סוכות הפעם בגרמניה

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
נמר , לא מובן , תערוכת סוכות בגרמניה !!!!! איך הגעת לשם ??????

ARTOS AUDIO מציגה עם KARAN ACOUSTICS בתערוכה EXCLUSIVE בגרמניה .

רמקולים חדשים מבית ARTOS דגם RAINBOW CELL , יחידות קרמיות מסדרת הCELL החדשה , כולל קרוסאובר חיצוני .
הוצגו שני דגמים התערוכה , RAINBOW CELL , MIRAGE DIAMOND .

המיראג' חובר להגברה רפרנס של KARAN , קדם רפרנס והמגבר המפלצתי KA-S600 .

CHRISTOPH בעל החברה של ארטוס אמר : KARAN ACOUSTICS IS KILLER AMPLFIERS .

תמונות מתערוכת סוכות הגרמנית :) .

sop-resize-1000-FLur1.jpg

sop-resize-1000-Flur2.jpg

sop-resize-1000-Mirage1.jpg

sop-resize-1000-Mirage2.jpg

sop-resize-1000-Mirage4.jpg

sop-resize-1000-Rainbow1.jpg

sop-resize-1000-Rainbow3.jpg

sop-resize-1000-Rainbow4.jpg

חג שמח . מישל .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר בגרמניה?!

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נמר במים?!

לכן אני מופתע מההכרזה.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סליחה!!!! יש נמרים שיודעים ושוחים טוב יותר מכולנו! רק שהם לא בדיוק תימנים מנס ציונה....

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני חושב שמישל חיבר בין החברות !
מישל,ספר לנו על הרמקולים החדשים!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

פרטים נוספים לגבי הרמקולים החדשים אקבל בקרוב (החברה קצת עסוקה בהזמנות :) ) . מה שזכור לי שלפני יותר משנה התחילו עם התכנון הזה . לגבי השידוך עם קאראן גם אפרט .
מישל .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
עזוב מישל, אתה לא רציני אתה!!
בטל לי את ההזמנה ל-thunder. לא רוצה.
קונה סרוין וגה! שם יש רצינות!

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
עזוב מישל, אתה לא רציני אתה!!
בטל לי את ההזמנה ל-thunder. לא רוצה.
קונה סרוין וגה! שם יש רצינות!

הזמנת את ה HURRICANE DIAMOND לא ?? :)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

אכן אלדר אני חברתי בין שתי החברות , יצא לי לדבר עם CHRISTOPH מארטוס אודיו כמה פעמים ואמרתי לו שינסה את ההגברה של קאראן וכל פעם אפילו לא ענה לי , בסופו של דבר נפל לו האסימון והחליט לבקש ממני לחבר בינהם , בזמן די לחוץ הצליחו לשלוח לו את הסט המופלא , חיבר אותו להתחמם כמה ימים וישב לשמוע ושלח לי במשפט מאוד קצר " THESE ARE KILLER AMPLIFIERS" , לא עברה שום הגברה אצלו שמשתווה להגברה הזו עם כל השנים שהוא עבד בתחום הזה . לדעתי מהבנתי אליו הוא כנראה ייבא אותם לגרמניה .

בתערוכה האחרונה שהיתה מוצלחת היו הרבה מתעיינים ברמקולים כמובן ובהגברה החדשה שרוב הגרמנים לא מכירים , CHRISTOPH שלח לי מייל שיש עסקאות איתו גם על הקאראן .

לגבי הרמולים החדשים RAINBOW , היחידות הקרמייות בדגם הזה היא מסדרת ה CELL החדשה , מה שמייחד את הסדרה הזו , המגנט לא יושב באמצע של הממברנה מאחורה אלא מסביב ( ניתן לקרוא על זה באתר של ACCUTON) , הדבר מקטין בצורה משמעותית את הטורבלנס בצד האחורי של הממברנה וכאלו פחות התנגדות .
CHRISTOPH מספר שיחידות באס כל כך חזקות שניתן לתת מכת פטיש והיא לא נשברת וחזקה בצורה מטורפת , לכן היחידות באס יש להם הספק יותר גבוה מיחידות קרמיות רגילות .

הRAINBOW במיוצר מיחידות CELL מהבאס על הטווטיר .

יחידות באס דגם AS190-9-252
יחידת מיד דגם C90-6-724
יחידת טוויטר C30-6-358

יחידת הבאס היא כמעט 8.5 אינש לעומת הדגם הרגיל שהוא 7 אינש והן יותר חזקות .
המידות של התיבה קצת גדלה בגלל הקוטר של יחידות הבאס כמובן .
לגבי הקרוס , הוא חיצוני שנמצא בתוך תיבת מתכת ואחר כך מעטפת חיצונית מעץ , היתרון בכך ידוע כמובן הפרדה זה תמיד חשוב ונותן תוצאות יותר טובות . החלקים בפנים ממיטב היצרנים DUELAND , MUNDORF , הקרוס מינימלסטי ב 6DB/DEC כי לא צריך יותר מזה .

מישל .

נערך לאחרונה ב:

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
Christoph בעל הבית של Artos audio מסביר בפירוט על הרמקול החדש שלו , אחרי שנה של השקעה בבניית הרמקול rainbow cell .

הרמקול עולה 28000 אירו בגרמניה .

2. Rainbow CELL
This is a completely new design and we worked for more than 1 year on this project.
The Rainbow CELL is 2cm higher and 2 cm more in width than the original Rainbow.
It is the first ARTOS Audio Speaker that uses CELL-Technology over the complete frequency range.
The advantage of the CELL drivers is, that the acoustical centre of the drivers is the same if mounted on a speaker surface that is not angled - so we are having an absolut perfect phase response resulting in a very huge soundstage with perfect image.

The crossover is also something special:
We are using just one part in the signal path for the tweeter and just one part in the signal path for the woofers.
Both drivers have two parallel filter networks to eliminate the resonances of the drivers itself and/or the driver-cabinet resonance.

We decided to use the midrange driver over an unusual wide frequency range: from 350 Hz up to 3.500 Hz
In the signal path we are using one capacitor an two coils - that's all !
BUT, we have a total of 5 parallel circuits to make this driver flat and to optain a perfect impulse behaviour.

All in all, more than 40 parts are needed to build the crossover for the Rainbow CELL.

This speaker is the most correct and direct speaker we offer and you have to use the best amplifiers because this speaker let you listen to every component used in your system.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור