אתר hometheater מציג עצמו באופן שקרי כשותף YNET

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אחד היצרנים בחו"ל, אשר בעבר סקרנו מוצרים שלו, פנה אלינו בשאלה וכך נודע לנו כי אתר hometheater שולח מיילים אל יצרנים שונים בעולם במטרה לקבל מוצרים לסקירה או למטרה אחרת.

המייל נשלח ע"י זיו רוזנפלד, עורך באתר.

במייל, מצהיר זיו כי מאמרי hometheater מפורסמים באופן סדיר באתר www.ynet.co.il. המטרה לכתיבה זו היא ברורה, הרי YNET הוא אתר החדשות הפופולרי בארץ וכוחו עצום (כפי שמלמד שיתוף הפעולה הפורה שלנו עם YNET).

הם ממשיכים להציג עצמם כשותפי תוכן, אך מידע זה הינו שקרי, היות ומזה שנה וחצי, אתר DTOWN הוא שותף התוכן בלעדי של YNET בנושאי אודיו / וידאו / קולנוע ביתי וגם בתחומים נוספים.

צר לנו כי דרך ההתמודדות עם DTOWN נעשית באופן לא ישר והענין יטופל.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אני בעד תביעה.

100,000 דולר לפחות שקרנים נוכלים. החברה שם זה גועל נפש נרשמתי לפני פחות משבוע רבתי שם עם כולם.

מדברים לא יפה לא כמו רוב החברה פה בפורום שמבינים עניין.
עאלק חשבתי ש-HOMETHEATER הוא פורום יותר טוב.

אין כמו DTOWN.(Y)

נערך לאחרונה ב:

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
מה אתם מתכוננים לעשות בנידון?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ממש לפני דקה פרגנתי ל-Hometheater על התייחסות ישירה למבחן שנערך כאן לרמקולים הישראליים - קישור ישיר למבחן. מבלי להיכנס לגופו של עניין, נראה לי כי פחות דם רע זה יותר טוב.
לגופו של עניין זה, נראה לי כי שיחה ישירה בין מר קורן ומר סבאג תהיה נכונה יותר מאשר התלהמות ועליהום חגיגי.
ובא לציון גואל
סלה

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לדעתי,
זו עימות בין שני מנהלי הפורומים.
לנו,בעימות הזה אין עניין הרי כולנו גולשים בכל הפורמים.בדומה לשני בתי עסק(פורומים) שאנו צרכנים(גולשים) בו.
אם נוצר קהל נאמן לפורום זה או אחר...לבי הולך עם DTOWN (Y)(heart)

slavazh

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני רוצה להבין את מהות השרשור הזה, אולי מישהו כאן יכול להעיר את עיני. אני מגיע גם לפורום הזה וגם לפורום השני ולעוד עשר פורומים שונים בארץ ובחו"ל, ונכון שאני לא המשתמש הכי פעיל אבל אני מוצא את הפורומים האלו מאוד שימושים למטרות שלי שהן התענינות באודיו ווידאו שהם אחד התחביבים שלי.
ולכן לא אכפת לי אם הם עשו או אתם עשיתם או עוד מישהו עשה, אני לא חושב שמישהו מחוץ למעגל הסגור של ההנהלה אמור להיתעסק ולדון בעינינים הללו, עניינים אלו צריכים להיפטר בדלתיים סגורות ולא בפני כל הקהילה כדי להראות כמה אתם צודקים ואחרים לא ולהפך.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
אני רוצה להבין את מהות השרשור הזה, אולי מישהו כאן יכול להעיר את עיני. אני מגיע גם לפורום הזה וגם לפורום השני ולעוד עשר פורומים שונים בארץ ובחו"ל, ונכון שאני לא המשתמש הכי פעיל אבל אני מוצא את הפורומים האלו מאוד שימושים למטרות שלי שהן התענינות באודיו ווידאו שהם אחד התחביבים שלי.
ולכן לא אכפת לי אם הם עשו או אתם עשיתם או עוד מישהו עשה, אני לא חושב שמישהו מחוץ למעגל הסגור של ההנהלה אמור להיתעסק ולדון בעינינים הללו, עניינים אלו צריכים להיפטר בדלתיים סגורות ולא בפני כל הקהילה כדי להראות כמה אתם צודקים ואחרים לא ולהפך.

(Y)(Y)(Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני שמח שאתם נהנים מהפורום ושלא כל כך מעניין אתכם מה קורה מאחורי הקלעים, אבל אתם בטח מנחשים שאנחנו עובדים קשה מאוד על מנת שיהיה כאן טוב ומוצלח.
ולא, זה לא ממש עימות מה שקורה כאן, אלא התחזות של אתר אחד לפועלו של אתר אחר, לפעמים גם מותר לשתף בכך את הקהילה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליאור

דעתי כדעתם של יואל פרלמן ו- slavazh ...

מתן פומביות לעניין לא עוזר בכלום חוץ מלהלהיט יצרים ולשסות מחנות אוהדים אלו באלו..

כבר נאמר ע"י אקדוחן ידוע...when you have to shoot, shoot and dont talk

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
ליאור
האם זה אתר Hometheater או רק יוזמה של אחד מאנשיו (שאינו עובד שם, אלא "רק" פעיל)? האם זה חד פעמי או התנהלות קבועה? האם זה קרה פעם או שזה עכשווי?
בקיצור, זהו סוג הבירור שצריך לעשות, ואת זה יש לעשות מול מרטין ועופר
שא ברכה ותהי דרכך סוגה בשושנים
סלה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זו התנהלות קבועה, כבר לפני שנה, כשמרטין הכריז לפני קהל באחד האירועים שהם עדיין שותפי תוכן, פנה אליהם העורך האחראי ב- YNET ואסר עליהם להציג עצמם כשותפים, אבל זה ממשיך...

צפיד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
מעניין אותי לדעת מה האינטרס של אתר לבקש מוצרים להדגמה?
כי מהצד זה נשמע משהו חיובי - יותר ביקורות*.
אבל אני משער שיש גם צד אחר- האם מישהו שהוא לא מעורב יכול להסביר מה עומד מאחורי זה?
(אני לא נכנס לשאלה של חוקיות מול YNET-לא מעניין)

*ביקורות:
אני חלילה לא פותח מלחמה או ברמיזה לאתר הזה או אתר אחר.
אבל אני מרגיש חייב.
לפעמים כיף לקרוא ביקורות מההיבט הטכני-מעבר לזה "מבחני ביצועים" או "האזנה" -בולשיט אחד גדול!
הרבה מהביקורות באתרי אודיו/וידאו בארץ(בלי לציין איפה ואיך)וגם מאוד לא מהימנות ולפעמים זה נראה כאילו המבקר מלקק את ישבנו של היבואן במטרה באשר היא.

נערך לאחרונה ב:

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
אולי מקבלים את המוצרים מתנה? זה בטח בלאגן להחזיר לחול או שהיצרן שמח שקיבל כתבה.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
צפיד

אתה רציני בתגובתך ??

כאילו דאה ?? אתר אודיו/ וידאו שלא יכתוב/ יבקר/ יסקר מוצרי אודיו ווידאו אין לו זכות קיום - אין לו שום תוכן אטרקטיבי חוץ מהפרומים..זה נראה לך הגיוני...

המיגבלות של כתבות מבחן/ ביקורת ידועות ומובנות ותן לקוראים לסנן את מה שהם צריכים..

אומנם לאתר כאן יש לא מעט מיגרעות...אבל דבר אחד ייאמר בהחלט לשבחו של האתר - ביקורת הציוד אינה מהססת גם לקטול מוצר כשצריך...ראה מבחן לרמקולי ג'אז שערך נמר..

נ.ב.

בלי שום קשר השירשור הזה לטעמי היה מיותר...לא זו הדרך ליישב מחלוקות...

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מעשה חיובי בהחלט

מעניין אותי לדעת מה האינטרס של אתר לבקש מוצרים להדגמה?
כי מהצד זה נשמע משהו חיובי - יותר ביקורות*.

.

רייטינג גבוה /מספר גולשים/פופולאריות/יוקרה/פרסום - בסיכומו של דבר, יותר פרסומות שוות הרבה מאוד כסף.
{יש כאלו שמתפרנסים מזה}

צפיד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
צפיד

אתה רציני בתגובתך ??

כאילו דאה ?? אתר אודיו/ וידאו שלא יכתוב/ יבקר/ יסקר מוצרי אודיו ווידאו אין לו זכות קיום - אין לו שום תוכן אטרקטיבי חוץ מהפרומים..זה נראה לך הגיוני...

המיגבלות של כתבות מבחן/ ביקורת ידועות ומובנות ותן לקוראים לסנן את מה שהם צריכים..

אומנם לאתר כאן יש לא מעט מיגרעות...אבל דבר אחד ייאמר בהחלט לשבחו של האתר - ביקורת הציוד אינה מהססת גם לקטול מוצר כשצריך...ראה מבחן לרמקולי ג'אז שערך נמר..

נ.ב.

בלי שום קשר השירשור הזה לטעמי היה מיותר...לא זו הדרך ליישב מחלוקות...

KOOKIE ידידי,

כפי שכתבתי אני מבין את הצורך בקיום כתבות וסיקורים אבל מדבריו של ליאור במקרה דנן נשמע שהדרך להשיג את אותם כתבות היא כנראה (לא פירוש שלי)היא לא ישרה ,לכן תהיתי מה הסיבה לכך...
חלילה לא מצדיק/מחזק/מחליש דעת/עמדתוו של אף אחד ,לא מכיר את הנושא .

לגבי מבחנים ובמיוחד בהקשר האתר הזה והאתר השני:
היה מעניין אותי לראות פילוח סטטיסטי של יבואן VS ניקוד שהמוצרים שלו קיבלו,בנוסף יהיה מעניין להכניס גם פילוח לפי מבקר VS יבואן.
לדעתי זה ייצור תמונה קצת יותר אמינה לאנשים,אני אשמח לשמוע דיעות של אנשים אחרים לגבי דרישה לסטטיסטיקה כזאת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור