רמקולים אתרים עם תמנות של מערכות היי אנד .

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני מחפש אתרים שיש בהם תמונות+ פירוט על המערכת של אנשים פרטים בחול.
ואני לא מוצא אחד כזה, אני מבקש שאם מי שהוא מכיר אתר כזה שיתן לי תכתובת.

תודה מראש בברכה מתן.:בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני מחפש אתרים שיש בהם תמונות+ פירוט על המערכת של אנשים פרטים בחול.
ואני לא מוצא אחד כזה, אני מבקש שאם מי שהוא מכיר אתר כזה שיתן לי תכתובת.

תודה מראש בברכה מתן.:בעד:
אתה יודע מה משותף למגזינים "נשונל גיאוגרפיק" "ופנטאוהס " ,בשניהם אתה יכול לראות חורים שלעולם לא תגיע אליהם .

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אתה יודע מה משותף למגזינים "נשונל גיאוגרפיק" "ופנטאוהס " ,בשניהם אתה יכול לראות חורים שלעולם לא תגיע אליהם .
מה שנכון נכון אני לא מתווכח...(lol)

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
מה מתן , נגמר לך מהטלויזיות?
פתחתי פה פעם שרשור על משהו שמתאים בדיוק לבקשתך אבל דף האינטרנט בקישור שנתתי שם לצערי כבר אינו קיים.

קבל את זה בינתיים , גם שווה משהו:

http://www.euphonia-audioforum.se/forums/lofiversion/index.php/t8173-100.html
היי..
לא ממש לא נגמר לי ממסכים אלה רוצה להכנס לתחום יותר " מורכב" בו נגיד את זה ככה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אבל רגע! יש פה מדיניות נגד מסתננים ,זה לא כל כך פשוט לעבור ככה ממסכים לדו ערוצי ,צריך ראיון קבלה ,אישור שהיית מאושפז באברבנל לפחות פעמיים ,שיש לך התקפי חרדה פעמיים בשבוע ,
זה לא ככה לבוא פתאום !

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אבל רגע! יש פה מדיניות נגד מסתננים ,זה לא כל כך פשוט לעבור ככה ממסכים לדו ערוצי ,צריך ראיון קבלה ,אישור שהיית מאושפז באברבנל לפחות פעמיים ,שיש לך התקפי חרדה פעמיים בשבוע ,
זה לא ככה לבוא פתאום !
שניצל אני מבין שיש מבחני קבלה נוקשים כדי להתקבל למועדן,אני לא בטוח שאני יכול לעבור אותם אך אני ינסה בכל זאת להשתלב ,בנוגע להתקפי חרדה אצלי זה כבר הרבה יותר גרוע וזה מתבטא גם בהתפי זעם בלתי נשלטים מקווה שתוכלו לקבל את זה כי כבר הרבה אומרים שבקטע הזה "אני בלתי נסבל" אז אישור שאני "משוגע" כבר יש לך ף\,אתה רוצה מסמכים?

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתן, אתה ילד מתלהב. וטוב שכך! המשך כך!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

:)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
בשני המקרים, זה הכל עניין של מחיר ומזל אולי

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אבל נראה לי שאתה מכוון קצת גבוה , אולי קודם תסתובב בחנויות או אצל בעלי מערכות , תשמע דברים במחיר יותר עממי , תראה אם אתה מתחבר לזה , זה לא כאילו יש לך מיליון שקל בבנק סתם ככה לפוצץ . ואפילו אם יש לך את היכולת , זכור שאם אין לך תנאי האזנה אידיאלים כמו בידוד מרעשי חוץ ואקוסטיקה פנימית נאותה לא תוכל למצות את הפוטנציאל של מערכת פשוטה אפילו .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור