לחבר את הכל ביחד בצורה הטובה והאיכותית ביותר

אייל5

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן,
לאחרונה רכשתי טלוויזית LCD - (בקישור הזה)
http://www.shekem-electric.co.il/?CategoryID=368&ArticleID=1044
הייתי שמח לקבל תשובות על השאלות האלו:
1. האם כשאני ארכוש ממיר HD של הוט האיכות תגדל ולא רק בערוצים שהם נותנים (כרגע לא רואים טוב בכלל)...
2. האם יספיק לי רק להחליף לכבל (scart,hdmi) ואם כן מה העלות של כבל טוב שיעשה את העבודה?
3.האם איזולטור יספיק ויעשה את העבודה?
4. בDVD יש לי חיבור S-VIDEO, מה הכבל שאני צריך כדי לראות הכי טוב בDVD, האם יש כבל SVIDEO-HDMI ואם כן מה העלות של דבר כזה?
5. חיבור הפלסייטישן (2) - רואים את איכות התמונה מרצדת ולא נקייה, האם גם כאן אני צריך כבל מיוחד? ולאיזה חיבור בטלוויזיה אני אמור לחבר אותו?
אשמח לתשובות מכל מי שמבין.
תודה,
אייל

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אהלן

1 שיפור רק בערוצי HD. {והם בודדים}
2 200/250 ש"ח
3 שמעתי/קראתי שכן. לא בדקתי.
4 SVIDEO-HDMI אפשר גם scart ל scart
5 זה לא אמור להיות מרצץ. {איך אתה מחובר}?

אודי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תשובות חלקיות

אהלן,
לאחרונה רכשתי טלוויזית LCD ****** מזל טוב!

4. בDVD יש לי חיבור S-VIDEO, מה הכבל שאני צריך כדי לראות הכי טוב בDVD, האם יש כבל SVIDEO-HDMI ואם כן מה העלות של דבר כזה?*****החיבור הטוב ביותר ממכשיר DVD לטלויזיה הוא חיבור קומפוננט שמאפשר סריקה מתקדמת (פרוגרסיב סקאן). אם יש לך פונקציה כזו במכשיר ה-DVD הרווחת. החיבור נעשה באמצעות כבלי RCA אדום כחול ירוק (אתה אמור לראות אם יש לך במכשיר ה DVD שלך). svideo הוא חיבור טוב יותר מאשר הבננה הצהובה הרגילה (קומפוזיט), אבל לא תרויח דבר אם תחבר svideo ל HDMI, לכן כדאי להשתמש בכבל svideo ל svideo או באמת סקארט.

5. חיבור הפלסייטישן (2) - רואים את איכות התמונה מרצדת ולא נקייה, האם גם כאן אני צריך כבל מיוחד? ולאיזה חיבור בטלוויזיה אני אמור לחבר אותו? *****גם אצלי זה ככה בחיבור רגיל...PS2 מסוגל להוציא אות קומפוננט וסריקה מתקדמת (במספר גדול של משחקים, לא בכולם) באמצעות כבל קנייני (חיבור PS2 אל בננות ירוק כחול אדום). PS2 אינו מסוגל להוציא אות דיגיטלי HDMI או DVI, ככל הידוע לי. לעניות דעתי מחיר הכבל (100-130 ש"ח) לא מצדיק את הקניה ולא את תפיסת כניסת הקומפוננט בטלויזיה. אתה יכול לשקול קניית כבל PS2 ל svideo, לשיקולך
תודה,
אייל

מקווה שעזרתי, תשובותי בתוך הציטוט.

אודי

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן,
לאחרונה רכשתי טלוויזית LCD - (בקישור הזה)
http://www.shekem-electric.co.il/?CategoryID=368&ArticleID=1044
1. האם כשאני ארכוש ממיר HD של הוט האיכות תגדל ולא רק בערוצים שהם נותנים (כרגע לא רואים טוב בכלל)...
תשובה כנראה שלא. במסך הזה היית אמור לראות בסדר את הוט בשידורים הרגילים. גם הוא HD לא תראה במיטבו, אבל יותר טוב מהשידורים הרגילים.
2. האם יספיק לי רק להחליף לכבל (scart,hdmi) ואם כן מה העלות של כבל טוב שיעשה את העבודה?
תשובה כבל למה? לממיר הרגיל תשתמש בכבל סקארט. בממיר HD, כנראה שסקארט או קומפוננט עדיין עדיף עבור שידורים רגילים וכבל HDMI עבור HD.
3.האם איזולטור יספיק ויעשה את העבודה?
תשובה איזולטור נחוץ רק אם יש לך הפרעות או HUM. אם התמונה ללא פסים, אז הוא לא משפיע.
4. בDVD יש לי חיבור S-VIDEO, מה הכבל שאני צריך כדי לראות הכי טוב בDVD, האם יש כבל SVIDEO-HDMI ואם כן מה העלות של דבר כזה?
תשובה אין כבל כזה, זה שני פורמטים שלא מדברים יחדיו. במסך לפי הקישור שנתת אין חיבור SV. אם ל- DVD שלך אין חיבור סקארט, או חיבור קומפוננט, זרוק אותו לפח ותקנה חדש.
5. חיבור הפלסייטישן (2) - רואים את איכות התמונה מרצדת ולא נקייה, האם גם כאן אני צריך כבל מיוחד? ולאיזה חיבור בטלוויזיה אני אמור לחבר אותו?
תשובה לא מכיר את חיבורי PS2 - ספר לנו איזה חיבורים יש לה
תודה,
אייל

שלום אייל - תשובות בגוף הציטוט

והערה - אתה עוד ישראלי אחד שרץ וקונה, ורק אחר כך מסתבר לך שאולי לא בדקת וחרשת קודם לראות מה מתאים.
שיהיה לך יום מוצלח.

אודי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לספי - חיבורי PS2

כברירת מחדל, PS2 מגיע עם כבל ייעודי ליציאת קומפוזיט ולסאונד סטראו (בננות צהוב, אדום, לבן). אם אתה רוצה חיבור אחר עליך לרכוש כבל שבצידו האחד פלאג ייעודי לפלייסטיישן, ובצידו האחר הפלאג שאתה צריך.

כיום נפוץ בארץ כבל שבצידו האחד אותו פלאג ייעודי ובצידו האחר מכלול יציאות הכולל SV, בננות לקומפוננט ו2 יציאות LR לסאונד. PS2 מסוגל להוציא סריקת פרוגרסיב למשחקים תואמים (מספר רב של משחקים).

PS2 אינו משדר אות דיגיטלי ולכן אין לו חיבור HDMI או DVI.

אודי

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כדאי לנסות

כברירת מחדל, PS2 מגיע עם כבל ייעודי ליציאת קומפוזיט ולסאונד סטראו (בננות צהוב, אדום, לבן). אם אתה רוצה חיבור אחר עליך לרכוש כבל שבצידו האחד פלאג ייעודי לפלייסטיישן, ובצידו האחר הפלאג שאתה צריך.

כיום נפוץ בארץ כבל שבצידו האחד אותו פלאג ייעודי ובצידו האחר מכלול יציאות הכולל SV, בננות לקומפוננט ו2 יציאות LR לסאונד. PS2 מסוגל להוציא סריקת פרוגרסיב למשחקים תואמים (מספר רב של משחקים).

אודי

אם התמונה בעייתית ביציאת PS2 אדום לבן צהוב, שווה לאייל לנסות לרכוש את הכבל הייעודי ולהתחבר ביציאת קומפוננט.

אודי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יפ, זאת האופציה הטובה ביותר, אבל...

בכך הוא מאבד כניסת קומפוננט.

אני נתקלתי בבעיה זהה והחלטתי לא לוותר על חיבור ה DVD באמצעות הקומפוננט (יש לי רק כניסה אחת), ולחכות למבצע בו אמצא כבל SV במחיר שפוי.

אודי

ספי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש יותר מ- 1

בכך הוא מאבד כניסת קומפוננט.

אני נתקלתי בבעיה זהה והחלטתי לא לוותר על חיבור ה DVD באמצעות הקומפוננט (יש לי רק כניסה אחת), ולחכות למבצע בו אמצא כבל SV במחיר שפוי.

אודי

לפי הקישור ב- TV שלו יש שתי כניסות קומפוננט

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בקשר לממיר HD..
אני חושב שכן יהיה הבדל בכל הערוצים בגלל חיבור לממיר באמצעות כבל HDMI שיעלה את איכות הצפיה.
אך לא בטוח באיזה סדר גודל יהיה השיפור לכן לא בטוח שתראה שיפור שיהיה שווה את מחיר הממיר.

אודי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אז לבריאות!

לפי הקישור ב- TV שלו יש שתי כניסות קומפוננט

סבבה אגוזים.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור