Teddy Pardo מוסיף רמקולים לקו המוצרים

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: Teddy Pardo מוסיף רמקולים לקו המוצרים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
דברים טובים באים במנות קטנות ,לא יכול להיות רע הדבר הזה !

נקדי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר, סקירה מתבקשת, לא ?
אגב, תקן בבקשה בסיום הכתבה (מחיר) את הדגם.

avilavi

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
טיז טיז טיזזז

חדשות טובות ובהחלט השאירו טעם של עוד
לא נראה דומה כלל לקרמיים שראינו (ושמענו) במכביה

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
עם יחידות טובות כאלו קשה יהיה לטעות.
אבל חליק, צריך להשקיע קצת בעיצוב, למה קופסה כזו משעממת?

נמר שים לב, רשמת למטה שני מחירים שונים אבל אותו מספר דגם לשניהם

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
רמקול זה לא רק יחידות.
מה שמפתיע אותי זה נתון המשקל הנמוך יחסית, האם זה מעיד על תיבה "דקה" שמנגנת?

למשל Proac D2 שברשותי עם יחידות דומות שוקלים 11kg

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא יודע למה טדי במקום לייצר דברים שהוא מומחה בהם ,מיצר מוצרי לויין ,כמו רמקולים ,קצת כבלים , אני רוצה ספק לינארי יעודי למחשב ,כולם יקנו מתי שהוא מחשב ,ספקים זה המומחיות ,תעשה ספק למחשב טוב ולא רמקול בינוני.
עד שתמכור רמקול אחד ,יגידו לך יש גבוהים ,אין בסים ,מה אתה צריך את זה? מי יתוכח איתך על ספק? אני קניתי מחול ביותר מאלף דולר ספק למחשב ,כל החברים עם ממותגים ורצים ספק לינארי ,אז מי יועץ לך שם מה לייצר ?
חוץ מזה ,ותסלח לי על הבוטות ,מי בכלל רוצה רמקול של טדי ? אבל ספק של טדי זה פירמה ,אז שב ותתכנן ספק יקר וטוב !

נערך לאחרונה ב:

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
אין עלינו הישראלים, הכי חכמים בעולם. אף אחד לא ראה או שמע, או יודע איך הם בנויים, אבל: "
צריך להשקיע קצת בעיצוב, למה קופסה כזו משעממת?", "
תיבה "דקה" שמנגנת?", "​
רמקול בינוני", "​
מי בכלל רוצה רמקול של טדי ?".

לא משנה שהצגנו את הרמקולים האלו ב National Audio Show באנגליה בשנה שעברה, ורוב האנשים טענו שהאולם שלנו נשמע הכי טוב בתערוכה, ושהרמקולים האלו יפיפיים, ושהם נשמעים מדהים. ואם החלטתי לייצר אותם זה מכיוון ולקוחות מזמינים אותם.

על המוצרים שלנו כותבים המון ובהמון פורומים בעולם, בכל השפות, אנגלית, סינית, צרפתית, נורווגית, גרמנית, ועוד ועוד. אני לא חושב שיש עוד הרבה מוצרים ישראלים בתחום שזוכים לכל כך הרבה הערכה בעולם. אני קורא מה אנשים כותבים ומתמלא גאווה. אבל בכל פעם שמתפרסם משהו בפורום ישראלי אני אומר לעצמי, למה אני צריך את זה...

לשאלתך אלדר, מי שיועץ לי מה לייצר זה מי שמוציא הזמנה, מה שנקרא בעל המאה הוא בעל הדעה, לקוחות מבקשים אני עושה... ולגבי ספק למחשב, הטכנולוגיה שלנו לא מתאימה לזרמים גבוהים. לו ידעתי לייצר כזה ספק הייתי מייצר. לא הכל אני יכול. ולגבי הרמקולים, הם ממש אבל ממש לא בינוניים...

אז חברים, לפני שאתם פוסקים, מבקרים, שופטים, תספרו עד שלוש, תקחו נשימה עמוקה, ותקראו את מה שכתבתם לפני שאתם לוחצים על Enter. העברת ביקורת מזלזלת לא מכבדת את המבקר, ההיפך. לעומת זאת תן כבוד ותזכה לכבוד!

נערך לאחרונה ב:

נקדי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
:בעד:
רק עבור הבלוקים מגיע לך פרס, על אחת כמה וכמה כעת משהתפרסת לאורך כל הסקאלה.

אגב, איזה מוצר בעיניך הוא באמת המושלם (יחסית) ביותר מכל המכשירים שייצרת ?
אל תענה כולםםםם לש-ון

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
טדי,
לא היתה לי כוונה לזלזל או להעליב, אם השתמע כך אני מתנצל.
יחד עם זאת, כולנו בפורום לקוחות פוטנציאילים שלך, כדאי לך להיחשף לעוד דעות (אתה הרי יודע שהישראלים אומרים בקול רם מה שהאירופאים אומרים בלב) כמובן כל עוד הביקורת אינה פוגענית

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
Partner11, אני יודע שלא הייתה כוונה רעה, לו הייתי חושב כך לא הייתי מגיב בכלל. אבל איך אומרים, כשאתה צועק אני לא שומע... :)

לגבי העיצוב, כל מי שראה אותם עד עכשיו מאוד התלהב, אבל גם כאן איך אומרים, על טעם ועל ריח... אני בכל אופן מאוד אוהב את העיצוב שלהם.

נקדי, בעיניי שני המגברים המשולבים i80a ו i80d הם המוצרים הכי מושלמים. זה אולי קצת כמו להגיד "כולם", כי הם מכילים בתוכם את ה DAC, את הקדם מגבר, את מגברי ההספק, וכמובן את הספקים. בעיני זאת חבילה מדהימה, באותה איכות כמו המערכת שבנויה בחלקים אלא שהיא יותר קומפקטית וזולה יותר.

למי שמתעניין לגבי עובי הדפנות וכו' אני מציע לקרוא הסברים באתר שלנו:

http://www.teddypardo.com/speakers/sp1v.html
http://www.teddypardo.com/speakers/sp1s.html

לגבי המחירים, ניתן לראות את המחירים באתר בשקלים ע"י בחירת סוג המטבע למעלה מימין. שימו לב רק שהמחירים אינם כוללים מע"מ.

נערך לאחרונה ב:

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
רמקול זה לא רק יחידות.
מה שמפתיע אותי זה נתון המשקל הנמוך יחסית, האם זה מעיד על תיבה "דקה" שמנגנת?

למשל Proac D2 שברשותי עם יחידות דומות שוקלים 11kg

ברמקולים שלנו אנחנו משתמשים ביחידות עם מגנט ניאוודימיום, מדובר במגנטים הרבה יותר איכותיים והרבה יותר יקרים. עוד תכונה שמייחדת אותם זה משקלם הנמוך. מגנט ניאודימיום יכול להרים גוף ששוקל אלפי פעמים את משקל המגנט.

גם התיבה בנויה בצורה "חכמה", מפרוסות של סנדוויץ ליבנה כך שהסיבים מואנכים לדופן התיבה ויוצרים קשיחות מאוד גבוהה. גם כאן, מדובר בפיתרון יותר איכותי והרבה יותר יקר משימוש ב MDF שמשמש במרבית הרמקולים. וגם כאן הליבנה שהוא עץ טבעי קל יותר וקשיח יותר מ MDF, שהוא חומר רך ומכיל בעיקר דבק ואבקת עץ.

הרמקולים שלנו יכלו להיות עוד יותר קלים לולא הקרוסאובר. כאן יש בערך קילוגרם שלם של נחושת מאיכות הכי גבוהה, אני לא מכיר הרבה יצרנים שמוכנים להשקיע כל כך בקרוסאובר, בטח לא ברמקול בטווח המחירים הזה.

בקיצור, משקל זה לא מדד, אולי ההיפך, במקרים מסויימים משקל גבוה זה אינדיקציה לשימוש בחומרים זולים...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אחרי ששמעתי אותם אצל תדי במפעל בפגישה אישית חברית, התפלאתי מדוע הוא לא משווק אותם באופן רישמי.
הרמקולים הללו פשוט נשמעים מצוין.

זה היה לפני תצי שנה בערך. עכשיו אני שמח שיש עוד מותג איכותי, מוניטור שבנוי נהדר ונראה מושקע מאוד.

בהצלחה לתדי.

gtr

חבר משקיען
מעורבות
464
נקודות
83
בהצלחה תדי!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
בהצלחה תדי , גאווה ישראלית :) .

שאלה מאוד פשוטה , האם נסית לייצר ספק לינארי למחשב ? מה הקושי בין הספקים שאתה מייצר וספק לינארי של זרמים גבוהים יותר ?

מישל

נקדי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נקדי, בעיניי שני המגברים המשולבים i80a ו i80d הם המוצרים הכי מושלמים. זה אולי קצת כמו להגיד "כולם", כי הם מכילים בתוכם את ה DAC, את הקדם מגבר, את מגברי ההספק, וכמובן את הספקים. בעיני זאת חבילה מדהימה, באותה איכות כמו המערכת שבנויה בחלקים אלא שהיא יותר קומפקטית וזולה יותר.

.

תדי, במונח 'המוצר המושלם', התכוונתי לכך שכאשר אתה מתבונן על כל מכשיר בנפרד, מיהו לדעתך המעולה ביותר מביניהם, מוצר שבאמת בו הגעת לרמות הגבוהות ביותר שיכולת בהשוואה לשאר: ספקים, ממיר, קדם, מונו בלוקים, פונו או אולי הרמקול ?

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מתי והיכן ניתן יהיה להאזין להם ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא יודע למה טדי במקום לייצר דברים שהוא מומחה בהם ,מיצר מוצרי לויין ,כמו רמקולים ,קצת כבלים , אני רוצה ספק לינארי יעודי למחשב ,כולם יקנו מתי שהוא מחשב ,ספקים זה המומחיות ,תעשה ספק למחשב טוב ולא רמקול בינוני.
עד שתמכור רמקול אחד ,יגידו לך יש גבוהים ,אין בסים ,מה אתה צריך את זה? מי יתוכח איתך על ספק? אני קניתי מחול ביותר מאלף דולר ספק למחשב ,כל החברים עם ממותגים ורצים ספק לינארי ,אז מי יועץ לך שם מה לייצר ?
חוץ מזה ,ותסלח לי על הבוטות ,מי בכלל רוצה רמקול של טדי ? אבל ספק של טדי זה פירמה ,אז שב ותתכנן ספק יקר וטוב !

לא התכוונתי להעליב חלילה ,או להיות חכם יותר רחמנה לצלן ,בסך הכל אמרתי שהשוק משווע לספקי מחשב אודיופילים ,לא ידעתי שאתה לא יודע לעשות כאלו ,
בקשר לרמקול ,סבבה ,תעשה מה שבא לך בהתאם לחושיך המפותחים הרבה יותר משלי .
אולי באמת זה משתלב עם הציוד המיוחד שלך הן במחיר ובגודל .
מצטער באם נפגעת ,ובאמת מי אני התולעת שאעוץ לך.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
איזה קוטר המיד באס ? ולמה לא מצוין בבירור במפרט הטכני .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור