סונוס פאבר, "קסם" זאת המילה הטובה ביותר לתאור הרמקולים הללו..

• פותח הנושא cavi
  • פורסם בתאריך

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
נסעתי היום לטרמולו (היבואנים של מרטין לוגן סונאס פאבר מרידיאן וקונרד ג'ונסון) כידי להתרשם מהמקום ומהציוד שהם מציעים.
אחרי שיחה קצרה עם חנן (איש נחמד מאוד) התיישבתי לשמוע את הגרנד פיאנו, אני לא אפרט יותר מידי אבל זהו הרמקול הטוב ביותר ששמעתי עד היום למחירו (3300 יורו)
מהגרנד פיאנו עברנו לשמוע את הסונאס פאבר קרמונה M.
רגע עוצרים, אני הגעתי לטרמולו בהרגשה שהרמקול שלי בבית הוא "הטוב ביותר" בטווח המחיר של עד 70000+-.
ממשיכים, הדיסק של סליין דיון התחיל לנגן, אחרי 20 שניות כבר הבנתי עם מה יש לי עסק ובראש כבר התחלתי להגיד לעצמי "טוב נו, אז הרמקול שלי הוא הטוב ביותר עד 40000₪ :) ".
הקרמונה M פשוט רמקול מדהים, עוד לא שמעתי ווקאל כ"כ אמיתי ונעים כמו שהסט הזה השמיעה.
אחרי ההלם הראשוני (שנמשך רבע שעה) נגנתי עוד מספר קטעים ובכל פעם מחדש הרגשתי שהרמקול הזה פשוט מעולה.
ככה עברה לה שעה של חגיגה לאוזניים.
ביקשתי מחנן לשמוע את האליפסה, אני אקצר במילים ואסכם במשפט אחד: אם הקרמונה M הוא רמקול מדהים אז את האליפסה קשה לתאר!, רמקול מיוחד מאוד.
חיברנו אותו עם 2 מגברים, האחד קונרד ג'ונסון 60 שעשה עבודה טובה אך הרגישו שקשה לו לדחוף את וופר ה10 אינץ' והשני זוג מונובלוקים של מרידיאן שכבר עשו עבודה טובה יותר.
זהו הסט הטוב ביותר ששמעתי עד היום.

ופרט חשוב מאוד שלא הזכרתי הוא המחיר, המחיר של סונאס פאבר בארץ הוא כמעט זהה למחיר חו"ל, לא מחיר חו"ל + 35%, המחיר בחו"ל זה כמעט המחיר בארץ, כל הכבוד.. :)

נערך לאחרונה ב:

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
כל הליין של סונאס פאבר מתומחר בארץ לפי מחיר חו"ל..
הקרמונה M עולה 8000 יורו והאליפסה15000 יורו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תוכל להרחיב מעט על הצליל?
נשמע מעניין מפני שגם לי יצא לשמוע את הרמקולים המדוברים בחנות טרמולו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
Welcome to the club !

אני גם שמעתי את האליפסה אצל טרמולו ופחות התרשמתי, לפני כמה חודשים הייתי בהדגמה של הרמקול בחו"ל ובאמת נפלתי.

בקשר לתמחור אתה צודק, התמחור של סונוס בארץ הוא מדהים ולכן אין להם מתחרים במחירים האלה. (דרך אגב, אפשר לרדת ממחיר חו"ל)

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סונוס , הפעם התעלית על עצמך , עכשיו אתה רוצה שהמחיר יהיה פחות ממחיר חו"ל ? מה יקרה אם יבואן כלשהו ירים את הכפפה , על מה תגיב אז ?(lol)שההנחה לא מספיק גדולה ממחיר חו"ל ?(lol)

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
Welcome to the club !

אני גם שמעתי את האליפסה אצל טרמולו ופחות התרשמתי, לפני כמה חודשים הייתי בהדגמה של הרמקול בחו"ל ובאמת נפלתי.

בקשר לתמחור אתה צודק, התמחור של סונוס בארץ הוא מדהים ולכן אין להם מתחרים במחירים האלה. (דרך אגב, אפשר לרדת ממחיר חו"ל)

האליפסה לא מרשים כשהוא מחובר לקונרד ג'ונסון 60, המגבר הזה פשוט חלש מידי בשבילו (בקרוב יביאו את הקונרד 200, אני מאמין שהתוצאה תיהיה טובה בהרבה), חיברנו את המונובלוקים של מרידיאן והרמקול פרח.. :)

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
סונוס , הפעם התעלית על עצמך , עכשיו אתה רוצה שהמחיר יהיה פחות ממחיר חו"ל ? מה יקרה אם יבואן כלשהו ירים את הכפפה , על מה תגיב אז ?(lol)שההנחה לא מספיק גדולה ממחיר חו"ל ?(lol)

נראה לי שפספסת.

המחיר של מוצרי סונוס בארץ מוצגים ללקוח במחיר חו"ל. שתגיע לקנות תראה שתקבל הנחה ואז המחיר יהיה נמוך ממחיר חו"ל.
התמחור של שמי הוא הטוב בארץ נקודה. יותר טוב מזה אין מה לבקש.
ומה עוד שהוא עובד עם חנות, יש פה יבואנים שעובדים מהבית ומבקשים מעל מחיר חו"ל. טוב, לא נכנס לזה שוב פעם.

פחות ממחיר חו"ל == חלום!
מחיר חו"ל == תמחור טוב
חו"ל פלוס מעמ == יקר
מעל חו"ל + מעמ == גנב

עשיתי לך חיים קלים? (lol)

נערך לאחרונה ב:

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תוכל להרחיב מעט על הצליל?
נשמע מעניין מפני שגם לי יצא לשמוע את הרמקולים המדוברים בחנות טרמולו.

אין מה להרחיב, לא לקחתי מחברת ועשיתי סקירה, פשוט ישבתי שמעתי ונהנתי כמו שלא נהנתי מאף רמקול, רמקול מדהים!

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
סונוס, יש יבואנים שאומרים שהם דורשים מחיר חול+35% מיסים..
בטרמולו המחיר זהה(!) למחיר חו"ל..

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
יופי

אין מה להרחיב, לא לקחתי מחברת ועשיתי סקירה, פשוט ישבתי שמעתי ונהנתי כמו שלא נהנתי מאף רמקול, רמקול מדהים!

כל שנותר הוא לקוות שניתן יהיה לברך אותך ב"תתחדש ותהנה"

אבי, מה למדת מהביקור שלך והאזנה לרמקולים הללו?

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למדתי שהרמקולים של חברה כמו סונס פאבר נשמעים טוב יותר מרמקולים DIY (כמו שלי) עם ה"חלקים הטובים ביותר".
עכשיו לפני שכולם קופצים חכו, קחו אוויר, הרמקולים שלי נשמעים מצויין ויש רמקולים שעולים יותר מהקרמונה M ונשמעים פחות טוב, אבל סונאס פאבר זה משהו מיוחד.. :)

האם ניתן לברך אותי?, אולי בבוא היום, אבל הרמקול הזה ללא ספק ברשימת השדרוגים שלי :)

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אגב, גם המגבר של סונאס (מוסיקה) הוא מעולה, המגבר הוא 60W לארוץ והמחיר שלו 12000₪ (מחיר זהה למחיר חו"ל!).

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
פרופורציות

CAVI, אני מקווה שלא תפגע אבל אני חושב שטוב שאתה מתחיל לראות את הדברים קצת יותר בפרופורציות. האמירות שלך בעבר הלא רחוק על רמת הרמקולים שלך אל מול רמקולים במחירים כאלה או אחרים רק חיזקו את הרושם שעוד לא שמעת הרבה ואין לך ממש נקודות ייחוס. כעת אולי אתה מתחיל להבין גם מדוע.

לגופו של עניין, אני חושב שאני מכיר את הגראנד פיאנו לא רע. לטעמי זהו רמקול סתום, מאוד לא מפורט, די עמום. שמעתי אותו עם כמה הגברות טרנזיסטוריות בכלל לא רעות (בלשון המעטה) וגם עם הגברת מנורות בריאה. מעבר לעיצוב היפה, לא ברור לי מדוע כדאי לרכוש אותו.
גם מהקרמונה לא נפלתי מהכיסא. רמקול איטלקי טיפוסי. מתקתק משהו. די צבוע. אמנם בכל הפרמטרים הוא טוב משמעותית מהגראנד פיאנו - במה, עומק, פירוט ומוזיקאליות, אבל כאמור, זו לא חוכמה גדולה אל מול הגראנד. גם כאן העיצוב לעילה ולעילה, אבל לטעמי הרמקול ממש לא שווה את מחירו.
את האמאטי שמעתי פעם אחת. לא נפלתי מהכסא. מישהו כאן כתב לא מזמן שהדובל בלה לונה עדיף עליו משמעותית. אני בהחלט מסכים עם האמירה הזו (למרות הפער במחירים, אגב).
את האליפסה אני לא מכיר. לא שמעתי אף פעם.
הרמקול היחיד של סונוס שמאוד אהבתי היה הגווארינרי מהדור הקודם. לצערי אין שום דמיון בינו לבין השניים הראשונים שהתייחסתי אליהם כאן. נסה להגיע לשמוע זוג כזה מחובר להגברה איכותית ואולי גם אתה תחשוב כמוני.

אבל מאחר ועל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אני באמת שמח בשימחתך, גם על הגילויים החדשים והתפתחות הטעם, וגם על ההתלהבות מהסאונד שעושה לך את זה. זו באמת הנאה גדולה והיא ניכרת בכל שורה שכתבת.

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
טיק 1, אני ממש לא נפגע.
אני מאמין במה שאני כותב ואם אני טועה אז אני ממש לא מתבייש להגיד "חברה טעיתי", אני לא חושב שזה מבייש או מוריד מהערך כשמישהו מודה בטעות.
אבל אני עדיין חושב שהרמקול שלי מעולה אבל כמו שאמרתה, עכשיו זה נכנס לפרופורציה :) .

אתה מכיר רמקול טוב יותר במחיר של הגרנד פיאנו?
אני שופט רמקול בהתאם למחיר, אני לא מצפה מרמקול שעולה 20K לעשות מה שרמקול ב60K עושה.
אני שמעתי לא מעט רמקולים בסדר גודל מחיר הזה והגרנד פיאנו בהחלט מפתיע.
אני שמעתי אותו עם רסיבר, אני יחזור לטרמולו מחר או ביום רביעי ואני אשמע אותו שוב עם סט סטריאו ואני יחזור עם התרשמות.
בקשר לקרמונה, אתה צודק ולא צודק, הרמקול הוא אכן "איטלקי טיפוסי" ואני מאוד אוהב אותו, ולדעתי הוא כן שווה את מחירו, זה שהוא לא לטעמך לא אומר שהוא לא שווה את מחירו.. :)
אם תשאל את ישראל לופו מאניגמה (IL62) הוא יגיד לך שהקרמונה שלו שווה את הכסף ואפילו יותר אבל הוא לא יגיד לך שרמקול X לא שווה את מחירו, הוא יגיד שהרמקול פשוט לא לטעמו.. :)
יש אנשים (כמו ישראל, סונוס ואם אני לא טו8עה גם איש נחמד בשם עופר שהייתה עליו כתבה באתר מחזיק גווארינרי) שהצליל האיטלקי של סונאס פאבר פשוט שובה אותם וצליל "גרמני" לא עושה להם את זה..

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר קרטה לא אוהב את הרמקולים של סונוס פאבר והוא יסכים ב-100 אחוז עם קח אחד.
עופר אוהב את הגוורינרי וטוען ששאר הדגמים שלהם {מלבד הסטרדיוורי} מיותרים בקטלוג.

אני לא חושב שעדיין יש לך רפרנס לשפוט את הגראנד פיאנו עד שלא תשמע אותו בבית שלך מול כמה אחרים. לשמוע בחנות על סטאפ לא מוכר זה לא רפרנס לרמקול אלא רפרנס למערכת שלמה.

אי לכך כיוון שלא הייתה לך כל אפשרות לבודד את הרמקול משאר האלקטרוניקה המשפט "הרמקול הטוב ביותר" או "הגרוע ביותר" אינו רלוונטי.

המערכת שהכי ריגשה אותך? זה בוודאי ובוודאי רלוונטי.

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אולי פלוני אלמוני לא יסכים עם עופר ויעדיף את הקרמונה (סתם דוגמה) על פני הגוורינרי, שוב, רמקולים זה נטו עניין של טעם, ואתה יודע מה, קשה לי להאמין שלדעתו של עופר כל שאר הדגמים מיותרים בקטלוג מפני שחתימת הצליל הסופית היא די זהה...

אין לי את הרפרנס, אולי, אבל הגרנד פיאנו ממש הפתיע אותי.
אני אוהב אותו יותר מכל הרמקולים ששמעתי עד היום בסקאלת המחיר שלו.

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
CAVI, אני מקווה שלא תפגע אבל אני חושב שטוב שאתה מתחיל לראות את הדברים קצת יותר בפרופורציות. האמירות שלך בעבר הלא רחוק על רמת הרמקולים שלך אל מול רמקולים במחירים כאלה או אחרים רק חיזקו את הרושם שעוד לא שמעת הרבה ואין לך ממש נקודות ייחוס. כעת אולי אתה מתחיל להבין גם מדוע.

לגופו של עניין, אני חושב שאני מכיר את הגראנד פיאנו לא רע. לטעמי זהו רמקול סתום, מאוד לא מפורט, די עמום. שמעתי אותו עם כמה הגברות טרנזיסטוריות בכלל לא רעות (בלשון המעטה) וגם עם הגברת מנורות בריאה. מעבר לעיצוב היפה, לא ברור לי מדוע כדאי לרכוש אותו.
גם מהקרמונה לא נפלתי מהכיסא. רמקול איטלקי טיפוסי. מתקתק משהו. די צבוע. אמנם בכל הפרמטרים הוא טוב משמעותית מהגראנד פיאנו - במה, עומק, פירוט ומוזיקאליות, אבל כאמור, זו לא חוכמה גדולה אל מול הגראנד. גם כאן העיצוב לעילה ולעילה, אבל לטעמי הרמקול ממש לא שווה את מחירו.
את האמאטי שמעתי פעם אחת. לא נפלתי מהכסא. מישהו כאן כתב לא מזמן שהדובל בלה לונה עדיף עליו משמעותית. אני בהחלט מסכים עם האמירה הזו (למרות הפער במחירים, אגב).
את האליפסה אני לא מכיר. לא שמעתי אף פעם.
הרמקול היחיד של סונוס שמאוד אהבתי היה הגווארינרי מהדור הקודם. לצערי אין שום דמיון בינו לבין השניים הראשונים שהתייחסתי אליהם כאן. נסה להגיע לשמוע זוג כזה מחובר להגברה איכותית ואולי גם אתה תחשוב כמוני.

אבל מאחר ועל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אני באמת שמח בשימחתך, גם על הגילויים החדשים והתפתחות הטעם, וגם על ההתלהבות מהסאונד שעושה לך את זה. זו באמת הנאה גדולה והיא ניכרת בכל שורה שכתבת.

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)
כל מילה בסלע

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אין לי את הרפרנס, אולי, אבל הגרנד פיאנו ממש הפתיע אותי.
אני אוהב אותו יותר מכל הרמקולים ששמעתי עד היום בסקאלת המחיר שלו.[/QUOTE]

אז אולי תתחיל לשמוע רמקולים בסקאלת המחיר שלו
ואז תגבש דיעה

:D:D:D:D:D:D

cavi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
בסקאלת מחיר שלו שמעתי מספיק רמקולים..;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור