Note 4 דגם C ודגם F - האם יש הבדל בינהם?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
שוקל לשדרג את ה S3 שלי ל Note 4
אני מבין שיש שני דגמים שונים: 910C ו- 910F. ה -F קצת יותר יקר.
מישהו יודע מה ההבדל? האם משמעותי?
ובהזדמנות זו, רגע לפני הרכישה - המלצות לבדוק סמאטרפון אחר כלשהו במחיר הזה?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה רבה חברים.

אורי, הלינק שנתת מתייחס להשוואה בין דגם C לדגם S ולא F כפי שציינתי. האם S -F הם אותם דגמים בעצם?
בכל מקרה, מקריאת המאמר אני יכול להבין שלא אמור להיות הבדל דרמטי בין השניים, ייתכן וה C יצרוך קצת פחות סוללה. אני צודק?
באייבורי מחשבים הסבירו לי שה -F הוא דגם עם מעבד מהיר יותר מה C. אני לא יודע אם להאמין או לא. מקריאה ברשת אני לא בטוח שזה מדויק. חייב לציין שהדעות די מבלבלות.

תומר, לא הבנתי למה לחכות...... המכשיר שאני שוקל לקנות - הנוט 4 - הוא המכשיר שמופיע בלינק שנתת. או שפיספסתי משהו?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
כנראה טעיתי.

תומר

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
קניתי אתמול את הנוט 4.
So far so good. Very good

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
תתחדש!

לא מפריע לך הגודל? אני חזרתי ל-5"

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
זה היה החשש הגדול (והיחיד בעצם).
בינתיים אני נהנה מיתרונות הגודל: המסך הזה מדהים!
המכשיר נכנס לכיס האחורי. נוח לתפעול. אז בינתיים אין בעיה. נראה מה יהיה בימים הקרובים. יש לי תחושה שיהיה קשה לחזור למסך קטן יותר. זה די ממכר הדבר הזה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תתחדש ותהנה, תומר

[video=youtube;D5jjFlAu-VE]https://www.youtube.com/watch?v=D5jjFlAu-VE#t=431[/video]

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה מיכאל ותומר.
מכל מה שקראתי ושמעתי לפני הקנייה כבר הבנתי את יתרונות הנוט 4 שמביא לכדי מיצוי רב יותר את גודל המסך.
הגודל של המכשיר מרתיע בהתחלה אבל מתרגלים די מהר, בין היתר כי המכשיר נכנס בקלות לכיס ואין בעיה להסתובב איתו. אגב, דברים דומים שמעתי מחבר שקנה את האייפון 6 פלוס.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תתחדש !
זה ה F או ה C ?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
תודה.
אחרי התלבטות לפני הרכישה ואחרי שיחה נוספת עם נציג המכירות בחנות (סמסונג -אילת) הלכתי על ה C.

בהנחה שיתרונות ה F אמורים לבוא לידי ביטוי בעיקר במשחקים עתירי גרפיקה, ויתרונות ה C אמורים לבוא לידי ביטוי בריבוי משימות ובעת הצורך מהירות, זה מה שהתאים לי יותר. מה גם שהבנתי שהמעבד של ה C חסכוני יותר בסוללה. רוב הפעילות שלי במכשיר היא אי מילים ואינטרנט. אין לי אף משחק על המכשיר....הרבה קריאת מסמכים ומאמרים.

עכשיו אגב, כותב ליד שפת הבריכה. השמש די חזקה. 24 מעלות. ואין בעיה לראות הכל על המסך (אני לא בצל ). במכשיר הקודם לא היה סיכוי....גם לא באייפון 5s של אשתי (ניסיתי כמובן )

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
גם אני קניתי בשבוע שעבר, פלאפון מדהים, המסך גורם למסכים אחרים שהשוותי להחוויר - אייפון 6 פלוס, LG G3 וכד'.
איכות הבניה טובה ושימוש בפס אלומיניום אמיתי מרגיש טוב יותר ביד.
הסוללה גם מצוינת, מחזיקה יום שלם (7 בבוקר - 00:00 בלילה) בשימוש שוטף בכיף.

גולת הכותרת (לא פחות מהמסך) - זה העט, שעובד מדהים עם אפשרות 'ריחוף' מעל המסך - כך שבאתרים לא מותאמים למובייל אתה 'מרחף' מעל הטאב והוא נפתח ללא צורך בלחיצה.

לפניכן הייתי עם גלקסי S2, ללא ספק עולם חדש.

**באייבורי מחשבים יש את הקייס הדק של SPIGEN ב-50 ש"ח (באתר הרשמי שלהם בארה"ב עולה 14$ לא כולל משלוח) - שווה.

אני בכל אופן הזמנתי כיסוי S-VIEW של NILLKIN, קיט סוללה+מטען חיצוני מקורי של סמסונג, כמה מדבקות זכוכית למסך וכד'.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור