לא מרוצה מרכישת LCD 52 צריך עזרה !

nimikipod

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,

אתמול רכשתי מסך ולמרות שהתוכנית הייתה לרכוש מסך של סוני מדגם 52W4500 - בחרתי בסוף במסך של שארפ מסדרת XL2E ועם אחריות של ראלקו.

לגבי הסוני, מחיפוש שעשיתי הובהר לי שהדגם הספציפי סובל מבעיות בתאורה האחורית בחלק מהמסכים.

אני חייב לציין שהשארפ לדעתי נראתה הכי טובה מכל הטלוויזיות שהיו בחנות (אולם לא היו בחנות הסוני שרציתי והפיוניר 5090 להשוואה ישירה.)

מביקורות באינטרנט, הבנתי שהמסך שבחרתי קיבל ביקורות גרועות (ושוב לדעתי הוא היה נראה טוב, השאלה היא - טוב בהשוואה למה ?)

מה עושים ? - אומנם רכשתי את השארפ ושילמתי אבל אני יכול להחליף לכל טלוויזיה או דגם אחר שארצה, לדוגמא:

1. או להישאר עם הבחירה שלי
2. אני יכול להוסיף סכום קטן ולקבל 5090 מיבוא מקביל.
3. או סכום גדול יותר ולקבל PY800 מיבוא סדיר.
4. או לקבל בחזרה סכום גדול ולקבל את הסוני 52W4500.
5. LCD אחרת ? או אולי SAMSUNG LED ?
צפייה: 50% SD
50% HD

מה לעשות ?, צריך עזרה, די דחוף, אני צריך להודיע על השינוי ביום ראשון.

המון תודה.
חגי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לא בדקנו מסכים של שארפ, כך שקשה לתת לך חוות דעת מקצועית.
בכל מקרה, ה- 5090 של פיוניר זכה בתואר מוצר השנה שלנו ולא בכדי.
גם ה- PY800 יתן לך תמונה משובחת.

האם ראית את המסך כשהוא מחובר אל ממיר הוט או יס בחנות?

nimikipod

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראיתי את המסך גם עם תכני HD וגם עם ערוצי HOT - התמונה נראתה לי טוב ביחס לאחרות שהיו בחנות (היטאצ'י , טושיבה)

לכשהגעתי הביתה, הופתעתי לגלות את הביקורות הצוננות ואת נתון הניגודיות שעומד על 2000.

בכל אופן, מדובר בהרבה כסף וברצוני (ממש כמו כל אחד אחר..) לקבל את הערך הגבוה ביותר לכסף שלי.

ידוע לי על מסכי פיוניר החדשים KRP ועל הדור הבא (FUGA) - צריך לשקול גם את זה..

כמו כן, אני יכול לקבל אצלהם גם את ה 46 LED של סמסונג (786) ועם תוספת נכבדה, גם את ה 55 (יקר..)

ויש את עניין הסוני - שקיבלה ציונים נהדרים במגזינים שונים ואז התעוררו בעיות עם התאורה האחורית.

בקיצור, אני מבולבל מאוד וצריך עזרה וכיוון.

המון תודה ליאור
חגי

nimikipod

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
help

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
קשה לעזור לך כשלא ראיתי את המסך המדובר.
אני מבין שלא יצא לך להשוות אותה אל פנסוניק או פיוניר ?

nimikipod

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא.

נכון לעכשיו, אני נוטה לכיוון הסוני, יש אומנם ביקורת לגבי זליגת האור אבל נראה לי שבהתחשב במחיר שלה וביתרונות שיש לה על פני המתחרים - אני אבחר בה בסוף.

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ובעוד שנתיים כל המסכים ברמה הזו יהיו להערכתי מבוססי LED ויציגו נתונים טובים בהרבה. עוד שנתיים, הטלוויזיה הזו תעבור לחדר השינה (מטורף !! 52 בחדר..) - ואני אקנה אחת אחרת לסלון.

למיטב הבנתי מביקורות והדעות הרבות שאספתי ברשת, מעבד התמונה של סוני (ברוויה 2) הוא אחד ממעבדי התמונה הטובים ביותר לעיבוד SD (הכוונה למעבדים המובנים בתוך טלוויזיות ולא DVDO)

דעתכם ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני מניח שאם תהיה בעיה חמורה של זליגת אור, זה יטופל במסגרת האחריות.

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
השרות של ישפאר הוא מעולה.היתה לי תקלה בטלויזיה והשרות החליף את לי את עינית האינפרה אדום בבית.
בלי להעביר למעבדה וזאת לשביעות רצוני המלאה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור