המלצה למצלמה איכותית+

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני מחפש לקנות מצלמה איכותית, שתצלם לי תמונות איכותיות במיוחד, מהירות התגובה של המצלמה גם חשובה, המליצו לי על COOLPIX P7700 של ניקון, מה דעתכם? תודה מראש:בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כדי לתת תשובה מלאה הייתי שמח לדעת את התקציב
איזה סוגי צילום אתה מתכנן לצלם
האם גדול המצלמה חושב

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בינתיים כמה אפשרויות:

האם מצלמה כמו סוני A5000 עם עדשת 16-50 יכולה להיות פתרון היא בגודל דומה לניקון P7700 אבל עם איכות תמונה הרבה יותר מצלמות ומהירה יותר

יש גם פוג'י X-M1 עם עדשת 16-50 בעלת איכות תמונה דומה לסוני וטווח מחיר דומה

יש גם מצלמות קומפקטיות איכותיות כמו סוני RX100 איכות תמונה מאוד מוצלחת, פחות טובה מזו של ה A5000
ויש גם ניקון J2 עם עדשת 10-30 מאד מאוד מהירה איכות תמונה זהה לזו של RX100

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על היענות המהירה.:בעד:

ראיתי המלצה שלך על מצלמת gm1 של פנוסוניק, קצת מרתיע אותי העדשה המתפרקת, זה משהו שלא התעסקתי איתו, אבל התמונות שלה חדות במיוחד, מה שרציתי לברר איך פועלות כל העדשות האלו, הבנתי שהעדשה הפשוטה אין לה בכלל זום, ככה שאם תוכל לבאר לי את הענין, וכן את ענין יצוב תמונה שתלוי בסוג עדשה, אודה לך מאד.
משהו נוסף לפעמים מצלמה קטנה מידי באה על חשבון היציבות.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני עדיין לא יודע מה התקציב שלך, ומה גדול המצלמה שאתה רוצה וכן מה אתה הולך לצלם - אז עדיין קשה לי להמליץ לך

ה GM1 של פנסוניק, היא מצלמה מוצלחת עם מהירות תגובה טובה, עם עדשת קיט 12-42 היא שכוללת מייצב תמונה בעדשה. לעדשה יש זום בין 12-42 רק שהוא מבוצע בסיבוב העדשה ולא דרך לחצן במצלמה. היות ויש לך עדשה אחת שאתה לא מחליף אותה אז ממש לא משנה לך שיש למצלמה יכולת להחליף עדשות.

אבל אני לא יכול להיות בטוח שזו המצלמה המתאימה לך - היות ואני לא יודע מה הדרישות שלך ותמונות איכותיות זו הגדרה שלא מספקת (צילום נוף, צילום מוצרים, צילום ספורט, צילום ילדים, צילום טיולים, צילום בתאורה חלשה, צילום בבית)

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
התקציב הוא בסביבות ה2000 פלוס,

המצלמה מיועדת לצילום ביתי,ילדים, נוף טיולים, וכן צילום לילי,
חשוב שהמצלמה תהיה נוחה לאחיזה,לא קריטי,
הפעלה נוחה תהוה פלוס.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה GM1 כאמור מעולה, אבל חשוב לדעת שיכולת שלה לצלם ב ISO גבוהה פחות טובה מה סוני A5000
לסוני חיישן גדול יותר שמאפשר קבלת תמונה יותר נקיה שמעלים את רגישות החיישן (IOS גבוהה) וזה טוב לצילום לילי וגם בבית שאין הרבה אור.

כמו כן ה GM1 עם עדשת קיט 12-42 יקרה מהתקציב שלך והסוני A5000 עם עדשת קיט 16-50 נכנסת לתקציב שלך
אני לא רוצה להסיף רעש, אבל גם הפוג'י X-M1 עם עדשת קיט 16-50 נכנסת לתקציב שהיא עם חיישן בגדול זהה לזה של הסוני ואיכות תמונות ויכולות ISO מווצלחות

כל נמצלמות היום נוחות יחסית לשימוש, לאחר תקופת זמן לימוד קצרה - בכל מקרה יש הרבה מידע ועזרה ברשת על המצלמות - ותמיד אנחנו כאן להסברים נוספים :)

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שוב תודה על העזרה,
התקציב לא כ"כ משנה העיקר מצלמה שתתן לי איכות ללא פשרות, תיפעול נוח, וזום נחמד, כמובן לא מחיר בשמים, 3000 שח גם יהיה טוב, תן לי הכרעה על דגם מסוים,

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין תושבה חד משמעית GM1 מצלמה מוצלחת וקטנה אבל חיישן קצת קטן (בגלל זה היא קטנה יותר)
סוני A6000 חיישן יותר גדול ואיכות תמונה טובה יותר בערכי ISO גבוהיים (אבל קצת יותר גדולה)

בבקשה תמונה זהה בערך ISO 1600 שזה קצת גבוהה בערכים גבוהיים יותר ההפרד יגדל וערכים קטנים יותר ההפרש ביו התמונות יהיה פחות משמעותי

GM1
http://www.imaging-resource.com/PRODS/panasonic-gm1/FULLRES/GM1INBI01600.HTM

A6000
http://www.imaging-resource.com/PRODS/sony-a6000/FULLRES/A6000INBI01600.HTM

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ההבדל ביניהם הוא מיזערי, בכפתור בולט הבדל קצת יותר גדול, שבa6000 רואים את הכיתוב, ובgm1 הכיתוב מטושטש,
אני מאמין שיש עוד הבדלים, שעין מקצועית תשים יותר לב,

המחיר הסופי+ פילטר+ כרטיס זיכרון+ אחריות ל7 שנים יוצא הבדל של 644 ש"ח ביניהם, שוה?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא הבנתי מי יותר זולה - אני מקווה שהמחיר גם כולל עדשה :)

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הA6000 יותר יקרה ב640 שח,
http://www.cameramia.co.il/סל-קניות.aspx

עוד שאלה הזום שלה לא מידי קטן?
ודעתך על האחריות ל5 שנים
והאם שייך לפצל לקנות מצלמה לבד, ועדשה בנפרד עם זום יותר גדול?

ראיתי שהמלצת על גוף פחות איכותי ועדשה יותר איכותית, מה האופציות בקניה כזאת, או שזה מסבך את הענינים?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני אישית חשוב שעדשות זה דבר חושב לא פחות ואיפילו יותר בקשר לעדשות:
1) עדשה טובה זה לא דבר זול
2) עדשות טובות בדרך כלל לא מגיעות עם טווח זום גדול
3) עדשות של מצלמות ללא מראה קצת יותר יקרות מעדשות של מצלמה DSLR לדוגמה מצלמות קנון 700D עם עדשת 18-135 תעלה כ 3000 ש"ח
4) אפשר לרכוש עדשות נוספות לקיט להגדיל את הטווח לעת הצורך

השאלה היא באמת מה התקציב לכל החבילה והאם הגדול הפיזי משנה

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא ההיתי רוצה מצלמה גדולה מידי
וזום אני לא צריך גדול מאד, רק שייתן משהו *7\8, כמה ה18-50 נותנת לי?
לא ההיתי רוצה לעבור את ה3500

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
החישוב של הזום זה כך 50/18=2.777
אבל מדברים על 16-50 או 18-55 שזה בערך כפול 3

אני מבין שאתה לא צריך זום, אבל מאיפה הכפול 7 או 8 - למה המספר הזה?
הנושא הוא לא התקציב הנושא הוא זמינית העדשות
מצלמות ניקון D5000 עם עדשת קיט 16-50 כ 2000 ש"ח
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=868361

בנוסף עדשת 55-210 עוד כ 1500 ש"ח
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=844208

האם זו אופציה מתאימה?

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לך ותודה על הטירחה כנראה שהתבלבלתי בין זום אופטי לטוח זום, אם תוכל לבאר לי את הענין אודה לך,
ומה אני מקבל בA6000?
נראה לי שהענינים מסתבכים יותר מידי, השאלה שלי האם בA6000 אקבל זום יותר ממצלמה סטנדרטית או פחותה? אם אקבל משהו ברמה סנדרטית, מקובל עלי.

סורי אני לא מבין איך ההודעה השתבשה כ"כ.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מבין שנושא הזום הוא נקודה מבלבלת :)

אני ממליץ לקרוא את הכתבה הזאת:
http://www.dtown.co.il/articles/3167.html

ובקיצור: רוב האנשים חושבים על טווח הזום בעצם בכמה פעמים נכנס אורך המוקד הרחב (הספר הקטן) של העדשה בארוך בצר (המספר הגדול) - כך שעדשה עם אורך מוקד רחב של 25 ואורך מוקד צר של 100 תסומן כעדשת 25-100 ונחשבת כעדשה עם זום כפול 4.

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
קראתי את הכתבה חלק הבנתי וחלק פחות, ראיתי את הניקון D5000 היא קצת גדולה עלי, מה אתה ממליץ איך אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה?:) כמה שאפשר?

נ.ב. ההודעה הקודמת השתבשה איך שהוא, ערכתי אותה מחדש.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין מה לא ברור בכתבה - אשמח להסביר אם צריך.

הניקון D5000 זו מצלמה ישנה שכבר לא מיוצרת
ה D5100 החליפה אותה והיא הוחלפה ע"י D5200 ולאחר מכן ע"י D5300 וכעת יוצאת ה D5400
לפי המדיניות של ניקון היא משווקת שני דגמים אחרוה, כך שה D5200 גם תפסיק להיות משווקת בקרוב.

לסדרה זו ה D5XXX, יש אותו חיישן כמו לסוני A6000 (ברוב הדגמים יש באמת גם חיישן של סוני), כך שאיכות התמונה צריכה להיות ברמה זהה כאשר לכל מצלמה יש יתרונות וחסרונות הן בגדול (A6000 קטנה יותר) והן במבחר עדשות שיש לניקון.

כאמור ה D5200 ממש לפי סוף שיווק שזה אומר שניתן לרכוש אותה במחיר אטרקטיבי כעת ולדעתי ההפרש בינה לבין הדגם החדש (שני דורות קדימה) לא יהיה מורגש עבורך - היא בהחלט אופציה מעניינת.

menacem

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
הD5200 הזאת ממש קורצת אבל היא גדולה עלי קצת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור