Dartzeel CTH-8550 - זהב של מגבר, ביקורת

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אחת התוצאות היותר טובות שיש הם אצל אפי: מרק לוינסון & דבור. אני לא רואה סיבה למה הסילברבק
לא יהיה טוב יותר באותו חדר/אלקטרוניקה.
אולי חשבת על זה שזה לא אותו רמקול? כשהאזנתי ל nine לא ציפיתי שימלא את החלל בחדר כמו אחיו הגדול. ה nine ניגן כמו שצריך הכל היה במקום היתה מהירות בס תייתי במה יפה ובאופן כללי יכולתי להינות.
את הסילברבק שמעתי עם כמה הגברות שונות ומאף אחת מהן לא הצלחתי לקבל מכה של בס כמו שצריך, ומה שהיה בתערוכה מאד הזכיר לי את מה ששמעתי אצל אפי.

לקחת מוצרי אודיו מיבואנים עקב רצון לשדרג, זה טוב ומקובל.
אבל לא בשביל להעביר אותו "בין החבר'ה" סתם לשם שעשוע. (אלא אם אתה כתב אודיו)
נכון חלק מהיבואנים מביאים לחברי פורום מוצרי אודיו גם בלי שנבקש...
אבל רק אל תהיה לי תמים שאתה לא יודע מאיזו סיבה!?
כתבתי בפירוש שמטרת הסשן הינה היתרשמות נוספת ממה שהיה בתערוכה ולא הכוונה לקנות מה לא מובן?
למה יבואן צריך להטריח את עצמו אליך רק בכדאי שתיתן לו אישור שהמוצר שלו טוב? זה לא מובן.
שכחת אולי שהם צריכים גם להתפרנס מהעסק? תגיד לאותם חברים שלך שאם יש להם את הממון
בכיס?הם יודעים טוב למי לפנות. (למה הם צריכים את השידוך שלך? לא ברור)
מקווה שהנקודה ברורה לך.
לא ברור לי למה אתה חוזר לנקודה שכבר הסברתי אותה לפני כן. נראה לי שעניתי לך למעלה.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
סלח לי, פה בדיוק הבעיה שלך, ושל כל מי שחושב ככה פה, וזה לא שלא הבנתי שיש כוונות טובות בדבריך אלו.

הפרשנות הזו, שכל סתירה, או ערעור, או שאלה, או אי הסכמה, שבאה יותר מאיש אחד, לגבי חפץ דומם למען השם, היא התלהמות, ותקיפה, ולכן היא רק אחת מתוך שתי אופציות:
עליהום אישי, או כפרשנות אחרים, עליהום מסחרי, היא גורפת ומקוממת.

אלה שני האופציות היחידות שראיה כזו מציבה, וזה מה שהולך פה.

באותה מידה יכולת לומר שאת אף אחד לא מעניין אודיו או המוצר, זו רק דרך לנגח את זה, ולהיות "חייל" של השני.
מצטער, לא קונה את זה.

וכשאלה שני האופציות, אז תגיד לי שיש לך מקום לדבר על אודיו.
מה שמשאיר לך את האופציה לשבת כמו טמבל, ולמחוא כפיים, ולברור כל מילה מחשש פן השד יודע מי יפגע בתהייתך על קנקנו של מוצר חשמלי.

אם אתה לא קונה באופן עוור ביקורות מהארץ ומח"ול, לא הבנתי את ההגיון, הרי הנך יושב וכותב פה בשרשור ומלין על ביקורת, על ביקורת של מוצר, של חלק מאלו שגם שותפים לתפיסתך.
וד"א, אם היית קורא ביקורות מח"ול, היית מבין יותר את הסקרנות שעורר המוצר הזה.

מסכים אתך במאה אחוז על זה, ראיתי דברים כאלה והתרעמתי כמוך, ויותר ממסכים מסכים עם קביעתך שלך לגבי רגישות יתר שלך למה שקרה בשרשור הזה.

אבל - לפחות בעיניי, אין בין המקרים שום קשר, והמרחק ביניהם כשמיים וארץ.
לא מדובר פה באיזה שיקולים סנטימנטליים לרכישה שאדם ביצע במיטב כספו והתחשבות בכך, מדובר במגבר שעבר בביתו של אדם ונסקר, דווח לציבור, ובאופן יזום נפתח לדיון ותגובות.

בוא נעשה סדר בדברים.
מתוך כמה אודיופילים שביקרתי בביתם ושמעתי את המערכות שלהם, נוכחתי לדעת שטעמו של אף אחד מהם אינו זהה לחלוטין לטעמי.

אז מה זה אומר? האם זה אומר שהמערכת שלי טובי יותר מהמערכת של נמר, או של אלדר השניצל, או של שמעון ב., או של עופר שחורי? – בשום פנים ואופן לא! האם זה אומר שמישהו מהם אינו אודיופיל, או שהוא אודיופיל נחות ממני? בשום פנים ואופן לא! זה אומר דבר אחד בלבד – שהטעם האישי שלנו והעדפות האישיות שלנו אינם זהים לחלוטין.

לכן, אם מישהו היה בא ואומר: "שמעתי את המגבר הזה בתנאי האזנה נאותים והתרשמתי ממנו באופן שונה מהאופן בו התרשם ממנו כותב הסקירה" – הכול היה בסדר. לא הייתה לי מילה ולא חצי מילה להגיד על תגובה כזאת. תגובה כזאת היא לא רק לגיטימית, היא גם צפויה.

אבל לא קרה כאן דבר כזה, קרו כאן דברים אחרים.
דבר אחד הוא שאנשים מסוימים ניסו לנגח את נמר ואת הסקירה שלו משום שבסקירות של מגבר זה שהתפרסמו בחו"ל נכתבו, בין השאר, דברים שונים ממה שנמר כתב. תגובה כזאת היא ניסיון ניגוח ותו לא – זאת בשום אופן לא ביקורת לגיטימית את הביקורת. בתגובה כזאת מובלעת ההנחה הסמויה שמה שכתוב בביקורות בחו"ל הוא דברי אלוהים חיים – ולכן כל מי שאומר משהו אחר לא יודע כלום מהחיים שלו בתחום האודיופיליה.

דבר אחר שקרה הוא שאנשים מסוימים ניסו לנגח את נמר ואת הסקירה שלו משום שבתערוכה המגבר הזה נשמע להם לא טוב, או לא טוב כפי שנמר תאר בסקירה.

כתבתי בשרשור הזה שלא התרשמתי מהמערכת של איל פור כפי שהיא נשמעה בתערוכה.
האם זה אומר שהמערכת אותה הדגים איל בתערוכה אינה טובה? – בשום אופן לא! זה אומר שהמערכת אותה הדגים איל ניגנה בחלל ענק – חלל בגודל לא מתאים לרמקולים. כדי לנגן בחלל כזה גדול נחוצה מערכת כריזה (PA) – לא מערכת שמע ביתית.

כאשר אנשים כותבים את רשמיהם מהמערכות אותן הם שמעו בתערוכה וכותבים שמערכות שונות לא נשמעו להם טוב – זה לגיטימי, זה בסדר גמור וזה צפוי. אבל כאשר אנשים כותבים, או רומזים במובלע, שנמר לא יודע כלום מהחיים שלו בענייני אודיופיליה משום שבתערוכה המערכת עם המגבר הזה נשמעה להם לא טוב, או פחות טוב מכפי שנמר תאר בסקירה שלו – זה ניסיון ניגוח ותו לא – זאת לא ביקורת לגיטימית של הביקורת.

אני רוצה להיות ברור לחלוטין בנקודה זאת.
אין לי דעה ואין לי שמץ של מושג לגבי איכותו של המגבר שנסקר בכתבה זאת – משום שלא שמעתי את המגבר הזה בתנאי האזנה נאותים ועל מערכת שאני יודע כיצד היא נשמעת לאוזניי עם מגברים אחרים. יתכן שאם הייתי שומע את המגבר הזה על המערכת שלי ואם מישהו היה תורם לי אותו – הייתי מגיע לנירוונה אודיופילית סופית (מבחינת מגבר ההספק). בה במידה יכול להיות שאם מישהו היה מציע לי להחליף את מגבר ההספק הנוכחי שלי במגבר זה, ללא תשלום, הייתי אומר: "תודה, אבל לא, תודה". איני יודע, אין לי מושג – לא לפני שאשמע (אולי) את המגבר הזה על המערכת שלי.

אבל מכאן ועד קטילת הסקירה המרחק גדול.

אני רוצה להבהיר דבר נוסף.
אני מעריך, מכבד, מוקיר ואוהב את כמה מ"מבקרי הביקורת" בשרשור זה.
אבל אין זה אומר שאני אומר אמן על כל דעה מדעותיהם ועל כל מעשה ממעשיהם.

טוב, בלית ברירה אם שוב מדברים על זה, נסה לשקול את העמדה הבאה:

בדיוק ההפך, מרגע שאייל ציין שיש עבר, מיד הדברים נלקחו בפרופורציה הראויה, וחבל מאוד שלא עשה זאת עוד קודם לכן.

כאשר חושבים על זה באופן שקול ומנוטרל מרגשות – הכול בסדר.
הבעיה היא שהדברים טעונים באמוציות חזקות.
לכן, במקום דיון ענייני מתחילה שרשרת של השמצות, השמצות נגד וחוזר חלילה.

וגם אם קרה מצב וירטואלי, שיבואן אחד התנגח והתבטא באופן לא הולם, הרי שישלם בכיסו, אף אחד לא רוצה לקנות מוצרי היי אנד מאדם שאין לו כבוד אליו בכל מקרה.

זה לא נכון, לפחות לא כאשר מדובר בי.
כאשר אני שוקל לקנות פריט מסוים למערכת השמע שלי יש לי שיקול אחד ויחיד – כיצד הפריט הזה נשמע לי והאם התקציב שלי מאפשר לי לרכוש אותו. לעניין זה לא משנה לי כלל אם אני אוהב אהבת נפש את היבואן, אם אני אדיש אליו, או אם אני מתעב אותו.

במאה אחוז, מה שבטוח, שזה לא מענייננו כקוראים, או חובתנו, להתחשב בזה, ובטח שלא לחשבן לזה, על חשבון הפיכת מה שהיה אמור להיות דיון על מוצר, לא בני אדם, לקרב של רמיזות לא ברורות, ותיעול של התגובות של המגיבים, לדום שתיקה, על ידיך ואחרים.

לא דיברתי על "דום שתיקה" ולא על אמירת אמן עיוורת.
הבהרתי את עמדתי בהרחבה.

הדבר הכי יפה באידיליות, זה שלהם ופרקטיקה יש אפס במשותף.
יש פה מדבקות עוסק מסחרי, אנשים יודעים לקרוא.
חבל שאתה וכל מי שנושא על כפיו את גישתך לעניין, לא רואה את האלטרנטיבה, שהיא יצירת חשדנות כלפי כל יושבי הפורום, ויצירת חשדנות כלפי העדפות מסחריות שנובעות מהפורום עצמו.
תגיד לי אתה מה אתה מעדיף.

איני אדם חשדן מטבעי – נהפוך הוא. בדרך כלל לוקח לי זמן ונחוצה הצטברות של מקרים כדי שאתהה על כוונותיו של אדם זה או אחר.

אין מקום ואין צורך לחשוד מראש – לא במשתתפים בפורום ולא בעוסקים המסחריים (כאשר העניין והאינטרס של העוסקים המסחריים הוא ברור, גלוי וידוע). איני מהסס להתייעץ לפעמים אם יבואנים – ולפעול על פי עצתם. כמובן, איני רוכש באופן עיוור כל מוצר שיבואן זה או אחר ממליץ לי עליו. עם זה, בהחלט אני מקבל מיבואנים עצות נכונות ומועילות.

אני אומר לך ולכל מי שדבריך משקפים את תפישתו דבר פשוט,
רוצה שאני אראה ירוק? שתול עצים חביבי, אל תגיד לי לשים משקפי שמש.

אני מקווה שעכשיו, לאחר שהבהרתי את גישתי, ברור לך שלא זאת גישתי ולא זאת תפיסתי.
לא ביקשתי שאנשים יצבעו את הראיה שלהם בצבע זה או אחר.
רק הצבעתי על מקרים בהם "הביקורת את הביקורת" אינה עניינית ואינה לגיטימית.

בענייני אודיופיליה ומערכות שמע, איני מקבל באופן עיוור את מה שאף אחד אומר או כותב. איני מקבל באופן עיוור את כל מה שנמר אומר וכותב, כשם שאיני מקבל באופן עיוור את כל מה שכתוב בסקירות המתפרסמות בחו"ל – וכשם שאיני מקבל באופן עיוור את כל מה שאומר כל אחד מהאודיופילים אותם אני מעריך, מכבד ומוקיר – כאדם וכאודיופיל.

אבל מכאן ועד קטילת סקירה באופן לא לגיטימי המרחק גדול.

שלא לדבר על אנשים שנוזל גוף מסוים עלה להם לראש – ואין צורך להרחיב ולפרט.

דבר נוסף הוא ההצטברות.
לאדם אחד לא נראית הסקירה המדוברת מטעם אחד, לגיטימי יותר או פחות.
לאדם שני לא נראית הסקירה מטעם אחר, לגיטימי יותר או פחות.
לאדם שלישי יש גרזן אחד לחדד.
לאדם רביעי יש גרזן אחר לחדד.
אדם חמישי שש להצטרף לקונצנזוס הכללי.
התוצאה היא מקהלה מדברת של "עליהום".
התוצאה היא שבני אדם נרמסים בהבל פה.

תגובתי היא – עד כאן!

כן, אודיופיליה אהובה עליי ומערכות שמע אהובות עליי.
כן, אני מבקש מקום בו אוכל לדון בדברים אלה, לשתף מדעותיי ורשמיי ולהשתתף בדעותיהם ורשמיהם של אחרים, לתרום ולהיתרם.

חלק גדול ממה שקרה בשרשור זה רחוק מאד מדיון ענייני ומשיתוף אמיתי בנושא אודיופיליה ומערכות שמע.

הגבתי בשרשור זה כפי שהגבתי ממניע אחד בלבד – הרצון לנסות להטות את הדיונים בפורום כאן לכיוון של דיונים לגיטימיים יותר וכאלה שנעים יותר להשתתף בהם.

שבת שלום.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כתבתי בפירוש שמטרת הסשן הינה היתרשמות נוספת ממה שהיה בתערוכה ולא הכוונה לקנות מה לא מובן?

לתומי סברתי שכשאר זאת המטרה, הנכון הוא לבוא אל היבואן ולשמוע אצלו.
לתומי סברתי שנכון, לגיטימי, הגון והוגן להטריח יבואן לבוא אל ביתי עם ציוד רק כאשר אני שוקל לרכוש בפועל מוצר מסוים ואני רוצה לוודא כיצד הוא נשמע על המערכת שלי.

אבל אני זה אני ואחרים הם אחרים.

יש כל מיני דגים בים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני מבין שאתה לא אוהב את ניל ואמיר מפני שלא הסתדרתם מבחינה עסקית, או כל דבר אחר

מתוך מה אתה מבין את זה? מתוך מידע עובדתי בדוק ומאומת? מתוך רכילות? סתם סברה מצוצה מהאצבע?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אולי חשבת על זה שזה לא אותו רמקול? כשהאזנתי ל nine לא ציפיתי שימלא את החלל בחדר כמו אחיו הגדול. ה nine ניגן כמו שצריך הכל היה במקום היתה מהירות בס תייתי במה יפה ובאופן כללי יכולתי להינות.
את הסילברבק שמעתי עם כמה הגברות שונות ומאף אחת מהן לא הצלחתי לקבל מכה של בס כמו שצריך, ומה שהיה בתערוכה מאד הזכיר לי את מה ששמעתי אצל אפי.

ואצל אפי לא שמעת אותו עם הדרטזיל ועדיין זה הזכיר לך את אותה התוצאה.
אם כך מדוע חבריך {ואתה כמובן} המומים מתוצאות המבחן כאשר בחנתי את הדרטזיל?

אמרת שתוצאות המבחן על המגבר הזה מוזרות לך ולחבריך לעומת מה ששמעת בתערוכה, מאידך אתה טוען כאן שגם אצל אפי עם מגבר אחר הצליל היה דומה.

על פי מיטב זכרוני {וזה זוועה עד כמה שהוא טוב} בחנת אצלך גם את המגבר שהיה אצלי בסקירה {אייר - שאני נתתי לך לשמוע בבית} וגם את המארק לוינסון אצלך בבית וגם אותם שמעת לראשונה עם הסילברבק. איך אתה מצליח להסביר את התוצאה השונה אצלך בבית על הרמקול שלך ואת ההבדלים בין התוצאה הזו {אצלך} לבין התוצאה אצל אפי עם הסלברבק? והגעת למסקנות שונות לגמרי על המגברים. לא תארת אותם כמו שהם נשמעו לך על הסילברבק. מה קרה עכשיו עם המגבר הזה? מדוע כל כך מוזר לך שמגבר נשמע ככה עם רמקול אחד ואחרת עם רמקול אחר?

עידו.
כנראה שאם לא הצלחת לנתח {לפני שהפצת את חכמתך ברבים והצעת לאשר את הביקורת שלי} את הסיטואציה הזו בכל הנוגע להבדלי סאונד בין שילובים. ואם לא הצלחת להבין שאתה טוען לעקביות בצליל בין האלקטרוניקה אצל אפי {שזה לא הדרטזיל} לבין האלקטרוניקה השניה אצל אפי {שזה גם לא הדרטזיל} לבין האלקטרוניקה בתערוכה {שזה כן הדרטזיל} כנראה שאין לך שום סיבה לבדוק אותי ואת הביקורת שלי. הרמקול הזה שמר על אופיו בכל השילובים ששמעת אותו ולכן טענת לעקביות בין התוצאות אצל אפי לבין התוצאה בתערוכה.;)

עכשיו ספר לי. מה לא מסתדר לך ולחבריך בביקורת שלי?:)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ואצל אפי לא שמעת אותו עם הדרטזיל ועדיין זה הזכיר לך את אותה התוצאה.
אם כך מדוע חבריך {ואתה כמובן} המומים מתוצאות המבחן כאשר בחנתי את הדרטזיל?
אתה יכול להיות רגוע בעניין הזה הם (חבריי) כולל אני כבר לא המומים משום דבר.
הסקירה של המגבר הזה אצלך החזירה אותי אחורה בזמן לסקירה שעשית לנגן מסויים,
(שגם הוא קיבל בקורת גרועה בחול)
שגם בסקירה עליו יצאת במחולות על מה ולמה. העניין סיקרן אותי באופן טבעי לשמוע על מה מדובר. בלי להתעצל הגעתי אליך לבית להאזנה של המכשיר. ההתלהבות שלך ממנו ומה שאני שמעתי היו אצלי איזו שהיא התחלה של עניין די מוזר, ואמרתי לעצמי כך: 1.יתכן שהוא עוד לא נחשף למוצרים שהם באמת טובים? (מה שלא נראה לי הגיוני מתוקף תפקידו באתר) 2.אולי הוא פשוט אוהב את המוצרים הללו והטעם שלו כך?
מכאן שאת מה שקראתי על הסקירת המגבר המדובר, התוצאה העגומה בתערוכה לא רק בעיני, הכתבה מחול הלא במיוחד מחמיאה כשמדובר בסדר גודל מחיר שכזה, והסקירה היפה שלך סיקרנו אותי ואת חבריי לשמוע אותו בפרזנטציה אחרת או אצלך בבית.

אמרת שתוצאות המבחן על המגבר הזה מוזרות לך ולחבריך לעומת מה ששמעת בתערוכה, מאידך אתה טוען כאן שגם אצל אפי עם מגבר אחר הצליל היה דומה.
עניתי לך למעלה(Y)

על פי מיטב זכרוני {וזה זוועה עד כמה שהוא טוב} בחנת אצלך גם את המגבר שהיה אצלי בסקירה {אייר - שאני נתתי לך לשמוע בבית}

אני נתתי לך את המגבר לאחר שהיה אצלי(shocked)

וגם את המארק לוינסון אצלך בבית וגם אותם שמעת לראשונה עם הסילברבק. איך אתה מצליח להסביר את התוצאה השונה אצלך בבית על הרמקול שלך ואת ההבדלים בין התוצאה הזו {אצלך} לבין התוצאה אצל אפי עם הסלברבק?

א. המארק לוינסון היה נחמד אבל לא דחף את kef כמו שצריך
ב. האייר היה מאד מפורט וגם לו היית חסרה דחיפה משכנעת בתחום התחתון

ג. אני מזכיר לך שהם לא היו מספיק טובים עבורי ולכן גם לא לקחתי(קניתי)אותם.
ד. אם אתה זוכר גם לא נשארתי אם אותו הרמקול בגלל מגבלותיו כמו גם מגבלותיו.
ה. את המארק לוינסון שמעתי עם רמקול אחר של דבור והיה מצויין, מה שלא הצלחתי עד היום לשמוע מאחיו הגדול.

והגעת למסקנות שונות לגמרי על המגברים. לא תארת אותם כמו שהם נשמעו לך על הסילברבק. מה קרה עכשיו עם המגבר הזה? מדוע כל כך מוזר לך שמגבר נשמע ככה עם רמקול אחד ואחרת עם רמקול אחר?
את הסיבות כתבתי למעלה בתשובתי הראשונה.

עידו.
כנראה שאם לא הצלחת לנתח {לפני שהפצת את חכמתך ברבים והצעת לאשר את הביקורת שלי} את הסיטואציה הזו בכל הנוגע להבדלי סאונד בין שילובים. ואם לא הצלחת להבין שאתה טוען לעקביות בצליל בין האלקטרוניקה אצל אפי {שזה לא הדרטזיל} לבין האלקטרוניקה השניה אצל אפי {שזה גם לא הדרטזיל} לבין האלקטרוניקה בתערוכה {שזה כן הדרטזיל} כנראה שאין לך שום סיבה לבדוק אותי ואת הביקורת שלי. הרמקול הזה שמר על אופיו בכל השילובים ששמעת אותו ולכן טענת לעקביות בין התוצאות אצל אפי לבין התוצאה בתערוכה.;)

אוקי האם יהיה אכפת לך שנבוא להאזין אצלך פעם נוספת?
אני יודע שקשה לך להאמין אבל אם יש מוצר טוב אני האחרון שלא יפרגן.(ורד)

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פנתר, אולי הכל הרבה יותר פשוט: המושג "טוב", שלך ושל נמר (וכנראה גם אחרים) שונה לגמרי. זה הכל.

קרל זה טוב? יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שממש לא.
חסרות חברות "נחשבות" שרבים מאיתנו לא אוהבים את הצליל שלהן?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
תזכורת

פנתר יקר,

האם שכחת מה שכתבתי לך בשרשור זה?

אני לא אאפשר לך לשמוע או לקנות שום מוצר שלי. מבחינתי אתה מחוק.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
פנתר, אולי הכל הרבה יותר פשוט: המושג "טוב", שלך ושל נמר (וכנראה גם אחרים) שונה לגמרי. זה הכל.

קרל זה טוב? יש כאלה שאוהבים ויש כאלה שממש לא.
חסרות חברות "נחשבות" שרבים מאיתנו לא אוהבים את הצליל שלהן?

מסכים איתך לחלוטין! יתכן שבאמת כל מקרה לגופו. אני מזכיר לך שחלק מהמערכת שלי מורכבת בין היתר מרכיבים שנמר עצמו סקר בביתו ואחרי ששמעתי אותם אצלי בביתי החלטתי לרכוש אותם.
מובן מאליו שלא הסתמכתי רק על הסקירה שהוא עשה והשוואתי את הרכיבים הללו עם שלל חלקים אחרים לפני הקניה.
ביננו? יש סקירות שאני בהחלט מבין ויש סקירות שהתהייה לא קטנה, אחרי הכל אפשר לטעון שטעמו של הסוקר היא סוביקטיבית ונגמר הסיפור מה אני עושה מהומות בפורום.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אז מה אתה רומז בדיוק? ספר לנו, לגבי התהיות שלך.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

פנתר יקר,

הייה רגוע ידידי הנכבד אם לא תרצה שהאזין למגבר בארץ אוכל להאזין לו בחול ולרשום את התרשמותי בכל פורום שאבחר לנכון. עצבי יום א הללו מיותרים לחלוטין. סהכ טעמי וטעמך שונים במוזיקה ובאיך שהיא צריכה להתנגן במערכת אודיו לא סיפור גדול.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אז מה אתה רומז בדיוק? ספר לנו, לגבי התהיות שלך.

אני אינני רומז דבר ליאור. מה שאני חושב זה מה אני כותב. אם המגבר של אייל ישמע לי טוב אצל נמר אתה חושב שאני העשה חשבון למישהו? אני אכתוב מה שאני שומע בלי חוכמות.
אם יהיה מוצר *** סליחה על הבוטות ויכתבו עליו שהוא ח..אותי זה לא יעניין.
אבל אם יהיה מוצר שהוא ח.. ויכתבו עליו שהוא פגז יהיה לי קשה להישאר אדיש. עד אז אני מקווה שתוריד ממני את העזיק האלקטרוני שהצמדת לי ביומיים האחרונים תודה(ורד)

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
פנתר! תרגע כבר! אתה לא עושה מהומות בפורום,ההתיחסות שלך לדעתך היא שעושה מהומות בפורום,
אתה יודע שיש לי חבר שקוראים לו רמי שהוא גם אאודיופיל, כל פעם שאני בא אליו הכלב שלו מתנפל עלי לקרוע אותי , רק מה הכלב לא שם לב,שהוא מזן של פודל ננסי.

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
פנתר יקר,

בחייאאאאאאאת דינאק, באיזה גן אנחנו? חובה או טרום חובה?

אם פנתר בא אליך מחר עם 90 אלף ש"ח בשטרות כתומים, ורוצה את הדרטצל, אתה משלח אותו לדרכו? גיב מי א פאקינג ברייק...
או שאולי כמות האודיופילים בארץ היא כל-כך גדולה שצריך לסנן קצת כי היבואנים פשוט לא עומדים בעומס?

אנשים פה מאבדים את הצפון, בחיי

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פנתר! תרגע כבר! אתה לא עושה מהומות בפורום,ההתיחסות שלך לדעתך היא שעושה מהומות בפורום,
אתה יודע שיש לי חבר שקוראים לו רמי שהוא גם אאודיופיל, כל פעם שאני בא אליו הכלב שלו מתנפל עלי לקרוע אותי , רק מה הכלב לא שם לב,שהוא מזן של פודל ננסי.

(lol)

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

מה אתה חושב שהוא לא יודע שהוא פודל?
כלבים פשוט אוהבים להתחקח בעצמים עם ריח של נ..ה
בקיצור הכלב בסדר גמור! לך לעומת זאת לא תזיק מקלחת(lol)

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18

:D:D:D(lol)(lol)(lol)

תותח(Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מאיפה זה בא לך

גדול ! (lol)

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43

יש לי כלב כזה קטן עצבני לא גזעי. התנפל על כלב זאב ברחוב לפני הבית, אחר כך הוא עלה לי 1200 שקל לתקן אותו אצל הווטרינר :(. אמיתי.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפני הרבה שנים, ביקרתי אצל חבר שיש לו כלב זאב עצבני, השכן שלו הגיע גם לומר שלום, עם כלבה קטנה וחמודה שבכל כמה דקות קפצה על הזאב (באומץ רב יש לציין). השכן התגאה בזה שיש לה אומץ נדיר ושהיא לא פוחדת מאף כלב גדול. בפעם הבאה שהיא קפצה על הזאב, הוא התעצבן והוריד לה חלק משיער הקרקפת במכה עצבנית, השכן ברח איתה מייד לבית חולים...
סיפור אמיתי (עד היום אני זנכר וצוחק).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור