המלצה למצלמה קומפקטית

Liatlivne

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
היי, אני מחפשת לרכוש מצלמה קטנה בעיקר לצילומי ילדים, משפחה וטיולים.
חשוב לי גם מצלמה עם סוללה חזקה לסרטוני וידאו קצרים
מעבר מהיר מצילום לצילום עם ילדים בתנועה
Wifi ושיתוף תמונות וסרטונים
יכולת לצלם אובייקט עם רקע מטושטש

מחיפושים יש כמה דגמים שאני מתלבטת:

קנון s100
קנון s110
קנון sx260
קנון sx230
קנון sx510

תקציב: עד 1300 ש״ח

בעבר היו לנו שתי מצלמות של קנון מסדרת ה a עם בעייה חמורה בבטריות גם חדשות. מעדיפה לרכוש מצלמה של קנון ללא בעיה ידועה על הבטריות

אשמח לקבל חוות דעת מקצועית,

בתודה מראש,
ליאת

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סדרת ה S של קנון מאוד מוצלחת S120 זה הדגם החדש ביותר וטיפה מעל 1300 ש"ח
הדגם הקודם S110 גם מאוד מוצלח וממולץ וקצת יותר זול - בבקשה ביקרות שלנו עליו
http://www.dtown.co.il/articles/2697.html

היתרון של סדרת ה S זה חיישן קצת יותר גדול משאר אלו שנמצאים במצלמות הקומפקטיות המקבליות - נקודה שמספקת איכות תמונה טובה יותר. דגמים אלו יחסית בעלי תגובה מהירה הן בפוקוס והן בצילום

אבל צריך להבין שזו עדיין מצלמה קומפקטית וכדי לקבל עומק שדה רדוד (שזה אומר רקע מטושטש מול אוביקט בולט וברור) צריך חיישן גדול וכן צמצם גדול - למצלמה יש את היכולות הזאת, אבל בצורה יחסית מוגבלת מול מצלמות יקרות יותר. כך שבתקציב גבוהה יותר יש אפשרויות טובות יותר - אבל זה תמיד כך :)

המצלמות האחרות ברשימה עם חיישן קטן יותר ובעלות עדשה פחות טובה - כך שאני פחות ממליץ עלהן

יש אפשרות לרכוש מצלמה ללא מראה שניתן להחליף בה עדשות - אבל עם עדשת קיט בודדת לא צריך להחליף עדשות כלל :) אבל אלו מצלמות ללא WIFI

יש את הניקון J2 עם עדשת קיט 10-30 עם אחריות של הדר היבואן הרשמי ב 1450 ש"ח- היא בעלת חיישן בגדול 1'' והיא מהירה ומצלחות עם איכות תמונה טובה ובעלת פלאש מובנה
וכן את אולימפוס EPM1 עם עדשת 14-42 עם אחריות של גטר היבואן הרשמי ב 1400 ש"ח - עןם חיישן עוד יותר גדול (וזה יתרון) - היא קצת יותר גדולה והפלאש שלה מגיע בחיבור חיצוני - פחות נוח.

האם מצלמות כאלו - זו אופציה?

Liatlivne

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על תשובתך המפורטת,
אני כבר זמן מה מנסה לרכוש קנון s110 וגם 120 והיא כמעט ולא קיימת בארץ. היבואן הרשמי טוען שהפסיק לייבא אותה.
האם תוכל לכוון אותי למקום שניתן לרכוש?

או לחילופין על מצלמה מקבילה עם אותן איכויות וקומפקטית

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור