של לשמוע ציוד per-se, ואני לא מבקר אצל אחרים לצורך כך, אלא להיפך, נמנע מזה, כדי שלא להעמיד את עצמי בפיתויים שעלולים להכניס אותי למערבולות של הוצאות.

אני מקווה שאתה מבין ושאינך נעלב -- זו ממש לא הכוונה.
(ורד)
בברכה!
עמיר
עמיר לא נעלב מבין מצוין,
מחפש לשדרג את הרמקולים מ-803 ל- 802.
יודע איזו הגברה יש לך האם ה- HALO- A21
יספיק עבור ה-802 ?

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הטעויות שלי:

1.קניית מוצר שקיבל ביקורות טובות והסתבר כנפילה.

2. כשעברתי דירה לפני די הרבה שנים, לקחתי את הפטיפון כמו שהוא מבלי לפרק את הראש מהזרוע. התוצאה, נזק של אלפי שקלים.

3. הטעות הכי גדולה, להכניס הבייתה אנשים עם אנרגיות לא טובות. גורם למערכת לא להשמע משהו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמי רלא נעלב מבין מצוין,
מחפש לשדרג את הרמקולים מ-803 ל- 802.
יודע איזו הגברה יש לך האם ה- HALO- A21
יספיק עבור ה-802 ?
יופי, שמח!

250W נראים לי מספיקים בהחלט, אבל זה רק ברמת הערכה, לא משהו שאפשר להסתמך עליו.
קורה הרבה שמשהו נראה טוב "על הנייר" או במערכת אחת, ונשמע רע במציאות או במערכת אחרת.

למעשה, עד שאתה לא בודק אצלך בביית, אחרי שהציוד עבר break-in, אתה לא באמת יכול לדעת איך זה נשמע.

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור