בקשה להמלצה לטלויזיה 32 אינץ לחדר שינה

moshelevi2

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום רב, אנו מחפשים טלויזיה בגודל 32 לחדר שינה שתהיה תלויה על הקיר. צריכה להיות דקה כדי שלא תבלוט מהקיר. לא חייבת לתמוך ב-HD. תקציב נמוך. עדיף דגם / חברה שנחשבים אמינים (גם אם בתקציב גבוה יותר)

אורן כהן

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
גם אני מחפש
המליצו לי על le155 SHARP טובה ולא יקרה
אשמח להמלצות

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום לך.
קדם כל המסכים כיום תומכים בHD והכיוון כיום הוא גם בגדלים כאלו הוא FULL HD לכן זה שהמסך
תומך רזולוציה כזאת לא אמור להרתיע אותכם, אני ממליץ לכם לבדוק את המסכים מהסדרות הנמכות של
LG- סמסונג סדרה 4000-5000, סדרה 5000 יותר יקרה והיא כבר תומכת בFULL HD וסדרה 4000 היא
hdr, השאלה האם זה משנה לכם ואתם רוצים להשקיע עוד כמה מאות שקלים? שנית לא צינתה מה המרחק צפייה?
מה התכנים? אחרי שתתן לי מידע יותר מופרט אני ישתדל להפנות אותך למסכים המתאמים בדגש כמובן על הגדול
שהכי מתאים,אני מחכה לתשובה ממך ואשמח לעזור כמה שאני יכול.

שהיה לך סוף שבוע נהדר בברכה נתנאל.

moshelevi2

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה ועוד מידע

שלום לך.
קדם כל המסכים כיום תומכים בHD והכיוון כיום הוא גם בגדלים כאלו הוא FULL HD לכן זה שהמסך
תומך רזולוציה כזאת לא אמור להרתיע אותכם, אני ממליץ לכם לבדוק את המסכים מהסדרות הנמכות של
LG- סמסונג סדרה 4000-5000, סדרה 5000 יותר יקרה והיא כבר תומכת בFULL HD וסדרה 4000 היא
hdr, השאלה האם זה משנה לכם ואתם רוצים להשקיע עוד כמה מאות שקלים? שנית לא צינתה מה המרחק צפייה?
מה התכנים? אחרי שתתן לי מידע יותר מופרט אני ישתדל להפנות אותך למסכים המתאמים בדגש כמובן על הגדול
שהכי מתאים,אני מחכה לתשובה ממך ואשמח לעזור כמה שאני יכול.

שהיה לך סוף שבוע נהדר בברכה נתנאל.

מרחק הצפיה הוא כ2-2.5 מ'. אחרי שחשבנו קצת על העניין החלטנו שלא משנה כמה דקה תהיה הטלויזיה, זה לא יתאים לתליה בגלל חוסר מקום וחשבנו לתלות אותה על זרוע בפינת החדר. האם ידוע לכם אם ניתן להשתמש במתקן התליה המגיע עם הטלויזיה לתליה כזו? או שיש לרכוש זרוע נפרדת? האם יש בכלל זרועות כאלו לטלויזיות LCD? (בדומה לזרועות לטלויזיות CRT שהיו משתמשים פעם)

לגבי האיכות הנדרשת - כרגע משתמשים בממיר שאינו HD בכלל, כך שHDR יהיה די והותר (אלא אם ההפרש הכספי זניח). מה שיותר חשוב זה אמינות לטווח הרחוק כדי לא להתעסק עם בעיות / תיקונים וכו'.

אגב, קיבלתי גם המלצה על דגם פנסוניק 32A402. האם הוא אכן מומלץ?

שוב תודה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור