על מה ויתרתם למען התחביב?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זו אולי שאלת השאלות.

הסיפור שלי.

ויתור הוא עיניין יחסי. ברוב המקרים אם מוותרים על משהו לטובת משהו אחר כנראה האחר הוא חשוב יותר. הויתורים הראשונים שאני בטוח שרובינו הקריבו הוא כסף, ולא מעט, לעיתים המון!!!

יחסים עם בת הזוג - זה מאוד חורא לה כאשר אני מחליט שטיול לניו יורק ימתין עד שאני אסיים את בניית המערכת. היא בכל זאת אמורה ללמוד ולקבל את זה. החיים שלי בסופו של יום סובבים סביב המערכת שלי וסביב אודיו בכלל.

זמן.
אני יכול להעיד על עצמי באופן אישי שאני מקדיש יותר מהממוצע המקובל למען התחביב. מבחנים וסקירות הם לא עניין של מה בכך. כל מבחן דורש זמן, ריכוז ושוב - על חשבון העבודה, בת הזוג היקרה, משפחה וזמן עם חברים.

עצבים.
כן כן, גם את זה יש. שמשהו לא מצליח לי, שהמערכת שלי מתחרפנת ופתאום לא נשמעת לי טוב, ואז מתברר שמרוב שחברתי ונתקתי את המכשירים {למען הסקירות} הלך לי האינטרקונקט.

דיכאון.
שיש תקלה {זה קורה לעיתים ממש ממש רחוקות אבל גם זה יכול להיות} ואין לי מערכת. אני מרגיש נכה רגשית, רע לי, משעמם לי ואני ממש מדוכא! לאדם שאינו מהתחום זה נראה הכי אדיוטי בעולם, אבל היי, מערכת זה כמו ילד, כשהיא חולה אנחנו פשוט חרדים לשלומה.

מה אתכם?

מה קורה לכם כשיש תקלה?
כיצד אתם מתמודדים עם תגובות בת הזוג הנוגעות להוצאות והזמן המושקע לתחביב?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
נמר יקירי,
נגעת בעצבים חשופים.
כואב לי מדי לכתוב על מה וויתרתי.
מאידך, בשיקול סופי, מה שקיבלתי בתמורה – הנאה עילאית מהאזנה למוסיקה – כדאי לי.
אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל לאחור – לא הייתי משנה דבר.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
מעבר לכסף שהוזכר, אני משתדל שלא לשנות יותר מדי את העדיפויות. למזלי, אין לי תחביבים אחרים מעבר ללהאזין למוזיקה איכותית במערכת טובה.
יש לי משפחה, וכל אחד צריך השקעה, בין אם זה שיעורים/חוגים לילדים, חופשת קיץ, תחביב צילום של אשתי וכו'. אודיופיליה באה אחרי כל זה.
מבחינתי, זה אומר כי יש לי יותר זמן ללמוד לפני שאני מוציא פרוטה על מערכת.
וזה לא דבר רע בגדול

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
מעבר לכסף שהוזכר, אני משתדל שלא לשנות יותר מדי את העדיפויות. למזלי, אין לי תחביבים אחרים מעבר ללהאזין למוזיקה איכותית במערכת טובה.
יש לי משפחה, וכל אחד צריך השקעה, בין אם זה שיעורים/חוגים לילדים, חופשת קיץ, תחביב צילום של אשתי וכו'. אודיופיליה באה אחרי כל זה.
וזה לא דבר רע בגדול

גישה בריאה.

אני לא חושב שוויתרתי על משהו, רק רווח וטוב בלב קיבלתי מהתחביב הזה.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אכן תחביב לא זול אך למרות הכל הדרך שבה אתה לומד חשובה לא פחות.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
ויתרתי על כסף בלבד וכל המשתמע מכך.

אבל קיבלתי בתמורה סאונד מעולה וזמן איכות עם המשפחה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
וזה לא דבר רע בגדול

הוצאת לי את המילים מהפה(great).

תומר

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בוא נאמר שעל יותר ממה שאהיה אי פעם מוכן להודות.:O

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הכסף ששולם עבור הרכיבים, היה יכול להיות מושקע בדברים אחרים.

למשל, אם לא הייתה לי המערכת הזאת, והיה לי הסכום שהושקע בה, הייתי קונה מערכת אודיו טובה.

יופי של דבר, מוזיקה באיכות גבוהה בבית.

ההפסד שישנו והוא יום-יומי, הוא הימצאותם של הרמקולים המגודלים בחדר: פגיעה באסטטיקה ופגיעה במרחב.

ברגע שהם מנגנים, זה כבר לא חשוב.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שטויות...

אני לא מצטער על שום צעד שעשיתי- אם לא הייתי בתחביב הזה קרוב לוודאי שהייתי מבזבז
סכום דומה בתחום אחר.:D:D:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור