פתיחת נציגות חדשה

• פותח הנושא il1
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
מהיום הוקמה נציגות / סוכנות חדשה לשיווק ציוד סטריאו בישראל.

שם החברה: AUDIO DREAMS

החברה תייצג בין היתר את החברות: AUDIO SPACE ו JAS AUDIO .

בשבוע הבא יצטרפו עוד 3 חברות להודעה הרשמית- ולאחר מכן 2 נוספות.

'המוטו' שמנחה את בחירת החברות- חברות סופר איכותיות, שנותנות ערך ותמורה פנומלייים להשקעה הכספית.

1. מעל 80% של הציוד (רמקולים / מגברים / נגנים) יתומחרו מתחת ל 10,000 ש"ח לצרכן.

2. מעל 90% מאותה קטגוריית המוצרים תתומחר מתחת ל 15,000 ש"ח לצרכן.

3. 90% מהציוד הנילווה (כבלים / סטנדים/ מבודדים) יהיה מתחת ל 3,000 ש"ח

4. כל המחירים העיל ילוו בתוכנית תשלומים של 36 תשלומים שווים ללא ריבית- בדיוק כפי שנרכשים היום כל מוצרי האלקטרוניקה והחשמל בישראל.

5. המחירים ב 95% מהמוצרים יהיו במחירי חו"ל (ארה"ב)- או קצת מתחת למחירם בח"ל- כך שלמעשה הלקוחות בישראל יהנו מהנחה ריאלית של 15% עד 20% ביחס למחירי חו"ל.

בתצוגה יוצגו עשרות פריטים (כ 12 זוגות רמקולים, 10 מגברי אינטגרייט, 3 סטים של מונובלוקים ופרה- מהם שניים בקונפיגורציית בי-אמפינג, 2 נגנים משולבים- וסט סופר איכותי של טרנספורט וממיר, ועשרות כבלים ונילווים אחרים)

יוקם חדר תצוגה יעודי- ועוד הרבה 'הפתעות' בדרך. לוח זמנים יפורסם בשבועות הקרובים.

מקווה שנוכל להגשים חלומות אדיופילים לרבים בקהילה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
בהצלחה. תמיד יש מקום לעוד חברות טובות.

כשאתה כותב "מקווה שנוכל להגשים חלומות אדיופילים לרבים בקהילה"
זה אומר שאתה אחד הבעלים?

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אני חושב שכן, לא הודיעו לי אחרת בנתיים.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני חושב שכן, לא הודיעו לי אחרת בנתיים.

אתה רק חושב...יופי.

היכן ימוקם אולם התצוגה?

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה.
תמיד יש מקום לאיכות במחיר שפוי (הכל יחסי, כמובן).

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
נבדקות מספר אפשרויות- כרגע אין החלטה סופית.

בכל מקרה מדובר באיזור ת"א רבתי.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
בהצלחה בדרככם החדשה

אשמח לבקר. אגב אם בנציגויות עסקינן: מי יודע מי מייבא את AUDIO REASERCH לארצנו היפה? וכן מי מייבא את חברת BALLANCED AUDIO ?
באתר של אבי יפה נדהמתי לגלות כי על מגבר הספק של ריסרץ' שמתומחר בארהב ב-2950$ רוצים רק 16,900 ש"ח לא פחות! :כועס: אכן הגיע הזמן ליבואן שפוי(Y)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אילן.

הרבה הצלחה בעסק החדש. שוק האודיו הדו ערוצי נימצא בצמיחה אדירה, אנחנו נידאג שהצמיחה הזו תגדל ותגדל.

בהצלחה לכל היבואנים והרבה פרנסה.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בהצלחה

האם היבוא מתמקד במזרח הרחוק בלבד ?

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
שוב בהצלחה. {חלום של רבים...}

"אדיו נוט" יבואן של AUDIO REASERCH.

http://www.al-audio.com/

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הרבה הצלחה

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
האם היבוא מתמקד במזרח הרחוק בלבד ?

לא יודע מה זה מזרח ? יפן זה מזרח ? כי אחת מהן תהיה יפנית (והיא תהיה 'פסיכית' לחלוטין, בכל זאת פסיכוזות הן 'השורשים' שלי).

יש לי שיחות מתקדמות עם שתי חברות אירופאיות- מקווה שבימים הקרובים נסיים את המהלך למולן, ואם יתווספו חברות מהמזרח הן יהיו שונות מהמוכרות והמקובלות בישראל.

אחת מאותן חברות מהמזרח לדוגמא תהיה דגמים בלעדיים שעברו תיכנון מחדש- ולא ימכרו דרך היצרן אלא דרך סדנת שיפורים מיוחדת.

היבוא באופן כללי נבחן לפי קריטריונים ברורים: חברות שמייצרות קו מלא של מוצרים אדיופיליים, שמרבית מוצריהן בהישג יד למירב הלקוחות- והחלק העילי הוא ברמת רפרנס עולמי, ללא פשרות.

אותן חברות קלאסיות כמעט נעלמו (או הפכו ליקרות ללא הצדקה) מאירופה וארה"ב- והחלו 'לצמוח' בהונג קונג (מסורת אדיופילית מערבית לחלוטין עם אמצעי יצור זולים 'מעבר לגדר' בסין).

אני מקווה שאנשים יוכלו לשפוט אם צדקתי בגישתי- והצלחתי להביא לישראל משהו ממה שפעם היה זמין ונגיש: אדיופיליה לכל כיס.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בהצלחה,לך ולכל היבואנים,
כן תירבו.(ורד)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אז הקטע שלך הוא שאתה סוחר?

:):):):)
...ועד לפני חודש לא התביישת לומר דברים מאוד "נחמדים" על סוחרים אחרים?
וכל הפוסטים שלך כביכול היו פירסומת לזה שאתה כאילו אודיופיל ורוצה לעזור לעם ישראל?

אתה ענק.

בכל אופן שיהיה לך הרבה בהצלחה בעסקים, כדי שתעשה מספיק כסף כדי שתוכל לרכוש לעצמיך מוצרים אודיופילים רציניים ולמכור לאחרים מוצרים עם מה שסוחרים אוהבים לומר "עלות תועלת" מדהימה.

באמת הרבה בהצלחה, ומקווה שלא תגרום לי לחרוג ממנהגי ולהתחיל לבקר סוחרים.
(ורד)(ורד)

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
דיז

יש לי 'רקורד' של שנתיים 'ירידות' על סוחרים ועל אחרים- לא ממש הדבר 'נולד' לפני חודש או חודשיים, עם התחלת בדיקות ההיתכנות.

(ולשם השקיפות לפני שהתחלתי לשוחח עם יצרנים- פניתי למנהל הפורום ועידכנתי אותו- כולל 'הרשאה' לחתוך כל דבר שיחפוץ- לא חתך)

לגבי מוצרים אדיופילים- יגיעו גם יגיעו, וביצוג 'כבד'.

בנושא עלות / תועלת- מראש בחרתי בחברות עם מיגוון מוצרים, שהמידרוג ברור ונהיר.

לגבי עלות תועלת ביחס למוצרים אחרים- ממש לא יודע, בחרתי את החברות לפי התמונות באינטרנט.

ומהיום מותר לך להתחיל 'לרדת' על סוחרים- למה שנישבור את הרגליך בגילך המופלג ?

ותודה לכולם על האיחולים.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
איזה עולם מוזר
עד כמה שאני זוכר דיי ירדת על מוצרים סיניים
פתאום התחלת ליבא כאילו?
ענק

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתה טוען שלשם השקיפות ידעת את נמר כאשר התחלת להיות סוחר- זה מצויין , אבל פורום מטבעו הוא החלפת דיעות בין משתתפי הפורום ולא בין משתתף למנהל. נראה לי שהיית צריך לידע את חברי הפורום וסוחרים מותקפים שאתה נהפך לסוחר ולכן שיתיחסו לדבריך בהתאם.
תודיע לי כאן בפורום מתי חדר התצוגה מוכן ויש בו דברים שנותנים סאונד איכותי על פי טעמך והקרטריונים שלך-ואשמח להגיע ולהתרשם מה אתה מחשיב כאיכות.
מבטיח לכתוב על כך ועל התרשמותי בשקיפות מלאה ללא דיעה מוקדמת המושפעת מהמוכר או מארץ מוצאו המיוחד של המוצר.

הרבה בהצלחה כמובן

נערך לאחרונה ב:

אלדר1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שהייה בהצלחה

ומקווים להרבה היאנד רציני והתיחסות מקצועית ואל תשכח להרים איזה טלפון באמצע כל הבלגן
מאחלים אלדר רמי שלמה טומי גיא דורון וכל שאר החברה

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
איזה עולם מוזר
עד כמה שאני זוכר דיי ירדת על מוצרים סיניים
פתאום התחלת ליבא כאילו?
ענק

גם הזיכרון כבר לא משהו- אבל לא נורא.

AUDIO SPACE היו הבחירה שלי לפני שנה וחצי (שרכשתי את הג'ופיטר), ומאז בחנו הרבה דברים, והבחירה הראשונית התבררה כמתאימה ביותר לטעמי.

מאז 'זרמו' הרבה מים ושתי החברות התחילו לקבל פרסים / ביקורות/ ומוצרי השנה במגזינים מערביים ויפנים- מעין הכרה בפעילות האדיופילית של אותן חברות סיניות מאוד מיוחדות.

הכוונה לפני 3 חודשים היתה לרכוש מוצרים לשימושנו האישי ישירות מהיצרן- השותף שלי לעסקים אחרים נסע להונג קונג- ודבר 'גרר' דבר ואחרי 3 חודשים מצאנו את עצמנו 'משליכים' סכומי עתק לתצוגה.

תישאל אותנו היום מה אנחנו עושים- לא יודע, רק דבר אחד ברור לנו אנחנו מסתכלים על 'ההרפתקאה' בעיניים של אדיופילים ואיזה עסק היינו רוצים 'לפגוש'- ועד לפני שבועיים היינו משוכנעים שאנחנו לא עושים את הצעד.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אתה טוען שלשם השקיפות ידעת את נמר כאשר התחלת להיות סוחר- זה מצויין , אבל פורום מטבעו הוא החלפת דיעות בין משתתפי הפורום ולא בין משתתף למנהל. נראה לי שהיית צריך לידע את חברי הפורום וסוחרים מותקפים שאתה נהפך לסוחר ולכן שיתיחסו לדבריך בהתאם.
תודיע לי כאן בפורום מתי חדר התצוגה מוכן ויש בו דברים שנותנים סאונד איכותי על פי טעמך והקרטריונים שלך-ואשמח להגיע ולהתרשם מה אתה מחשיב כאיכות.
מבטיח לכתוב על כך ועל התרשמותי בשקיפות מלאה ללא דיעה מוקדמת המושפעת מהמוכר או מארץ מוצאו המיוחד של המוצר.

הרבה בהצלחה כמובן

אני הודעתי לנמר הרבה לפני שנפלה החלטה- עוד בשלב של מחשבות מוקדמות, ולפני שפניתי למשא ומתן עם מי מהן. לא מכיר הרבה שהיו נוהגים כמוני אם היתה להם 'אג'נדה' סודית כנגד הסוחרים.

אבל אם תרצה לצרף לעניין חשד- מי אני שאחלוק.

ואם תירצה להגיע לשמוע את הציוד אז אך ורק עם הסט שלך להשוואה- לזכר הימים הטובים והמשעשעים (בצחוק...לא חייב).

ותיכתוב מה שיתחשק לך כולל דעות 'גזעניות' על ארץ מוצא, צבע, וכדומה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור