LCD מתעניין רציני על דגמי מסכים

ILANB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם
מעונין לרכוש מסך 50 אינצ, אחרי שראיתי מלא דגמים בכל החניות כמו טרקלין חשמל אלמ ועוד ועוד...
כולם המליצו לי פה אחד על סוני דגם 50W815 סמארט במחיר 6100.
גדם נוסף שקורץ לי הוא שרפ בגלל מחירו הזול ונראה די דומה לנתונים של הסוני, הדגם שרפ 50LE760E דגם בהשקה ואני יכול להשיג אותו 4100 שקל...
האמת המחיר פחות חשוב מהאיכות המוצר, לכן מעוניין שייעצו לי מה כדאי.. ואם הסוני שווה את המחיר לעומת השארפ?
ובנוסף אם אתם יכולים לתת לי הצעה למסך אחר או חברה אחרת באותם ניתונים שיש לסוני ולשרפ.
תודה.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
על השאלה הזאת אתה יכול לענות בעצמך ואני יסבר לך גם איך
הדרך הפשוטה ביותר היא:
1, כפי שאמרתה אתה ראיתה את המסכים מה הייתה התרשמות שלך מכל מסך?
עם המועמדים שלך הם סוני מול שארפ אני היתי ממליץ להכריע בניהים על פי מראה עניים
זה הדרך הטובה ביותר בעני הכל עניין של טעם אישי בן אדם X יכול לומר לך שמסךY עדיף
וגם ההפך אבל אתה הוא זה שקובע אם שווה להשקיע עוד כי בסופו של דבר המסך היה אצלך כמה
שנים טובות אז החלטה בידך אנחנו יכולים רק לכוון אני אישית לא מכיר תסוני, אבל את מסכי שארפ אני מכיר
ואני ממליץ אלהם הרבה כי הם מעולים מבחנת עלות תועלת אבל מה יותר איכותי? מבחנית איכות תמונה? את זה אתה תקבע

2, שנית אני לא הייתי ממליץ לך לראות מסכי טלווזיה ברשתות חשמל אלה ליבחון את המסכים ברשת ממחה( כלומר רשת שמוכרת רק מסכים, ומערכות קולנוע בתית ולא כלמני מוצרי חשמל אחרים). מהסיבה הפשוטה שהם מתמחים בנושא זה יותר ויכולים לכוון אותם לטלוזיה המתאימה ביותר וגם תנאי הצפייה שם יותר דומים לתנאי הצפייה של בית ככה שתוכל לראות תאכות האמתית של המסך( או הקרובה ביותר לזה שתראה בבית). עם אתה צריך המלצות לחניות מתמחות אני אשמח לעזור פה או בפרטי בהצלחה.

ILANB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
וואאו,תודה על התשובה המהירה.
האמת כל המסכים רואים יפה אפילו "איינסס" רואים מעולה והמחרים מצחיקים אז מה אני אקח "איינסס"?!
כנראה שיש עוד פרטים מחוץ מראה תמונה ועיצוב.
למשל כדוגמה הבנתי שבשרפ שראיתי יש רמקולים מאוד חלשים כ- 8WAT לעומת בסוני 16WAT וסאב אופר פנימי,הפאנל מיוצר בתורקיה ולא שרפ כמו בדגמים הקודמים שהגיעו מיפן.
והדגמים אלו סמארט וצריכים להיות יציבים וברורים ומגויירי עברית טובה ללא בעיות ועם תמיכת יבואן ויש עוד דוגמאות...
לכן מברר כאן.

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אתה לא ראיתה הבדלים בין מסך מחברת מדבקה כמו אנסניס למסכים ממותגים הטיב כמו שארפ וסוני?
אני אישית יכול לראות הבדלים בצורה ברורה ומחולטת,זה נשמע לי קצת מוזר שלא חשתה בהדלים בין המסכים
אפילו שצפתה בהם ברשתות חשמל,אני יכול לומר לך בביטחון מלא שגם בן אדם שלא מגדיר את עצמו ואודפיל יכול
לראות את הבדל בין מסכים גם ברמות מחיר שונות( לרוב, קשור לעין עצמה) ובטח שמדובר במסכים כמו אנסניס
אני לא הייתי ממליץ לך להתקרב עליה רק משום שהיא חברה לא הכי" טובה" בלשון המעטה אבל אני מבין שזה היה רק לצרוך הדוגמה?.בקשר לרמקולים במסכי טלווזיה הם ממש לא נועדו להחליף את מערכת רמקולים נפרדת( קולנוע ביתי, או סטראיו) וברוב המסכים שאני מכיר הם לא מסרים את הסחורה ותיצתרך לחבר גם מערכת על מנת להנות בסרטים חמשל ולחות את חווית הקולנוע אז זה לא כזה משנה, מה שאומר לעניין אותך בסופו של דבר הוא איכות התמונה בלבד ואולי גם דרישות אחרות כמו( עיצוב, מותג, אחריות, וכולי) שהיה לך בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

ILANB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה עד היום אן לי עוד דעות??!
חשבתי שזה פרום פעיל ורציני...

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
מה עד היום אן לי עוד דעות??!
חשבתי שזה פרום פעיל ורציני...
אתה מבין שחברי הפורום לא ענו לך כי הם היו עסוקים?
אתה יודע יש להם עבודה/משפחה הם לא כל היום מול המחשב.
אתה לא יכול לבוא בגישה כזאת זעומת,בסך הכל אף אחד לא חייב לך כלום.
אנחנו מיעצים על טלוזיות בחינם- לא משלמים לנו דבר, ומזמננו החופשי.
ואני חושב שאני עניתי לך כבר, אתה רוצה תשובה חד משמעית איזה דגם לקנות.
זה לא עובד ככה, ואם אתה לא רוצה מהפרום, אתה מוזמן לפנות לפרום אחר כמו של עפר לאור
אולי שם תקבל מענה טוב יותר.

ILANB

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מגיב בצורה זועמת וראים כמה שורות אתה כתבת וכמה אני,אז מי זועם ???

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור