LCD תקיעות בטלווזיה

roni 20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שבוע טוב לכולם
קניתי השבוע את הטלווזיה LB589Y והיום כשהעפעלתי אותה שמתי לב שלטלווזיה יש מן תקיעות/מריחות (כחצי שניה) בכל חצי דקה בערך.

מישהו יודע למה זה ככה? איך מסדרים את זה?
היתה לנו לפני זה טלווזיה ישנה שסבלה מאותה בעיה אבל חשבתי שהתקלה היא בעידן פלוס וכעת הטלווזיה הזאת מחוברת רק לאנטנה וכללת כבר עידן פלוס וממילא חשבתי שזה לא יקרה בטלווזיה חדשה

ממש אודה לכם אם תעזרו לי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
התקלות קורות רק בחיבור לעידן פלוס? תנסה מקור נוסף, כמו סטרימר, מחשב וכו'.

roni 20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
התקלות קורות רק בחיבור לעידן פלוס? תנסה מקור נוסף, כמו סטרימר, מחשב וכו'.

אין לי מושג איך אני בודק דרך מקור נוסף (לפני זה היתה לנו טלווזיה ממש ישנה)
אתה יכול להסביר לי בבקשה איך אני מחבר אותה למחשב (נייח)? מסנכרן עם הפלאפון (G2)?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
פשוט תחבר מקור וידאו לכניסה נוספת בטלוויזיה: נגן DVD, סטרימר או כל משהו אחר. זאת על מנת לוודא אם הבעיה טמונה בקליטת גרועה של עידן פלוס או בטלוויזיה עצמה. בשביל לחבר למחשב, אתה צריך לוודא שיש במחשב יציאת HDMI.
האם קיבלת עם המסך חוברת הפעלה? אמור להיות מוסבר שם התקשרות עם סמארטפון.

roni 20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פשוט תחבר מקור וידאו לכניסה נוספת בטלוויזיה: נגן DVD, סטרימר או כל משהו אחר. זאת על מנת לוודא אם הבעיה טמונה בקליטת גרועה של עידן פלוס או בטלוויזיה עצמה. בשביל לחבר למחשב, אתה צריך לוודא שיש במחשב יציאת HDMI.
האם קיבלת עם המסך חוברת הפעלה? אמור להיות מוסבר שם התקשרות עם סמארטפון.

הפעלתי סרט דרך חיבור USB עם הדיסק און קי שלי ובמעט שראיתי לא היו תקיעות/מריחות
מצד שני אמא שלי אמרה לי שגם במהלך היום היא לא נתקלה בתקיעות בשידורי עידן פלוס
אגב, היום רציתי לקנות DVTB כדי לקלוט שידורי עידן+ במחשב והמוכר אמר לי שמכיוון שאני גר בכפר סבא שיש מצב שאני אצטרך לקנות גם אנטנה מיוחדת כי הקליטה בעיר לא ממש טובה
יכול להיות שזאת הבעיה עם התקיעות? (כפי שאמרתי זה קרה לי גם בטלוויזיה הישנה ורק לאחר המעבר לעידן פלוס)

roni 20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי עוד בעיה בטלווזיה....
בדקתי עכשיו את נושא הצפיה הישירה בטלוויזיה והיא אכן משדרת את הפרקים אך כשאני לוחץ (דרך האתר) על האייקון של המסך המלא אז השידור עובר לרגע על כל מסך אבל שניה אחרי זה יוצא (דרך האתר SDAROT TV)

אתם יכולים לעזור לי עם זה בבקשה?

roni 20

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מישהו? בבקשה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור