ביקור 4 של הפנל: אצל יורם

מצב
הנושא נעול.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
צהרים טובים
בהמשך לבקור שהיה אצלי(ולאן זה נגרר וחבל)רצוני להגיב במספר מילים:השעות המעטות שעברתי בחברת חברי הפנל היו כפיות ביותר.
לא הוזכרו שום סוחרים ולא היה שום ניסיון לכון לכיוונו של מישהו העוסק בתחום, לא אלדר ולא שמעון לא קטלו את נושא האנלוג אצלי אלדר מראש אמר לי שפטפון מענין אותו כקליפת השום ואת זה אני מכבד ואילו שמעון הסביר לי מה לדעתו עלי לעשות כדי להרים את האנלוג לבצועים טובים יותר ( חבל שהאזנה לפטפון היתה קצרה ביותר ),הנגן והכבלים של אלדר הובאו אלי לבקשתי מראש, לא מענינות אותי כל ההיתלהמויות והאינטריגות ,לגבי הערך המוסף של בקורים שכאלה הוא גדול ואני מקוה שהביקורים ימשיכו וההתלהמות תדעך ובא לציון גואל(מי שמאמין)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכל המגיבים.
חברי הפנל מודים לכם ושמחים שכל דו"ח שלנו מעורר התלהבות מחד וסערת יצרים מאידך.
וזה רק טבעי: כשכותבים את האמת ולא פרווה, יש כאלה שאוהבים וכאלה שמתעבים, אבל אף אחד לא נשאר אדיש.

בתחילת השבוע הבא נסקור מערכת מעניינת מאוד.
יש למה לחכות.

אלבר

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
תודה לכל המגיבים.
וזה רק טבעי: כשכותבים את האמת ולא פרווה, יש כאלה שאוהבים וכאלה שמתעבים, אבל אף אחד לא נשאר אדיש.

בתחילת השבוע הבא נסקור מערכת מעניינת מאוד.
יש למה לחכות.

לכתוב אתה יודע, אין ספק, אבל כנראה שלקרוא לא ממש :D:D

אני רק מקווה שאתה לא שומע כמו שאתה קורא :D:D:D(lol)(lol)

יאללה, נחכה ל"סקירה" הבאה שלך (great)(great)(great)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אלבר,

אתה משחק לידיו כמו פרי בשל.
זכות הקיום של הפנל הזה הוא בדיוק כמו ששמעון כתב:
"תודה לכל המגיבים.
חברי הפנל מודים לכם ושמחים שכל דו"ח שלנו מעורר התלהבות מחד וסערת יצרים מאידך."

במילים אחרות, אם לא יהיו התיחסויות וסערות, זה לא יהיה מעניין וייגמר מעצמו.
כמו פורום "אודיופיליה" ז"ל...

ושלא תהיה אי הבנה - אני אישית בעד הביקורים של הפנל והביקור האחרון רק מראה שאפשר לעשות את זה באופן חיובי, נינוח , מהנה וגם עם טיפים למארח שממנו כולנו יכולים ללמוד.
מה שקורה אחרי כן - זה הקטע המיותר לגמרי שנותן טעם לא טוב לכל העניין.

ארז

נערך לאחרונה ב:

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
תודה לכל המגיבים.
.

שמעון ב.,
אתה צודק כל עוד כותבים את האמת, אבל אני כנראה לא היחיד ששם לב שאתה ממציא את האמת כשהיא לא ברורה או כדי להראות ידע או מרוב התלהבות. (מחק את המיותר)
לדוגמה לגבי שני נושאים שהגבתי לך בעבר אם אני מצטט נכון:
"ברידג' של מגברים לא משנה את אופי הסאונד"
"כל רמקול צריך יותר וואטים"
אלו 2 דוגמאות לשטויות מקצועיות שיכולות להטעות חברי פורום ללא נסיון או בראשית דרכם ה"אודיופילית" ולא ראויות להכתב ע"י בעל ידע או בעל נסיון.

רעיון הפאנל הוא מבורך וחיובי וכל הכבוד על היוזמה, הביצוע והשיתוף,
אבל אל תתלהב יותר מידי ואל תנסה להמציא את הגלגל.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חברים, פנל או לא פנל, זכות הכתיבה קיימת כאן לכל חבר שמבקר אצל מישהו בבית וכולם רשאים, זכאים ואף מבורכים כאשר הם מתעדים התרשמותם מהמערכת.
זה טיבו של פורום, זו חלק מהמהות שלו וזה ימשיך כאן, ללא קשר להגדרה כזו או אחרת.

כמו תמיד, אתם מוזמנים למצוא טעויות או שגיאות לוגיות בדברי הכותב והוא רשאי כמובן להגן על דבריו.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
חברים, פנל או לא פנל, זכות הכתיבה קיימת כאן לכל חבר שמבקר אצל מישהו בבית וכולם רשאים, זכאים ואף מבורכים כאשר הם מתעדים התרשמותם מהמערכת.
זה טיבו של פורום, זו חלק מהמהות שלו וזה ימשיך כאן, ללא קשר להגדרה כזו או אחרת.

כמו תמיד, אתם מוזמנים למצוא טעויות או שגיאות לוגיות בדברי הכותב והוא רשאי כמובן להגן על דבריו.
(Y) לאף אחד אן זכויות יוצרים על הפנל !!
ובתור חבר פורום אני לא רואה שום בעיה שגיא עופר אייל........יבקרו חברים יכתבו חוויות !
ואם משהו מפחד שידחפו לו כבל ב- 10000 $ שלא יזמין .
היוזמה של הפנל היא ברוכה והסיקור האחרון היה מעניין .
לא קראתי את 15 העמודים של התגובות - לא מעניין .
הפורום צריך להיות חופשי , כמובן שלא מקובל שסוחר יהיה כתב רישמי של הפורום אבל אם משהוא רוצה להזמין את גיא לביקור ושגיא יכתוב על כך אני לא רואה שום בעיה .
גיא פתר לי בעיה פטלית במערכת בשניות של הקשבה , הוא לא מכר לי כלום אלא עזר לי כחבר !
הנסיון שלו יקר מפז !
ביקור הפנל והביקור של גיא לקחו אותי למקום שחמש שנים של ניסיון לא הביאו אותי . (על זה אני אכתוב בפעם אחרת )

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
(Y) לאף אחד אן זכויות יוצרים על הפנל !!
ובתור חבר פורום אני לא רואה שום בעיה שגיא עופר אייל........יבקרו חברים יכתבו חוויות !
ואם משהו מפחד שידחפו לו כבל ב- 10000 $ שלא יזמין .
היוזמה של הפנל היא ברוכה והסיקור האחרון היה מעניין .
לא קראתי את 15 העמודים של התגובות - לא מעניין .
הפורום צריך להיות חופשי , כמובן שלא מקובל שסוחר יהיה כתב רישמי של הפורום אבל אם משהוא רוצה להזמין את גיא לביקור ושגיא יכתוב על כך אני לא רואה שום בעיה .
גיא פתר לי בעיה פטלית במערכת בשניות של הקשבה , הוא לא מכר לי כלום אלא עזר לי כחבר !
הנסיון שלו יקר מפז !
ביקור הפנל והביקור של גיא לקחו אותי למקום שחמש שנים של ניסיון לא הביאו אותי . (על זה אני אכתוב בפעם אחרת )

(Y) זה מה שחשוב וכל הכבוד על ההשקעה של הפנל ושל המסוקר במקרה הנ"ל.

יוזמה ברוכה שיש לקחת בחשבון את ההשלכות ולזכור שיש חשיפה לצדדים שונים של התחביב. זהוא לא המקצוע של רובנו אלא תחביב ולכן גם ההתיחסות צריכה להיות בפרופרציות סבילות וחביבות , בכתיבה של ההתרשמות הראשונית של שמעון ושל שניצל זה בהחלט מה שנרשם.

תודה לשמעון , אלדר וליורם.

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ותודה לכל המגיבים מקוה ש"הביקור"אצלי הסתים

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
יורם,אתה לוקח את הדברים יותר מידי ברצינות.

זהו רק דיון שהתפתח לכמה כיוונים,וזה טיבו של פורום פורה -אי אפשר כל הזמן
רק להרים ידיים בהסכמה.

בסה"כ הביקור שלך אראה שאפשר לנהל דיון מעמיק ומעניין
יחד אם זה לא ניתן להתעלם מכמה פגמים בהתנהלות בקשר לפטפון שלך.
מקווה שתפיק את המירב גם בתחום הנ"ל שחשוב לך-אבל בשביל זה
תהיה חייב להתייעץ אם אנשים שיש להם נגיעה והבנה באנלוגי
בהצלחה. (ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
באמת לסיים ! ומספיק עם כל האמוציות האלו , כאילו בא לכם לחנוק את חברכם ולעקור לו את העיניים , מה קרה? למה?
חוץ מזה יורם! איפה קונים התה הזה שהיה בבקבוק שקוראים לו "הנסי"?
ואשתו של שמעון אומרת שהוא מדבר בחלום על הפשטידה של יורם , אז תשלח לו המרשם בפרטי ֿ
חוץ מזה שבוע הבא חגיגה חדשה .

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
חברים, בואו נעצור את זה עכשיו.
אנחנו מעריכים את גיא hornless, אבל כעת הוא עוסק מסחרי בתחום. אין בעיה שהוא ישתתף בפנל עצמו (אם כי איננו שותפים בקביעה מי ישתתף בו), אבל תהיה אח"כ בעיה עם כתיבה של חוות דעת - כאן, בפורום על מוצרים שונים.
נכון, הוא קשור לייבוא של מותג אחד בלבד, אבל אם נאפשר כאן כתיבת חוות דעת שלו על מוצרים ששמע, אזי יקומו אחרים שעוסקים באופן מסחרי בתחום ויבקשו לכתוב באופן חופשי בתואנה של "אני קשור למותג X ולא Y" ולמען האמת, לא תהיה לנו תשובה אמיתית לתת להם, כי אי אפשר לנהוג איפה ואיפה.
מחשבה:

למה לא לפתוח את זכות ההשתתפות בפאנל גם לעוסקים מסחריים, בתנאים הבאים:
#1. העוסק מבטיח מראש שלא ינסה לקדם את ענייניו המקצועיים והאישיים ולא להשמיץ מתחרים ו/או מוצריהם, לא בעת הביקור, לא אחריו ולא בכתיבת רשמים
#2. בכל ביקור יש לפחות חבר פאנל אחד שאינו עוסק מסחרי ושאינו מחבריו ואינו מקושר איתו, שמוודא את קיום #1 בעת הביקור

שאז בעצם:
א. אם העוסק מפשל בעת הביקור, הן בעל הביית והן הלא-עוסק/ים ידווחו על כך לפורום
ב. אם העוסק יוצר קשר לאחר הביקור שלא ביוזמת בעל הביית, האחרון יוכל לדווח על כך לפורום
ג. אין ספק שכתיבת רשמים תעמוד לביקורת חשדנית, ואוי למי שייפשל שם.
ד. גם אם העוסק מפשל בעת כתיבת רשמים, עדיין מודבקת לו תווית האזהרה של "עוסק בתחום"
ה. כל טעות/פישול יכולה להזיק לעוסק ולפגוע במוניטין שלו בצורה בעייתית עבורו, כך שכדאי יהייה לו להיזהר מאוד במה שהוא עושה/אומר
ו. אני מעריך שעוסקים יחשבו פעמיים ושלוש לפני שישימו את עצמם במצב כזה, ולא כולם ירוצו לשם כל כך מהר.

ובכל מקרה, האתר לא לוקח ולא צריך לקחת אחריות על מה שהעוסק אומר/כותב -- הרי לכל אחד מותר לכתוב מה שהוא רוצה בתנאי שזה לא פוגעני, והאתר גם לא בוחר את חברי הפאנל, אלא הם בוחרים את עצמם.

למען הסר ספק, האתר יכול להוסיף איזשהו כיתוב במפורש שכל מעשיו ודבריו של העוסק ו/או של מי שמקשיב/שמאמין לו עושה זאת על אחריותו בלבד.

אם האתר חושש מפני תביעות, הוא יכול להחתים את העוסק על כך שהוא לא יתבע את האתר ושייקח אחריות על כל תביעה מצד ג'.

זו רק מחשבה, לא המלצה.

לי לא איכפת לכאן או לכאן -- אינני מתכוון לזמן ביקור של הפאנל לביתי בשום מקרה.

עמיר

נ.ב., אם בכלל רוצים לדון בזה, אפשר להעביר את זה לשירשור נפרד. מבחינתי זה רק סתם ניסיון לעזור, שאנשים לא יפסידו אנשים כמו hornless (שאינני מכיר את מידת מומחיותו) רק בגלל פאראדיגמות, דיעות קדומות וחשדות. לא כל סוחר ועוסק מסחרי הוא אוטומאטית שקרן רמאי ותחמן.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הזוי

בקיצור אתה רוצה התערבות של השב"כ בכדאי לבדוק בציציות
של כל אחד,מי הוא, מי חבר של מי, מי מטעמו,מי שתה איתו כוס קפה,מה מותר,מה אסור.
זה רציני?

לא יותר פשוט להזמין את גיא לביתך (בחור נפלא תאמין לי היה אצלי) לשבת וליהנות ביחד, וזהו.
בלי כל הכאבי ראש מסביב-למה כל דבר חיוני להעביר ישר לדפי הפורום?
אין לך חיים אישיים?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
"אינני מתכוון לזמן ביקור של הפאנל לביתי בשום מקרה" - אני הייתי בטוח שאתה הבא בתור ......

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
בקיצור אתה רוצה התערבות של השב"כ בכדאי לבדוק בציציות
של כל אחד,מי הוא, מי חבר של מי, מי מטעמו,מי שתה איתו כוס קפה,מה מותר,מה אסור.
זה רציני?

לא יותר פשוט להזמין את גיא לביתך (בחור נפלא תאמין לי היה אצלי) לשבת וליהנות ביחד, וזהו.
בלי כל הכאבי ראש מסביב-למה כל דבר חיוני להעביר ישר לדפי הפורום?
אין לך חיים אישיים?
מאיפה לקחת את הטקסט ההזוי הזה?:מה??????????:
הרי כתבתי יותר מפעם אחת שזה לא רלוואנטי אלי.

אני יודע שזה ארוך, וקשה לקרוא, ומאוחר, אבל אם אתה מגיב על משהו, אולי כדאי בכל זאת לקרוא אותו?

ע

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
תקרא שוב את מה שכתבת ותחשוב לבד אם זה הזוי או לא.
בלי למהר יש זמן.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
עמיר,

רק לא עוד שירשור נפרד בנושא זה :).

חוזר שוב, אינני מעוניין לקחת חלק בפנל זה או אחר שמתקיים באתר זה או אחר. הנושא כבר נטחן מכל כיוון אפשרי.

הרבה יותר פשוט לא לכתוב מאשר כל הסלט עם ההתחייבויות, תביעות ושאר הירקות.

לילה טוב, חלומות פז וכו וכו וכו..

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
תקרא שוב את מה שכתבת ותחשוב לבד אם זה הזוי או לא.
בלי למהר יש זמן.
מה שהזוי זה שאחרי שאתה לוקח דברים למקום של שב"כ, לבדוק בציציות, מי הוא, מי חבר של מי, מי מטעמו,מי שתה איתו כוס קפה,מה מותר,מה אסור, ומטיל עלי את ההזיות?

נעזוב.
ע

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,733
נקודות
113
עמיר,

רק לא עוד שירשור נפרד בנושא זה :).

חוזר שוב, אינני מעוניין לקחת חלק בפנל זה או אחר שמתקיים באתר זה או אחר. הנושא כבר נטחן מכל כיוון אפשרי.

הרבה יותר פשוט לא לכתוב מאשר כל הסלט עם ההתחייבויות, תביעות ושאר הירקות.

לילה טוב, חלומות פז וכו וכו וכו..
אני לא פותח שירשור נוסף ואין שום צורך מבחינתי להוסיף אפילו מילה. כולה רעיון.

עמיר

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
....ואין שום צורך מבחינתי להוסיף אפילו מילה.

ואימרו אמן

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור