איך להקליט תוכן מהטלווזיה למחשב?

chikchik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מעוניין להקליט תוכניות מהטלווזיה למחשב.
אני רוצה להקליט את התכנית בקביעת זמנים מראש שיוכל להקליט לא בערוץ שאני צופה עכשיו. כמו HOT MAGIC או YES MAX רק שאת התכנים אני יוכל להעביר למחשב.
איך עושים את זה? איזה חומרה צריך? כמה זה עולה? איפה אפשר לקנות את זה?
תודה!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אתה יכול לקנות מחשב מידייה שזה עולה בערך 3-5 אלפים שקל להגדרות הבסיסיות והמחשבים האלה מותאמים בדיוק לאותה מטרה . אם אתה לא רוצה להשקיע במחשב כזה אתה יכול לקנות כרטיס טליוויזיה ולחבר אותו דרך המחשב ולהשתמש בתוכנות כמו המדייה סנטר שמגיע עם חלונות ויסטה כדי לתכנן הקלטות מראש ובכלל כדי לנהל את כל העניין של ההקלטות וצפיות

chikchik

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אתה יכול לקנות מחשב מידייה שזה עולה בערך 3-5 אלפים שקל להגדרות הבסיסיות והמחשבים האלה מותאמים בדיוק לאותה מטרה . אם אתה לא רוצה להשקיע במחשב כזה אתה יכול לקנות כרטיס טליוויזיה ולחבר אותו דרך המחשב ולהשתמש בתוכנות כמו המדייה סנטר שמגיע עם חלונות ויסטה כדי לתכנן הקלטות מראש ובכלל כדי לנהל את כל העניין של ההקלטות וצפיות

על מה אתה ממליץ?
תוכל להמליץ לי על מחשב כזה?
זה יכול להקליט באיכות HD?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
אם אתה רוצה להקליט גם תכני HD אני מעדיף במקרה הזה מחשב מדייה כי כך יותר משתלם לך ויותר נוח בשבילך . כי כך אתה מקבל הכל בחבילה אחת כלומר גם החומרה וגם התוכנה . עכשיו בקשר לדגם ספיציפי אני לא יודע ממליץ לך לחכות לשמוע הצעות של מישהו שמבין יותר ממני בתחום הזה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור