בקרוב בישראל Berkeley Audio Design באודיו זיפ

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
bada.jpg

לרגל הגעת מוצרי קו Alpha DAC במהלך החודש הקרוב,אני שמח לבשר על הצטרפות יצרנית הממירים המדוברת ביותר בתחום, Berkeley Audio Design, כנציגות רשמית חדשה באודיו זיפ.
פרטים נוספים במהלך השבוע.

Berkeley Audio Design Alpha DAC Reference.jpg

Berkeley Audio Design Alpha DAC series II.jpg

Berkeley Audio Design Alpha USB.jpg

http://www.berkeleyaudiodesign.com/

תמונות מצורפות

• bada.jpg
    bada.jpg
    KB 3 · צפיות: 637
  • Berkeley Audio Design Alpha DAC Reference.jpg
    Berkeley Audio Design Alpha DAC Reference.jpg
    KB 73.7 · צפיות: 521
  • Berkeley Audio Design Alpha DAC series II.jpg
    Berkeley Audio Design Alpha DAC series II.jpg
    KB 2.8 · צפיות: 550
  • Berkeley Audio Design Alpha USB.jpg
    Berkeley Audio Design Alpha USB.jpg
    KB 55.5 · צפיות: 525

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אתה מזיק לבריאות!!!
בהצלחה.

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
בלי טיזרים ובלי נעלי בית, הבאת לעצמך שורה של מוצרים מהטופ.
סחטיין!

zzz

חבר אתר
מעורבות
4
נקודות
3
זיו נהיה צפוף
בהצלחה !!!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
דווקא כשאני על סף פשיטת רגל אתה מביא את החברות הכי סקסיות?
אני כבר עושה הנחות לא מבוססות ומדמיין לעצמי מה היה בישיבה לילית ומעושנת אי שם בנס ציונה לפני שהתחיל החורף האחרון: אתה, נמר, ועוד כמה אושיות דומיננטיות בתחום בטח ישבתם עם איזה לוח מחיק, גראפים, מאפרות, קצת וויסקי וקצת קפה שחור בוץ מגעיל כמו שאתה אוהב:

"אז חבר'ה, איך אני ממנף את התדמית הטובה שיש לי כדי למצב את עצמי יותר טוב בשוק האודיו הישראלי ולעשות קצת יותר כסף? הרי מתקליטים אי אפשר להתפרנס.... גם אם אני מספיק חמוד כדי לגרום לכמה משוגעים לפרק אלפי שקלים על תקליטים כל פעם שהם נכנסים אלי לחדר...."

על השולחן בטח היו הרבה רעיונות ואופציות לאסטרטגיה שיווקית. החל מלהמשיך לייצר ליין רמקולים, דרך התמקדות במותגים מקומיים ולדחוף אותם פה, והשד יודע מה עוד.
בסוף נפל הפור, אני ממשיך להניח, וההחלטה של אדון זיו היתה להתמקד במותגים סקסיים שעושים הרבה רעש, ועולים הרבה כסף. מין קונטרה כזאת למה שהיה מוכר עד עכשיו. "הרי קיבינימאט כמה אפשר אפשר להרוויח מלמכור מגברים של יבואנים אחרים, להתחרות ביבואנים עצמם, ולהשאר במיצוב מוצרים של אודיופילים מתחילים? הגיע הזמן לעלות ליגה"...

אז ככה ליקטת במו ידך כמה מותגי על שמחרמנים כל אדם שקנה רכיב הגברה שאינו נקרא "רסיבר", והתחלת דרך חדשה - ייבוא של המותגים הכי הכי שווים. ואתה יודע מה? אם זה היה מישהו אחר, זה היה אולי קצת תמוה. אבל בגלל שזה אתה, ובגלל שיש עוד יבואנים טובים (כולל אלו שמוצרים שלהם הצגת) , אז אתה פשוט ממשיך מגמה שהיא מעניינת וחיובית לדעתי, של שוק קטן המקבל מענה ישיר מיבואנים מביני ענין, בלי נקודת האמצע של דילרים, חנויות וכו'. ובגלל שזה אתה, אני בטוח שתביא ערך אדיר ללקוחות. ובגלל שזה אתה, אני מאחל לך בהצלחה.

רק עשה טובה, בכיאת דינאק, נסה לא להזנות מותגים ולשרוף אותם כמו שעשו כאן יבואנים בעבר. רוץ איתם לטווח הארוך, תן להם זמן לגדול, ואל תחליף אותם כל שני וחמישי.

בהצלחה, נשמה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בהצלחה, זיו
מוצרים מעניינים

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תגיד זיו
אתה עוד מגיש קפה למי שסתם בא לבלבל תמוח ?
או שאי אפשר בלי הזמנה מראש

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תגיד זיו
אתה עוד מגיש קפה למי שסתם בה לבלבל תמוח ?
או שאי אפשר בלי הזמנה מראש
כשאני הייתי אצלו ופירקתי איזה 2000 ש"ח על תקליטים לפני שנה, קיבלתי סושי! (אני שילמתי על הסושי, אבל. הוא פשוט הלך להביא). אתה קולט? הלך להביא סושי. כפרה על זיו.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
זיו אני מקווה שאתה מכיר את משחק הכדורסל כי נראה לי שאתה ב zone !
קונסטליישן, סטלת', ברקלי אודיו (שבכלל אני מת לשמוע אחרי כל ההילולה שעשה לו הבאבא הארלי), לדעתי כבר לא יהיו פוסטים של "למה לא מייבאים את..." יש הכל מהכל לא חסר פה כלום.
והכי חשוב שיהיה בהצלחה ובמחיר רצפה לש-ון

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מרשים.

רק צריך לארגן עכשיו $16,000 בשביל הבייבי הזה.
בהצלחה.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
הרפרנס עולה 16,000 אבל אם אינני טועה האלפא ה"רגיל" עולה סכום שווה לכל נפש של כ 5,000$ ומתחרה בכמה מהשחקנים הכבדים בשוק. (רק שצריך להוסיף עוד 2000$ לממיר USB. באסה).

אודיו זיפ

עוסק בתחום
מעורבות
626
נקודות
113
אני שמח לבשר שה ALPHA Series II DAC וה ALPHA USB הגיעו לחנות והתחילו הרצה:

Berkeley Audio Design ALPHA USB and Series II DAC.jpg

ALPHA USB
מחיר: 9,490 ש"ח

ALPHA DAC Series II
מחיר: 24,990 ש"ח

מוזמנים להאזין

תמונות מצורפות

• Berkeley Audio Design ALPHA USB and Series II DAC.jpg
    Berkeley Audio Design ALPHA USB and Series II DAC.jpg
    KB 23.6 · צפיות: 285
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור