ובשביל שלא יהיה כאן משעמם(במיוחד לשניצל)מצ"ב המאמר הבא,לקרוא ולהפנים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
הי, חבר!

בוא נתאמן בפיתוח עור פיל, תוך פרשנות מחמיאה-עצמית :)

אז בסימן ":(" אתה ודאי מתאכזב מכך שאני מתייחס רק ברמת "זבוב" במקום לכעוס ממש :)כועס:), כמתבקש,
ואין ספק ש-":נגד:" מסמל את היד הנוחתת באיזור הזבוב, ו"פלאח" לא קורה כלום.

פעם היו לי משקפיים נטולות-מסגרת שקניתי באיטאליה ושמאוד אהבתי.
באיזשהו שלב נחת זבוב קצת מעל העיין הימנית שלי.
שכחתי שאני עם המשקפיים
"פלאח" -- הזבוב ברח
והמשקפיים עוקמו לאין תקנה. :(

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
חבר'ה, צריך לחיות עם לנגים ושכמותיהם. אין ברירה. תפסיקו להתבכיין.

זה כמו להתבכיין כל פעם שלא בא לי לראות את כל העמחה שבאים למנגל מטר מהבית שלי על הדשא בפארק ביום העצמאות, או נהגים מעצבנים בכביש, או אנשים שאוהבים את ה"אח הגדול", או האנשים שמשחקים באח הגדול.

אני פתרתי את עצמי מתגובותיו בצורה מאד פשוטה - גסות הרוח שלי הבריחה אותו. והשיממון שלו הבריח אותי. אז אנחנו חיים בשלום זה לצד זה, מבלי שניפגש בדו-שיח פורומי לעולם. אני מציע לכם לנהוג באופן דומה, ולהפסיק להטריד את מנוחתכם בדברים שאין לכם ענין בהם.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
חבר'ה, צריך לחיות עם לנגים ושכמותיהם. אין ברירה. תפסיקו להתבכיין.
...
אני פתרתי את עצמי מתגובותיו בצורה מאד פשוטה - גסות הרוח שלי הבריחה אותו. והשיממון שלו הבריח אותי. אז אנחנו חיים בשלום זה לצד זה, מבלי שניפגש בדו-שיח פורומי לעולם. אני מציע לכם לנהוג באופן דומה, ולהפסיק להטריד את מנוחתכם בדברים שאין לכם ענין בהם.
נראה לי שהדרך היעילה ביותר היא אכן להתעלם -- הטרול כתב, לא כתב, לא משנה -- אוויר.

תמיד אפשר לדלנג!

אני מפסיק להגיב מרגע זה לעניין הכפייה העצמית שלו

עמיר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מיכאל היקר.
ידיעותיך רבות
השכלתך גבוהה
כושר הביטוי שלך מעורר התפעלות.
אבל (וזאת על דעתי בלבד) הרסת לי את החשק לקרוא בפורום
כל פעם שאני נכנס, אתה מעיק עלי עם חישובים וגרפים.
השלום שלך בתחילת כל פוסט או תגובה מעורר בי חלחלה.
אתה מתעלם מכל מה שרומזים, אומרים מתחננים בפניך
דייייייייייייייייי כבר.
מספיק עם הטכנוקרטיה
מספיק לכפות את עצמך על האחרים.
גם אדם כמוך עם עור של פיל, לא מבין שאתה גורם נזק
כל גולש אחד פחות גורם נזק.
אותי הברחת מכאן
ועכשיו תורי- ש-ל-ו-ם מר לאנג ולא להתראות.

מבין אותך. גם אני בתור מנהל בפורום הזה מתקשה לשמור על איפוק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מיכאל היקר.
ידיעותיך רבות
השכלתך גבוהה

אני לא התרשמתי בכלל בדברים שאני "קצת" מבין מבחינה טכנית (אקוסטיקה ודיגיטל),
845 ואחרים עשו למיכאל אותו דבר גם בתחום אלקטרוניקה..
איזה השכלה? לשלוח לך לינקים מ-google? זה ילד שלי בכיתה ו' יודע לעשות.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
"אני לא בטוח שייש לי הערצה מיוחדת לביצוע שייהייה אולטמאטיבי עבורי, אבל אשכנאזי LSO לא בין המועמדים שלי "
עמיר

אז מי כן ? לפחות נרוויח משהו מהשירשור הזה ....

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
"אני לא בטוח שייש לי הערצה מיוחדת לביצוע שייהייה אולטמאטיבי עבורי, אבל אשכנאזי LSO לא בין המועמדים שלי "
עמיר

אז מי כן ? לפחות נרוויח משהו מהשירשור הזה ....
הראשון שקופץ לי לראש הוא ברנשטיין, אבל יש לי כמה ביצועים ולא בדקתי איזה מהם אני מעדיף.

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
הראשון שקופץ לי לראש הוא ברנשטיין, אבל יש לי כמה ביצועים ולא בדקתי איזה מהם אני מעדיף.

רוקן את התיבה הפרטית

או שאולי יש שם ווירוס שתהרוג אותי אין לי שמץ של מושג

כיצד הגיע אליך לשון. אגב שקט היום ..............

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
רוקן את התיבה הפרטית

או שאולי יש שם ווירוס שתהרוג אותי אין לי שמץ של מושג

כיצד הגיע אליך לשון. אגב שקט היום ..............
רוקנתי, אין וירוסים, ואני לא עושה שום דבר לאנשים שאין להם מושג, אלא אם הם משוויצים בכמה כן יש להם, כביכול :)

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום לחברי הפורום

אני חושב שזה "לא מן הראוי " ששרשור חשוב כמו זה זה לא יגיע ל-50 דפים.ואז נערוך לו את "חגיגת היובל" ;)

אני בקלות רבה יכול להעלות מספר נושאים ש"יתסיסו את החברים" ונגיע ל-50 דפים המיוחלים תוך מספר שעות אבל אני "מפקיד" את העניין בידי החברים הותיקים .

אני מקווה שרוח הדברים הובנה ואני לא אמצע את עצמי מועף בבושת פנים מהפורום בתור "מתסיסן סדרתי" ו"משחר לטרף" :)

יאללה תתחילו לכתוב , עוד 3 דפים יא מ.....ק

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רוברט.

עד היום לא חסמנו איש כל עוד הוא לא פגע באופן ישיר בחברי הפורום או שהוא אינו מתאים לרוח הפורום (כלומר, אין לו קשר לתחום ומטרתו היא להכפיש). ואתה, רחוק מכך שנות אור.

יחד עם זאת, לבקשתך, אני מוסיף עוד תגובה שתקדם את הפוסט ל-50 עמודים על מנת שתרגיש שהצלחת להשפיע. (-:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
רוברט.

עד היום לא חסמנו איש כל עוד הוא לא פגע באופן ישיר בחברי הפורום או שהוא אינו מתאים לרוח הפורום (כלומר, אין לו קשר לתחום ומטרתו היא להכפיש). ואתה, רחוק מכך שנות אור.

יחד עם זאת, לבקשתך, אני מוסיף עוד תגובה שתקדם את הפוסט ל-50 עמודים על מנת שתרגיש שהצלחת להשפיע. (-:

ותרומתי הצנועה לתרומתך :בעד:

והערה קטנה ...... במידה ובפוסט הקודם היית מצטט אותי - זה היה יכול לקדם ב"עוד קצת" לכוון המטרה ....... לפעם הבאה ;)

נערך לאחרונה ב:

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
ותרומתי הצנועה לתרומתך :בעד:

והערה קטנה ...... במידה ובפוסט הקודם היית מצטט אותי - זה היה יכול לקדם ב"עוד קצת" לכוון המטרה ....... לפעם הבאה ;)

שלום
אילו פרשת לדיון נפרד: אני לא מלכת יופי- אבל אני אביא שלום עולמי (...לפחות בסוגיית ה- CD Vs. Vinyl)
http://www.dtown.co.il/forum/24246-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%9C%D7%9B%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%99-%D7%9C%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%94-cd-vs-vinyl.html
שנדחק בינתיים לעמ' 2, ובו 8 עמודים, המשימה שלך הייתה כבר מושגת.

אגב, איך זה מתקדם?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום
אילו פרשת לדיון נפרד: אני לא מלכת יופי- אבל אני אביא שלום עולמי (...לפחות בסוגיית ה- CD Vs. Vinyl)
http://www.dtown.co.il/forum/24246-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%9C%D7%9B%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%A0%D7%99-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%90-%D7%A9%D7%9C%D7%95%D7%9D-%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9E%D7%99-%D7%9C%D7%A4%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%99%D7%99%D7%AA-%D7%94-cd-vs-vinyl.html
שנדחק בינתיים לעמ' 2, ובו 8 עמודים, המשימה שלך הייתה כבר מושגת.

אגב, איך זה מתקדם?

אנו מארגנים DAT עם תכונות MONITOR ב-Real Time "כאילו DAT בעל 3 ראשים " - בעצם ל-DAT כזה יש 4 ראשים לעומת 2 ראשים ב-DAT רגיל.

כמובן הראשיים הם לא ראשים של "טייפ קלאסי " אלא 4 ראשי וידאו שנמצאים על DRUM - ממש כמו בוידאו טייפ רגיל.

לדעתי נוכל לבצע הבדיקה בשבת הבאה .

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
זה קשור ל-DAT היהודית, או איזושהי DAT אחרת?

(רק רציתי לDAT מה קורה מבחינה DATית)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
זה קשור ל-DAT היהודית, או איזושהי DAT אחרת?

(רק רציתי לDAT מה קורה מבחינה DATית)

עמיר - :בעד:

דרך אגב אני בעד הפרדת DAT ומדינה ........אוי סליחה , זה לא פורום פוליטי ,זהו פורום על אודיו ,אז אני בעד הפרדת ה-DAT מהפטפון.

...........ועל זה אני מוכן לעלות על בריקדות ........ או להתחיל מחאה חברתית חדשה + אהלים (אקוסטיים) , בשם כל אותם "אודיופילים אנונימיים"

העם רוצה SACD חברתי !!!

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אני בעד הפרדת ה-DAT מהפטפון.

...........ועל זה אני מוכן לעלות על בריקדות ........ או להתחיל מחאה חברתית חדשה של "אודיופילים אנונימיים"
למה באריקאדות ועניינים? תוציא את האינטרקונקטים ונגמר הסיפור :)

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
למה באריקאדות ועניינים? תוציא את האינטרקונקטים ונגמר הסיפור :)

האינטרקונקט ....כמשל על החיים

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
[
יחד עם זאת, לבקשתך, אני מוסיף עוד תגובה שתקדם את הפוסט ל-50 עמודים על מנת שתרגיש שהצלחת להשפיע. (-:[/QUOTE]
יא נמר חברבורות,
יש איזה בונוס על גודל השירשור? אני פתחתי אותוצוחק!
נ.ב
התערוכה חלפה עברה לה
הניצנים נראו בארץ
הנמר נשאר בסוואנה
וברמת בגדד כפתו לא תידרך
יאללה,תרים את הת*ת
ואולי תזכה לטעום מהסביח

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
,,,,,,,,אז הצעתי "איזה מריבה קטנה " לקידום השירשור ואני "נתקל בצוננים" על הרעיון .

.......יש לי רעיון אחר ו"הפעם פוזיטיבי"

בתור חבר חדש בפורום אני לא יודע האם קיימת מסורת של "חגיגות יובל" לשרשור.;)

אני מציע שהחברים כאן יגישו רעיונות כיצד ראוי לדעתם לחגוג את יובל ה-50 .

פרחים, בלונים , זיקוקים , על האש , שירה בציבור .......כנס בבנייני האומה........הכל קביל ועל תחסכו באמצעים ופירוטכניקה.

בעולם הוירטואלי הנייר (או המסך) סובלים הכל :).

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור