אושרה הצעת החוק המגבילה הסכם אמן-אמרגן לעד 7 שנים

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי זהו חוק חשוב עבורנו חובבי המוסיקה שכן בעידן האינטרנטי ככל שהאמנים יהיו חופשיים יותר, כך גם יוזלו השירים ולאמנים יהיה חופש יצירה גדול יותר.

http://www.twoday.co.il/09/06/2014/17394/he

אריה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
7 שנים זה חיים שלמים בשביל אמן ,תראה את מיה בוסקילה ,נכבלה ,השתחררה ,אבל קשה לחזור לגלי האתר ,
למה לא לשנה אחת ,שנתיים ,מה זה 7 שנים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
7 שנים זה חיים שלמים בשביל אמן ,תראה את מיה בוסקילה ,נכבלה ,השתחררה ,אבל קשה לחזור לגלי האתר ,
למה לא לשנה אחת ,שנתיים ,מה זה 7 שנים?

אני חושב שאתה צודק.

אמנים יכולים היום להקליט באולפנים ביתיים ולשווק ללא אמרגנים. זה לדעתי העתיד ואנחנו נרוויח מכך.

אריה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
לצערי ,האמנים שאני אוהב כבר מתו ,אבל לאחרונה נחשף דווקא לחומר צעיר דרך הבת שלי שלומדת ב"רימון" וסוחבת אותי לשמוע הרכבים של החברים שלה ,באמת מדהים ,רק אחר כך מתקלקלים כשמגלים אותם ,בערך כמו שמן זית כבישה ראשונה מאיזה מושבניק,לעומת שמן זית מזוקק מעורבב שמגיע מספרד.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
מי יכול להסביר למה התכון הכותב

"
יחד עם זאת, בימים האחרונים נשמעו קולות נגד הטוענים כי מדובר באחוז נמוך ומבוטל של חוזים הקיימים בתעשייה. לפיהם, מוסיקאים רשאים להיעזר בשרות משפטי ולשנות חוזה מסוג זה, ואף עושים זאת, כך שאין צורך בחוק. יתרה מכך, ישנם החוששים כי החוק עלול לפתור, כביכול, את חברי הכנסת מאחריותם לתמוך בתחום המוסיקה הישראלית בעתיד, בעקבות אישורו.
"

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני חושב שהאמור מתייחס לחוק חדש שמאפשר לתקוף הסכמים ארוכי טווח - למשל הסכם עם מכון ספורט וכד'.

ההתייחסות לחברי הכנסת לא ברורה.

אריה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור